تبلیغات
گالا آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال گالا چیست؟ | بررسی قیمت و آینده ارز GALA

  • توسط zeinab
  • 24 دقیقه

گالا چیست؟ بازار های مالی ارز دیجیتال به دلیل این که محدودیتی برای افراد از نظر سن و سال و میزان تحصیل آن ها برای انجام معاملات ندارد، تا به امروز مورد توجه بسیاری از مردم و حتی شرکت های سرمایه گذاری بزرگ قرار گرفته است. این بازار تنوع بسیاری از ارزهای مختلف دارد که روز به روز ارزهای جدید تری با هدف توسعه این فضا توسط برخی از شرکت های فعال برای کسب درآمد ارائه می شود.

فهرست محتوا

گالا و یا همان ارز Gala هم یک نمونه از همین ارزهای دیجیتال می باشد که با اهدافی وارد بازار شده است. در ادامه این مقاله بیشتر به این بحث خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر از این ارز تا پایان این مقاله همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

ارز دیجیتال گالا چیست؟

با به وجود آمدن بازی های بلاک چینی و علاقه مند شدن روز به روز کاربران به این فضا، شرایط اقتصادی نقش بسیاری در فعال بودن این پروژه ایفا کرده است. گالا گیمز یکی از نمونه پروژه هایی است که می خواهد سهم خوبی برای خود در این بازار ایجاد کند.

پروژه پلتفرم گالا گیمز توانسته است تا به امروز سهم خوبی را در این بازار به دست بیاورد. می توان گفت که گالا گیمز یک نمونه پلتفرم ایجاد بازی های بلاک چینی است که نام ارز ارائه شده توسط این پروژه گالا می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

این ارز در اوایل وجودش در بستر شبکه اتریوم و با استاندارد ERC 20 ایجاد شده است. این ارز نیز با استفاده از شرایطی در شبکه هوشمند بایننس ارائه شده است. این ارز برای استفاده از بازی های بلاک چینی بسیار مناسب است و با توجه به اهدافی که موسسین آن بر روی این پروژه دارند می توان گفت که ارز آینده داری می باشد و بسیار کاربردی است.

عده ای هستند که باور دارند این ارز در آینده نه چندان دور رشد خوبی خواهد داشت و ارزش معامله را دارد اما این ها فقط احتمال است و نمی توان فقط به این احتمالات متکی بود.

  • اگر به فکر خرید و سرمایه گذاری ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد ما به شما خواندن مقاله 10 ارز دیجیتال برتر است.

قیمت ارز گالا چقدر است؟

قیمت ارز گالا با توجه به اتفاقات بازار هر روز در حال تغییر می باشد و نمی توان قیمت آن را به صورت ثابت اعلام کرد. در این لحظه که این مقاله در حال تهیه می باشد، قیمت کنونی این ارز معادل 0.495872 دلار است که ارز گالا به تومان در حال حاضر تومان15.000 می شود. اگر می خواهید قیمت به روز شده آن را هر لحظه مشاهده کنید می توانید به ماشین حساب ارز دیجیتال گالا مراجعه کنید.

آینده ارز گالا در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز گالا در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

اخبار دقیقی درباره گالا و انواع گالا که دقیقا تا سال 2022 چه اتفاقی برای این ارز قرار است رخ دهد وجود ندارد. اما به دلیل لیست شدن این ارز در صرافی معروفی مانند بایننس و رکود قیمتی که از خود به ثبت رسانده است و هم چنین رشد این ارز از چهار میلیون دلار به پانصد میلیون دلار، افرادی معتقدند که این ارز هنوز جای رشد دارد و با توجه به اهدافی که قرار است موسسین این پروژه بر روی این ارز انجام دهند می تواند در آینده رشد چشمگیری از خود نشان دهد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

نماد گالا و یا همان نام اختصاری آن در بازار های جهانی با عنوان Gala شناخته می شود. این ارز در سال 2021 توانست با پیشرفت هایی که در این زمینه داشت جایگاه خوبی را در بازار ارزهای دیجیتال به دست بیاورد و رشد بسیار مناسبی داشته است. در این سال اعلام شد که این ارز علاوه بر این که می تواند برای بازی های بلاک چینی استفاده شود، می تواند به عنوان یک رمز ارز برای سرمایه گذاری و معامله هم نیز باشد.

گالا در ایران

معامله این ارز در ایران و برای کاربرانی که در این کشور دارند در این زمینه فعالیت می کنند ممکن است کمی دشوار باشد. زیرا به دلیل فیلتر هایی که وجود دارد و تحریم هایی که در ایران آشکار است برخی از صرافی ها نمی توانند این ارز را به راحتی مورد معامله قرار دهند و در اختیار کاربران بگذارند.

نمونه ای از صرافی ها وجود دارند که کاربرانی که در ایران هستند برای معامله ارز گالا می توانند به این صرافی ها مانند صرافی اکسکوینو مراجعه کنند و در آن به معامله این رمز ارز بپردازند.

برای ماین کردن گالا چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن گالا چه کاری باید انجام داد؟

برای ماینینگ گالا و یا همان استخراج این ارز همان طور که گفته شد به دلیل این که این ارز در شبکه اتریوم قرار دارد و دارای استاندارد erc 20 می باشد و باید به روش های ماین کردن اتریوم مراجعه کرد. این ارز با توجه به این که در بستر شبکه اتریوم است در همین بستر هم توسط ماینر اتریوم استخراج می شود.

ماینر های گالا کدامند؟

ماینر ها برای استخراج رمز ارزها ساخته شده اند و بسیار کاربردی و مفید بوده اند. ارز دیجیتال گالا به طور اختصاصی دارای دستگاه ماینر نمی باشد ولی با توجه به این که در بستر شبکه ای ارزی مانند اتریوم قرار دارد می توان برای استخراج کردن این ارز از ماینر های مختلف اتریوم استفاده کرد.

برای این که شما نیز دستگاه های ماینر اتریوم را بهتر بشناسید و در صورت نیاز از این دستگاه ها استفاده نمایید، در ادامه این بحث چند نمونه از دستگاه های ماینر اتریوم را معرفی می کنیم تا بتوانید برای خرید این دستگاه ها بهتر تصمیم گیری کنید.

ماینر Bitmain antminer E3

برای متصل کردن این ماینر به اینترنت می توانید از کابل شبکه LAN استفاده نمایید. این ماینر که یکی از دستگاه های استخراج اتریوم می باشد وزنی حدود سیزده کیلو گرم دارد و دارای یک پاور هشتصد وات می باشد. هم چنین ولتاژ این دستگاه تقریبا دوازده ولت است و در سال 2018 وارد بازار شده است.

ماینر bitmain antminer E3

این نمونه از ماینر می توان گفت تقریبا از ماینری که در قسمت قبل معرفی کردیم کمی بهتر است. زیرا با توجه به این موضوع که باتری کم تری دارد دارای هش ریت بالا تری می باشد. ولتاژ این دستگاه برابر ده تا سیزده ولت است و وزن آن تقریبی ده کیلو گرم می باشد.

ماینر innosilicon A10 pro ETH mi

این نوع از ماینر که توسط شرکت اینو سیلیکون ساخته شده است از دو ماینر معرفی شده قبلی قدرت بیشتری دارد. هش ریت این دستگاه برابر است با 500MH\S و دارای پاوری 950 واتی می باشد. این دستگاه وزن نسبتا سبک تری نسبت به دستگاه های دیگر دارد که وزن آن حدود هشت و نیم کیلو گرم می باشد.

استخراج GALA با گوشی امکان پذیر است؟

درست است که عمل استخراج این ارز با گوشی موبایل هم انجام می شود اما انجام این کار توصیه نمی شود. برای استخراج این ارز بهتر است از دستگاه هایی که این کار را انجام می دهند مانند دستگاه های ماینر اتریوم استفاده شود. با این که تهیه این دستگاه ها ممکن است هزینه زیادی داشته باشد اما هزینه مصرف برق آن با گوشی موبایل تفاوتی نمی کند و خرید دستگاه استخراج گالا گزینه مناسب تری برای انجام عمل استخراج می باشد.

استفاده از گوشی موبایل برای انجام عمل استخراج با توجه به نیاز این عمل به شرایط پیچیده و سنگین بودن حجم آن، ممکن است آسیب هایی را به گوشی موبایل وارد کند و به جای سود کردن از این عمل ضررهایی به بار آورد.

قیمت لحظه ای گالا

گالا ارز دیجیتال مورد توجهی در میان برخی از کاربران فعال در این زمینه می باشد که این افراد با توجه به بالا و پایین شدن قیمت آن بر روی این ارز معامله هایی انجام می دهند. این ارز قیمت ثابتی ندارد و هر لحظه ممکن است که قیمت آن تغییراتی داشته باشد.

اما هم اکنون که در حال تهیه این مقاله هستیم قیمت GALA FI W,VJ لحظه ای 0.495872 می باشد که اگر آن را به پول ملی خود تبدیل کنیم مقدار آن حدود 15.000 تومان می باشد.

ماشین حساب گالا

برای محاسبات سود آوری هایی که براساس بازار های جهانی بر روی این ارز اتفاق می افتد می توانید از ماشین حساب های موجود در این زمینه استفاده نمایید. ماشین حساب ها این امکان را به شما می دهند که به راحتی بتوانید ارزی را به ارز دیگر تبدیل کنید و یا این که ارزی را به پول ملی خود محاسبه کنید و یا بر عکس این موضوع هم امکانش وجود دارد. اگر برای شما هم سخت است که قیمت ارزها را بررسی کنید می توانید از این گونه ماشین حساب ها که کار شما را راحت تر کرده اند استفاده کنید.

آیا گالا کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

به این دلیل که ارز دیجیتال گالا بر روی شبکه های اتریوم و بایننس اسمارت چین اجرا می شود برای نگهداری و ذخیره این ارز می توانید از کیف پول هایی که از این گونه شبکه ها پشتیبانی می کنند استفاده کنید. نمونه ای از این کیف پول ها عبارت اند از کیف پول تراست والت، کیف پول اتمیک والت و نمونه های دیگری از والت های سخت افزاری موجود مانند لجر نانو اس و کیف پول ترزور که این کیف پول ها، کیف پول های معتبری هستد که برای نگهداری ارز شما مناسب می باشند. هم چنین برای ذخیره حساب گالا خود می توانید از کیف پول های موجود در خود سایت بایننس هم استفاده کنید.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید گالا کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید گالا کدام است؟

امروزه صرافی های خارجی مختلفی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند و فضایی برای معامله و انتقال انواع رمز ارزها را برای افراد و کاربران فراهم کرده اند. هر کدام از این صرافی ها ویژگی ها و حتی معایبی دارند و امکانات مختلفی را در اختیار تمامی کاربرانی که از این صرافی ها استفاده می کنند قرار داده اند.

در ادامه چند مورد از این صرافی های خارجی را به شما معرفی می کنیم تا با نمونه هایی از این صرافی ها آشنا شوید.

صرافی کوینکس

این صرافی یکی از صرافی های معتبر خارجی می باشد که اواخر سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه رمز ارزهای بین المللی فعالیت می کند. این صرافی برای ترید کردن کارمزد کم تری دریافت می کند دارای امکانات و ابزار هایی حرفه ای برای کسانی که حرفه ای ترید می کنند می باشد. هم چنین از قوانین بین المللی در تحریم هایی که برای کاربران ایرانی است پیروی نمی کند.

صرافی بایننس

این صرافی نیز یکی از صرافی های برتر بعد از صرافی کوینکس می باشد که آن هم از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرده است. این صرافی با توجه به تنوع بسیار زیادی که دارد چند نمونه از ارزهای فیات را هم ارائه می دهد. این صرافی دارای تنوع زیادی از انواع جفت های معامله و رمز ارزها می باشد که بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد.

صرافی کوکوین

این صرافی خارجی که یکی از بهترین صرافی ها شناخته می شود تخفیف بسیار خوبی در معاملات در اختیار کاربران قرار داده است و برای سوالات کاربران دارای بخش تیکت می باشد. این صرافی بدون احراز هویت شرایط انجام معامله را برای افراد فراهم کرده است و به صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته پشتیبانی دارد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

با توجه به این موضوع که این ارز در ایران به سختی معامله می شود، بسیاری از صرافی های ایرانی نمی توانند این ارز را در خود جای دهند. با وجود این شرایط صرافی های بسیاری هستند که در این زمینه با وجود امکانات خوبی فعالیت می کنند.

در این بخش تعدادی از این صرافی های ایرانی که با هدف رشد و پیشرفت در ایران فعالیت می کنند را معرفی خواهیم کرد تا شما نیز حداقل تعدادی از آن ها را بشناسید.

صرافی بیت 24

این صرافی و بلاگ آموزشی مطالب ارزهای دیجیتالی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و برای نسخه های اندروید اپلیکیشن اختصاصی قرار داده است و هم چنین می توانید رمز ارزها را به صورت فوری به خود این صرافی بفروشید.

صرافی بیت پین

این صرافی نمونه ای دیگر از صرافی های ایرانی است که رابط کاربری آسان و راحتی دارد که مورد پسند کاربران قرار گرفته است و امکان معامله با جفت ارزهای مختلفی را دارد. هم چنین این صرافی ایرانی پشتیبانی بیست و چهار ساعته در تمامی طول هفته را دارد که یکی از بهترین ویژگی های این صرافی می باشد.

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس هم یکی از صرافی های محبوب کاربران ایرانی می باشد به این دلیل که دارای سیستم احراز هویت آسانی است و اپلیکیشن موبایل به صورت اختصاصی دارد. این صرافی یک ویژگی خوب دیگری که دارد این است که در آن امکان معامله تمامی ارزها وجود دارد.

آیا تعداد توکن های GALA محدود است؟

می توان گفت که تعداد توکن های این ارز 36،422،501،153 می باشد. هر روز هفته واحد گالای جدید وارد بازار می شود. در صورتی که از مقدار موجود آن تنها چهارده درصد معامله شده است. از مقدار توکن موجود از این ارز که گفته شد در حال حاظر تعداد 7،542،496،572 عدد مورد معامله قرار گرفته است.

جدول اطلاعات

در این قسمت جدولی از اطلاعات به صورت چکیده ای از مطالب مقاله برای شما قرار می دهیم.

موضوعگالا
صرافی های خارجیکوکوین، بایننس
صرافی های ایرانینوبیتکس، بیت پین
عوامل تاثیر گذار بر ارزمارکت کپ، معاملات
تعداد توکن36،422،501،153

پاداش استخراج گالا چیست؟

پاداش استخراج این ارز که به آن جایزه ماین کردن گالا گفته می شود و بستر شبکه انتقال گالا وابسته به شبکه انتقال اتریوم می باشد همان مقدار سودی است که به عنوان توکن هایی از ارز گالا و یا از نمونه های ارزهای دیگر به فردی که این عمل استخراج را انجام می دهد تعلق می گیرد.

چه عواملی بر تعیین قیمت رمز ارز گالا تاثیر گذار است؟

چه عواملی بر تعیین قیمت رمز ارز گالا تاثیر گذار است؟

عوامل مختلفی وجود دارد که در تعیین قیمت ارز دیجیتال گالا تاثیر می گذارند. این عوامل تاثیر گذار بر روی این ارز عبارت اند از نمودار گالا که نشان می دهد از گذشته تا به حال چه اتفاقاتی بر این ارز افتاده است و چه اتفاقاتی در آینده قرار است برای این ارز بیافتد و هم چنین مارکت کپ و میزان افرادی که بر روی این ارز معامله می کنند تاثیر فراوانی بر تعیین قیمت آن دارند.

منظور از توکن سوزی گالا چیست؟

در برخی از مواردی که این ارز با توجه به شرایطی قیمت آن کاهش می یابد موسسین و افراد سازنده این ارز تصمیم می گیرند که مقداری از توکن های موجود از این ارز را بسوزانند و تعداد آن را کم تر کنند تا بتوانند جایگاه آن را حفظ کنند و قیمت این ارز را افزایش دهند و آن را تبدیل به ارز با ارزش تر با توکن های محدود تری کنند. به این عملی که انجام می شود توکن سوزی گفته می شود.

 مقایسه ارز دیجیتال گالا با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال گالا با دیگر ارزهای دیجیتال

با توجه به این که ارزهای بسیاری در این زمینه وجود دارند، هر کدام از آن ها برای هدف های متفاوت ساخته و ارائه شده اند و بسیاری از این ارزها وجود دارند که عملکرد آن ها و حتی جایگاهی که دارند با هم متفاوت است. در این بخش و در ادامه ارز گالا را با چند نمونه از ارزهای دیگر مقایسه خواهیم کرد.

مقایسه با اوکی بی

ارز دیجیتال اوکی بی ارز دیجیتالی است که به تازگی معرفی شده است. توکن های این ارز بر بستر صرافی OKEX فعالیت می کند و قصد دارد با قرار دادن توکن های خود در صرافی های دیگر آن را گسترش دهد در صورتی که گالا ارزی است که در صرافی بایننس معامله می شود.

مقایسه با اومیسه گو

ارز دیجیتال اومیسه گو در ابتدا با هدف ایجاد درگاه بانکی آنلاین ساخته شده است. در صورتی که ارز گالا برای بازی های دیجیتالی بلاک چینی طراحی شده است. در ادامه ارز TGJU را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مقایسه با نکسو

پروژه ارز دیجیتال نکسو برای فراهم کردن این موضوع که افراد بتوانند از ارزهای دیجیتال خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنند طراحی شده است اما ارز گالا برای استفاده از بازی های موجود در بلاک چین به وجود آمده است.

مقایسه با کوانتوم

می توان گفت که فناوری که این ارز یعنی ارز دیجیتال کوانتوم از آن استفاده می کند بلاک چینی می باشد که ترکیبی از فناوری بیت کوین و اتریوم است. این ارز قابل استخراج نمی باشد اما ارز گالا ارزی قابل استخراج می باشد.

تحلیل تکنیکال گالا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گالا عملی است که تریدر ها برای ارزیابی قیمت آن در گذشته و پیش بینی کردن قیمت آن در آینده با توجه به نمودار و بررسی آن انجام می شود. شما نیز با کسب اطلاعات لازم می توانید از این تحلیل استفاده کنید.

تحلیل فاندامنتال گالا

تحلیل فاندامنتال گالا اخباری است که با توجه به اهداف این پروژه درباره آینده قیمت این ارز ارائه می شود. این اخبار همیشه دقیق نیست و در صورت عملی شدن این اهداف ممکن است اتفاق بیافتد.

بالاترین و پایین ترین قیمت گالا

با مراجعه به نمودار تحلیلی روزانه و به روز رسانی شده این ارز دیجیتال، بالا ترین قیمت روز آن در بیست و چهار ساعت گذشته از زمان نگارش این مقاله 0.482477دلار و پایین ترین قیمت آن 0.429833 بوده است.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

این پروژه و ارز دیجیتال گالا توسط فردی به نام اریک شیرمیر در ماه جولای سال 2019 ابداع شده است که این فرد رئیس شرکت محبوب بازی های موبایل زینگا که یک کشور آمریکایی است، می باشد.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این پروژه از دارایی تمام بازیکن هایی که درون بازی وجود دارد پشتیبانی می کند. این آیتم ها از نظر کمیابی به شش کلاس غیر متداول، نایاب، افسانه ای، باستانی و حماسی تقسیم شده است. اما به طور کلی این ارز از پروژه خاصی حمایت نمی کند.

سوالات متداول

وایت پیپر گالا به چه معنایی است؟

وایت پیپر گالا در واقع همان اخبار هایی است که در مورد اهدافی که موسسین این پروژه دارند اعلام می شود.

نماد ارز GALA چیست؟

نماد ارز گالا می توان گفت نام اختصاری آن و عکسی که در کنار این ارز در شبکه ها مشاهده می شود است.

خرید ارز GALA و فروش ارز GALA چگونه انجام می شود؟

برای خرید و فروش این ارز می توانید به صرافی هایی مانند بایننس و کوکوین و پولونیکس مراجعه کنید.

بهترین صرافی ها برای خرید و فروش این ارز کدام اند؟

نمونه ای از بهترین صرافی ها برای معاملات این ارز می توان گفت صرافی پولونیکس، بایننس و کوکوین می باشند.

استخر مالی نئو چیست؟

این استخر مالی فضایی است که مقدار کمی از توکن های سوخته شده به این فضا انتقال می یابد.

ویژگی های ارز GALA چیست؟

یکی از بهترین ویژگی هایی که این ارز دارد لیست شدن آن در صرافی بایننس و رشد آن در این زمینه می باشد.

قیمت GALA چگونه محاسبه می شود؟

قیمت این ارز توسط ماشین حساب هایی که وجود دارند ارزیابی می شود.

ارز GALA در چه زمینه ای استفاده می شود؟

این ارز در زمینه بازی های درون شبکه بلاک چینی استفاده می شود.

چه چیز هایی بر این ارز تاثیر می گذارند؟

خرید و فروش و مارکت کپ و حتی پشتوانه آن عوامل تاثیر گذار بر روی این ارز هستند.

آیا این ارز در ایران قابل معامله است؟

کاربران ایرانی برای استفاده از این ارز می توانند به برخی از صرافی ها مراجعه کنند و در آن ها این ارز را معامله کنند.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها