تبلیغات
سلسیوس آموزش ارزهای دیجیتال

قیمت ارز سلسیوس ((Celsius Network) با بررسی ارزش خرید ارز سلسیوس

 • توسط farhad
 • 27 دقیقه

(Celsius Network) یا همان سلسیوس یک شبکۀ همتا به همتا است. تسهیل فرایند وام گیری و وام دهی در دنیای رمز ارزها هدف این شبکه است. هر کاربر می تواند با گذاشتن وثیقه ارزهای دیجیتال و پرداخت اندازه ناچیزی دستمزد ارز فیات دریافت کند. مقداری پاداش هم به وام دهنده ای که به کیف پول دیجیتال خود در شبکه سلسیوس رمز ارز واریز می کند داده می شود.

فهرست محتوا

تا به اینجا متوجه آن شدیم که ارز سلسیوس چیست! برای فهمیدن و بررسی معتبر بودن یا نبودن ارز دیجیتال به چند نکته اشاره خواهیم کرد. داشتن یک تیم مدیریتی خوب و همکاری با پروژه‌هایی همانند com، Chainlink، Davipolk و حتی 20 شرکت معتبر و بزرگ دنیا.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگی‌ های این پروژه، سسیستم نظرات مردمی از کاربران می باشد. با توجه به این که نظرات زیادی در این زمینه وجود ندارد، منطقی است که مشکل و شکایتی نیز در نظرات دیده نمی‌ شود. بعلاوه این موارد، سرمایه‌ گذاری شما در این سیستم به واسطه Fireblock و Prime Trust بیمه خواهد شد. با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با تمام این نوع شبکه ها آشنا شوید.

ارز دیجیتال سلسیوس چیست؟

در فضای blockchain اکانت های بهره رمزنگاری شده و برنامه های وام دهی جز جذاب ترین بخش ها شده اند . این شرکت ها با قرار دادن واسطه های حریص، حساب های دارای رمز پایه و بهره و وام با کارمزد پایین را که وثیقه آن ها ارز رمزایه می باشد، استفاده کرده و فعال می کند.

خوب است بدانید که با عمل به این کار توانایی ارائه نرخ سود بالاتری در اکانت های پس انداز و نرخ وام دارند که به طور معمول کم تر از گزینه های سنتی می باشند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

با نتایج خوب و پر سرو صدای این رمز ارز دیجیتالی و گذشته تاریخی خوب آن نشان دهنده افزایش تدریجی این ارز در آینده است. پس خریداری کردن این ارز می توانند پس انداز و سرمایه خوبی برای آینده باشد. در واقع براساس اعلام نظرات وب سایت Walletinvestor، سرمایه‌ گذاری بلند مدت و حداقل یک‌ ساله بر روی این رمز ارز، دارای سود بسیار خوبی برای سرمایه گذاران است.

قیمت ارز سلسیوس چقدر است؟

در این مقطع از تاریخ قیمت cel برابر با 119,440 تومان است. در زیر به جزئیات قیمت این ارز دیجیتال پرداخته ایم تا نگاهی دقیق تر به آن داشته باشید. این موارد عبارتند از:

 • ارزش کل بازار: $ 1,686,394,669
 • حجم معاملات 24 ساعته: $ 8,586,257
 • عرضه در گردش: 423,415,980 CEL
آینده ارز سلسیوس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سلسیوس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

پیش بینی ها به گونه ای است که ادامه افزایش قیمت سلسیوس در سال 2022 نیز ادامه دار خواهد بود و جالب است بدانید که روند این ارز به گونه است که کم ترین قیمت CEL در این سال مطمئنا از بیش ترین قیمت آن در سال گذشته بیشتر خواهد بود.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داده؟

مطابق اکثر تحلیل های قیمت گذاری قیمت سلسیوس در اواخر سال 2021 در کمترین حالت ممکن ۶٫۴۱۸۲ دلار و در حالت بالا ترین قیمت، ۱۱٫۱۲ دلار خواهد بود. نکته قابل توجه این است که این دو قیمت دقیقا برای ابتدا و انتهای سال 2021 پیش بینی شده‌‌‌ و باید نظاره کرد که در ادامه سال در حال گذر قیمت سلسیوس به کدام سمت و سوی خواهد رفت.

 • اگر به دنبال ارزهای آینده دار هستید، پیشنهاد می شود تا مقاله 10 ارز دیجیتال برتر جهان را بخوانید.

نکته: نماد سلسیوس CEL تنها نماد سلسیوس است که از نخستین روز ورود آن به بازار همراه آن بوده است.

سلسیوس در ایران نیز بازخورد های خود را دارا است. ایران هم یکی از کشورهایی است که ترید ارز دیجیتال سلسیوس را پیگیری می کند و علاوه بر این ها استقبال گرمی هم از این رمزارز می کند و از آن برای سرمایه گذاری و خرید و فروش ثروت خود استفاده می کند.

مشاغل هم در فکر ایجاد اشتغال زایی و گسترش دادن و وسیع کردن کار خود می باشند. از آن ها برای خرید و فروش و سرمایه‌ گذاری دارایی های خود استفاده می کنند. همچنین در ایران می کوشند که این مسئله را قانونی کنند.

برای ماین کردن ارز سلسیوس چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن ارز سلسیوس چه کاری باید انجام داد؟

در حقیقت رمز ارزها قابلیت ماین شدن را دارند. ولی حتما باید موضوع خاصی رعایت شود که آن هم این است که باید از الگوریتم اجماع گواه کار یا PoW در شبکه خود استفاده کنند. اما سلسیوس دارای شبکه POS می باشد. از این رو خرید و فروش ارز دیجیتال سلسیوس را در بازار صرافی ها می تواند پیشنهاد داد.

ماینینگ سلسیوس به دلیل وجود نداشتن استخر بزرگ دارای سهم زیادی از سلسیوس در یک حساب امکان ماینینگ این ارز وجود ندارد. این ارز در ابتدا توسط خالق آن از حالت استخر خارج بین عموم بخش شده و استخراج آن را دشوار ساخته است.

ماینر های سلسیوس کدامند؟

شما برای ماین ارز سلسیوس نیاز به دستگاه هایی دارید که توانایی شکستن سیستم اجماع POS را داشته باشند که تاکنون کسی موفق به این کار در این حیطه نبوده است و استخراج سلسیوس مطابق با اطلاعات روز بشری با ماینر ممکن نیست.

 • ماینر چیست؟ همه چیز در مورد ماینر ها و هرآنچه که باید بدانید تنها در این لینک پس کلیک کنید.

استخراج Celsius با گوشی امکان پذیر است؟

اگر واژه استخراج را بر مبنای کسب درآمد و سود کردن از این ارز بگذاریم، می توان گفت بله اما دیگر متوجه این موضوع که رد شدن از شبکه امنیتی این ارز بسیار دشوار است و ماین کردن آن از طریق هر مجرایی غیرممکن بوده شده اید. اما شما می توانید از طریق صرافی ها در اندروید و آیفون به خرید و فروش آن بپردازید.

قیمت لحظه ای ارز سلسیوس

برای اطلاعات بیشتر قیمت ارز سلسیوس، قیمت ها را روزانه چک کنید. اما برای دانستن حدودی ارزش ارز cel در تاریخ 2022/01/01 به موارد زیر توجه کنید:

 • معاملات روزانه: $10,510,600.00
 • حجم بازار: $897,536,000.00
 • سکه در گردش: 238,864,000 CEL
 • عرضه کل: 695,658,160 CEL
 • $3.94: دلار
 • ۱۱۹,۳۸۴: تومان

سلسیوس ارز دیجیتال آینده دار است؟

ارز دیجیتال سلسیوس با نماد اختصاری CEL یک توکن دیجیتال یا شکلی از سرمایه دیجیتال می باشد که ارزش آن در بازار حدود ۸۹۷.۵۴ میلیون دلار است و باید گفت با افتخار در رتبه ۹۵ بازار قرار دارد و سهم آن ۰.۰۳ درصدی از تمام بازار است.

بدانید که هر واحد از ارز سلسیوس در این لحظه با قیمت 3.94 دلار می باشد و با در نظر گرفتن نرخ تتر ۳۰,۲۰۰ که تومان است، معادل ۱۱۳,۴۷۷ تومان ترید می شود و حجم مبادلات آن روزانه حدود ۲.۷۵ میلیون دلار می باشد. شما برای خرید ارز سلسیوس نیاز به سرویسی دارید که بتواند به کمک شما برای محاسبه معادل ریالی توکن بیاید.

از این رو که پول رسمی کشور ما واحد ریال است، معامله گر های ایرانی در حوزه توکن ها نیاز دارند هزینه توکن های خود به تومان و ریال را حساب کنند و از سود و زیان خود بر حسب تومان آگاه باشند. ماشین حساب ارز دیجیتال سلسیوس فقط محدود به چند توکن نیست. این موضوع اشاره به این دارد که شما می‌ توانید به اضافه تبدیل اتریوم به تومان و تبدیل بیت کوین به تومان تبدیل تتر به تومان، معادل تومانی تمام توکن های جدول را محاسبه کنید.

آیا ارز سلسیوس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

آیا ارز سلسیوس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

شبکه سلسیوس مانند خیلی از ارزهای دیجیتال موفق و مشهور خرید ارز سلسیوس را بسیار ساده کرده است. والت های مختص به خود را برای سیو کردن این توکن ارائه کرده است. شما به منظور استفاده از این والت وظیفه دارید به وب سایت رسمی این پروژه مراجعه کنید که کاری کاملا ضروری به شمار می آید و این را بدانید که سلسیوس با استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم به وجود آمده مطابق است.

چندی از بهترین ولت های cel:

 • سخت افزاری لجر: قطعا یکی از بهترین و مورد اطمینان ترین گزینه برای ذخیره ارزهای دیجیتال کیف پول های فیزیکی و سخت افزاری می باشند. لجر نانو اس از بهترین ولت های سخت افزاری برند و بروز در این حوز می باشد که به کمک شما آمده است.
 • تراست والت: اما در جهان والت های دیجیتال می توانید بر روی عنوان های معروف و مشهور مانند تراست والت که برای هر دو پلتفرم موبایل های آیفون و اندروید قابل استفاده است حساب باز کنید.
 • دیگر والت هایی مانند والت اتمیک، کوینومی، مای اتر والت و تمامی والت هایی که امکان ذخیره ارز دیجیتال اتریوم را دارند، می توانند از ارز سلسیوس هم نگهداری و مراقبت کنند و این نشانه بزرگ بودن این شبکه در دنیای رمز ارزها می باشد.

اگر بخواهیم سلسیوس را به طور کلی و کوتاه بیان کنیم در واقع می گوییم سلسیوس یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است. توکن های غیر قابل استخراج در همان اول به واسطه خلق کننده آن توکن استخراج شده اند و بعد به عموم ارائه می شوند. پس طبق مطالب گفته شده دستگاهی که قدرت استخراج سلسیوس را داشته باشد وجود ندارد و در نتیجه دستگاه استخراج سلسیوس در حال حاضر وجود ندارد.

نمودار سلسیوس به چه صورت است؟

بسته به تاریخ حال، اطلاعاتی درباره تغییرات سلسیوس به شما خواهیم داد. در زیر اطلاعاتی کوتاه همراه با جزئیات برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که عبارتند از:

غییرات 1 ساعته

-0.4 % ↓
تغییرات 1 روزه

5 % ↑
تغییرات 7 روزه

1.9 % ↑
تغییرات 14 روزه

6.4 % ↑
تغییرات 30 روزه

-3.5 % ↓
تغییرات 1 ساله

34.3 % ↑
سقف قیمت 1 روزه 4.11 $

کف قیمت 1 روزه 3.73

حساب سلسیوس pos در توکن‌ های شبکه سلسیوس مورد استفاده قرار می گیرد و در ماه های معین قرار است در ساختار امنیتی و حفاظتی این شبکه ارتقاء های گسترده ای به وجود بیاید. یعنی شبکه سلسیوس با همکاری خیلی از افراد مختلف از دارایی های والت ها حفاظت می کنند.

کاربر ها تمامی سرمایه هایی را که در والت سلسیون ذخیره شده اند را بیمه کرده اند و باعث افزایش بیشتر حفاظت این شبکه خواهد شد و این گونه بستر انتقال cel روز به روز در حال قدرتمند تر شدن خواهد بود.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید ارز سلسیوس کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید ارز سلسیوس کدام است؟

صرافی Liquid: در سال 2013 صرافی Liquid راه اندازی شده است. این صرافی یک پلتفرم جهانی برای ارزهای دیجیتال حساب می شود که خدمات و کار های مالی مبتنی بر تجارت بلاک چین و مبادله را در اختیار کاربر قرار می دهند.

صرافی Hoo: این صرافی در حقیقت یک پلتفرم ترید های دارایی بلاک چین است که برای یک پلتفرم پیشرفته کوشش می کند تا امنیت صرافی خود را افزایش دهد.

صرافی Uniswap: این صرافی در 2018 راه اندازی شده است. این صرافی یک پروتکل برای تبدیل خودکار ارزهای دیجیتال در اتریوم حساب می شود.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

بیت 24: صرافی کاملا نام آشنایی که که اکثر ایرانیان کار خود را در آن آغاز کردند و دارای پشتیبانی گسترده می باشد و با قدرت یک پشتوانه ارز cel در ایران محسوب می شود.

نوبیتکس: یکی دیگر از قدرت های ایران نوبیتکس است که در حقیقت به عنوان یک واسطه قرارداد ساده هوشمند برای عوض کردن رمز ارزهای ERC-20 می توان از این صرافی استفاده کرد.

والکس: والکس نیز از خوبان این حوضه می باشد که در تلاش هستند که سرمایه های با کیفیت را برای ارائه و پاسخگویی خدمات تجارت بدون خطر در اختیار کاربرهای ایرانی قرار دهد.

آیا تعداد توکن های Celsius محدود است؟

خیر محدود نیست چون شبکه سلسیوس حداکثر ۶۹۵،۶۵۸،۱۶۱ رمز ارز را به بازار خواهد داد که از میان هفتاد و شش درصد این رمز ارزها که در گردش بودند، بیست و چهار درصد براساس برنامه ریزی انجام و در داخل پروژه قفل‌ شده‌ اند.

پاداش استخراج سلسیوس چیست؟

هم اکنون پاداش هر بلاک ۶.۲۵ واحد سلسیوس می باشد که هر چهار سال تنها یک بار (طبق قوانینی بعد از استخراج هر ۲۱۰,۰۰۰ بلاک) مطابق مناسبتی به‌نام «هاوینگ» نصف می‌ شود. پیشنهاد می شود تا در مورد هاوینگ مقالات مربوطه را در بیستکس مطالعه کنید.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در کل تقاضا اگر زیاد باشد و حجم کالا محدود باشد هزینه زیاد می شود و هرچه عرضه زیاد و تقاضا کم باشد هزینه کم می شود. این در مورد ارزهای دیجیتال از جمله ارز سلسیوس هم صدق می کند. هرچه تقاضا افزایش یابد و حجم عرضه محدود باشد هزینه آن زیاد می شود.

منظور از توکن سوزی سلسیوس چیست؟

نمایشی از سرمایه های ملموس و عمل سوختن را در مغز سرمایه گذار تداعی می کند. ولی ارزها و رمز ارزها تنها ماهیتی مجازی را دارا هستند و مطمعنا منظور از توکن سوزی یا همان رمز ارز سوزی فعالیتی است که به طور معمول شرکت های صادراتی توکن برا جلوگیری از افت و پایین کشیدن ارزش و بالا بردن ارزش یک توکن انجام می دهند.

به عنوان جایزه ماین کردن سلسیوس در حال حاضر شاخصه مشخصی ندارد. اما در آینده با بالا رفتن قیمت آن شاید مقداری برای آن در نظر بگیرند. یکی دیگر از ویژگی های ارز cel امتیاز دادن به مشتریان خود است که از جمله آن ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.نرخ بهتر وام‌ های دلاری

2.قرارگیری در اولویت در صف وام‌ ها

3.نرخ سود بهتر در سرمایه‌ گذاری‌ ها

4.نرخ وام بهتر برای وام‌ های رمزارزی

5.پشتیبانی حق بیمه وام‌ ها

در بستر شبکه انتقال سلسیوس هیچ محدودیت و یا حداقلی برای واریز کردن و شرکت در دریافت وام ها وجود نخواهد داشت. به زبانی دیگر کاربر ها توانایی این را دارند که با واریز هر مقدار از رمزارزی که می خواهند به کسب درآمد بپردازند.

درباره ارز سلسیوس می توان گفت که با تمام کاربرهای خود برابر و با عدالت رفتار می‌ کند، کاربری که 5 دلار واریز می کند با فردی که 5.000.000 دلار واریز می کند در این پلتفرم هیچ تفاوتی ندارند و طبق قوانین مشخصی با هر دو رفتار می شود.

درباره سلسیوس می توان گفت که کاربرها در پلتفرم سلسیوس می توانند سرمایه خود را به افراد دیگر وام بدهند و چیزی حدود تقریبا هشتاد درصد بیشتر از چیزی که بانک به آن ها می دهد، سود کنند و همین طور می شود با گذاشتن وثیقه ارزهای خود را با سودی کم پرداخت و به وام گیری ارز فیات ادامه داد.

از انواع ارز سلسیوس با توجه به ارزها در این پلتفرم بین چهار تا ده درصد سود سالیانه بسته به نوع ارزهای دیجیتال موجود در این پلتفرم به وام دهنده ها تعلق می گیرد. ارزها مانند دلار جمینی USD coin جزو ارزهایی هستند که بهترین نرخ بازگشت را دارند.

مقایسه ارز دیجیتال سلسیوس با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال سلسیوس با دیگر ارزهای دیجیتال

این بار قرار است قیمت ارز سلسیوس را با قدرت های حال حاضر مقایسه کنیم. در زیر قصد بر این است تا این ارز دیجیتال را با سایر کریپتو ها مقایسه کرده و به یک نتیجه گیری کلی برسیم. این مقایسه ها عبارتند از:

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین از نخستین ارزهای دیجیتال می باشد که در سال 2009 به وجود آمده است. از همان سال تا به الان این ارز دیجیتال دارای نوسانات قیمتی مثبت بوده و از بهترین و مهم ترین ارزهای دیجیتال در صرافی ها و بازار سرمایه شکل گرفته است.

مقایسه با اتریوم

اتریوم یکی از پلتفرم های آزاد و مبتنی بر فناوری بلاک چین می باشد که می تواند به توسعه دهندگان برای پیاده سازی برنامه های غیر متمرکز بر روی آن کمک کند. اتریوم همانند سایر ارزها یک ارز محسوب می شود اما کاربر های اتریوم بسیار متفاوت می باشد.

مقایسه با دوج کوین

دوج کویت در دسته شت کوین ها قرار دارد که در کل این ارز برای شوخی ساخته شده بود. اما در حال حاضر دارای ارزش خاصی در بازار ارز دیجیتال می باشد. این ارز نه تنها در بازار های جهانی بلکه در بازار های ارز دیجیتال ایرانی علاقه مندان زیادی را دارد.

مقایسه با ترون

ترون یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین می باشد. نشانه اختصاری این ارز TRX می باشد. این ارز با هدف ایجاد یک شبکه گسترده جهانی برای اشتراک گذاری مطالب رایگان در حوزه سرگرمی به وجود آمده است.

تحلیل تکنیکال سلسیوس

تحلیل تکنیکال سلسیوس

در تایم‌ فریم‌ های مختلف شاخص‌ های تکنیکال توانایی این را دارند که وضعیت‌های خرید و فروش را به گونه ای متفاوت عرضه کنند. درجات تحلیل تکنیکال در تایم فریم‌ های کاملا دقیقی همانند ساعتی، روزانه و هفتگی و همچنین وضعیت اندیکاتورهای متفاوتی مثل میانگین متحرک را برای جفت ارز دلار و سلسیوس نشان می‌دهند.

نوسانگرهای سطح بالایی که شرایط خرید یا فروش از آن‌ ها نیز در درجه‌ های تحلیل تکنیکال درج شده از جمله شاخص قدرت نسبی، استوکاستیک و CCI می باشد.

تحلیل فاندامنتال ارز سلسیوس

عبارت انگلیسی Fundamental Crypto Asset Score که در سایت ها مشاهده می کنید به معنای امتیاز بنیادین سرمایه دیجیتال می باشد. این امتیاز از بررسی قوانین اولیه چرخه فعالیت یک پروژه بوجود می آید و وضعیت یک رمز ارز را از نظر فاندامنتال به نمایش می گذارد.

قوانینی که برای امتیاز دهی ارائه می شوند شامل: اکتیو بودن کاربر (User Activity) – انجام کاری های گسترش دهنده (Developer Behavior) و بلوغ فکری در بازار (Market Maturity). وایت پیپر ارز سلسیوس یک معرفی‌ نامه از پروژه است که به کسی که آن را می خواند توضیحاتی در مورد حل مشکل آن پروژه می دهد. در هر موضوع و جایی می تواند وجود داشته باشد و محدود به ارزها نیست.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

در نخست سلسیوس به واسطه دو نفر در سال 2017 به وجود آمد که نام آن ها Alex Mashinsky و Daniel Leon است که Mashinsky سابقه ای طولانی در زمینه اینترنت دارد. دانیال لئون سابقه ای در زمینه رشد در استارتاپ هایی که در مرحله های نخست هستند را نیز دارد.
شبکه سلسیوس در حال حاضر گروه وسیعی از کارمندهای اصلی و توسعه دهنده های فنی و مشاوران ماهری در زمینه های مختلف را دارد. استخر مالی سلسیوس را می توان این گونه تفسیر کرد که عرض سلسیون یک استخر کلی است که توسط خالق آن استخراج شده است و به عموم ارائه می شود.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

پروژه‌ هایی که با پلتفرم سلسیوس همکاری دارند را به عنوان نمونه می‌ توانیم به موارد زیر اشاره‌ کنیم تا با آنان اندکی آشنا شوید که عبارتند از:

 • Korbit
 • Prime Trust
 • VOYAGER
 • Litecoin Foundation
 • DaviPolk
 • Uphold

سوالات متداول

توکن بومی شبکه سلسیوس چیست؟

CEL می باشد که سیستم‌ های پاداش را پشتیبانی می‌ کنند.

عرضه اولیه توکن CEL به چه شکل بود؟

نخست فقط ۵۰% از رمزارزهای سلسیوس بین کاربرها ارائه شد و ۲۵% نیز در اختیار تیم مؤسس و الباقی در قراردادی هوشمند محفوظ شدند.

چه تعداد توکن CEL در گردش است؟

حداکثر ۶۹۵،۶۵۸،۱۶۱ توکن را به بازار ارائه خواهد کرد.

شبکه سلسیوس توسط چه افرادی پایه‌ گذاری شد؟

در نخست سلسیوس به واسطه دو نفر در سال 2017 به وجود آمد. با نام های Alex Mashinsky و Daniel Leon

نوبیتکس چه نوع صرافی می باشد؟

یکی از قدرت های صرافی ایران نوبیتکس است که در حقیقت به عنوان یک واسطه قرارداد ساده هوشمند برای عوض کردن رمز ارزهای ERC-20 می توان از این صرافی استفاده کرد.

الگوریتم اجماع شبکه سلسیوس چیست؟

از PoS در توکن‌ های خود استفاده می‌ کنند.

بالاترین قیمت ثبت‌شده برای توکن CEL چه مقدار بوده است؟

بیشترین قیمت حوالی 8 دلار بوده است.

بهترین کیف پول‌ های دیجیتال جهت ذخیره و نگهداری توکن CEL کدام ها هستند؟

ولت سخت افزاری لجر، تراست والت، والت های اتمیک، کوینومی مای اتر والت و تمامی والت هایی که امکان سیو ارز دیجیتال اتریوم را دارند.

توکن CEL را در کجا می‌ توانیم خرید و فروش کنیم؟

برای خرید و فروش توکن سلسیوس باید به صرافی‌ های ارز دیجیتالی مراجعه کنید که از این رمز ارز پشتیبانی کند. برای مثال: Liquid ،Hoo ،Uniswap

آیا می‌ توان ارز دیجیتال سلسیوس را استخراج کرد؟

در حقیقت رمز ارزها قابلیت ماین شدن را دارند ولی حتما باید موضوع خاصی رعایت شود و آن هم این است که باید از الگوریتم اجماع گواه کار یا PoW در شبکه خود استفاده کنند. اما سلسیوس دارای شبکه POS می باشد از این رو خرید و فروش ارز دیجیتال سلسیوس را در بازار صرافی ها می توان پیشنهاد داد.

شبکه سلسیوس با چه پروژه‌ های شناخته‌ شده و معتبری همکاری دارد؟

Korbit، Prime Trust، VOYAGER، Litecoin Foundation، DaviPolk و Uphold

اصطلاح celpay چیست؟

ارسال و دریافت ارز رمزنگاری شده سلسیوس را پشتیبانی می کند.

ارز‌های دیجیتال موجود در پلتفرم Celsius کدام‌ اند؟

ارزهایی همانند دلار جمینی (Gemini Dollar) و USD coin جز این ارزها هستند که بالاترین نرخ بازگشت سود معادل 10.6 درصد را دارا می باشند.

امتیاز دهید
farhad

farhad

محقق حوزه ارزهای دیجیتال و از تولید کنندگان محتوا وب سایت بیستکس هستم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس می توانید بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها