تبلیغات
آیا این ارز ارزش خرید دارد؟ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز Xiasi inu یکی از تازه وارد ها به دنیای کریپتوکارنسی

 • توسط sajjad
 • 21 دقیقه

امروزه کمتر کسی وجود دارد که نامی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و … نشنیده باشد. ارزهای دیجیتال نوعی پول اینترنتی به شمار می روند که بر روی یک شبکه بلاک چین ایجاد شده و هدف از ارائه این ارزها یا پول های اینترنتی ایجاد یک واحد پول جهانی و جایگزین شدن اسکناس ها و … می باشد. همان طور که ممکن است بدانید ارزهای دیجیتال که با نام کریپتوکارنسی هم شناخته می شوند دنیای بسیار گسترده ای دارند و به عنوان یکی از بزرگ ترین بازار های مالی شناخته می شوند. تاکنون رمز ارزهای بسیار زیادی با اهداف مختلف ایجاد شده اند که یکی از این رمز ارزهای معروف شیاسی اینو یا به زبان لاتین Xiasi inu می باشد.

شیاسی اینو یکی از ارزان ترین رمز ارزهای جهان می باشد که افراد مختلفی از این ارز دیجیتال استفاده می کنند. اگر شما به بازار ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید و یا به دنبال شناخت بهترین ارز دیجیتال ارزان مانند شیاسی اینو هستید حتما این مقاله را تا پایان در صرافی ارز دیجیتال بیستکس مطالعه کنید. در این مقاله به مهم ترین موضوعات و نکات در رابطه با ارز دیجیتال Xiasi inu اشاره شده است.

ارز دیجیتال Xiasi inu چیست؟

ارز دیجیتال Xiasi inu چیست؟

در دنیای ارزهای دیجیتال هر ساله رمز ارزهای جدید با اهداف مختلف ارائه می شوند. امروزه تعداد کل ارزهای دیجیتال موجود در بازار نزدیک به 5 هزار نوع می باشد که یکی از آن ها ارز دیجیتال Xiasi inu است. ارز دیجیتال Xiasi inu مانند سایر رمز ارزهای بازار مانند بیت کوین شهرت و اعتبار بالایی ندارد و به عنوان رمز ارزهای ارزان قیمت بازار شناخته می شود. ارز دیجیتال شیاسی اینو در تاریخ 5 ژوئن سال 2021 میلادی ارائه شده است و در حال حاضر در میان تمام ارزهای دیجیتال رتبه 4460 جهانی را به خود اختصاص داده است.

این ارز دیجیتال قیمت بسیار پایینی دارد. در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 0.000000001 می باشد که به پول ایران حدود 0.00008 تومان معامله می شود. اوج قیمت این ارز دیجیتال به آبان ماه سال 1400 باز می گردد که قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال به 0.000000003 دلار رسید و پس از آن روند نزولی طی کرد. ناگفته نماند که در حال حاضر به طور میانگین حجم معاملاتی که با استفاده از این ارز دیجیتال در روز صورت می گیرد نزدیک به 80 هزار دلار می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

مسئله ارزش خرید یک ارز دیجیتال جزو مهم ترین و رایج ترین سوال کاربران می باشد. زمانی که یک کاربر می خواد بر روی یک ارز دیجیتال مانند Xiasi inu سرمایه گذاری کند اولین چیزی که به ذهن او می رسد ارزش خرید ارز می باشد. قطعا هیچ فردی از ضرر کردن خوشش نمی آید به همین خاطر به دنبال این است که بفهمد یک ارز دیجیتال ارزش خرید دارد یا با توجه به شرایط و نوسانات بازار ارز مد نظر او مناسب نیست.

برای آن که یک کاربر متوجه شود که آیا ارز دیجیتال مد نظر او مانند Xiasi inu ارزش خرید دارد یا خیر باید از تحلیل گران کمک بگیرد. تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال با توجه به پیش بینی ها می توانند کمک زیادی در این مسئله به کاربر بکنند.

به عنوان مثال اگر قصد خرید ارز دیجیتال Xiasi inu را دارید با توجه به نظر تحلیل گران متوجه می شوید که این ارز آیا ارزش خرید دارد یا مناسب نیست. هر چند که قیمت این ارز دیجیتال بسیار پایین است اما ممکن است با توجه به نوسانات این ارز همان مقدار کم ارزش خود را هم از دست بدهد.

آینده ارز Xiasi inu در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

در قسمت قبل اشاره کوتاهی به تحلیل گران شد. تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال افرادی هستند که با استفاده از روش های مختلف می توانند آینده ارزهای دیجیتال را با توجه به نوسانات و دیگر مسائل موجود در بازار پیش بینی کنند که تحلیل گران مختلفی هم تا کنون آینده ارز Xiasi inu را در سال 2022 میلادی پیش بینی کرده اند.

با توجه به پیش بینی های صورت گرفته در رابطه با  ارز Xiasi inu به نظر نمی رسد این ارز در سال 2022 پیشرفت چشم گیری داشته باشد. هر چند که ارز دیجیتال Xiasi inu جزو ارزهای تازه تاسیس بازار می باشد اما با توجه به نوسانات این ارز و سایر موارد تاثیر گذار در قیمت Xiasi inu تحلیل گران پیش بینی کرده اند که این ارز پیشرفت چشم گیری نخواهد داشت.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز دیجیتال Xiasi inu در سال 2021 میلادی بالاترین قیمت خود را تجربه کرد. همان طور که در قسمت های ابتدایی گفته شد ارز دیجیتال Xiasi inu در ژوئن سال 2021 ارائه شده است و مدت زیادی از ارائه رسمی آن نمی گذرد اما با این حال در همین سال توانست بالاترین قیمت خود را تجربه کند.

قیمت این ارز دیجیتال در سال 2021 میلادی به 0.000000003 دلار هم رسید اما پس از آن قیمت آن کاهش یافت. در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 0.0000000001 دلار می باشد.

برای ماینینگ Xiasi inu چه کاری باید انجام داد؟

برای ماینینگ Xiasi inu چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ یا استخراج یکی از مسائل مهم در حوزه ارزهای دیجیتال به شمار می رود. در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال افراد زیادی فعالیت دارند که با استفاده از دستگاه های ماینر می توانند برخی از ارزها را استخراج کنند.

با توجه به این که ارز دیجیتال Xiasi inu جزو ارزهای تازه ارائه شده و جدید بازار می باشد در حال حاضر تنها توسط صرافی ماین می شود. با توجه به این موضوع تا کنون هیچ ماینری قابلیت استخراج این ارز دیجیتال را ندارد و این ارز فقط توسط صرافی پنکیک سوآپ ارائه و عرضه می شود و کاربران عادی امکان استخراج Xiasi inu را ندارند.

ماینر های Xiasi inu کدامند؟

ماینر های Xiasi inu کدامند؟

در قسمت قبل اشاره ای به نحوه ماین و استخراج ارز دیجیتال Xiasi inu شد. همان طور که در قسمت قبل هم گفته شد ارز دیجیتال شیاسی اینو با توجه به این که یک ارز دیجیتال نو پا در بازار جهانی می باشد در حال حاضر فقط توسط صرافی های ارز دیجیتال اللخصوص صرافی پنکیک سوآپ ماین و عرضه می شود.

حال با توجه به این موضوع هیچ ماینری وجود ندارد که بتواند ارز دیجیتال Xiasi inu را استخراج کند. با توجه به عدم استخراج ارز دیجیتال شیاسی اینو توسط دستگاه های ماینر افراد عادی امکان استخراج این ارز را ندارند و برای تهیه آن فقط باید از صرافی های ارز دیجیتال استفاده کنند.

استخراج شیاسی اینو با گوشی امکان پذیر است؟

همان طور که ممکن است بدانید استخراج ارزهای دیجیتال با سخت افزار های هزینه زیادی در پی دارند. با توجه به این موضوع نرم افزار هایی ایجاد شده اند که به کاربر این امکان را می دهند تا با گوشی موبایل خود برخی از ارزهای دیجیتال را استخراج کنند.

در حال حاضر هیچ نرم افزاری برای استخراج ارز Xiasi inu وجود ندارد و استخراج این ارز دیجیتال با گوشی امکان پذیر نیست.

لزوم داشتن کیف پول برای Xiasi inu چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای Xiasi inu چیست؟

اگر با بازار ارزهای دیجیتال آشنایی دارید به احتمال زیاد تا کنون نام کیف پول ارز دیجیتال را شنیده اید. کیف پول های ارز دیجیتال ابزاری هستند که کاربران با استفاده از آن ها می توانند از رمز ارزهای خود مانند ارز دیجیتال Xiasi inu نگهداری کنند. کیف پول ها به 4 دسته والت نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی تقسیم بندی می شوند که امن ترین و بهترین آن ها مدل های نرم افزاری و سخت افزاری می باشند.

همان طور که اشاره شد کیف پول ها ابزاری برای نگهداری ارزهای دیجیتال هستند. شما بدون استفاده از کیف پول های ارز دیجیتال امکان نگهداری از ارزهای خود را ندارید به همین دلیل یکی از لزوم داشتن امن ترین کیف پول برای ارزهایی مانند Xiasi inu نگهداری از این رمز ارزها می باشد.

ارز دیجیتال Xiasi inu قانونی است؟

بدون شک مسئله قانونی بودن یک ارز دیجیتال بسیار مهم و حیاتی است. زمانی که یک کاربر می خواهد یک ارز دیجیتال خریداری کند قبل از آن حتما باید از قانونی بودن ارز مد نظر خود مطمئن شده تا مشکلی در آینده وی را تهدید نکند.

در حال حاضر با توجه به این که اکثر صرافی های معتبر ارز دیجیتال از ارز ارز پشتیبانی می کنند به نظر می رسد این ارز قانونی باشد. در صورتی که یک ارز دیجیتال مجوز ها و شرایط لازم را نداشته باشد قطعا از سوی صرافی های معتبر ارز دیجیتال هم پشتیبانی و معامله نخواهد شد.

جدول اطلاعات

در قسمت زیر جدولی وجود دارد که در آن به مهم ترین نکات پیرامون ارز دیجیتال Xiasi inu اشاره شده است. هر کدام از موارد ذکر شده در جدول اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار هستند و می تواند به افزایش اطلاعات کاربران در این زمینه کمک ویژه ای کند.

موضوعXiasi inu
ارز دیجیتال Xiasi inu در چه سالی عرضه شد؟5 ژوئن سال 2021 میلادی
قیمت هر واحد از ارز دیجیتال Xiasi inu چقدر است؟0.000000001 دلار
قیمت Xiasi inu به تومان چقدر است؟0.00008 تومان
استخراج Xiasi inu با گوشی امکان پذیر است؟تا کنون نرم افزاری برای استخراج این ارز با گوشی ارائه نشده است.

حکم شرعی Xiasi inu در ایران چیست؟

یکی دیگر از مسائل مهم و حائز اهمیت در حوزه ارزهای دیجیتال در ایران مسئله شرعی بودن ارز می باشد. امروزه نه تنها کمک شرعی Xiasi inu بلکه حکم شرعی تمامی ارزهای دیجیتال مانند هم است. زمانی که ارزهای دیجیتال پا به ایران گذاشتند بسیاری از افراد استفاده از این ارز دیجیتال را جایز ندانستند و دلیل آن هم این بود که این ارزها پشتوانه مشخصی ندارند و در زمان معامله دو طرف معامله مشخص نیستند.

هر چند که این افراد استفاده از این ارزهای دیجیتال را جایز ندانستند اما در حال حاضر استفاده از این ارزها در ایران قانونی است. البته نا گفته نماند که استفاده از ارزهای دیجیتال در ایران تنها برای معامله و خرید و فروش قانونی بوده و استفاده از آن ها به عنوان پرداخت غیر قانونی می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید شیاسی اینو کدامند؟

به احتمال فراوان تا کنون نام صرافی های ارز دیجیتال به گوشتان خورده است. صرافی های ارز دیجیتال منابعی هستند که ارزهای دیجیتال را استخراج و عرضه کرده و کاربران نیز با استفاده از این صرافی ها می توانند معاملات و خرید و فروش های خود را انجام دهند.

در حال حاضر بیش از 400 صرافی ارز دیجیتال به صورت متمرکز و غیر متمرکز وجود دارد. در این قسمت به معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال که کریپتوکارنسی Xiasi inu را معامله می کنند ذکر شده است.

صرافی LBank

صرافی ارز دیجیتال ال بانک یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال می باشد. در حال حاضر بیش از 90 درصد معاملات و خرید و فروش های ارز دیجیتال Xiasi inu در این صرافی انجام می شود. صرافی ال بانک جزو معروف ترین صرافی های ارز دیجیتال می باشد که در سال 2016 میلادی در کشور چین تاسیس شد.

صرافی Hotbit

اگر در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارید تا کنون حتما نام صرافی هات بیت را شنیده اید. صرافی هات بیت یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال و یکی از محدود صرافی های ارائه دهنده ارز دیجیتال Xiasi inu به شمار می رود. صرافی هات بیت بخش اندکی از معاملات ارز دیجیتال شیاسی اینو را پوشش می دهد.

صرافی PancakeSwap

صرافی پنکیک سوآپ هم همان طور که در قسمت های قبل هم اشاره شد جزو صرافی های ارائه دهنده ارز Xiasi inu می باشد. صرافی پنکیک سوآپ هم مانند صرافی هات بیت بخش اندکی از معاملات ارز دیجیتال شیاسی اینو را پوشش می دهد و همان طور که اشاره شد اکثر معاملات و خرید و فروش این ارز دیجیتال در صرافی ال بانک انجام می شود.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

همان طور که می دانید ارزهای دیجیتال پشتوانه مشخصی مانند طلا ندارند که بر اساس آن بر روی رمز ارزها قیمت گذاری کرد. با توجه به این که ارزهای دیجیتال پشتوانه مشخصی ندارند قیمت این ارزها مانند ارز دیجیتال شیاسی اینو بر اساس عوامل مختلفی مشخص می شود.

در قیمت ارزهای دیجیتال عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند و تاثیر و اثر هر کدام از این موارد بر روی قیمت یک ارز متفاوت است. به طور مثال حمایت سلبریتی ها یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت یک ارز می باشد و این عامل به مراتب اثر بیشتری از سایر عوامل تاثیر گذار مانند توکن سوزی و …. دارد. در قسمت زیر به مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت ارز دیجیتال Xiasi inu اشاره شده است.

 • حمایت سلبریتی ها
 • توکن سوزی
 • عرضه و تقاضا
 • سختی استخراج
 • پذیرش عمومی
 • تصمیمات دولت فدرال
 • قانون گذاری ها
 • نوسانات بیت کوین
 • کمیاب شدن

جایزه ماین کردن شیاسی اینو چیست؟

همان طور که می دانید توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال برای تشویق کاربران به ماین رمز ارزها پاداش و جوایزی در نظر می گیرند. این پاداش و جوایز در هر ارز دیجیتالی مختلف است به عنوان مثال ارز دیجیتال بیت کوین به ماینر های خود مقداری بیت کوین را به عنوان پاداش استخراج اهدا می کند و این با جایزه ماین کردن ارزهای دیگر مانند اتریوم متفاوت است.

در قسمت های قبل این مقاله گفته شد که در حال حاضر ارز دیجیتال Xiasi inu فقط توسط صرافی ها ارز دیجیتال استخراج می شود. با توجه به این که هیچ کاربری نمی تواند با استفاده از سخت افزار های معمولی این ارز دیجیتال را استخراج کند به نظر نمی رسد جایزه ای هم برای ماین کردن این ارز وجود داشته باشد و اگر هم جایزه ای برای ماین این ارز دیجیتال وجود داشته باشد با توجه به ارزش بسیار پایین ارز شیاسی اینو به نظر نمی رسد این پاداش چندان چشم گیر باشد.

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با دیگر رمز ارزها

در بازار ارزهای دیجیتال مقایسه بین دو رمز ارز یک عمل بسیار رایج و عادی می باشد. معمولا افراد در زمانی که می خواهند یک ارز دیجیتال خریداری کنند آن را با ارز سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و … مقایسه می کنند که در این قسمت هم ارز دیجیتال Xiasi inu با 4 رمز ارز معروف بازار مقایسه شده است.

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با بیت کوین

بیت کوین اولین، بزرگ ترین و باز ارزش ترین ارز دیجیتال جهان می باشد که ارز Xiasi inu به هیچ وجه با بیت کوین قابل قیاس نیست. همان طور که گفته شد ارزش هر واحد از ارز دیجیتال شیاسی اینو 0.000000001 می باشد اما از طرف مقابل ارزش هر واحد از بیت کوین 56 هزار و 600 دلار معامله می شود. از نظر امنیت، اعتبار، محبوبیت و … هم ارز بیت کوین بسیار سر تر است.

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم هم به عنوان دومین ارز دیجیتال برتر جهان شناخته می شود. ارز دیجیتال اتریوم هم از نظر امنیت، اعتبار، محبیوبیت و … از ارز دیجیتال Xiasi inu برتر می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین هم جزو رمز ارزهای معروف بازار و یکی از زیر شاخه های بیت کوین می باشد. در مقایسه بین ارز Xiasi inu با دوج کوین باز هم کفه ترازو به نفع ارز دوج کوین سنگینی می کند.

مقایسه ارز دیجیتال Xiasi inu با ترون

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال معروف جهان ارز دیجیتال ترون می باشد. در قیاس بین Xiasi inu با ترون ارز دیجیتال ترون از نظر قیمت، اعتبار، ارزش و سایر مسائل بسیار برتر از ارز شیاسی اینو می باشد.

سوالات متداول

Xiasi inu چیست؟

شیاسی اینو یکی از ارزهای دیجیتال فعال بازار می باشد که در سال 2021 میلادی ارائه شده است. در طول مقاله این ارز دیجیتال به طور مفصل معرفی شده است.

قیمت هر واحد از ارز دیجیتال Xiasi inu چقدر است؟

در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 0.000000001 دلار می باشد.

قیمت هر واحد از ارز شیاسی اینو به تومان چقدر است؟

قیمت این ارز دیجیتال به تومان حدود 0.00008 تومان است.

اوج قیمت ارز دیجیتال Xiasi inu چقدر بوده است؟

اوج قیمت این ارز در آبان ماه سال 1400 بود که قیمت آن به 0.000000003 دلار رسید.

ارز دیجیتال Xiasi inu در رتبه چندم بازار جهانی قرار دارد؟

این ارز دی رتبه 4460 جهانی قرار گرفته است.

حجم معاملات روزانه ارز شیاسی اینو چقدر است؟

حجم معاملات روزانه این ارز حدود 80 هزار دلار است.

آیا ارز دیجیتال شیاسی اینو قابل استخراج است؟

این ارز تنها توسط صرافی ها استخراج می شود.

کدام صرافی ارز دیجیتال بیشترین معاملات Xiasi inu را انجام می دهد؟

صرافی ال بانک در حال حاضر بیش از 90 درصد معاملات این ارز را انجام می دهد.

ارز دیجیتال Xiasi inu در چه زمانی ارائه شد؟

این ارز دیجیتال در 5 ژوئن سال 2021 میلادی ارائه شده است.

آیا استخراج ارز دیجیتال شیاسی اینو با گوشی امکان پذیر است؟

تا کنون نرم افزاری که با استفاده از آن به توان با گوشی ارز دیجیتال Xiasi inu را استخراج کرد ارائه نشده است.

آیا ارز دیجیتال Xiasi inu قانونی است؟

در حال حاضر فعالیت های این ارز دیجیتال قانونی است.

حکم شرعی ارزهای دیجیتال در ایران چیست؟

با توجه به نداشتن پشتوانه مشخص در ارزهای دیجیتال استفاده از آن ها جایز نیست اما در ایران استفاده از آن ها قانونی بوده و مشکلی ندارد.

آیا استفاده از ارز دیجیتال Xiasi inu در ایران مجاز است؟

استفاده از این ارز دیجیتال در ایران برای معاملات و خرید و فروش ها قانونی بوده اما استفاده به عنوان پرداخت ها غیر مجاز است.

کدام صرافی های ارز دیجیتال ارز شیاسی اینو را ارائه می دهند؟

ال بانک، پنکیک سوآپ و هات بیت صرافی های ارائه دهنده این ارز دیجیتال هستند.

آیا ارز دیجیتال Xiasi inu سود ده است؟

با توجه به ارزش پایین و نوسانات کمی که ارز دیجیتال شیاسی اینو دارد به نظر نمی رسد سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال چندان سود ده باشد مگر این که در بلند مدت این ارز رشد چشم گیری داشته باشد.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها