تبلیغات
کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیکرد چیست؟ راهنمای خرید و استخراج Decred

  • توسط zahra
  • 22 دقیقه

دیکرد نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در سال 2017 وارد بازار رمز ارزهای دیجیتالی شد. این ارز دارای ارزشی نزدیک به 88 میلیارد دلار می باشد. این ارز نیز مانند سایر ارزهای دیجیتالی قابل استخراج و ماین کردن می باشد. در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم به صورت کامل و دقیق درباره این رمز ارز دیجیتالی صحبت کنیم و اطلاعات جالبی را از این رمز ارز دیجیتالی به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع با خبر شوید.

ارز دیجیتال دیکرد چیست؟

ارز دیجیتال دیکرد چیست؟

رمز ارز دیجیتالی دیکرد نیز از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد که با ارزش 1.67 میلیارد دلاری در رتبه 71 جدول کوین مارکت قرار گرفته است. تعداد همه رمز ارزهای دیجیتالی دیکرد مانند بیت کوین 21 میلیون واحد می باشد و در ماه های اخیر روند نزولی نمودار تکنیکال و فاندامنتال را در پیش گرفته است.

دیکرد یک فورک ارز دیجیتالی می باشد که بنیان گذار آن شخصی به نام جیک یوکوم-پیات می باشد. بر اساس نمودار های فاندامنتال این رمز ارزهای دیجیتالی می توانیم به این نتیجه برسیم که قیمت این رمز ارز تا به حال نوسانات زیادی را داشته است.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

بیشتر افرادی که قصد سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتالی را دارند، می خواهند بدانند که آیا این رمز ارز دیجیتالی ارزش خرید دارد یا برای خریدن آن بهتر است فعلا دست نگه دارند؟ بر اساس تحلیل هایی که کارشناسان اقتصادی داشته اند و نگاهی به نمودار های قیمت این ارز دیجیتالی می توانیم به این نتیجه برسیم که بازار ارزهای دیجیتالی این روز ها در وضعیت خوبی نمی باشد و بهتر است که فعلا تا بهتر شدن اوضاع و بازگشت قیمت ها به روال سابق برای خریدن آن صبر کنند.

آینده ارز دیکرد در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز دیکرد در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

سوالی که در این جا مطرح می باشد این است که ارز دیجیتالی دیکرد در سال 2022 چه عملکردی می تواند داشته باشد؟ در حالت کلی صحبت کردن درباره آینده رمز ارزهای دیجیتالی بحثی پر چالش و بسیار مشکل می باشد. اگر نگاهی به قیمت های این ارز دیجیتالی کنید می توانید تا حدودی حدس بزنید که در سال 2022 امکان این که قیمت ها افت شدیدی پیدا کند وجود دارد.

به دلیل این که در حال حاضر ویروس کرونا کم تر شده و افراد به فعالیت های سابق خود بازگشته اند، عرضه و تقاضا از ارزهای دیجیتالی و دیکرد کم تر شده و به دنبال آن قیمت دیکرد کاهش پیدا می کند. البته همه این ها در حد یک احتمال می باشد و ممکن است که اصلا اتفاق نیفتد و بالعکس آن ارزش و بهای این رمز ارز افزایش پیدا کند.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

اگر می خواهید بدانید که رمز ارز دیجیتالی دیکرد در سال 2021 خود را چگونه نشان داده است، بهتر است که به آمار نمودار تکنیکال و فاندامنتال نگاهی بیندازید. با توجه به این نمودار ها به این نتیجه می رسیم که دیکرد در طی 1 سال گذشته افزایش قیمت زیادی داشته اما در ماه های اخیر دچار کاهش قیمت شده است. در قسمت پایین می توانید روند تغییرات قیمت این ارز دیجیتالی را در طی 1 سال اخیر مشاهده نمایید.

  • قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در حال حاضر: 124.65 دلار
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در طی 1 روز گذشته: 2.66 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در طی 1 هفته گذشته: 6.45 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در طی 1 ماه گذشته: 6.46 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در طی 6 ماه گذشته: 41.26 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی دیکرد در طی 1 سال گذشته: 880.87 درصد افزایش قیمت داشته است.

برای ماینینگ دیکرد چه کاری باید انجام داد؟

افرادی که به ماین کردن و استخراج رمز ارزهای دیجیتالی به خصوص دیکرد علاقه مند می باشند، برای استخراج آن می توانند به وسیله ماینر ها اقدام به استخراج آن کنند. دستگاه های ماینر می توانند  به وسیله حل کرن معادلات پیچیده و مسائل سختی که بر شبکه بلاک چین طراحی شده است، ارزهای دیکرد را رمز گردانی کرده و استخراج نمایند.

البته این فرایند به زمان زیادی احتیاج داشته و باید دقت داشت که از چه دستگاهی برای انجام این کار استفاده می کنید. البته باید دقت داشته باشید که هزینه هایی مانند خرید ماینر، هزینه مصرف برق ماینر و انرژی مصرفی و هزینه کرایه استخر ها را نیز پرداخت نمایید. دستگاه های ماینر زیادی هستند که می توانند به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهند.

استخراج دیکرد با گوشی امکان پذیر است؟

سوالی که ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کرده این است که آیا می توان رمز ارز دیجیتالی دیکرد را با تلفن های همراه نیز استخراج کرد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که در حالت کلی همه رمز ارزهای دیجیتالی به خصوص دیکرد را می توان به وسیله تلفن های همراه استخراج کرد.

البته نکته مهم این است که برای این کار باید باتری های قوی و قدرتمند تهیه کرد چرا که امکان دارد باتری های عادی و معمولی به علت ضعیف بودن در حین کار بترکند. شما می توانید با تقویت سیستم های لپ تاپ ها و تلفن های همراه خود این کار را انجام دهید.

نکته مهم ماجرا این است با این که شما می توانید ماین کردن و استخراج را به وسیله گوشی انجام دهید اما این به معنای سود آوری زیاد نیست و می تواند صرفه اقتصادی زیادی را با خود به همراه نداشته باشد و یا حتی مقدار سود آن برابر با صفر باشد.

لزوم داشتن کیف پول برای دیکرد چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای دیکرد چیست؟

حتما تا به حال نام امن ترین کیف پول های دیجیتالی را شنیده اید. همان طور که خود این موضوع را می دانید اسکناس ها و پول های کاغذی شما برای جلوگیری از سرقت و یا هک شدن نیاز به مراقبت و نگه داری دارند. شما با تهیه یک کیف پول مناسب و یا ذخیره آن ها در بانک فضایی را برای نگه داری آن ها فراهم می کنید.

دقیقا به همین علت نیز برای ارزهای دیجیتالی نیز باید فضایی را فراهم کنید که بتوان آن ها را نگه داری کرد. شما می توانید با دانلود کردن بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایمن و معتبر از هک شدن و یا سرقت ارزهای دیجیتالی خود جلوگیری نمایید. از کیف پول هایی مانند ترزور و لجر نانو اس برای این کار می توان استفاده کرد که امنیت بسیار بالایی را نیز دارا می باشد.

ارز دیجیتال DECRED قانونی است؟

افرادی که می خواهند در عرصه ارزهای دیجیتالی فعالیت کنند دوست دارند بدانند که آیا ارز دیجیتالی دیکرد در کشور ایران قانونی می باشد؟ در حالت کلی خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی هیچ مانعی در کشور نداشته و کاملا قانونی است. البته به تازگی کشور آمریکا، ایران را در لیست تحریم ارزهای دیجیتالی قرار داده است.

مهم است بدانید که فرایند ماین کردن و استخراج رمز ارز دیجیتالی دیکرد به علت این که مصرف زیاد برق و انرژی را به همراه دارد در کشور ما و بیشتر کشور های جهان ممنوع اعلام شده است. یکی از کشور هایی که به تازگی ارزهای دیجیتالی را در کشورش ممنوع اعلام کرده دولت چین می باشد. به دنبال این اتفاق قیمت ارزهای دیجیتالی به علت کم شدن عرضه و تقاضا به صورت ناگهانی کاهش پیدا کرد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

دیکرد نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که با ارزش 1.61 دلاری در رتبه 71 بازار رمز ارزهای دیجیتالی قرار گرفته است. در ادامه می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود را در رابطه با این رمز ارز دیجیتالی جمع بندی کنیم.

موضوعدیکرد
صرافی های ارز دیجیتالی دیکردبایننس، کوین بیس، کوکوین
سایت های خرید و فروشاکسیر، بیت برگ، اوکی اکس چنج
جایزه ماین کردن این رمز ارز دیجیتالیدیکرد
عوامل تاثیر گذار بر قیمت این رمز ارزکرونا، عرضه و تقاضا

بهترین صرافی های خارجی برای خرید دیکرد کدام است؟

صرافی های خارجی و بزرگی در سراسر کشور های جهان موجود می باشد که از رمز ارز دیجیتالی دیکرد پشتیبانی می کنند. البته برخی از صرافی ها هستند که نمی توانند از این رمز ارز حمایت کنند و با فروش بیت کوین و اتریوم به سرمایه گذاران و تبدیل آن به دیکرد این کار را انجام دهند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

بایننس

بایننس نام یکی از بهترین صرافی هایی می باشد که بیشتر از 2000 رمز ارز دیجیتالی را پشتیبانی و خرید و فروش می کند. این صرافی دارای یک کوین مجزا به نام بایننس کوین می باشد که ارزش و بهای آن نیز بسیار بالا می باشد. در صرافی بایننس کاربران بسیاری فعالیت می کنند و امنیت و اعتبار بسیار بالایی را نزد سرمایه گذاران دارد.

کوکوین

صرافی کوکوین نام یکی از بزرگ ترین صرافی هایی می باشد که در سطح بین المللی فعالیت می کند. این صرافی از رمز ارز دیجیتالی دیکرد به صورت مستقیم و غیر مستقیم پشتیبانی می کند و سرعت تراکنش بسیار بالایی را نیز دارا می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت این صرافی را پیدا کرده و در آن آغاز به فعالیت نمایید.

آی او

یکی از بزرگ ترین صرافی هایی که در جهان مشغول به فعالیت می باشد، صرافی آی او است که از رمز ارز دیجیتالی دیکرد حمایت می کند. این صرافی دارای امکاناتی مانند مجهز بودن به کیف پول دیجیتالی می باشد و از تراکنش هایی با سرعت بالا بهره مند می باشد.

هیوبی گلوبال

یکی از بزرگ ترین صرافی های خارجی موجود در سطح جهان هیوبی گلوبال می باشد که در کشور ژاپن فعالیت می کند. در این صرافی افراد بسیاری مشغول به فعالیت بوده و و سرعت تراکنش بسیار بالایی را نیز دارا می باشد. علاوه بر این موارد صرافی هیوبی گلوبال یکی از مطمئن ترین و معتبر ترین صرافی های موجود می باشد.

کوین بیس

کوین بیس یکی از بزرگ ترین صرافی هایی است که از رمز ارز دیجیتالی دیکرد پشتیبانی می کند. این صرافی دارای امکاناتی مانند تحلیل نمودار فاندامنتال و تکنیکال بوده و پیش بینی های مختلف کارشناسان اقتصادی را در آن انتشار می دهد. علاوه بر این در صرافی کوین بیس خبر های جدید و قیمت های لحظه ای رمز ارزهای دیجیتالی وجود دارد.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های داخلی و ایرانی بسیار وجود دارد که می تواند ارز دیجیتالی دیکرد را خرید و فروش و معامله نماید. یکی از این سایت ها اوکی اکس چنج می باشد که با سرعت تراکنش بسیار بالایی که دارد می تواند مقدار زیادی دیکرد را در زمان کمی معامله نماید.

از دیگر سایت های ایرانی که این رمز ارز دیجیتالی را خرید و فروش می کند بیت برگ می باشد. در سایت بیت برگ شما می توانید نمودار های بسیاری را از ارزهای دیجیتالی مشاهده کنید. اوکی اکسیر و آبان تتر از دیگر سایت های ایرانی می باشد که از رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری به خصوص دیکرد حمایت و پشتیبانی می کند.

آیا تعداد توکن های دیکرد محدود است؟

سوالی که بیشتر افراد سرمایه گذار و کاربران دارند این است تعداد توکن های ارزهای دیجیتالی و دکرد چه اندازه می باشد؟ آیا این تعداد دارای محدودیت می باشد یا این که نامحدود است؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که هیچ کدام از رمز ارزهای دیجیتالی دارای توکن های نامحدود نبوده و توکن های همه آن ها محدود می باشد. البته این به آن معنا نیست که تعداد این توکن ها کم است و قابل شمارش می باشد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در حالت کلی عوامل بسیاری هستند که می توانند بر تعیین ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی تاثیر گذار باشند. یکی از بزرگ ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت دیکرد حمایت و پشتیبانی افراد بزرگ و معروف مانند ایلان ماسک از این رمز ارز می باشد که باعث می شود قیمت آن کم و یا زیاد شود و دارای نوسانات زیادی شود.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت این رمز ارز دیجیتالی ورود بیماری کرونا به جهان می باشد. با وارد شدن ویروس کوید 19 و فراگیر شدن آن در سراسر جهان افراد زیادی فعالیت های خود را در بیرون از خانه تعطیل کردند و به کسب و کار های آنلاین مانند فعالیت در عرصه ارزهای دیجیتالی روی آوردند.

همین موضوع باعث شد که به صورت یک باره قیمت آن بالا برود و افزایش قابل توجهی از آن را شاهد باشیم. البته عاملی مانند عرضه و تقاضا نیز تاثیر زیادی بر تعیین ارزش این رمز ارز دارد.

منظور از توکن سوزی ارز دیکرد چیست؟

افرادی که در عرصه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند برای یک بار هم که شده اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به معنای این است که سکه های توکن ارزهای دیجیتالی را به منظور افزایش قیمت از رده خارج کرده و به صورت کامل حذف نمایند.

برخی از افراد بر این باورند که توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی می باشد و همه رمز ارزها را در بر نمی گیرد. در حالی که این تصور کاملا اشتباه بوده و توکن سوزی برای همه ارزهای دیجیتالی می باشد و هیچ استثنایی ندارد.

مقایسه ارز دیجیتال DECRED با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال DECRED با دیگر رمز ارزها

اگر نگاهی به آمار و نمودار های فاندامنتال و اخبار فاندامنتال دیکرد بیندازیم متوجه می شویم که این رمز ارز دیجیتالی در طی 1 سال گذشته توانسته است افزایش قابل توجهی را داشته باشد. در این مقاله می خواهیم این رمز ارز دیجیتالی را با سایر ارزها مقایسه کرده و اطلاعات جالبی را از آن ها به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال دیکرد با بیت کوین

دیکرد نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در رتبه 71 بازار رمز ارزهای دیجیتالی قرار گرفته است. در مقابل آن پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین نخستین ارز دیجیتالی در جهان می باشد که نوسانات بسیاری داشته و در برابر دیکرد دارای ارزش بسیار بیشتری می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال دیکرد با اتریوم

اتریوم دومین و محبوب ترین ارز دیجیتالی می باشد که دارای قیمت بسیار خوبی در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتالی می باشد. اتریوم که از معروف ترین رمز ارزهای دیجیتالی می باشد و به هیچ عنوان با دیکرد که از ارزهای دسته چندم می باشد قابل مقایسه نیست.

مقایسه ارز دیجیتال دیکرد با دوج کوین

دوج کوین نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در ابتدا به عنوان یک شوخی به وجود آمده بود اما پس از مدت زمان کوتاهی با حمایت فردی به نام ایلان ماسک به یکی از ارزهای پر سود دیجیتالی تبدیل شد. در حالی که از رمز ارز دیجیتالی دیکرد هیچ حمایتی نشده و در جایگاه 71 قرار گرفته است.

مقایسه ارز دیجیتال دیکرد با ترون

ترون یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که جزء 10 ارز دیجیتال برتر می باشد و ارزشی کم تر از 1 دلار را دارا می باشد اما دیکرد با این که دارای قیمت بالا تری می باشد در رتبه ای بسیار پایین تر از ترون قرار گرفته است.

سوالات متداول

قیمت ارز دیجیتالی دیکرد در حال حاضر چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت این رمز ارز دیجیتالی 124.43 دلار بوده و در مقایسه با سال گذشته افزایش 880 درصدی داشته است.

نماد رمز ارز دیجیتالی دیکرد چه می باشد؟

دیکرد یکی از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد که نماد اختصاری آن DCR می باشد.

آیا ارز دیجیتالی دیکرد در ایران نیز معامله می شود؟

در حالت کلی این رمز ارز دیجیتالی در کشور ایران نیز خرید و فروش می شود و هیچ منع قانونی ندارد.

قیمت لحظه ای رمز ارز دیجیتالی دیکرد را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای دیدن ارزش و بهای لحظه ای رمز ارز دیجیتالی دیکرد شما می توانید به سایت کوین مارکت مراجعه نمایید.

ماشین حساب دیکرد را از چه جاهایی می توان دانلود کرد؟

برای دانلود ماشین حساب ارز دیجیتال دیکرد شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین اپ های اینترنتی مراجعه نمایید.

قیمت ارز دیجیتالی دیکرد چند تومان می باشد؟

ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی در حال حاضر برابر با سه میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد.

برای خرید این ارز چه زمانی مناسب تر می باشد؟

برای انجام این کار بهتر است که با تحلیل نمودار های تکنیکال و فاندامنتال در این باره تصمیم بگیرید.

نمودار ارز دیجیتالی دیکرد در چه جایی قابل مشاهده می باشد؟

برای مشاهده نمودار های تکنیکال و فاندامنتال رمز ارز دیجیتالی دیکرد شما می توانید به سایت ارز دیجیتالی و همچنین کوین مارکت مراجعه نمایید.

بستر شبکه انتقال دیکرد چه نام دارد؟

بستر شبکه انتقال دیکرد بر شبکه بلاک چین قرار گرفته است.

در چه جا هایی می توان درباره رمز ارز دیجیتالی دیکرد مطالعه کرد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی درباره این رمز ارز دیجیتالی مطالعه کنید.

بهترین قیمت دیکرد چقدر می باشد؟

بهترین قیمت این رمز ارز دیجیتالی 132.70 دلار می باشد که در هفته گذشته تغییر کرده است.

دانلود کیف پول دیجیتالی دیکرد در چه جاهایی امکان پذیر است؟

شما می توانید با استفاده از برنامه بازار و مایکت و همچنین اپ استور کیف پول دیجیتالی دیکرد را دانلود نمایید. همچنین شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت این کیف پول ها را دانلود کنید.

قیمت ارز دیجیتالی دیکرد در آینده چگونه پیش بینی می شود؟

این طور به نظر می رسد که ارز دیجیتالی دیکرد در آینده ای نه چندان دور پس از از بین رفتن ویروس کرونا ریزش بسیار زیادی را داشته باشد.

رمز ارز دیجیتالی دیکرد را از چه سایتی می توان خریداری کرد؟

برای خرید رمز ارز دیجیتالی دیکرد شما می توانید از طریق سایت کوین مارکت اقدام به خریدن آن نمایید.

کدام یک از صرافی ها رمز ارز دیجیتالی دیکرد را معامله می کنند؟

یکی از بزرگ ترین صرافی هایی که دیکرد را معامله می کند بایننس، کوین بیس و کراکن می باشد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها