تبلیغات
کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟ آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی ارز دیجیتال کسمس برای خرید و سرمایه گذاری

  • توسط asie
  • 17 دقیقه

درباره کسمس باید گفت یکی از ارزهایی است که در سرمایه داری برای سرمایه گذاری می توان روی آن حساب باز کرد زیرا این ارز از زمان پیدایش اش تا به الان پیشرفت های بسیاری را کرده است‌. پیشرفت هایی که به خودی خود می تواند یک تریدر را مجاب کند که بر روی این ارز سرمایه‌ گذاری کند.

فهرست محتوا

این ارز تا به الان در مسیر صعودی بسیار مناسبی قرار گرفته است و هر کسی در حال حاضر با توجه به تحلیل ها و اخبار فاندامنتال و تکنیکال مانند تحلیل تکنیکال هفتگی می تواند در زمان مناسب به این ارز ورود کند. نماد کسمس (اتم) در تصاویر پایین موجود می باشد.

ارز دیجیتال کسمس چیست؟

ارز دیجیتال کسمس چیست؟

با یک نگاه کلی به ارز کسمس می توانیم دریابیم که این ارز با توجه به صعودی که در هفته‌ های اخیر کرده است یک ارز بسیار مناسب برای سرمایه گذاری می باشد. در حال حاضر این ارز در رده بیستم سایت کوین مارکت کپ قرار دارد و به عنوان یک کوین اعتبار دیگری به این ارز می دهد.

این ارز در حال حاضر در محدوده قیمتی ۳۷ دلار در حال معامله است و بسیاری از خریداران آینده بزرگی را برای این رمز ارز پیش بینی کردند. در سایت کوین مارکت کپ این ارز توسط ۳۳۰ هزار نفر به واچ لیست اضافه شده است و در چارت قیمتی از لحاظ تکنیکالی در محدوده مناسبی است.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

در بازار ارزهای دیجیتال و یا همان کریپتوکارنسی خرید به معامله گرانی که در حال حاضر تجربه زیادی در بازار ندارند توصیه نمی شود‌. اصلا جایز نیست که فرد تازه کاری وارد بازار رمز شود و سیگنال بگیرد زیرا در بهترین شرایط رمز ارز با کوچک ترین ضرری اقدام به فروش و سریعا اقدام به خروج از بازار می کند.

اما در مورد ارز کسمس باید گفت که برای سرمایه داران که قصد خرید این ارز را دارند می تواند در بلند مدت یک ارز بسیار مناسب باشد زیرا با توجه به وایت پیپر این ارز و تیم عملیاتی آن و حرف هایی که راجع به آن زده شده است رشد بسیار زیادی را بکنند.

این ارز در حال حاضر با مارکت کپ هشت میلیارد دلاری از لحاظ حجم بازار نیز در شرایط خوبی به سر می برد پس برای بلندمدت توصیه خرید این ارز بسیار توصیه منطقی می باشد.

آینده ارز کسمس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

همانطور که گفته شد کسمس ارز بسیار مناسب برای ترید و یا حتی خرید برای بلند مدت می باشد. ارز دیجیتال Cosmos در حال حاضر در سایت کوین مارکت جایگاه بسیار مناسبی دارد و در صرافی های بسیار معتبری نیز وارد شده است و از لحاظ تکنیکالی در یک روند بسیار صعودی قرار گرفته است. روندی که می‌ تواند در دراز مدت اعداد و ارقام بسیار بلند تری را برای این حرف پیشنهاد کند.

در حال حاضر قیمت ارز کسمس در محدوده ۴۰ دلار مقایسه می‌ شود و ۱۰۰ دلار در سال آینده برای آن پیش‌ بینی شده است که به عنوان یک سرمایه گذار، سرمایه‌ گذاری بر روی همچنین ارزی بسیار سرمایه گذاری منطقی به شمار می آید. هر فردی که در بازار کریپتوکارنسی فعالیت دارد می تواند به رشد ارز کسمس در سال ۲۰۲۲ خوش بین باشد‌.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز دیجیتال Cosmos از ابتدا هم چنین جایگاهی را در سایت کوین مارکت کپ و همچنین در بازار میان افراد تریدر و سرمایه‌گذار نداشت زیرا ارز کسمس توسط یک تیم بسیار قوی هدایت می شود و پروژه آن بسیار مناسب می باشد. پروژه آن نگهداری از پول های مردم به صورت رمز ارز در دنیا کریپتوکارنسی به صورت کاملا امن می باشد و رقیب این رمز ارز کیف پول های تراست ولت و کیف پول کوینومی می باشد. زیرا اهداف و پروژه آن ها همگی یکسان است و دلیل رشد این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ قدرت بسیار بالا تیم سازنده آن در ارائه خدمات می باشد.

برای ماینینگ کسمس چه کاری باید انجام داد؟

برای ماینینگ ارز دیجیتال کسمس باید اقدام به خرید ماینر برای این ارز کرد. در حال حاضر بسیاری از ماینر های حوزه ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی به تنهایی یک ارز را پشتیبانی نمی کنند و بیشتر ماینر ها می توانند چندین ارز را به صورت همزمان استخراج کنند. فردی که گرداننده دستگاه استخراج کسمس می باشد می تواند به انتخاب شخصی خود با توجه به وضعیت موجود در بازار یکی از آن ارزها را استخراج کند که امروزه کسمس در ایران طرفداران زیادی دارد.

برای ارز اتم یا همان Cosmos بهترین ماینر، ماینر های داخلی خود ارز می باشد که به تنهایی می‌ تواند این ارز را پشتیبانی کند و چندین ارز را که اعتبار چندانی ندارند به همراه آن استخراج کند. ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده بسیار خوبی نوسان می‌ کند که نوسانات اخیر آن نشان می دهد که این ارز دیجیتال در آینده بلند مدت ارزش استخراج کردن را دارد.

ماینر های کسمس کدامند؟

ماینر های کسمس کدامند؟

برای ماین کردن ارز کسمس شما می توانید به ماینر های شرکت بیت مین مراجعه کنید که یک شرکت چینی بسیار مناسب برای استخراج ارزهای دیجیتال می باشد‌. در کل ارزهای دیجیتال در حال حاضر در ابتدا راه خود می باشند و استخراج هر کدام از آن ها که با پروژه قوی می باشد می تواند بسیار به شما در بلند مدت کمک کند. Cosmos توسط بسیاری از شرکت‌ ها نیز مورد حمایت قرار می‌گیرد چون اهداف و پروژه بسیار قوی دارد که شرکت های بسیاری برای حمایت از این ارز اعلام آمادگی خود را کردند.

برای بهترین دستگاه ماینر مخصوص به این ارز نیز صحبت‌ هایی شده است در کل اهداف پروژه کسمس برای ماین کردن بسیار منطقی می باشد زیرا این پروژه قابلیت همکاری بین بلاک چین ها را افزایش می دهد که خود بسیار باید مثبت می باشد و اقدام به قابلیت استفاده و مقیاس پذیری در آن یک امر بسیار مهم است.

استخراج Cosmos با گوشی امکان پذیر است؟

این که استخراج رمز ارزها توسط گوشی امروزه امکان پذیر است یا نه یک سوال پیش پا افتاده و بسیار روتین می باشد. در گذشته های نه چندان دور چیزی حدود به ده سال پیش هر فردی می توانست با سیستم های خانگی خود اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال کند و پاداش های بسیار فراوانی را نسبت به امروز دریافت کند، زیرا امروزه برای بخش استخراج ارز دیجیتال شرکت های بزرگ اقدام به تولید ماینر های بزرگ می کنند.

اگر شما با گوشی های خود اقدام به استخراج ارز دیجیتال کنید پس از مدت نه چندان زیادی گوشی شما به احتمال خیلی قوی خواهد سوخت زیرا با در اختیار گذاشتن شبکه گوشی خود به شبکه بلاک چین امکان این را می دهید که شبکه با استفاده از قدرت سی پی یو شما اقدام به تولید بلوک های بیشتر بکند که این اقدام باعث آسیب جدی گوشی می‌ شود. برای ماین کردن امروزه باید بسیار احتیاط کرد و از سیستم های بسیار قوی مانند دستگاه های ماینر به صورت جداگانه استفاده کرد.

لزوم داشتن کیف پول برای کسمس چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای کسمس چیست؟

امروز هر تریدری برای خود باید یک حساب کاربری ایجاد کند که در آن بتواند پول های خود را به صورت سیف برای بلند مدت نگهداری کند زیرا در بازار ارزهای دیجیتال اقدام به کلاهبرداری بیش از پیش با ارزشمند شدن رمز ارزها اتفاق می افتد.

هر فرد برای نگهداری پول های کلان خود و رمز ارزهای بسیار با ارزش خود در کیف پول های جداگانه یکی از امن ترین کیف پول مناسب را انتخاب کند. با توجه به این که امروزه کیف‌ پول های بسیاری فراوانی روانه بازار شده اند هر تریدری باید با انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال از پول های خود که به صورت رمز ارز ذخیره شده‌ اند نگهداری کند.

شما می تواند از کیف پول اتمیک که همان کیف پول ارز دیجیتال کسمس می باشد استفاده کنید که با توجه به تیم و پروژه قوی آن یک انتخاب اصلح می باشد. به راحتی می توانید دانلود کیف پول کسمس را در گوگل سرچ کنید و لینک رایگان و مستقیم دانلود کیف پول مد نظر خود را پیدا کنید و حساب کسمس خود را ایمن نگه دارید.

ارز دیجیتال کسمس قانونی است؟

آنچه که امروز درباره ارزهای دیجیتال بسیار از آن سخن گفته می‌ شود قانونی بودن آن ها است که همین امر سبب شده است بسیاری از مردم از سود های بیشتر این بازار جا بمانند. زیرا شرکت مستقلی برای این که یک فرد در بازار ارزهای دیجیتال شکایت خود را به آن جا ببرد وجود ندارد.

پس شما برای این که یک ارز مناسب را در بازار ارزهای دیجیتال پیدا کنید که آن در شرکت بسیار مفیدی باشد از پول‌ های شما حمایت می‌کنند و در قبال آن به شما ضمانت می دهند. می توانید به راحتی به آن شرکت اطمینان کنید که یکی از شرکت های بسیار معتبر در این حوزه شرکت دیجیتالی کسمس می باشد.

لزوم داشتن کیف پول برای کسمس چیست؟

حکم شرعی Cosmos در ایران چیست؟

هم چنین موضوعی در رابطه با رمز ارزها اصلاً توضیح درباره آن نیز یک توهین به مخاطب می باشد زیرا حکم شرعی در بازار ارزهای دیجیتال اصلاً وجود ندارد و نه امکان فتوا در آن هست. زیرا بازار رمز ارزها هیچ مغایرتی با دین اسلام و سایر ادیان دیگر ندارد و نام این ارز هیچ ربطی به پروژه و اهداف اصلی آن ندارد.

تیم سازنده آن این نام را برحسب چیز دیگری که به انگلیسی ارتباط دارد انتخاب کردند و این ارز دیجیتال حکم شرعی را در ایران ندارد‌. درحال حاضر بهترین فرصت برای خرید کسمس می باشد زیرا امروزه با بهترین قیمت کسمس به فروش می رود.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید کازماس کدام است؟

در حال حاضر شما برای خرید یک ارز دیجیتال می توانید به بسیاری از صرافی ها مراجعه کنید و آن را خریداری کنید ارز دیجیتال کسمس یک ارز بسیار قوی می باشد که در هر صرافیی وجود دارد‌ هر ارز دیجیتال قوی و یا ضعیفی در اکثر صرافی ها لیست شده اند و شما می توانید در آن اقدام به خرید کنید. ارز دیجیتال Cosmos با توجه به پروژه بسیار قوی که دارد در تمامی صرافی های معتبر دنیا لیست شده است و شما با ورود به صرافی های معتبر می توانید اقدام به خرید این ارز کنید و پس از خریداری آن ارز را به کیف پول انتقال دهید‌.

صرافی بایننس

یک صرافی رمز ارز می باشد که از سال ۲۰۱۷ تاسیس شده است. با جرات می توان گفت یکی از بهترین صرافی های خارجی می باشد که انواع کسمس در آن موجود می باشد.

صرافی اوککس

این صرافی در سال ۲۰۱۴ در چین تاسیس شد و در این صرافی کسمس خرید و فروش می‌ شود. همچنین بررسی ارز کسمس در این صرافی بسیار آسان می باشد.

صرافی هوبی

هوبی صرافی خرید کسمس و دیگر ارزهای دیجیتال می‌ باشد که در سال ۲۰۱۳ در سنگاپور تاسیس شد. هوبی به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی خارجی رمز ارز شناخته شده است.

صرافی‌ کوکوین

این صرافی ارز خارجی دارای ویژگی های بسیاری می باشد به عنوان مثال بیش از ۶ میلیون کاربر دارد. همچنین دارای ارز بومی و پشتیبانی تمام وقت می باشد‌. ‌

صرافی اف تی ایکس

یکی دیگر از بهترین صرافی های خارجی اف تی ایکس می باشد که در سال ۲۰۱۹ در هنگ کنگ شروع به کار کرد. همچنین این صرافی با بایننس همکاری های بسیاری را داشته است.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

ارز دیجیتال Cosmos با توجه تیم پروژه و سازنده قوی آن و رنگی که در کوین مارکت دارد، در صرافی ها ایرانی و خارجی لیست شده است. شما می توانید در آن جا اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید. صرافی های ایرانی بسیاری با توجه به این که ارز کسمس قوی می باشد آن را در لیست خود اضافه کرده اند.

هر فرد ایرانی که می خواهد می‌ تواند این ارز دیجیتال را در صرافی هایی چون: فینیکس، ارزجو، نوبیتکس، والکس و … خریداری کنید و ارز را در آن جا نگه داری و اقدام به هودل این ارز کند. در اکثر این صرافی ها نمودار کسمس نمایش داده می‌ شود تا شما راحت تر معامله کنید. ‌

آیا تعداد توکن های کازماس محدود است؟

در کلام اول باید گفت که این ارز دیجیتال یک توکن نیست بلکه یک ایده بسیار معتبر می باشد که شبکه بلاک چینی خود را دارد و از هیچ شبکه بلاک چینی استفاده نمی کند. در حال حاضر این ارز به صورت نا محدود استخراج می شود و عدد خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است. تعدادی که تا الان از این ارز استخراج شده است دویست و بیست و دو میلیارد می باشد و تا زمانی که این ارز دیجیتال از سوی تیم سازنده‌ اش محدود نشود به صورت نامحدود باقی می ماند و می توان این ارز را استخراج کرد.

ارز دیجیتال در حال حاضر از زمان لیست شدن در صرافی ها تا به الان ۳۲۴۸ درصد سود را بر جای گذاشته است و کسی که در همان اول رو Cosmos سرمایه گذاری کرده است در حال حاضر به سود کلانی رسیده است. ارز دیجیتال کسمس زمانی که اولین بلاک چین غیر متمرکز به اسم‌ بیت کوین ایجاد کرد افراد زیادی از این پروژه استقبال کردند و شروع به ساختن بیشتر برنامه‌ های غیر متمرکز بودن آن کردند. همین دلیل باعث افزایش تمایل افراد به ایجاد برنامه‌ های غیر متمرکز شد و این ارز دیجیتال رشد به سزایی کرد.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل بسیاری می تواند بر قیمت کسمس ارز دیجیتال تاثیر بگذارد. ارز دیجیتال کسمس از الگوریتم pow پیروی نمی کنند و قابلیت معینی را ندارد. می‌ توان گفت از یک الگوریتم pos ترکیبی استفاده می کند. از این لحاظ می‌ توان گفت قیمت این ارز دیجیتال دستخوش تغییر است. اگر کوین های اصلی ارز کسمس را از توکن کاز ماس جدا کنیم حجم معاملات روزانه آن ۴۰ میلیون دلار می شود.

دلایل مختلفی در این ارز می تواند قیمت آن را تغییر دهد. اما خبر های خوب برای این ارز در این روز ها بسیار بیشتر است که همین خبر های خوب باعث پیشرفت چشم گیر این رمز از سال گذشته شده است. همچنین باعث شده است که این رمز ارز در حال حاضر درمحدوده ۴۰ دلار نوسان کند. همچنین قیمت ارز کسمس به تومان حدود ۱۲ میلیون تومان می باشد.

منظور از توکن سوزی کسمس چیست؟

در توکن سوزی ارزهای دیجیتال هر ارز دیجیتالی که اقدام به توکن سوزی کند باعث شده است که بخشی از دارایی ها توسط تیم سازنده نابود شوند. اما این به این معنی نیست که تیم سازنده با سوزاندن و توکن‌ های ارز خود دارایی‌ های خود را به باد دهد.

بلکه آن ها با این عمل می خواهند که با محدود کردن توکن ها ارز قیمت آن را افزایش دهند‌. این عمل باعث می شود که قیمت کسمس افزایش چشم گیری را داشته باشد که در پروژه های قوی شاهد آن هستیم و پروژه ارز دیجیتال اتم از این قاعده مستثنا نیست.

جایزه ماین کردن کازماس چیست؟

جایزه ماین کردن کازماس چیست؟

برای ماین کردن یک ارز دیجیتال شما در واقع با در اختیار گذاشتن سیستم خود به شبکه های بلاک چین و کمک به آن ها برای افزایش بلوک های خود مقداری پاداش را دریافت می کنید که هر بلاک چین با توجه به نام خود پاداش های مجزا و متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهد.

در رابطه با ارز دیجیتال کسمس یا همان کازماس باید گفت که این ارز دیجیتال بعد از ماین کردن شما برای پاداش شما با توجه به سیستمی که در اختیار شبکه قرار داده اید پاداشی از ارز کسمس را در نظر می گیرد.

این پاداش با توجه به قدرت ماینینگ شما می تواند متفاوت باشد با توجه به قیمت این ارز دیجیتال شما باید در نظر بگیرید که پاداش شما در بعضی از روز ها پایین در بعضی از روز ها می‌ تواند بسیار بالاتر از حد انتظار باشد.

مقایسه ارز دیجیتال کازماس با دیگر رمز ارزها

برای مقایسه این رمز ارز با دیگر رمز ارزها باید در نظر داشت که بعضی از مقایسه ها قابل اندازه گیری نیستند زیرا این رمز ارز به خودی خود بسیار قوی می باشد. اما هیچ وقت نمی تواند رمز ارزی مانند اتریوم یا بیت کوین را تهدید کند و یا جایگزین آن ها شود.

مقایسه ارز دیجیتال کسمس با بیت کوین

این ارز دیجیتال در مقایسه با بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که به اندازه خود پیشرفت کرده است اما هیچ گاه نمی تواند با ارز دیجیتالی مانند بیت کوین رقابت کند. در حال حاضر بیت کوین با مارکت کپی نزدیک به یک تریلیون دلار در جایگاه یکم بازار قرار دارد و هیچگاه هیچ رمز ارز و یا ارزی نتوانسته است کوچک ترین تهدیدی برای بیت کوین ایجاد کند در حال‌حاضر مارکت کپ ۲۴ ساعته یک بیت کوین بسیار بیشتر از مارکت کلی بازار اتم می باشد‌.

مقایسه ارز دیجیتال کسمس با اتریوم

همانطور که در رابطه با ارز دیجیتال بیت کوین در تیتر قبلی گفته شد ارز دیجیتال اتریوم در جایگاه دوم بازار قرار دارد و در سال 2013 توسط ویتالک بوترین احداث شده است.مارکت کپی تقریباً ۱۰۰ برابر بازار ارز دیجیتال اتم دارد و در دراز مدت بسیار عملکرد خوبی را به جا گذاشته است. ارز دیجیتال اتریوم در حال حاضر با قیمت ۳۳۰۰ دلار معامله می‌ شود که در مقام مقایسه با ارز دیجیتال کسمس یک رقم بسیار بسیار بالا می باشد و قیمت لحظه ای کسمس را می توانید از سایت رسمی اش دنبال کنید.

مقایسه ارز دیجیتال کسمس با دوج کوین

مقایسه ارز دیجیتال کسمس با ارز دیجیتال دوج کوین یک مقایسه بسیار نامناسب است. زیرا ارز دیجیتال دوج کوین از لحاظ تیم فنی و پروژه یک ارز دیجیتال بسیار ضعیف نسبت به Cosmos می باشد. هر چند که از لحاظ مارکت کپ ارز دیجیتال دوج کوین بالا تر از ارز دیجیتال اتم قرار دارد اما با یک نگاه ساده و کلی می توان دریافت که ارز دیجیتال اتم بسیار بسیار قوی تر از ارز دیجیتال دوج کوین می باشد و در دراز مدت می تواند به ارز دیجیتال دوج کوین نزدیک شود و مارکت کپش را در مقایسه با مارکت کپ خود پایین می آورد‌.

مقایسه ارز دیجیتال کسمس با ترون

مقایسه ارز دیجیتال ترون با ارز دیجیتال کسمس یک مقایسه کاملاً اصولی می باشد که هر دو پروژه، پروژه های بسیار قوی هستند. ارز دیجیتال ترون توسط جاستین سان طراحی و ارائه شده است که مارکت کپ آن در حال حاضر پایین تر از ارز دیجیتال کسمس است. اما این اختلاف در حد یک یا دو ردیف می باشد و اختلاف کم آن ها دلیل واضحی دارد که هر دو پروژه بسیار قوی می باشند و هر کسی می تواند بر روی این دو پروژه سرمایه‌ گذاری کند که در دراز مدت سود مشابهی با اتلاف کمتر به فرد سرمایه گذار بدهد‌.

سوالات متداول

بستر شبکه انتقال کسمس چیست؟

تمامی ارزهای دیجیتال دارای شبکه های انتقالی چون کیف پول های کاغذی و سرد می باشند که کسمس از این موضوع مستثنی نیست.

ارزش کسمس چقدر است؟

این رمز ارز امروزه با قیمتی حدود ۴۰ دلار خرید و فروش می شود.

صرافی هوبی در کجا تأسیس شد؟

این صرافی خارجی در سال ۲۰۱۳ در سنگاپور تاسیس شد.

نماد ارز کسمس چیست؟

نماد این ارز دیجیتال شبیه به اتم می باشد که عکس های بسیاری از این رمز موجود است.

در کدام صرافی های ایرانی می توان به خرید و فروش ارز کسمس پرداخت؟

صرافی های چون: فینیکس، ارزجو، نوبیتکس، والکس و … .

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها