ارز دیجیتال وی چین آموزش ارزهای دیجیتال

وی چین بخریم یا نه؟ بررسی آینده و ماینینگ VeChain

  • توسط asie
  • 21 دقیقه

ارز دیجیتال وی چین بسیار مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت است که در حال حاضر در محدوده ۱۲ سنت معامله می‌ شود. این ارز در سال ۲۰۱۵ پایه گذاری شد و برای کسب و کار و روند اطلاعات آن بسیار شفاف و موثر است. باید گفت که در این ارز دیجیتال انتقال ارز با سرعت بالا فراهم می‌ شود و طی مدتی که در بازار وجود دارد یعنی در این دو سال اعتماد خوبی را از سوی کاربران کسب کرده است.

همچنین توانسته در حال حاظر در رنگ بیست و سوم بازار ارز دیجیتال خود را حفظ کند. ارز دیجیتال شرکت زنجیره تامین بلاک چین بوده است اما باید گفت که از همان ابتدا به یک نرم افزار غیر متمرکز تبدیل شده است. در نتیجه با توجه به موارد گفته شده همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این کریپتو آشنا گردید.

ارز دیجیتال وی چین چیست؟

ارز دیجیتال وی چین چیست؟

به صورت کلی درباره وی چین باید گفت که یکی از ارزهای دیجیتال بسیار مناسب و کاربردی در حوزه بازار رمز ارزها می باشد. این ارز دیجیتال در حال حاضر صنایعی مانند کشاورزی و غذا دارو را توسط بلاکچین خود حمایت می‌ کند. در واقع باید گفت که این بلاک چین نقش پر رنگی در افزایش خدمات کالا و خدمات پس از فروش در لجستیک و زنجیره تامین دارد. در سال ۲۰۱۸ اسم این شرکت به وی چین تغییر پیدا کرده و فعالیت‌ های مالی آن به پلتفرم های مختلف افزایش پیدا کرد.

در حال حاضر به عنوان یک کوین در حال معامله می باشد. این ارز دیجیتال حرف‌ های بسیار زیادی را برای گفتن نیز دارد و باید راجع به آن تحقیقات بسیاری را به عمل آورد. در واقع باید گفت که توضیح خود ویچین مدل حاکمیت و اجماع را بر تعیین تایید می‌ کند و این دلیلی می باشد که باعث پیشرفت آن شده است و تیم وی چین یک تیم بسیار پیشرفته می باشد که باعث پیشرفت این ارز شده است.

در حال حاضر باید گفت که چین به عنوان یک شرکت وابسته یکی از بزرگ ترین شرکت‌ های بلاک چین کشور چین را دارد. البته باید گفت که تیم مربوط به بلاک چین آن مربوط به کشور سنگاپور می باشد که یک تیم با ۱۵۰ عضو رده بالا را دارد. توسط آقای لوو مدیر ارشد اطلاعات آن هدایت می‌ شود و در واقع باید گفت که شغل اصلی آن آی تی و سیستم اطلاعاتی می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

با توجه به این که این ارز دیجیتال از ارزهای بسیار محبوب در کشور چین می‌ باشد. همچنین چارچوب کاری و تیم قدرتمندی که در رأس این ارز دیجیتال وجود دارد باعث شده است که ارزی بسیار محبوب برای سرمایه گذاری باشد. در واقع باید گفت که مشارکت های شرکت‌ های مهمی این سهام باعث شده است که در حال حاضر VeChain به یکی از بزرگ ترین زنجیره ها در بلاک چین برای سرمایه‌ گذاری تبدیل شود. البته باید گفت که رقیب های بسیاری دارد که از بزرگ ترین رقیب های آن می توان به اتریوم، کاردانو و نئو اشاره کرد.

آینده ارز وی چین در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز وی چین در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آن چه که در این ارز دیجیتال بسیار مشهود می باشد و باید راجع به آن بسیار صحبت کرد رشد قیمتی این ارز دیجیتال از لحاظ تکنیکال می باشد. هرچند که باید گفت که از لحاظ فاندامنتال این ارز خبر های مهم بسیار زیادی دارد و باید گفت که رشد آن از نظر فاندامنتالی تأثیر بیشتری نسبت به تحلیل تکنیکال داشته است.

اما باید گفت آن چه که از نمودار های این رمز ارز مشخص است و باید دیده شود این است که این رمز ارز قدرت آن را دارد که تا سال ۲۰۲۲ به قیمت یک دلار و شاید بیش از آن نیز برسد که بهترین قیمت وی چین پیش‌بینی شده است.

این ارز ارزش سرمایه‌ گذاری برای سرمایه‌ گذاران را نیز دارد. زیرا یک تیم بسیار قوی با یک پروژه بسیار قدرتمند را دارد و توکن های بسیار زیادی را بر بستر خود می تواند ساپورت کند. در واقع باید گفت مدیران ارشد این پروژه آقای لوو اهداف بسیار زیادی را برای این پلتفرم دارد و باید گفت که ذخیره و استفاده از آن بسیار مفید می باشد. شما می توانید بهترین پلتفرم های خود را ارائه دهید و آینده بسیار درخشانی را نیز می‌ توان برای آن متصور شد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ همین سال جاری که این مقاله نگارش می شود رشد بالقوه ای داشته است و سرمایه گذاران از رشد آن بسیار خرسند بودند. در واقع باید گفت که وی چین ارز دیجیتال بسیار قدرتمندی می باشد که همانند بیت کوین عمل می‌ کند و هر ساله نسبت به سال گذشته قیمت آن چند برابر بوده و یا افزایش چشم گیری داشته است.

باید گفت که این ارز دیجیتال یکی از اعضای محبوب در بین کاربران چینی است و همچنین وی چین در ایران و کاربران خارج از کشور پر طرفدار می باشد که ارزش سرمایه گذاری دارد. در سال ۲۰۲۱ نیز خود را به گونه‌ های مختلفی نشان داده است و در سال های آینده نیز همین مقدار را می تواند به چشم ببیند.

برای ماینینگ وی چین چه کاری باید انجام داد؟

شما برای ماین کردن هر رمز ارزی می توانید از طریق ماینر آن به صورت های مختلفی استخراج کنید و با در اختیار قرار دادن سیستم خود به شبکه بلاکچین می توانید پاداش‌ هایی از آن رمز را دریافت کنید. با توجه به این که این رمز ارزی شبکه مخصوص به خود را دارد و باید شما با استفاده از ماینر از این رمز ارز بتوانید به صورت ماهانه یا سالانه استخراج به سزایی را داشته باشید.

باید گفت که برای استخراج این ارز در وهله اول باید اقدام به تهیه یک ماینر کنید دوم به اینترنت دسترسی مناسبی داشته باشید و همچنین برق مناسب تامین کنید و بعد شروع به استخراج کنید. در واقع باید گفت که تمامی کاراکتر های ماینینگ در رمز ارزها به نوعی برابر می باشد و شما می توانید فقط با عوض کردن دستگاه ماینینگ و عواملی که گفته شد به استخراج آن بپردازید.

ماینر های وی چین کدامند؟

در رابطه با استخراج این رمز ارز و استفاده از ماینر های آن باید گفت که ارز دیجیتال VeChain با توجه به قیمتی که در حال حاضر دارد و به صرفه بودن این قیمت و همچنین افزایش استخراج این رمز ارز نسبت به بیت کوین و سختی شبکه پایین‌ تر می تواند ارزش بسیار بالا تری را نسبت به بیت کوین در بلند مدت داشته باشد. برای استخراج باید گفت که این ارز دیجیتال یکی از ارزهای بسیار محبوب می باشد و می‌ تواند بر بستر و زمینه های دیگر نیز استخراج شود.

اما آن چیزی که واضح است شما می توانید به صراحت بگویید که از استخراج این رمز ارز در بلند مدت پشیمان نخواهید شد. یک رمز ارز مناسب برای ماین کردن و یا همان استخراج کردن می باشد که در سال های آینده بسیار رشد می کند.

استخراج وی چین با گوشی امکان پذیر است؟

امروزه آموزش ها و کلیپ های بسیاری در سایت های مختلف مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال با گوشی موجود می باشد. ادعا دارند که شما می توانید با گوشی های مختلف و یا سایت های مختلف با کلیک کردن های خاص و کار های عادی اقدام به استخراج رمز ارزهای متفاوت کنید.

این که با گوشی ارز VeChain استخراج کرد غیر ممکن نیست اما باید گفت که استخراج هر رمز ارزی با گوشی باعث می‌ شود که فعالیت گوشی شما به کندی انجام شود. در نتیجه گوشی شما دچار آسیب‌ های جدی می شود.

اما آن چه که واضح است این است که اگر هم موفق به استخراج شوید مزدتان آنقدر کم می باشد که شما برای سیستم و اینترنت و همچنین زمانی که صرف کرده اید اصلا به مقدار قابل توجهی وی چین دریافت نمی کنید.

لزوم داشتن کیف پول برای وی چین چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای وی چین چیست؟

در واقع هر فردی که در حوزه بازار کریپتوکارنسی نیز مشغول به کار است، واجب است که بهترین کیف پول ارز دیجیتال مخصوص به یک شرکت مانند اتمیک را داشته باشد. این قضیه برای رمز ارزی مانند وی چین نیز صدق می‌ کند و هر کسی که اقدام به استخراج و یا همچنین ترید کند نیاز به یک کیف پول دیجیتالی هم دارد. باید گفت که برای حفظ این دارایی و استفاده از این دارایی در بلند مدت و نگه داری باید از امن ترین کیف پول استفاده کنیم که صرافی‌ ها پیشنهاد نمی‌ شود.

بهتر است برای امنیت و نگهداری ارزهای دیجیتال خود کیف پول دلخواه خود را انتخاب کنید و برای انتخاب کیف پول وی چین، کیف پول های سرد و یا همان لجر نانو اس یا کیف پول ترزور پیشنهاد می شود.

جدول اطلاعات

در این جا اطلاعات مهم مربوط به وی چین را با هم می خوانیم.

موضوع وی چین
بهترین صرافی های خارجی برای خرید وی چین بایننس، کوکوین، اوککس
تعداد توکین های وی چین چقدر است؟ محدود است.
وی چین مال کدام کشور است؟ چین
لزوم داشتن کیف پول برای وی چین چیست؟ برای امنیت و نگهداری ارز مورد نظر
ارز دیجیتال VeChain قانونی است؟

ارز دیجیتال VeChain قانونی است؟

در مورد قانونی بودن این رمز ارز باید گفت که در حال حاضر با توجه به اقداماتی که از سوی کشور چین در قبال حوزه رسمی بازار کریپتوکارنسی انجام شده است باید گفت که این رمز ارز توسط کشور فعلی خود فیلتر شده و غیر قانونی اعلام شده است.

اما در واقع باید گفت که آن چه که ارزهای دیجیتال را جذاب می کند غیر متمرکز بودن آن ها می باشد. در واقع تیم هدف و پروژه اصلی آن می‌ تواند در یک کشور دیگر به صورت آزادانه از آن استفاده کند و به هدف خود ادامه دهد.

غیر قانونی بودن آن برای کاربرانی که خارج از کشور چین می باشد و همچنین از این ارز استفاده می‌ کنند یک امر بسیار بدیهی است. کاملاً قانونی می‌ توان این رمز را تهیه کرد. در واقع باید گفت که این رمز در حال حاضر توسط کشور چین مسدود شده است البته نه به صورت مستقیم اما به صورت کلی.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید وی چین کدام است؟

در واقع هر رمز ارزی با هر رتبه ای در صرافی های معتبر قابل خرید و فروش است. البته باید گفت که رمز های معتبر در صرافی های معتبر همچون صرافی های بایننس، اوککس، کوکوین، اف تی ایکس و … هستند. باید در نظر داشت که صرافی های معتبر ارزهای معتبر را لیست می کنند و این می تواند دلیل محکمی برای ارزش آن ها باشد‌.

صرافی بایننس

هر کاربری می تواند به راحتی در صرافی بایننس اقدام به خرید و فروش این رمز کند و هیچ مشکلی برای ایجاد نا امنی در این رمز ارز وجود ندارد. صرافی بایننس به صورت کامل از این رمز ارز حمایت می کند.

صرافی اوککس

در صرافی هایی مانند اوککس شما می‌ توانید در بازار هایی مانند فیوچرز به راحتی سرمایه خود را چند برابر کنید. باید گفت که بازار های فیوچرز مانند اقیانوس پول می باشند که اگر شما به صورت غیر حرفه‌ ای در این بازار ها متمرکز شوید سرمایه خود را به طور کامل از دست می دهید. اما استفاده از این رمز ارز به صورت فیوچرز راه حل مناسبی می باشد.

صرافی کوکوین

همانطور که در صرافی های قبلی نیز گفته شد در صرافی کوکوین شما می توانید در این صرافی به صورت کاملاً آزاد با جفت ارزهای دیگر نیز معامله کنید و با حجم‌ های بالا از مزایا صرافی بهره مند شوید.

صرافی ftx

در این صرافی نیز شما می توانید به راحتی این رمز را مبادله کنید و از راه‌ های مختلفی همچون مبادله این رمز ارز به صورت ترید های اسکلپ و یا طرح های بلند مدت کسب سود کنید. البته راه حل هولد نیز مناسب می باشد.

آیا تعداد توکن های وی چین محدود است؟

دلیلی که باعث قدرتمند شدن ارز وی چین شده است تعداد محدود بودن توکن‌ های آن است. یعنی ارز VeChain یا همان وت تعداد محدودی در بازار دارد و شما با استخراج آن می‌ توانید به این تعداد بی افزایید. در واقع باید گفت که مقدار این رمز ارز ۸۶ میلیارد عدد می باشد و در حال حاضر تعداد سکه هایی که توسط دستگاه استخراج وی چین استخراج شده است رقم شصت و چهار میلیارد و سیصد و پانزده میلیون و شصد هزار توکن است.

باید دقت کرد که این رمز ارز با توجه به استخراج هایی که در آن وجود دارد می‌ تواند در بلند مدت به زودی نا محدود شود و تعداد توکن های آن به اتمام برسد و به یکباره این رمز ارز انفجار قیمتی بی سابقه ای به خود ببیند. همین موضوع باعث شده است که قیمت وی چین در آینده بسیار صعودی پیش بینی شود.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در بازار های مالی علی الخصوص در بازار کریپتوکارنسی چیزی که بسیار واضح می باشد تاثیر قیمت پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین بر دیگر رمز ارزها می باشد. در واقع آنچه که واضح است قیمت‌ بیت‌ کوین است. اگر قیمت بیت کوین به یکباره در یک مقطع زمانی ریزش کند دیگر رمز ارزها به پشتیبانی آن دچار ریزش می شوند و باعث می‌ شود که ریزش های بسیار زیادی را متحمل شوند.

ارز وی چین از این دسته مستثنی نمی باشد و با ریزش بیت کوین نیز ریزش را تجربه می‌ کند. از دیگر دلایلی که می توان به آن اشاره کرد دلایل خبری و فاندامنتالی این رمز ارز می باشد و همچنین دلایل تکنیکالی.

منظور از توکن سوزی VeChain چیست؟

در واقع هر شرکتی برای تولید انبوه از مقدار کوین های خود در فاز اولیه تعداد قابل توجهی از آن را به مردم ارائه می‌ دهد و از مردم می‌ خواهد که با استقبال از این رمز ارز به این شرکت کمک کنند و به پروژه‌ هایی که برای رسیدن به آن تلاش می‌ کنند برسند. پس از گذشت مدت زمانی خاص از این واقعه پروژه‌ ها برای بیشتر شدن مقدار قیمت فعلی آن اقدام به توکن سوزی می‌ کنند.

در واقع پروژه VeChain نیز هر چند مدت یکبار تعداد توکن هایی که در گردش است را می‌ سوزاند و این عمل باعث رشد قیمت آن می شود که کسانی که قدیمی تر باشند در این بازار پس از توکن سوزی شاهد انفجار قیمت در یک رمز ارز بوده اند.

جایزه ماین کردن وی چین چیست؟

همانطور که واضح هست جایزه ماین کردن یک رمز ارز و در اختیار قرار دادن سیستم ماینینگ خود به یک شبکه بلاکی در ازای این کار شما و هزینه‌ ای که برای شما به ارمغان آورده است از همان رمز ارز را به شما هدیه می دهد. این رمز ارز می‌ تواند در بلند مدت باعث افزایش سرمایه شما شود و در کوتاه مدت مقدار سرمایه قابل توجهی نسبت به مصرف هزینه ای که در آن کرده اید به شما بدهد.

در واقع پروژه ویژه‌ ای نیز از همین لحاظ توانسته است که با در اختیار قرار دادن توکه های خود به کسانی که اقدام به ماینینگ این رمز ارز می‌ کنند به عنوان پاداش از آن ها تشکر کند.

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با دیگر رمز ارزها

باید گفت که مقایسه این رمز ارز با دیگر رمز ارزها یک مقایسه غیر منطقی می باشد زیرا بسیاری از رمز ها از این پروژه قوی‌ تر و بسیاری از آن ها از این پروژه ضعیف‌ تر هستند. اما باید گفت که به صورت میانگین رمز ارز دارای ردیف بسیار بالایی می باشد و در حال حاضر در رده بیست و سوم بازار می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با بیت کوین

باید گفت که نه تنها وی چین بلکه هر رمز ارز دیگری در مقایسه با بیت کوین حرفی برای گفتن ندارد. زیرا به تنهایی خود ارزش بیت کوین در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله ۴۶ درصد کل بازار را در اختیار دارد. در حالی که رمز ارز VeChain تنها با دو صدم درصد از کل بازار عرض اندام می کند و ۲۰ رده از بیت کوین پایین‌ تر است.

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با اتریوم

پس از بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال اتریوم حرف اول را می زند. اتریوم با در دست داشتن ۲۰ درصد به طور میانگین از کل بازار ارزهای دیجیتال توانسته است عملکرد خوبی را به ثبت برساند و نسبت به وی چین ۲۱ رتبه بالا تر قرار دارد و در ادامه نیز می توان افزود که در دسته 10 ارز دیجیتال برتر نیز قرار دارد.

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با دوج کوین

با توجه به نمودار وی چین و مقایسه آن با ارز دوج کوین باید گفت یک مقایسه بسیار اشتباهی می باشد. زیرا رمز از دوج کوین ۱۶ تکوین و یا همان میم کوین می باشد. اما VeChain با پروژه و تیم بسیار قوی یک پلتفرم و ارز قوی می باشد و با اهداف و رود مپ بسیار قوی اما چیزی که بسیار آزار دهنده است که رمز دوج‌ کوین ۱۲ پله از رمز ارز چین بالا تر است.

مقایسه ارز دیجیتال وی چین با ترون

دو رمز ارز با قیمت تقریباً یکسان و اهداف و پروژه های نزدیک به هم که هر دوی آن ها دارای تیم‌ های تحقیقاتی بسیار قوی می باشند. باید گفت که مقایسه این دو رمز ارز بسیار کاربردی می باشد و می تواند از لحاظ تخصصی بسیار دقیق بررسی شود. اما به صورت کلی باید گفت که این دوره از ارز از لحاظ قیمتی و همچنین حجم بازار و همچنین پروژه‌ های قوی ارزهای بسیار مناسبی می باشند. فقط باید گفت که رمز ارز ترون در رده بیست و هشتم قرار دارد.

وی چین مال کدام کشور است؟

همانطور که از نام رمز ارز وی چین پیدا است باید گفت که این رمز ارز به راحتی مشخص شده است که مال کشور چین می باشد. اما باید گفت که تیم هدایت‌ کننده این رمز ارز در حال حاضر در کشور سنگاپور مستقر هستند و این رمز ارز را هدایت می‌ کنند و مدیر ارشد این رمز ارز که باعث پیشرفت آن شده است آقا ثانی لوو می باشد که بر تیم ۲۵۰ نفری این رمز ارز مدیریت دارد.

سوالات متداول

ارز دیجیتال VeChain از کدام کشور است؟

همانطور که از نامش پیداست از کشور چین می‌ باشد.

در بررسی ارز دیجیتال وی چین با ترون اصلی ترین تفاوت آن چیست؟

VeChain در رده ۲۳ و ترون در رده ۲۸ جدول قرار دارد.

دوج کوین چند پله از بالا تر VeChain است؟

متاسفانه دوج کوین ۱۲ پله از این ارز بالا تر می باشد. ‌

تعداد سکه های وی چینی که تا به امروز استخراج شده است چند توکن است؟

رقم شصت و چهار میلیارد و سیصد و ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار توکن است.

در حال حاضر مقدار رمز ارز VeChain چقد است؟

واقع باید گفت که مقدار این رمز ارز ۸۶ میلیارد عدد می باشد.

ارز VeChain چند درصد از بازار کریپتوکارنسی را احاطه کرده است؟

تنها با دو صدم درصد در بازار عرض اندام می‌ کند.

بهترین صرافی خرید وی چین کدام است؟

بایننس یکی از معتبر ترین و بهترین صرافی ها برای خرید ارزهای دیجیتال مختلف می باشد.

قیمت لحظه ای وی چین را از کجا باید رصد کرد؟

می توان از بهترین صرافی وی چین یعنی صرافی بایننس قیمت ارز وی چین را دنبال کرد.

ماشین حساب وی چین چیست؟

با استفاده ماشین حساب ارز دیجیتال می توانید ارزهای دیجیتال خود را به ریال و یا تومان حساب کنید.

بستر شبکه کیف پول VeChain چگونه است؟

بستر شبکه انتقال وی چین بسیار مطمئن و امن می باشد و با خیال راحت می توانید معامله کنید.

بلاک‌ چین ویچین‌ تور VeChani بر پایه بلاکچین کدام ارز است؟

بر پایه بلاک چین ارز دیجیتال اتریوم.

نماد وی چین چیست؟

نماد آن VET که این نماد را از پروژه این ارز گرفته است.

قیمت ارز وی چین به تومان چقدر است؟

قیمت آن ۳.۲۳۵ تومان است.

ارز VeChain توسط چه کسی هدایت می شود؟

توسط آقای لوو مدیر ارشد اطلاعات آن هدایت می‌ شود.

ارز وی چین در چه محدوده قیمتی معامله می شود؟

در حال حاضر با ۱۲ سنت خرید و فروش می‌ شود.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها