تبلیغات
بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی کیف پول

بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی در سال 1401

  • توسط sajjad
  • 22 دقیقه

کیف پول های ارز دیجیتال یکی از مهم ترین و حائز اهمیت ترین ابزار پیرامون ارزهای دیجیتال به شمار می روند. کیف پول های دیجیتال که به آن ها والت هم گفته می شود ابزاری برای نگهداری و حفظ رمز ارزها می باشند که هر کدام از آن ها از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کنند. کیف پول های ارز دیجیتال مدل های بسیار زیادی دارند که در 4 نوع والت نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی بوده اما کاربرد اصلی تمام آن ها مانند هم است. در کنار تعداد بی شماری که کیف پول ارز دیجیتال وجود دارد، در ایران هم تا کنون والت های ایرانی مختلفی ارائه شده که میان کاربران ایرانی هم بسیار محبوب هستند. معمولا تعداد زیادی از کاربران ایرانی به دنبال این موضوع هستند که بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی کدام است که تبدیل به یک چالش مهم برای کاربران ایرانی شده است.

فهرست محتوا

در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی پرداخته و به هر نکته ای که در رابطه با کیف پول های ایرانی وجود دارد اشاره شده است. اگر شما با بازار ارزهای دیجیتال سر و کار دارید و به دنبال پیدا کردن بهترین و امن ترین کیف پول یا والت های ارز دیجیتال ایرانی هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی کدامند؟

همان طور که می دانید کیف پول ها مدل های بسیار زیادی دارند. کیف پول ها در حال حاضر یکی از مهم ترین ابزار در حوزه ارزهای دیجیتال می باشند که وظیفه نگهداری رمز ارزها را بر عهده دارند. در کنار تعداد زیادی که از والت ها وجود دارد ایران هم تا کنون کیف پول های مختلفی عرضه کرده است که در این قسمت به 5 مدل از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی اشاره شده است.

کیف پول ایرانی من

کیف پول من بهترین و معتبر ترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی می باشد. کیف پول من بر طبق آخرین استاندارد های جهانی ایجاد شده است و در کنار امنیت و سرعت بالایی که دارد از رمز ارزهای مختلفی هم پشتیبانی می کند. این کیف پول بهترین رمز ارزهای دیجیتال شامل پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین، اتریوم، ترون، تتر و … را پشتیبانی می کند. کیف پول من جزو دسته کیف پول های نرم افزاری می باشد.

کیف پول ایرانی تاپ چنج

کیف پول تاپ چنج هم یکی دیگر از کیف پول های معتبر و بروز ایرانی می باشد. کیف پول تاپ چنج هم مانند کیف پول من جزو والت های نرم افزاری می باشد اما به صورت تحت وب هم می توان از این کیف پول استفاده کرد. تاپ چنج جزو اولین والت های ایرانی می باشد که توانست مجوز های لازم را دریافت کند و در حال حاضر با توجه به ویژگی های قابل قبولی که دارد کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

کیف پول ایرانی نوبیتکس

نام نوبیتکس تا کنون به احتمال زیاد به گوشتان خورده است. اکثر کاربران نوبیتکس را تنها به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی می شناسند و کمتر کسی می داند که نوبیتکس در کنار صرافی یک کیف پول ارز دیجیتال هم به شمار می رود. کیف پول نوبیتکس هم یکی دیگر از بهترین کیف پول های ایرانی به شمار می رود که جزو دسته والت های تحت وب بوده و کاربران با مراجعه به سایت نوبیتکس می توانند از کیف پول آن استفاده کنند.

کیف پول ایرانی اوکی اکسچنج

اوکی اکسچنج هم مانند نوبیتکس جزو بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی می باشد که به عنوان کیف پول هم از آن استفاده می شود. والت اوکی اکسچنج هم امنیت و سرعت بالایی دارد و باعث شده میان کاربران ایرانی بسیار محبوب شود. کیف پول اوکی اکسچنج جزو کیف پول های تحت وب بوده که قابلیت استفاده آفلاین را هم دارد.

کیف پول ایرانی اکسیر

اکسیر هم یکی از کیف پول های تحت وب ایرانی می باشد که جزو اولین والت ها و صرافی های ایرانی ارز دیجیتال به شمار می رود. اکسیر هم در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب است و کاربران زیادی در ایران از این کیف پول جذاب استفاده می کنند.

ویژگی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی

ویژگی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی

همان طور که می دانید هر والت و کیف پول دارای ویژگی های مختلفی می باشد که باعث شده کاربران از آن ها استفاده کنند. هر کدام از کیف پول های ایرانی هم دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که در این قسمت به آن ها اشاره شده است.

امنیت و سرعت

امنیت مهم ترین ویژگی یک والت ارز دیجیتال می باشد. با توجه به این که کاربران از ارزهای دیجیتال خود در کیف پول ها نگهداری می کنند امنیت کیف پول ها هم برای کاربران بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. در حال حاضر تمامی کیف پول هایی که در قسمت قبل معرفی شدند امنیت بالایی دارند. از سوی دیگر سرعت هم یکی دیگر از ویژگی های کیف پول های ایرانی می باشد. با توجه به این که اکثر سرور های این کیف پول ها در خود ایران می باشد از همین رو تقریبا سرعت بالایی هم دارند.

پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف

هر کدام از کیف پول های ایرانی از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کنند. پشتیبانی از تعداد بالای ارزهای دیجیتال یکی از دیگر ویژگی های کیف پول های ایرانی به شمار می رود.

دسترسی بسیار آسان

همان طور که ممکن است بدانید برای استفاده از برخی کیف پول های خارجی نیاز به فیلترشکن و تغییر سرور می باشد. حتی برخی از کیف پول های خارجی هم دسترسی کاربران ایرانی را قطع کرده اند. با توجه به این موارد دسترسی آسان به کیف پول های ایرانی و بدون هیچ دردسری جزو مهم ترین ویژگی والت های داخلی می باشد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی چه امکاناتی ارائه می دهند؟

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی چه امکاناتی ارائه می دهند؟

هر کیف پول دارای امکانات مختلفی می باشد و معمولا هر چه این امکانات بیشتر باشند کاربران بیشتری هم از آن استفاده می کنند. کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی هم برای این که بتوانند کاربران بیشتری را جذب کنند امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

از مهم ترین امکاناتی که والت های ایرانی ارائه می دهند می توان به سرعت بالا، دسترسی آسان، امنیت و … اشاره کرد. همچنین برخی از این کیف پول ها امکانات و قابلیت هایی مانند محاسبات ارزهای دیجیتال را هم ارائه می دهند که می توان از آن ها به عنوان ماشین حساب ارز دیجیتال هم استفاده کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی باید از چه ارزهایی پشتیبانی کند؟

در قسمت های قبل اشاره شد که هر والت و کیف پول از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کند. معمولا اکثر کیف پول از رمز ارزهای برتر جهان مانند بیت کوین، اتریوم، ترون و … پشتیبانی می کنند زیرا این ارزها نسبت به سایرین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در این قسمت به مهم ترین رمز ارزهایی که باید توسط والت های ایرانی پشتیبانی شود اشاره خواهیم کرد.

بیت کوین

بیت کوین بزرگ ترین و بهترین رمز ارز دیجیتال در جهان می باشد. بیت کوین یکی از ارزهایی می باشد که می تواند به کیف پول اعتبار دهد به همین دلیل تمامی کیف پول های جهان از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. با توجه به این که بیت کوین پر استفاده ترین رمز ارز جهان می باشد کیف پول های ایرانی هم برای این که کاربران بیشتری جذب کنند باید از این ارز پشتیبانی کنند.

اتریوم

اتریوم هم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان می باشد که والت های ایرانی باید از آن پشتیبانی کنند. پشتیبانی از اتریوم باعث می شود که کاربران ایرانی بیشتر از این کیف پول های داخل استفاده کنند و همچنین باعث بالاتر رفتن ارزش والت هم می شود.

ترون

از ارز دیجیتال ترون هم می توان به یکی دیگر از ارزهای اشاره کرد که یک کیف پول باید از آن پشتیبانی کند. دلیل این که والت های ایرانی باید از این رمز ارز پشتیبانی کنند اهمیت و ارزش بالای این ارز و همچنین پر کاربرد بودن ترون می باشد.

شیبا

ارز دیجیتال شیبا هم جزو ارزهای معروف بازار می باشد. اگر والت ها به دنبال جذب بیشتر کاربران هستند با پشتیبانی از این ارز می توانند کاربران بیشتری را به سمت خود بکشانند.

دوج کوین

با توجه به اهمیت و ارزش بالایی که دوج کوین دارد والت های ایرانی باید از این ارز هم پشتیبانی کنند. دوج کوین یکی از شاخه های بیت کوین بوده که استفاده زیادی از آن می شود.

تتر

تتر هم یکی دیگر از بهترین رمز ارزهای جهان می باشد. با توجه به جایگاه بالایی که تتر دارد اکثر والت ها و کیف پول های ایرانی از این رمز ارز معتبر پشتیبانی می کنند.

مقایسه بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی

مقایسه بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایرانی

در این قسمت 3 مورد از بهترین کیف پول های ایرانی با یک دیگر مقایسه شده اند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند.  

مقایسه کیف پول من و تاپ چنج

کیف پول من بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی می باشد که یک کیف پول نرم افزاری است. تاپ چنج هم یک کیف پول تحت وب به شمار می رود اما کیف پول من از رمز ارزهای بیشتری پشتیبانی می کند و از نظر سرعت هم به مراتب بهتر از کیف تاپ چنج می باشد.

مقایسه کیف پول تاپ چنج و نوبیتکس

تاپ چنج و نوبیتکس هر دو جزو کیف پول های تحت وب ایرانی می باشند. یکی از قابلیت هایی که در نوبیتکس دیده می شود استفاده آفلاین از کیف پول می باشد که این مورد در تاپ چنج وجود ندارد اما کاربران تاپ چنج به مراتب بیش تر از نوبیتکس هستند.

مقایسه کیف پول نوبیتکس و کیف پول من

نوبیتکس و کیف پول من از نظر سرعت و امنیت تقریبا در یک جایگاه هستند و تقریبا از رمز ارزهای مشابهی پشتیبانی می کنند. برخی قابلیت های نوبیتکس مانند استفاده آفلاین در کیف پول من وجود ندارد اما جایگاه کیف پول من بالاتر است.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این قسمت به مهم ترین نکات پیرامون بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی اشاره شده است.

موضوعبهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی
بهترین والت های ایرانی کدامند؟کیف پول من، تاپ چنج، نوبیتکس، اکسیر، اوکی اکسچنج
ویژگی های کیف پول ایرانی کدامند؟دسترسی آسان، سرعت، امنیت، پشتیبانی از ارزهای مختلف
پر استفاده ترین کیف پول ایرانی کدام است؟کیف پول من
انواع کیف پول ها کدامند؟نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب، کاغذی

بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی از نظر کاربران

در حال حاضر کیف پول من به عنوان بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی شناخته می شود. همچنین این کیف پول پر استفاده ترین کیف پول و والت ایرانی برای نگهداری رمز ارزها هم می باشد که از رمز ارزهای متنوع و زیادی هم پشتیبانی می کند.

با توجه به این که اکثر کاربران ایرانی از این کیف پول استفاده می کنند به نظر از دید کاربران این والت بهترین کیف پول داخلی است.

کیف پول های خارجی بهتر است با ایرانی؟

کیف پول های خارجی بهتر است با ایرانی؟

هر کدام از کیف پول ها مزیت ها و معایب خود را دارند. اگر بخواهیم میان والت های ایرانی و خارجی مقایسه ای صورت دهیم، والت های ایرانی با توجه که سرور های داخلی دارند معمولا استفاده از آن ها بسیار ساده و آسان است زیرا هم سرعت بالاتری در ایران دارند و هم از زبان فارسی پشتیبانی می کنند.

اما اگر به صورت کلی به این داستان نگاه کنیم کیف پول های خارجی برتر هستند. کیف پول های خارجی به از رمز ارزهای بیشتری پشتیبانی کرده و کاربران بسیار بیشتری هم دارند که البته برخی از آن ها آی پی کاربران ایرانی را مسدود کرده و نمی توان در ایران از آن ها استفاده کرد.

آیا بهترین کیف پول های ایرانی معتبر هستند؟

معتبر بودن یکی از نکات مهم در حوزه کیف پول های ارز دیجیتال می باشد. در حال حاضر تمام کیف پول هایی که در این مقاله به آن ها اشاره شد معتبر هستند و می توان از آن ها به راحتی استفاده کرد.

بهترین کیف پول های ایرانی تحت وب کدامند؟

کیف پول های ایرانی انواع مختلفی دارند. در قسمت زیر به بهترین کیف پول های ایرانی تحت وب اشاره شده است.

  • کیف پول نوبیتکس
  • کیف پول اوکی اکسچنج
  • کیف پول اکسیر

معایب کیف پول های ایرانی

کیف پول های ایرانی در کنار مزایا و ویژگی هایی که دارند دارای معایبی هم می باشند. در قسمت زیر به مهم ترین معایب کیف پول های ایرانی اشاره شده است.

  • مشکل انتقال پول
  • سرعت و امنیت کمتر نسبت به والت های خارجی
  • پشتیانی از رمز ارزهای کمتر نسبت به والت های خارجی
  • تحریم ها و دسترسی های محدود

امن ترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی چیست؟

همان طور که قبلا هم اشاره شد امنیت مهم ترین موضوع در رابطه با ارزهای دیجیتال می باشد. امنیت والت های ایرانی همواره کاربران را با چالش مهمی رو به رو کرده است و باعث شده اکثر کاربران از والت های خارجی استفاده کنند.

کیف پول های ایرانی که در ابتدا معرفی شدند امنیت بالایی دارند. در میان موارد گفته شده امنیت کیف پول من به مراتب بیش تر از سایر کیف پول ها می باشد اما این به آن معنی نیست که سایر موارد امنیت کمی دارند. حال ممکن است والت های خارجی از نظر امنیت جایگاه بهترین نسبت به والت های داخلی داشته باشند اما باز هم کیف پول های ایرانی امنیت بالایی دارند و به راحتی قابل هک نیستند.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال

در قسمت های قبل گفته شد که کیف پول های ارز انواع مختلفی دارند. این ابزار در 4 دسته نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی هستند که میزان امنیت و سرعت در هر یک هم متفاوت است. در این قسمت انواع کیف پولی های ارز دیجیتال معرفی شده اند که می توانید بیشتر با آن ها آشنا شوید.

کیف پول نرم افزاری

کیف پول های نرم افزاری مانند کیف پول متامسک جزو پر استفاده ترین کیف پول های ارز دیجیتال هستند. این نوع از کیف پول ها امنیت و سرعت بسیار زیادی دارند و هر کدام از مدل های این دسته هم از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کنند. کیف پول های نرم افزاری بر روی کامپیوتر و موبایل قابلیت نصب دارند و استفاده از آن ها هم بسیار آسان است.

کیف پول سخت افزاری

والت های سخت افزاری مانند کیف پول ترزور و لجر نانو اس هم یکی دیگر از انواع کیف پول های ارز دیجیتال می باشند. از نظر امنیت کیف پول های سخت افزاری بسیار ایمن هستند که مدل های مختلفی هم دارند. این کیف پول ها به عنوان یک شیء سخت افزاری همراه کاربر می باشد به همین دلیل امنیت بالایی دارند.

کیف پول تحت وب

کیف پول های تحت وب هم یکی دیگر از انواع والت ها می باشند. کیف پول های تحت وب به گونه ای هستند که شما  از طریق مرورگر خود با موبایل یا کامپیوتر آدرس والت را جست و جو کرده و سپس از طریق لینک وارد آن می شوید که جزو پر استفاده ترین کیف پول ها هم به شمار می روند.

کیف پول کاغذی

کیف پول های کاغذی هم یکی دیگر از کیف پول های ارز دیجیتال می باشند اما از نظر امنیت چندان مناسب نیستند. کیف پول های کاغذی همان طور که از نام آن پیداست به صورت کاغذ می باشند و اگر کاغذ گم شود و یا رمز عبور خود را فراموش کنید دیگر هیچ راهی برای ورود به حساب کاربری خود ندارید. با توجه به امنیت کمی که این نوع کیف پول ها دارند معمولا استفاده کمتری از آن ها صورت می گیرد.

دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی

اگر به دنبال استفاده از کیف پول های نرم افزاری و دانلود آن ها هستید منابع مختلفی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال شما این کیف پول ها را می توانید از طریق سایت های صرافی دانلود کنید که معمولا بهترین روش است.

از سمت دیگر شما از دیگر سایت های معتبر هم می توانید برای دانلود کیف پول های ایرانی استفاده کنید و یا به گوگل پلی و اپ استور مراجعه کنید. شما با سرچ نام کیف پول مد نظر خود در گوگل می توانید سایت های زیادی برای دانلود پیدا کنید اما همان طور که گفته شد بهترین راه دانلود از طریق سایت اصلی کیف پول یا صرافی ها می باشد.

سوالات متداول

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال ابزاری برای نگهداری و محافظت از ارزهای دیجیتال می باشند.

بهترین کیف پول های ایرانی کدامند؟

کیف پول من، تاپ چنج، نوبیتکس، اوکی اکسچنج و اکسیر بهترین کیف پول های ایرانی به شمار می روند که در طول مقاله به آن ها اشاره شده است.

انواع کیف پول دیجیتال چیست؟

سخت افزاری، نرم افزاری، تحت وب و کاغذی انواع کیف پول های ارز دیجیتال می باشند. در طول مقاله به هر کدام از انواع کیف پول ها اشاره شده است.

امن ترین نوع کیف پول کدام است؟

در حال حاضر کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری بهترین امن ترین والت های ارز دیجیتال می باشند.

پر استفاده ترین نوع کیف پول کدام است؟

کیف پول های نرم افزاری و تحت وب پر استفاده ترین والت ها برای ارزهای دیجیتال می باشند.

پر استفاده ترین کیف پول ایرانی کدام است؟

کیف پول من پر استفاده ترین کیف پول ایرانی در میان سایر کیف پول ها می باشد.

بهترین کیف پول های ایرانی تحت وب کدامند؟

والت های اکسیر، نوبیتکس و اوکی اکسچنج بهترین کیف پول های ایرانی تحت وب هستند.

کیف پول های ایرانی از چه رمز ارزهایی پشتیبانی می کنند؟

کیف پول های ایرانی معمولا از ارزهایی همچون بیت کوین، تتر، اتریوم، دوج کوین، ترون، شیبا و … پشتیبانی می کنند.

آیا کیف پول های ایرانی ایمن هستند؟

هر کدام از کیف پول های ایرانی از امنیت بالایی برخوردار هستند.

چگونه والت های ایرانی را دانلود کنیم؟

برای دانلود والت های ایرانی می توانید از سایت های اصلی کیف پول ها و دیگر سایت های مربوطه استفاده کنید.

ویژگی والت های ایرانی چیست؟

سرعت، امنیت، پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف و دسترسی بسیار آسان از مهم ترین ویژگی های کیف پول های ایرانی می باشد.

چگونه کیف پول های سخت افزاری را خریداری کنیم؟

شما با استفاده از فروشگاه ها و آنلاین شاپ های معتبر می توانید جهت خرید کیف پول های سخت افزاری اقدام کنید و کیف پول مد نظر خود را خریداری کنید.

معایب کیف پول های ایرانی چیست؟

سرعت و امنیت کمتری نسبت به والت های خارجی، مشکل انتقال پول، پشتیبانی از ارزهای کمتر نسبت به والت های خارجی و تحریم و دسترسی های محدود معایب والت های ایرانی می باشند.

آیا کیف پول های ایرانی معتبر هستند؟

هر کدام از کیف پول های ایرانی اعتبار خاص خود را دارند و اکثرا مجوز های لازم را دارند.

نا ایمن ترین نوع کیف پول کدام است؟

کیف پول های کاغذی نا ایمن ترین نوع کیف پول های ارز دیجیتال می باشند.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها