تبلیغات
جدول اطلاعات آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در سال 2023

  • توسط asie
  • 19 دقیقه

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت از گذشته های بسیار دور تا اکنون ارز دیجیتال بیت کوین بوده است که تا به الان این ارز دیجیتال رشد بسیار زیادی را داشته است و طبق چارت لگاریتمی که در بازار وجود دارد، شما می توانید ببینید که آینده این رمز ارز بسیار درخشان است‌.

در واقع بسیاری از افراد برای سرمایه‌ گذاری بر روی این رمز ارز در هر سالی در هر نقطه‌ ای که ورود کرده‌ اند به سود های بسیار زیادی در سال بعد رسیده اند و هر ساله پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت‌ کوین رقم بسیار زیادی نسبت به سال گذشته خود داشته است.

البته ناگفته نماند که این ارز دیجیتال در مدت زمان سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ نتوانست سقف قبلی خود و یا همان ای تی اچ خود را بزند که بسیاری از سرمایه گذاران را خسته کرد و آن ها در قیمت های پایین تر اقدام به فروش ارز دیجیتال خود کردند.

ناگفته نماند که ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارند که پتانسیل رشد بسیار بالایی داشته اند و از زمان تاسیس آن ها تا الان هر فردی که بر روی آن ها سرمایه اندکی گذاشته بود توانسته بود که به میلیارد ها دلار ثروت برسد. در حال حاضر بیشترین بازدهی در ارزهای دیجیتال برای بیت کوین و ارز دیجیتال اتریوم می باشد.

این ارز دیجیتال نیز رشد های بسیار سنگینی را تجربه کرده و در حال حاضر در محدوده قیمتی ۴۵۰۰ دلار در حال نوسان می باشد که در سال گذشته هم این ارز دیجیتال در محدوده قیمتی ۴۰۰ دلار نوسان می کرد که رشد بسیار سنگینی را داشته است.

در کل ارزهای دیجیتالی که در سال گذشته کف قیمتی کمی را تجربه کرده بودند در سال ۲۰۲۱ رشد های بسیار سنگینی را تجربه کردند که بسیاری از سرمایه‌ گذاران را به سرمایه‌ گذاری در درون مرز های خود تشویق کرده است و بسیاری از آن ها با سود های بسیار کلان از این بازار خارج شدند‌.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در ایران چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در ایران چیست؟

از آن جایی که بازار های کریپتوکارنسی یا همان ارزهای دیجیتال یک بازار بسیار سودمند بوده و در سال‌ های گذشته سود بسیاری را به کاربران خود داده است، همین دلیل باعث شده است که مردم بسیاری به این بازار ها ورود پیدا کنند و برای سود های بیشتر بر روی این ارزها سرمایه‌ گذاری کنند.

در حال حاضر ارزهای دیجیتال در اول راه خود هستند و بسیاری از مردم شناخت چندانی از آن ها ندارند. باید گفت که بسیاری از مردم با وجود سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها عاقبت این رمز ارزها را نمی‌ دانند و چگونگی کار با آن ها را به صورت کلی تشخیص نداده اند.

اما باید بدانیم که کلیت رمز ارزها این است که در کشور ایران و چه در کشور های دیگر فرقی نمی کند. در واقع شما هر ارزی را خریداری کنید بدون ذکر نام کشور هر سودی که داشته باشد برای تمام مردم دنیا یکی می باشد و شما نمی توانید فرقی ما بین این ها بگذارید. زیرا سود این بازار در تمام دنیا یکی می باشد و بسیاری از ارزها برای بلند مدت پیشنهاد می شوند که بهترین آن ها همان بیت کوین می باشد که در دسته 10 ارز دیجیتال برتر نیز قرار دارد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2021

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2021

در حال حاضر بسیاری از ارزهای دیجیتال وجود دارند که برای سال آینده پیشنهاد می شوند. بسیاری از آن ها در همین سال ۲۰۲۱ رشد های انفجاری را تجربه کردند و از آن جایی که قاعده بازار های مالی به ما ثابت کرده است که نباید در سقف هیچ رمز ارزی وارد آن شویم باید بدانیم که ارزهای منفجر شده در بازار را در حال حاضر نمی توانید خرید کنید.

البته آن چیزی که بسیار مشهود است بازار ارزهای دیجیتال هر ساله رشد بسیار زیادی را تجربه می‌ کند. مخصوصاً سال هایی همچون سال ۲۰۲۱ روش های بسیار سنگینی برای ارزهای مختلف وجود داشت و ارزهایی با پروژه های بسیار معتبر توانستند روش های بسیار خوبی را داشته باشند.

ارزهایی که زندگی بسیاری از افراد را دگرگون کرد اما باید بدانید که شما از اوایل سال ۲۰۲۱ بر روی رمز ارز سرمایه‌ گذاری می‌ کردید در حال حاضر به یک مولتی میلیاردر تبدیل شده بودید. البته اینکه سرمایه گذاری شما بر روی هر رمز ارز هر چقدر بوده باشد نیز موثر است.

اما باید بدانید که رمز ارزها همیشه نوسانات سنگینی را تجربه می‌ کنند و در بلند مدت می تواند روش های بسیار خوبی را تجربه کنند ولی در سال ۲۰۲۱ یعنی در اواسط سال ۲۰۲۱ اگر شما اقدام به سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها می کردید به ضرر های بسیار سنگینی می رسیدید.

زیرا در سال ۲۰۲۱ با وجود بالا رفتن قیمت رمز ارزها در اواسط سال قیمت آن ها به شدت نزول پیدا کرد و در برخی از رمز ارزها تا ۹۰ درصد ارز مورد نظر نزول را تجربه کرد اما در سال ۲۰۲۱ و در همین حالا شما می توانید بر روی ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و همچنین اتریوم و رمز ارزهایی که در رنگ بازار کریپتوکارنسی در جایگاه یک تا صد می باشند سبد خود را تقسیم کنید و برخی از سبد خود را به شت کوین ها هم اختصاص دهید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2022

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2022

آن چیزی که در سال ۲۰۲۲ باعث سرمایه‌ گذاری بسیاری از افراد می‌ شود رشد بسیار سنگین بازار رمز در سال ۲۰۲۱ بوده است. در واقع اگر بسیاری از افراد در حال حاضر تازه به بازار ارزها ورود پیدا کرده اند و دست سرمایه‌ گذاری بر روی این ارزهای دیجیتال را دارند و فعالیت در این بازار دوست دارند در صورت نزول می تواند سرمایه آن ها را به یک پنجم کاهش دهد.

اما اگر طبق تحلیل ها و داده هایی که از سوی تحلیل گران ارشد بازار و شرکت های معتبر دنیا که در دنیا انتشار داده اند اقدام به خرید ارز دیجیتال و معامله کنند می‌ توانند از این نقطه تا ۵۰ برابر حد قیمتی خود بالا تر و از شر بسیاری از ارزهای مبتذلی را که دارند خلاص شوند.

البته بازار رمز ارزها یک بازار بسیار آسان می باشد و شما همه روزه می توانید از این بازار به صورت ۱۰۰ درصد و یا حتی ۱۰۰۰ درصد سود کسب کنید. البته تشخیص این که چه ارزی را بخرید بسیار بسیار سنگین می باشد و شما به عنوان یک انسان قادر به تشخیص بسیاری از آن ها نمی باشید.

در کلام پایانی می‌ توان گفت که سال ۲۰۲۲ برای هر ترید یک سال پر فراز و نشیب می باشد و شما می توانید بیت کوین را در محدوده ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار ببینید. در واقع اگر بیت‌ کوین مسیر را طی کند و این محدوده ای که گفته شد را ببیند می تواند باعث رشد آلت کوین ها نیز شود رشد بسیار سنگینی را می توانند تجربه کنند.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در اینجا درباره بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم.

موضوع بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت 2021 بیت کوین
ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری بلند مدت کدامند؟ بیت تورنت، چیلیز و ترون
بهترین ارز دیجیتال از نگاه معامله گران بیت کوین
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در ایران چیست؟ بیت کوین
کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

تشخیص این که چه ارز دیجیتالی در آینده می‌ تواند بهتر باشد کار بسیار دشواری می‌ باشد. اما بسیاری از تحلیلگران این تشخیص را از دوش ما برداشتند و اعتقاد دارند که رمز ارزها می‌ توانند در آینده به عنوان یک ارز بسیار خاص اعلام شوند که لیست‌ ها همیشه متفاوت بوده است و از شرکت‌ های مختلف لیست های متفاوتی به بیرون می‌ آید و همین لیست های متفاوت باعث شده است که بسیاری از افراد سردرگم در بازار رمز ارزها از سود های مختلف جا بمانند. چنان چه شما اگر تازه وارد می باشید می توانید به گفته تحلیلگران رمز ارزهای با حجم بالا را خریداری کنید و منتظر آینده روشن آن ها باشید.

اگر دانش فنی بالایی دارید می توانید در سایت کوین مارکت کپ دنبال رمز هایی باشید که پتانسیل رشد بالایی دارند و می توانند به رقم های بسیار بالایی برسند. باید بدانید که این بازار همیشه روی خوشی به ما نشان می دهد و در اوج امیدواری ریزش‌ های بسیار سنگینی را تجربه می‌ کند. دقیقاً در سال ۲۰۲۱ در اوج امیدواری ها بیت کوین از محدوده ۶۴ هزار دلار به ۳۰ هزار دلار بازگشت که باعث ضرر بسیاری از افراد شد.

شش ماه زمان برد که این ارز دیجیتال این محدوده را اصلاح کند و به جایگاه خود باز گردد و در حال حاضر شما می توانید در اوج امیدواری ها نیز ریزش های بزرگ را تجربه کنید اما به صورت کلی شما می توانید در سال های آینده ارزهایی مانند اتریوم، کاردانو، بایننس کوین، کوین سولانا و بسیاری از ارزها را در سبد خود داشته باشید و آماده جهش های بزرگ در آن ها باشید.

ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری بلند مدت کدامند؟

ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری بلند مدت کدامند؟

بسیاری از افراد که پول کم تری برای سرمایه گذاری دارند اقدام به جستجو برای ارزهایی با قیمت کم تر دارند تا بتوانند در صورت رشد این ارزها سود های بیشتری را دریافت کنند و سود آن ها بیشتر باشد. اما باید بدانید که ارزهایی با قیمت کم باید حجم بالا معاملاتی را نیز داشته باشند یعنی فقط قیمت کم نمی تواند دلیل محکمی برای ورود شما به یک ارز باشد شما باید روش های بسیار اساسی را در نظر بگیرید و با توجه به این روش ها اقدام به خرید و فروش کنید.

اگر قصد سرمایه گذاری در بلند مدت را دارید باید توصیه کنم که همیشه به دنبال ارزهایی باشید که قیمت پایین تر ولی حجم بالایی در آن ها اتفاق افتاده است تا با استفاده از حجم بالا از اسکم بودن پروژه در امان باشید.

زیرا پروژه هایی که حجم بالا معاملاتی در آن ها در حال اتفاق است نمی توانند پروژه های اسکم باشند. در واقع دو رکن اساسی برای سود بیشتر وجود دارد اگر قیمت رمز ارز بسیار پایین تر از حد انتظار باشد همچنین حجم معاملاتی که در آن اتفاق می‌ افتد رقم بسیار بالایی باشد در این صورت شما می توانید به رشد آن رمز ارز اعتماد بیشتری کنید‌.

البته باید گفت که به صورت فنی می‌ توان بسیاری از کاراکتر های دیگر را نیز در نظر گرفت. اما از آن جایی که در نظر داریم خواننده این مقاله یک فرد مبتدی می باشد به همین دو گزینه بسنده می کنیم.

Btt

ارز دیجیتال بیت تورنت یک ارز دیجیتال بسیار محبوب که در حال حاضر در محدوده قیمتی دو دهم یک سنت در حال معامله می باشد. این ارز دیجیتال زیر نظر شرکت آقا جاستین سان در حال فعالیت می باشد. شرکت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ توسط آقا جاستین سان خریداری شد و از آن پس تحت حمایت آقا جاستین سان بوده است. از آن جایی که این ارز دیجیتال حجم بالا قیمتی را در خود دارد و بسیاری از مردم این ارز دیجیتال را خرید می‌ کنند باید گفت که از لحاظ کلاهبرداری بودن این ارز می‌ توانیم اعتبار خاصی را به آن دهیم.

این ارز دیجیتال اصلاً کلاهبرداری توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال نیست و پروژه و مالکان کاملاً مشخص می باشند. در حال حاضر این ارز دیجیتال در رده بسیار بالا بازار قرار دارد و شما می توانید آن را خریداری کنید و انتظاری که برای آن وجود دارد در بلند مدت می تواند اعداد یک دلار را ببیند.

در حالی که هنوز این ارز دیجیتال به یک سنت هم نزدیک نشده و سقف این ارز دیجیتال محدوده یک سنت می‌ باشد که در حال حاضر از سقف قیمتی خود حدودا ۶۰ درصد پایین‌ تر قرار دارد.

Tron

این ارز دیجیتال یعنی ترون نیز توسط آقا جاستین سان هدایت می‌ شود و دارای پتانسیل رشد بسیار بالایی است و از آن جایی که تحلیلگران بسیاری این ارز دیجیتال را در آینده بسیار موثر دانسته اند و اعتقاد دارند که این ارز دیجیتال می تواند رشد قیمتی بسیار بالایی داشته باشد. می توان گفت که این ارز دیجیتال نیز می تواند رشد بسیار بالایی داشته باشد.

در حال حاضر این ارز دیجیتال در محدوده قیمتی دو دهم سنت معامله می‌ شود و سقف قیمتی آن بین ۱۸ تا ۱۹ سنت می باشد و کف آن رقم بسیار پایینی می باشد و از آن جایی که بسیاری از رسانه‌ های دیجیتال در همین قیمت ها شروع به رشد های بسیار بزرگ کرده‌ اند می‌توان به رشد این ارز دیجیتال در آینده نیز امیدوار بود و گفت که این ارز دیجیتال در آینده به رشد های بالا ۱۰۰۰ درصد برسد.

Chz

ارز دیجیتال چیلیز یکی از ارزهای بسیار محبوب می باشد و آینده آن بسیار درخشان است و با قاطعیت تمام می‌ توان گفت که اگر ارزهای دیجیتال در آینده به راه خود ادامه دهند و مشکلی برای کلیت بازار ارزهای دیجیتال به وجود نیاید این ارز دیجیتال می‌ توانند قیمت‌ های بسیار بالایی را تجربه کند.

در حال حاضر این ارز دیجیتال در محدوده ۵۰ سنت معامله می‌ شود و هنوز یک دلار را ندیده است. اما می‌ توان گفت که این ارز دیجیتال در آینده ممکن است قیمت بسیار بالاتری را ببیند.

از آن جایی که ماهیت این ارز دیجیتال باشگاه‌ های فوتبال می‌ باشند و همگی باشگاه های فوتبال برای ایجاد توکن باید زیر مجموعه این ارز دیجیتال شوند می‌ توان گفت که آینده آن بسیار درخشان است و با ورود تیم های بزرگ به بازار ارزهای دیجیتال می تواند رشد بسیاری را تجربه کند.

از همین رو توصیه می شود که این ارز دیجیتال نیز برای بلند مدت با سرمایه کم خریداری شود. زیرا قیمت آن الان پایین است و حجم معاملاتی در آن بسیار بالا است و می‌ توان پیش‌بینی کرد که قیمت آن به یکباره منفجر شود و اعداد و رقم های بسیار بالایی را ببیند.

باید بدانید که به دور از انتظار نیست و در حال حاضر از قیمت واقعی خود بسیار کم تر می باشد به گونه‌ ای که توکن های این ارز دیجیتال که بر بستر این ارز دیجیتال ساخته شده اند و برای باشگاه می باشند محدوده نوسانی قیمت را بر میانگین ۴۰ دلار دارند در حالی که خود این ارز دیجیتال محدوده قیمتی از ۵۰۰۰ می باشد. از لحاظ پروژه نیز این ارز دیجیتال بسیار قدرتمند وارد شده و می‌ تواند قیمت‌ های بسیار بالا تر از قیمت الان خود را ببیند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت از نظر تریدر های معروف ایرانی

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت از نظر تریدر های معروف ایرانی

همانطور که گفته شد بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت برای ایرانی ها و افراد خارجی یکی می‌ باشد و از آن جایی که تریدر های ایرانی و معامله گران ایرانی با معامله گران خارجی همسو و یک نظر می باشند می توانند نظر های خود را با نظر های آن ها یکی بدانند و از لحاظ رشد پروژه بسیاری از مقالات انگلیسی را مطالعه کنند‌.

با توجه به این مقاله ها پروژه‌ های مختلف را به ما معرفی می کنند پروژه‌ هایی که همگی در هر جا دنیا یکی می باشند و شما می توانید از همه این پروژه ها در هر جای دنیا که می باشید استفاده کنید.

همچنین با خرید آن ها به رشد بالا برسید. در واقع باید گفت که معامله گران ایرانی معروف که در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به کار می‌ باشند کانال های سیگنال مختلفی را تشکیل داده اند و نظرات خود را در این گونه کانال ها برای کاربران خود به اشتراک می‌ گذارند و همین اشتراک نظر باعث شده است که بسیاری از ایرانی ها به صورت مستقیم از دانش این افراد استفاده کنند و با توجه به دانش که از این افراد به آن ها می رسد اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنند.

خریدی که می تواند برای آن ها بسیار خوب و یا بسیار بد باشد و هر معامله ای که شما دارید چه سود باشد و چه ضرر مسئولیت آن با خود شما می باشد و هیچ فردی سیگنال دهی این مسئولیت را قبول نمی کند.

بهترین ارز دیجیتال از نگاه معامله گران

بهترین ارز دیجیتال از نگاه معامله گران می تواند متفاوت باشد. در واقع باید گفت که برخی از افراد اعتقاد به رشد ارزی دارند که برخی دیگر با اعتقاد آن ها همسو نیستند. اما باید بدانید که معامله گران معروف در حال حاضر در انتظار رشد بیت‌ کوین را تا ۱۰۰ هزار دلار دارند و بعد از آن پس از یک اصلاح کوچک انتظار رشد این ارز دیجیتال را تا محدوده ۲۵۰ هزار دلار می دهند.

به دنبال این روش می‌ تواند ارزهای دیجیتال دیگری رشد کنند که از نظر این معامله گران ارز دیجیتال اتریوم می تواند تا قیمت ۲۰ هزار دلار بالا برود و این قیمت دور از ذهن می باشد. همچنین قیمت ها برای ارزهای دیجیتال دیگر نیز صدق می کند که هر کدام را می توانند با قیمت های بالا تری در نظر بگیرند و هر قیمتی که در حال حاضر وجود دارد را ده برابر آن قیمت و یا بیشتر و کم تر تصور کنند.

سوالات متداول

ارز دیجیتال جدید رایگان کدام است؟

شیبا اینو از ارزهای جدید بازار می باشد که به صورت رایگان در برخی از اپلیکیشن ها داده می شود.

بهترین رمزارزها برای سرمایه گذاری کدام است؟

ارزهایی که قیمت پایین و حجم معاملاتی بالایی دارند.

سرمایه گذاری بلند مدت در ارز دیجیتال هلاکویی مربوط به کدام رمز ارز می باشد؟

ارزهایی چون: Eth ،sxp ،link ،slp و sushi.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت از نظر امیرحسین نام آور چیست؟

ارزهایی که توسط شرکت های معتبر پشتیبانی شده‌ اند و قیمت پایین و حجم معاملاتی بالایی دارند.

کدام اساتید ایرانی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت را پیشنهاد می کنند؟

اساتیدی چون علیرضا محرابی، امیر شاهان فر، امیرحسین بهرامی، رمزعلی و … .

معتبر ترین و بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت کدام است؟

قطعاً بیت کوین بهترین پیشنهاد می باشد.

ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری بلند مدت کدامند؟

بیت تورنت، چیلیز و ترون. ‌

برای خرید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت آموزش های کدام استاد در ایران پیشنهاد می شود؟

همان طور که می دانید انتخاب استاد سلیقه ای می باشد اما محمد هلاکویی بهترین آموزش ها و پیشنهاد ها را دارند.

قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ چگونه رقم خورد؟

از محدوده ۶۴ هزار دلار به ۳۰ هزار دلار بازگشت.

قیمت بیت کوین در آینده چگونه پیش بینی می شود؟

تا محدوده قیمتی ۱۰۰ هزار دلار.

بیشترین ضرر را بیت کوین در چه سالی تجربه کرد؟

در سال ۲۰۲۱ بیشترین ضرر را متحمل شد‌.

قیمت ارز چیلیز چقدر است؟

در محدوده قیمتی ۵۰ سنت معامله می‌ شود.

ارز ترون توسط چه کسی هدایت می شود؟

آقا جاستین سان هدایت آن را دارد.

ارز بیت تورنت معتبر است؟

این ارز معتبر است زیرا در سال ۲۰۱۷ توسط جاستین سان خریداری شد.

قیمت ارز ترون چقدر است؟

در محدوده قیمتی دودهم سنت معامله می‌ شود.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها