تبلیغات
کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟ آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی ارز د گراف (The Graph) و اخبار جدید آن

  • توسط asie
  • 21 دقیقه

در رابطه با این ارز می توان صحبت‌ های بسیار زیادی را کرد. رمز ارز د گراف یکی از ارزهایی می باشد که هدفش یک پروتکل شاخص گذاری می باشد که در آن به دنبال جستجو داده ها در بلاک چین به شبکه های ذخیره سازی است. این ارز دیجیتال مدیر عاملی با نام یانیو تال دارد. در واقع باید گفت که ارز دیجیتال گراف در گذشته یک اپلیکیشن غیر متمرکز بوده است که بر بستر اتریوم ایجاد شده و در همان ابتدا راه بنیان گذاران این ارز متوجه شدند که هیچ راه غیر متمرکزی برای شاخص گذاری و جستجو داده در فضای پروتکل وجود ندارد که بعد ها به این حالت درآمد. در ادامه با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با این ارز آشنا گردید.

ارز دیجیتال د گراف چیست؟

ارز دیجیتال د گراف چیست؟

ارز دیجیتال د گراف در سال‌ های گذشته بسیار محبوب بوده است که توانسته است رتبه خود را به ۴۴ بازار کریپتوکارنسی برساند. این ارز دیجیتال با حجم روزانه ۴۰۰ میلیون دلار از لحاظ اعتماد توانسته تا حد بسیار زیادی مردم را مجاب به خرید خود کند. این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۹۳ سنت معامله می شود.

به صورت کلی باید گفت که ارز دیجیتال در گراف با یک پشتیبانی بسیار قوی توانسته به اهداف خود بیش از پیش نزدیک شود. یک استراتژی سرمایه گذاری بر روی چنین ارزی می تواند تا حدود بسیار زیادی منطقی باشد زیرا ارز دیجیتال د گراف هدف های بسیار بزرگی را در آینده دنبال می‌ کند و تیم آن بسیار قدرتمند به هدفش نزدیک می شود.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

در این رابطه باید گفت که ارز دیجیتال The Graph از لحاظ محبوبیت یک ارز بسیار جذاب و خواستنی می باشد که می‌ تواند از این بیشتر نیز پیشرفت کند. این ارز دیجیتال با توجه به شاخص نموداری که در خود دارد توانست تا حد بسیار زیادی سود به سرمایه داران اصلی خود بدهد.

در واقع این ارز دیجیتال از قیمت دو سنت در صرافی ها پیشرفت کرد و توانست با قیمت ۲ دلار و ۸۹ سنت جا به جا شود و معامله شود. در حال حاضر در محدوده قیمتی ۹۳ سنت معامله می‌ شود در رابطه با این ارز باید گفت که می‌ تواند با رشد بسیار بالایی را در بلند مدت داشته باشد.

آینده ارز د گراف در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز د گراف در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

در دنیا گسترده کریپتوکارنسی اگر شما بتوانید یک پروژه مناسب را پیدا کنید که اهداف و رودمپ آن با واقعیت یکی باشد و پروژه را پیاده سازی کند به جرأت می توان گفت که در بلند مدت می تواند رشد بسیار خوبی بکند. زیرا در دنیا ارزهای دیجیتال اگر روند گپ مارکت صعودی باشد ارزهایی با پشتوانه و تیم فنی قوی قطعاً در طول یک سال رشد های بسیار زیادی را تجربه می کنند. البته باید گفت که این بازار می‌ تواند ضررهای بسیار سنگین را نیز داشته باشد.

برای ارز دیجیتال د گراف می توان گفت این قضیه حاکم است و با سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال تا حد امکان خطر از بین رفتن کلی مارکت را ندارید اما باید در نظر گرفت برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال شما همیشه باید از پولی استفاده کنید که در زندگی شما دخل و تصرفی نداشته باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

در واقع نمودار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ با فاکتور گرفتن قیمت‌ های آن ها تا حد زیادی با یکدیگر شباهت دارند. به گونه ای که هر فردی در بازار ارز دیجیتال باید این امر را قبول کند که با ریزش بیت کوین بزرگ ترین ارزها نیز محکوم به ریزش هستند.

سال ۲۰۲۱ برای تمامی ارزها یک سال پر فراز و نشیب بوده است و با تفاوتی همگی ارزها در برهه‌ ای از سال رشد و در برهه ای از سال نزول را تجربه کردند. ارز دیجیتال The Graph از این قضیه مستثنی نبوده است.

برای ماینینگ د گراف چه کاری باید انجام داد؟

برای استخراج ارز دیجیتال شما باید در اولین اقدام با شرکت های تجاری تولید ماینر آشنا باشید تا بتوانید بهترین دستگاه ماینر برای ارز دیجیتال د گراف را تهیه کنید و پس از تهیه این ماینر ها بستر های مناسب آن ها را فراهم کرده و اقدام به استخراج کنید.

این بستر ها شامل اینترنت پرسرعت و همچنین سیستم های خنک کننده بسیار قوی و سیستم هایی برای نگهداری و تنظیم ماینر ها و همچنین یک والت برای نگهداری کوین ها می باشند‌.

برای خرید دستگاه استخراج د گراف مناسب بهتر است که شرکت بیت مین را انتخاب کنید. زیرا بهترین دستگاه های ماینر را تولید می کند و همچنین برای خرید این دستگاه ها به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

استخراج د گرف با گوشی امکان پذیر است؟

در جواب این سوال هم می‌ توان گفت بله و هم می‌ توان گفت خیر. زیرا استخراج ارز دیجیتالی با گوشی آسیب های جدی را به سیستم سخت افزاری گوشی شما می رساند و در قبال آن تعدادی هر چند بسیار محدود از ارز مورد نظر را می دهد.

اما این مقدار به حدی ناچیز است که شما نمی توانید نسبت به کاری که انجام داده اید به سود برسید. زیرا تعداد آن ها بسیار کم می باشد و آسیب به گوشی شما می رسد که با مقایسه این دو می توان به این نتیجه رسید که استخراج با گوشی یک امر احمقانه می باشد.

لزوم داشتن کیف پول برای د گراف چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای د گراف چیست؟

نه فقط برای ارز د گراف بلکه برای تمامی ارزها شما نیاز به بهترین کیف پول ارز دیجیتال دارید. همانگونه که شما در دنیا واقعی برای جا به جایی پول های خود نیاز به عابر بانک و یک حساب بانکی دارید. در دنیا ارزهای دیجیتال شما نیاز به یک کیف پول دیجیتال و یک حساب دیجیتالی دارید. این که شما بخواهید رمز ارز The Graph را در آن نگهداری کنید و یا ارز دیگری را نمی تواند موضوعی مهم باشد زیرا موضوع مهم تر این است که شما حتماً باید امن ترین کیف پول را برای نگهداری آن ها داشته باشید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا اطلاعات مفید و کلیدی درباره ارز د گراف را با هم بررسی می کنیم.

موضوع د گراف
بهترین صرافی های خارجی برای خرید د گراف کدام است؟ بایننس و هوبی
لزوم داشتن کیف پول برای د گراف چیست؟ امنیت
کدام سایت های ایرانی د گراف را خرید و فروش می کنند؟ ارزجو و اکسیر
چه عواملی بر تعیین د گراف تاثیر گذار است؟ تحلیل های فاندامنتال

ارز دیجیتال د گراف قانونی است؟

امروز در دنیای ارزهای دیجیتال می توان ارزهای قانونی بسیاری را پیدا کرد که در آینده می‌ توانند کلاهبردار شوند و اطمینان امروز باعث از بین رفتن سرمایه های شما شود. در واقع باید گفت که این ارز دیجیتال تا کنون هیچ مشکلی را در مقاطع زمانی مختلف با هیچ کشوری نداشته است البته نباید این امر را نادیده گرفت که در بعضی از کشور ها کل بازار ارز دیجیتال تحریم می باشد. اما به صورت کلی در رابطه با این ارز تا به الان فعالیت غیر قانونی مشاهده نشده است و تیم فنی بسیار قوی برای این ارز در حال فعالیت هستند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید The Graph کدام است؟

صرافی های خارجی بسیار زیادی از این ارز یعنی د گراف حمایت می‌ کنند و نباید نادیده گرفت که صرافی ها ارزهایی را که حجم های مناسب در آن ها در حال وقوع است به لیست خود اضافه می‌ کنند. زیرا با این تصمیم معامله‌ گران بیشتری با پول های بیشتری وارد صرافی مورد نظر می شوند. در واقع باید گفت که صرافی های بزرگ تمامی ارزهایی را با حجم بالا ساپورت می کنند.

بایننس

صرافی بایننس یکی از معتبر ترین و همچنین مشهور ترین صرافی های بازار ارز دیجیتال می باشد که در حال حاضر از این ارز دیجیتال حمایت می‌ کند. ناگفته نماند که حمایت یک صرافی از یک ارز دیجیتال نمی‌ تواند به معنی معتبر بودن آن باشد.

اوککس

این صرافی معاملات اهرم دار را سرلوحه کار خود قرار داده است و بیشتر کسانی که در این صرافی معامله می کنند اکثراً به دنبال بازار های فیوچرز و مارجین می باشند. با توجه به این که ارز دیجیتال د گراف در این صرافی نیز وجود دارد باید گفت که شما می توانید به صورت اهرم دار این ارز دیجیتال را نیز ترید کنید.

هوبی

این صرافی مانند صرافی های دیگر از لیست شدن این ارز دیجیتال نهایت بهره را می‌ برد و به راحتی از حجم معاملات آن نهایت استفاده را می کند. زیرا با وجود رتبه بالا ارز دیجیتال د گراف حجم معاملات در آن به صورت طبیعی بالا می باشد و لیست شدن آن می‌ تواند به نفع صرافی باشد.

کوکوین

آنچه که در این صرافی بسیار مشهود است و بسیاری از کاربران به این اعتقاد دارند لیست شدن ارزهای بسیار معتبر و پروژه قوی در این پلتفرم می باشد. البته این صرافی ارزهایی مانند شیبا را پشتیبانی می کند که می تواند دلیلی بر نقض این قضیه باشد که همیشه ارزهای معتبر در این صرافی نمی باشند. اما لیست شدن ارز د گراف در این صرافی می‌ تواند دلیل خوبی برای معتبر شدن آن باشد.

کوینکس

این صرافی توسط کاربران ایرانی بسیار حمایت می‌ شود و بیشتر کاربران آن ایرانی می باشند. در واقع باید گفت که این صرافی برای ایرانی ها اصلا پیشنهاد نمی شود و احتمال از بین رفتن آن به شدت بالا می باشد اما این ارز دیجیتال نیز در این صرافی نیز ست شده است و توانایی معامله در این صرافی را با این پلتفرم دارید.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی بسیار زیادی مانند: اکسیر، ارزجو، رابین کش، والکس، نوبیتکس و … اکثر ارزهای دیجیتال را خرید و فروش می کنند. همچنین در حال حاضر ارزهای معتبر و یک تا صد رتبه بندی بازار ارزهای دیجیتال را ساپورت می کنند. زیرا این رتبه بندی بر اساس حجم بازار ارز در طول زمان های گذشته و روز گذشته می باشد.

همین دلیل بدیهی است که رتبه های بالا را برای لیست شدن انتخاب کنند. زیرا معامله‌ گران به‌ دنبال ارزهای محبوب با تیم فنی قوی می باشند تا پول های خود را در آن ها سرمایه‌گذاری کند و بدیهی است که صرافی ها به دنبال چنین موقعیت هایی باشند تا بتوانند با گردش مالی و کارمزد ها صرافی را بچرخانند.

آیا تعداد توکن های د گراف محدود است؟

در جواب این سوال باید گفت که خیر. ارز دیجیتال تعداد توکن‌ های نامحدودی ندارد و تعداد کل توکن هایی که از این ارز دیجیتال در حال عرضه می باشند ده میلیارد و پنجاه و هفت میلیون و چهل و چهار هزار و چهارصد و سی و یک عدد می باشد. از این تعداد تاکنون چهار میلیارد و هفتصد و پانزده میلیون و هفتصد و چهل هزار عدد سکه استخراج شده است و میان معامله‌ گران در حال رد و بدل شدن است.

شما می توانید با خرید و نگه داری این ارزها در بلند مدت به سود های خوبی برسید البته باید در زمان مناسب اقدام به سرمایه گذاری کنید و گرنه در سقف قیمتی به ضرر های بزرگی ختم می شود و ریسک بسیار بالایی دارد. برای این گونه ریسک ها شما باید پول هایی را که به آن نیاز ندارید وارد بازار کنید زیرا امکان هر روندی در بازار وجود دارد‌.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

این ارز دیجیتال در سال گذشته دچار نوسانات بسیار عجیب شده بود به صورتی که در چهار ماه میلادی توانست سود ۱۰۰۰۰ درصدی را به کاربران خود برساند. به همین دلیل مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و حجم های بسیار بالایی در ارز د گراف ورود پیدا کردند.

پس از گذشت چند مدت این روز دچار ریزش شد و بسیاری ارزش ارز خود را از دست دادند که همگی آن ها به دلیل اخبار فاندامنتال بود و تا حدودی تحلیل های تکنیکال تاثیر های فراوانی بر این ارز گذاشتند. در واقع باید گفت که تحلیل تکنیکال به گونه‌ ای رخ می‌ دهد که در زمان مناسب تحلیل اخبار فاندامنتال وارد بازار می شود.

منظور از توکن سوزی د گراف چیست؟

از آن جایی که تعداد ارزهای دیجیتال نامحدود نیست و تعداد آن ها بسیار بالا می باشد باید گفت که این ارز دیجیتال در بعضی مواقع با تشخیص تیم فنی اقدام به توکن سوزی می کند و حاصل این توکن سوزی ها به صورت منطقی رشد کوین در مدت زمان خاصی می باشد. البته باید در نظر گرفت که قبل از توکن سوزی رمز ارز صاحب آن کوین و یا توکن اعلام توکن سوزی می کند و معامله گران از آن جایی که می دانند پس از این قضیه بازار رشد می کند اقدام به خرید می کنند.

مقایسه ارز دیجیتال The Graph با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال The Graph با دیگر رمز ارزها

آن چه که بسیار واضح است هر فردی برای معامله نیاز به چند رکن اساسی دارد. یکی از آن ارکان می تواند مقایسه رمز ارز با دیگر رمز ارزهای مطرح و محبوب بازار باشد و این کار یک امر کاملاً بدیهی است.

مقایسه ارز دیجیتال د گراف با بیت کوین

آن چه که در بازار پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین کاملا مشهود به نظر می‌ رسد و غیر قابل انکار است تسلط بازار بیت کوین بر کریپتوکارنسی یا همان ارزهای دیجیتال می باشد. به گونه‌ای که این تسلط ۵۰ درصد از بازار می باشد و به صورت میانگین و از لحاظ کلی مقایسه هر رمز ارزی با بیت کوین ما را به جواب مناسبی نمی رساند زیرا بیت‌ کوین مادر رمز ارزها می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال د گراف با اتریوم

در دنیا کریپتوکارنسی و رمز ارزها بعد از بیت کوین، اتریوم حرف اول را می‌ زند. بسیاری از تحلیل گران معتقد هستند که بیت کوین نسبت به رشد اقتصادی عقب مانده است و در آینده می‌ تواند جای خود را به اتریوم بدهد. در حال حاضر اتریوم با در دست داشتن ۲۰ درصد کل بازار دومین رمز ارز معتبر می باشد. از لحاظ فنی نیز از رمز ارز د گراف سطح بسیار بالا تری دارد. همچنین حجم های روزانه این رمز ارز به اندازه کل حجم بازار د گراف می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال د گراف با دوج کوین

واقعیتی که امروزه در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد این است که بسیاری از شت کوین ها با وجود این که پروژه قوی ندارند و نتوانستند هدفی برای آینده داشته باشند اما پیشرفت های بسیار بزرگی را کرده اند مانند دوج کوین که یک میم کوین می باشد و هدف بزرگی را نیز ندارد. اما در رده دهم بازار است و حجم های فوق‌ العاده‌ ای در آن وجود دارد که نسبت به د گراف از لحاظ فنی بسیار پایین‌ تر است اما از لحاظ حجمی بسیار بالا است.

مقایسه ارز دیجیتال د گراف با ترون

برای ترون باید از لحاظ فنی اول این رمز ارز را با ارز د گراف مقایسه کنیم که نتیجه آن یک جواب واحد است. پروژه این دو طرح کاملاً با یکدیگر متفاوت است و نمی توان آن ها را از لحاظ فنی با یکدیگر مقایسه کرد اما از لحاظ حجم بازار ترون در جایگاه بیستم و د گراف در جایگاه چهل و چهارم است. در ادامه می توان افزود که کاربرد های ترون باعث شده است که در دسته 10 ارز دیجیتال برتر جهان نیز قرار بگیرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

قیمت رمز ارز د گراف به تومان چقدر است؟

این ارز به تومان ۲۴,۳۶۳ است و پیش بینی شده است که قیمت د گراف در آینده بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

برای استفاده از کیف پول د گراف کدام کیف پول پیشنهاد می‌ شود؟

کیف پول های سرد و یا به اصطلاح لجر نانو مانند لجر نانو اس بهترین و مطمئن ترین کیف پول ها برای خرید ارزهای دیجیتال مختلف می باشند.

بهترین صرافی خرید د گراف کدام است؟

در بررسی ارز د گراف باید گفت که صرافی های خارجی بسیاری همچون بایننس و هوبی برای خرید و فروش و معامله بسیار مطمئن هستند.

ماشین حساب در گراف چه کاربردی دارد؟

از طریق این ماشین حساب ارز دیجیتال می توان قیمت ارز د گراف را به تومان و ریال محاسبه کرد.

از کدام صرافی می توان قیمت‌ لحظه‌ ای د گراف را دنبال کرد؟

برای دنبال کردن نمودار د گراف و قیمت لحظه آن بهترین صرافی بایننس می باشد.

نماد د گراف چیست؟

نماد اختصاری این رمز ارز GRT است که در رتبه ۴۴ بازار کریپتوکارنسی قرار دارد.

جایگاه د گرف در ایران چیست؟

درباره د گراف باید گفت که این ارز دیجیتال در سطح بازار های کریپتوکارنسی جایگاه ۴۴ از آن خود کرده است و بسیاری از معامله‌ گران ایرانی روی این سرمایه‌ گذاری کرده‌ اند.

از کدام سایت باید بهترین قیمت د گراف را رصد کرد؟

سایت اختصاصی این رمز ارز بهترین گزینه برای دنبال کردن قیمت می باشد.

چگونه می توان با تلفن همراه ارز دیجیتال استخراج کرد؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که امروزه با توجه به گسترش بازار ارزهای دیجیتال دیگر امکان استخراج ارز دیجیتال با گوشی میسر نیست و یا اگر بتوان این کار را با گوشی انجام دادن مقدار ارز دیجیتالی را که استخراج می کند بسیار ناچیز و بی ارزش می باشد و به تلفن همراه شما آسیب بسیار جدی را وارد می کند.

بنیان گذار ارز د گراف کیست؟

بنیان‌ گذاران این رمز ارز قبل‌ ها به توسعه ابزار های تسهیل‌ کننده تاسیس و پیشرفت استارت‌ آپ‌ ها می‌ پرداختند.

رمز ارز The Graph در چه سالی تاسیس شد؟

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد.

امن ترین صرافی د گراف کدام است؟

یکی از امن ترین صرافی های این رمز ارز بایننس می باشد.

د گراف در جایگاه چندم جدول بازار قرار دارد؟

این ارز دیجیتال جایگاه ۴۴ را از آن خود کرده است.

بستر شبکه انتقال د گراف بر مبنا چیست؟

بستر انتقال این شبکه بر حسب شبکه اتریوم می باشد یعنی به این صورت که فردی ارز د گراف را بخواهد جا به جا کند باید بر بستر اتریوم باشد، همچنین باید بررسی کند و بر بستر شبکه اتریوم این ارز را جا به جا کند.

حساب د گراف چگونه است؟

کلیت این حساب بر اساس شبکه اتریوم می باشد یعنی بر روی این شبکه ایجاد شده است و تاکنون تمامی هارد فورک های خود را بر روی شبکه اتریوم داشته است از آن جایی که ارز دیجیتال اتریوم بسیار پر قدرت به روند خود ادامه می‌ دهد ارزهای دیجیتالی مانند د گراف با هدف خود می‌ تواند باعث رشد خوبی شود.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها