تبلیغات
همیار ماینر چه کیف پول هایی را برای ذخیره کریپتوکارنسی پیشنهاد می دهد؟ استخراج

ورود به سایت همیار ماینر + بررسی نظرات در مورد این سایت

  • توسط zahra
  • 19 دقیقه

مدت زیادی نیست که شرکتی تجاری با نام همیار ماینر و شعار تبلیغاتی استخراج رمز ارز ابری شروع به کار کرده است اما در همین مدت زمان کم شایعات و حواشی های زیادی دامن این شرکت نو ظهور را گرفته است. به دنبال این اتفاق بسیاری از افراد که قصد سرمایه گذاری در این شرکت را داشتند، دو دل شدند که انجام این کار درست است؟ در این جا قصد داریم هر آن چه که درباره شرکت همیار ماینر نیاز است را به شما بگوییم و درباره اتهامات وارده به این شرکت به صورت مفصل بحث کنیم. در ادامه در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می توانید با خواندن این پست اطلاعات دقیقی را در این باره به دست آورده و بدانید که آیا سرمایه گذاری در شرکت همیار ماینر به سود شما می باشد؟

بررسی سایت همیار ماینر

بررسی سایت همیار ماینر

افرادی که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می کنند حداقل برای یک بار هم که شده نام همیار ماینر را شنیده اند. در ابتدا تصور می شد که همیار ماینر نیز مانند باکس ماینر نوعی دستگاه به منظور کار کرد بهتر ماینر باشد اما این تصور کاملا اشتباه بود.

پس از مدتی مشخص شد که همیار ماینر نام شرکتی است که با شعار استخراج بیت کوین به صورت ابری آغاز به فعالیت کرده و در این راستا ماینر هایی را به علاقه مندان اجاره می دهد. موسسان و بنیان گذاران این سایت از چند سال گذشته به دنبال تاسیس این شرکت بودند تا سرانجام در سال نود و هشت این شرکت در مرکز شهر تهران شروع به فعالیت کرد.

سوال اینجاست که چرا این شرکت به جای استخراج شخصی به دنبال استخراج ابری رفته است؟ پاسخ این است که استخراج ابری می تواند به صورت دو طرفه سود آوری داشته باشد. پس از تاسیس این شرکت مزرعه های بیت کوینی در کشور های گرجستان و قزاقستان نیز به وجود آمد. با این کار مشتریان و کاربران شرکت همیار ماینر افزایش یافته و خیلی سریع تر از تصور به سود دهی های لازم رسید.

با توسعه این شرکت و افرایش تعداد مشتریان، همیار ماینر توانست تجهیزات و امکانات خود را پیشرفته کند و تعداد زیادی کارمند را در شرکت استخدام نماید. پس از آن این شرکت و البته این سایت بزرگ توانست مجوز استخراج ابری بیت کوین را دریافت نموده و در این زمینه آغاز به کار نماید.

تنها شرکتی که در ایران توانسته است به صورت رسمی و قانونی و با نظارت ارگان های مختلف فعالیت کند، شرکت همیار ماینر می باشد. گفته می شود این شرکت پیرو کلاهبرداری هایی که انجام داده است در حال حاضر پلمپ می باشد. افراد زیادی به دنبال سرقت اطلاعات حساب کاربری و ندادن سود حاصل شده از پول آن ها به مراجع قضایی از این نهاد شکایت کردند.

آیا همیار ماینر کلاهبردار است؟

امروزه و در ماه های اخیر خبری پیرامون کلاهبرداری و اتهاماتی بر علیه شرکت همیار مایا رایان صنعت و یا همان همیار ماینر مطرح شده است. افراد سرمایه گذار در همیار ماینر مجوز کار را از دفتر وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده اند و قرار داد های زیادی را با وکلای حقوقی کارشناسان تخصصی امضاء کرده اند.

همین امر و قرارداد ها موجب شده است که همیار ماینر شرکتی امن و ضمانت شده برای سرمایه گذاری داوطلبان محسوب شود. مدیران این شرکت همه اتهامات وارده را تکذیب کرده و آن ها را به دور از حقیقت دانستند.

در قرارداد همیار ماینر چه موارد درج می شود؟

در قرارداد هایی که با شرکت همیار ماینر بسته می شود نکاتی مانند اطمینان کامل از اعتبار شرکت استخراج کننده، توجه به ریسک قیمت نوسانات ارز، استفاده از یک کارشناس حقوقی آگاه و توجه به مدت قرارداد بسیار الزامی می باشد.

در این قرارداد نام و نام خانوادگی سرمایه گذار به همراه مدیر عامل شرکت و همچنین شماره ملی و کد پستی سرمایه گذار نوشته می شود. در این قول نامه موارد دیگری مانند تعهدات طرفین و میزان نرخ هش نیز نوشته خواهد شد. پس از نوشتن این قرار داد و تقبل تبصره و قرارداد های هر دو طرف در قسمت پایین قرارداد، امضا و اثر انگشت را وارد می کنند.

نحوه ثبت نام در این سایت

نحوه ثبت نام در این سایت

افراد زیادی هستند که به ثبت نام در سایت همیار مایا رایان صنعت علاقه دارند اما شیوه آن را بلد نیستند. شما می توانید با جست و جوی عنوان این شرکت و ورود به سایت، مراحل ثبت نام را طی کنید. شما با ایجاد یک حساب کاربری و رمز ورود می توانید وارد سامانه شده و از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده است استفاده نمایید.

البته نحوه ثبت نام در این وب سایت را می توان در سایت هایی مانند آپارات و یا برنامه های پر مخاطبی مانند یوتیوب مشاهده کرد. شما می توانید با دیدن آموزش های موجود در این سایت ها به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی این برنامه را برای خود نصب نمایید. در این برنامه ها همه مراحل به صورت کامل توضیح داده شده است.

نظرات درباره همیار ماینر چه چیزی را بازگو می کند؟

طبق بررسی ها و تحقیقاتی که در رابطه با نظرات کاربران سایت همیار ماینر انجام دادیم به نتایج جالبی دسترسی پیدا کردیم. بالعکس ادعایی که شرکت همیار ماینر دارد، بسیاری از افراد سرمایه گذار مدعی کلاهبرداری این شرکت مانند کلاهبرداران ارز دیجیتال شده اند. آن ها این گونه اظهار دارند که این شرکت بزرگ کلاهبرداری های زیادی از آن ها کرده است.

برخی این طور عنوان می کنند که شرکت همیار ماینر پس از گذشت شش ماه فقط اصل پول را به آنان برگردانده و سپس اکانت خود را حذف نموده است. نظرات حاکی از آن است که این شرکت کلاهبرداری های گسترده ای را با شعار استخراج ابری از مردم انجام داده است.

آیا همیار ماینر معتبر است؟

آیا همیار ماینر معتبر است؟

اگر تا پیش از خرداد ماه سال جاری نظر سنجی در بین مردم برگزار می شد، اکثر افراد به همیار ماینر لقب معتبر ترین شرکت را اختصاص می دادند. پس از کلاهبرداری های گسترده ای که این شرکت انجام داد و بسیاری از مردم را متوجه ضرر و زیان کرد، مردم اعتماد خود را نسبت به این شرکت به صورت کامل از دست دادند.

گفته می شود شرکت همیار ماینر پس از گرفتن پول و سود دهی آن تمام سود را برای خود نگه می دارد و اصل پول را به صاحب آن بر می گرداند. پس از آن که سرمایه گذار طلب پول می کند و با وعده های امروز و فردا این کار را به تعویق انداخته و سپس اکانت خود را حذف می نماید. جالب است بدانید که این شرکت همه مدارک و مجوز های لازم را برای تاسیس آن دریافت نموده است اما با این وجود هیچ اعتباری ندارد.

آیا این مرکز مجوز های لازم را اخذ کرده است؟

شرکت همیار ماینر از سال نود و چهار توسط تیم تحقیقاتی و مهندسان اجرایی بنا شد. سرانجام این شرکت توانست در سال نود و هشت با دریافت مجوز های لازم کار خود را آغاز کند. شرکت همیار مایا رایان صنعت و یا همان همیار ماینر توانست در سال نود و هشت مجوز استخراج ابری بیت کوین در پایتخت ایران و همچنین مجوز بزرگ ترین و مجهز ترین فارم استخراج ابری بیت کوین را در مرکز شهر تهران دریافت نماید.

شرکت همیار ماینر به صورت رسمی و قانونی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شده است. این شرکت بزرگ با نظارت و کنترل سازمان ها و ارگان های مختلف در زمینه استخراج ابری بیت کوین و به صورت کاملا قانونی آغاز به کار کرده است.

شکایت از همیار ماینر به چه دلیل بود؟

شکایت از همیار ماینر به چه دلیل بود؟

همیار ماینر یکی از شرکت های استخراج ابری رمز ارز بود که در سال نود و هشت آغاز به کار کرد. این شرکت به علت این که کلاهبرداری های گسترده ای را از مردم انجام داده بود مورد هجمه و شکایت قرار گرفت. اکثر افرادی که در همیار ماینر سرمایه گذاری کرده بودند، مدعی شدند که این شرکت پول آن ها را پس نداده است.

این افراد این طور عنوان کردند که شرکت و سایت همیار مایا رایان صنعت در عوض پولی که از آن ها دریافت کرده هیچ سودی را به آن ها نداده است. آن ها اضافه کردند که این شرکت بزرگ پس از مدت زمانی کوتاه پول اصلی را به عنوان سود به صاحبان آن ها برگردانده و پس از آن ناپدید شده است. علت اصلی شکایت مردم بر علیه این شرکت همین کلاهبرداری ها بود که منجر به پلمپ آن شده است.

کد تخفیف همیار ماینر را چگونه استفاده کنیم؟

کد تخفیف همیار ماینر را چگونه استفاده کنیم؟

همیار ماینر به منظور رفاه حال سرمایه گذاران در این پروژه و همچنین کاهش هزینه های اضافی کدی را به عنوان جایزه و کد تخفیف به مشتریان خود اختصاص می دهد. شما می توانید جهت استفاده از این کد تخفیف به وب سایت همیار ماینر مراجعه کرده و با ایجاد یک نام کاربری در آن ثبت نام نمایید.

پس از تایید کد شما یک کد تخفیف به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. پس از این که کد تخفیف را در بخش تنظیمات وب سایت وارد نمودید، شما می توانید از امکانات این سایت با تخفیف بسیار ویژه همیاری بهره مند شوید.

لوگوی این شرکت

شرکت همیار ماینر به علت شعار تبلیغاتی استخراج رمز ارز به صورت ابری لوگوی جالبی نیز دارد. لوگوی طراحی شده این شرکت به شکل یک ابر قرمز و بزرگ بوده که نماد بیت کوین در آن قرار گرفته است. همچنین در این لوگو یک چکش به معنای استخراج رمز ارز قرار دارد. در این قسمت می خواهیم عکس با کیفیتی که از این لوگوی جالب تهیه کرده ایم را با شما به اشتراک بگذاریم. در ادامه می توانید عکس لوگوی این شرکت را مشاهده کنید.

آیا این سایت اپلیکیشن نیز دارد؟

آیا این سایت اپلیکیشن نیز دارد؟

وب سایت بزرگ همیار ماینر دارای اپلیکیشنی آنلاین نیز می باشد. اپ این شرکت در سایت های اینترنتی مختلفی وجود دارد که می توان با یک جست و جوی ساده آن ها را پیدا کرده و دانلود نمایید. همچنین در برنامه بازار و مایکت نیز اپلیکیشن این برنامه موجود می باشد.

البته شایان ذکر است که برای ورود به این برنامه باید از پیش در سایت رسمی شرکت همیار مایا رایان صنعت ثبت نام کامل را انجام داده باشید. جالب است بدانید پس از پلمپ شدن این شرکت به علت انجام کار های غیر قانونی این برنامه نیز از دسترس خارج شده است.

منظور از استخراج ابری همیار ماینر چیست؟

افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتالی درحال فعالیت می باشند، حداقل برای یک بار هم که شده اصطلاح استخراج ابری را شنیده اند. استخراج ابری یا ماینینگ ابری روشی برای استخراج ارزهای دیجیتالی می باشد که در آن احتیاجی به خرید نرم افزار و تجهیزات جهت یک دستگاه برای ماین کردن به صورت مستقیم و فیزیکی نیست. شرکت هایی که فعالیت استخراج ابری را انجام می دهند، هرچه که برای ماین کردن رمز ارز به آن احتیاج است را فراهم می آورند.

استخراج ابری دارای مزایای زیادی نیز می باشد. در این روش سرمایه گذاران احتیاج به خرید سخت افزار و نرم افزار نخواهند داشت. در استخراج ابری کاربران نیازی به دانش های فنی نخواهند داشت و به وسیله یک کامپیوتر نیز می توانند کار خود را پیش ببرند.

یکی دیگر از مزایایی که این روش دارد، کاهش هزینه مصرف برق ماینر ها و همچنین مشکلات مربوط به نگهداری ماینر ها می باشد که به سهولت حل خواهد شد. در روش استخراج ابری شانس کلی استخراج و کسب درآمد بیشتر خواهد شد.

البته همان طور که ماینینگ ابری مزایایی دارد، معایبی را نیز به دنبال خواهد داشت. یکی از بزرگ ترین معایب این کار قرارداد های محدود و کوتاه مدت می باشد. از دیگر معایب بزرگ استخراج به صورت ابری، خاموش کردن وسایل و تجهیزات به هنگام مصرف زیاد برق و قیمت نجومی آن می باشد.

یکی دیگر از معایب بزرگ این روش که در حال حاضر وجود دارد، مشکلات خروج بیت کوین می باشد. همچنین به دلیل این که ثبت نام در ماینینگ ابری بسیار راحت می باشد، پس امکان این وجود دارد که ظرفیت ها سریع تکمیل شوند.

علت پلمپ این شرکت چه بود؟

شرکت همیار ماینر به علت کلاهبرداری های زیادی که انجام داده بود و شکایت های بسیاری که بر علیه آن به دادگاه ها و مراجع قضایی شده بود، تعطیل شد. در اینجا می خواهیم برخی از علت های پلمپ شدن این شرکت را با یک دیگر بررسی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

کلاهبرداری گسترده

شرکت همیار ماینر بالعکس وعده ها و قرارداد هایی که با سرمایه گذاران بسته بود، به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد. همین موضوع عاملی شد برای کاربرانی که با این سایت قرارداد کاری بسته بودند که بر علیه آن به مراجع قضایی و قانونی شکایت کنند.

ندادن سود پول سرمایه گذاران

شرکت همیار ماینر بر خلاف چیزی که وعده داده بود هیچ سودی را به طرف قرارداد خود پرداخت نکرد. طبق گفته سرمایه گذاران آن ها پس از گذشت چند ماه مبلغی را به عنوان سود به آن ها پرداخت کرده که در واقع همان پول اصلی و اولیه آن ها بوده است. پس از آن با حذف کردن اکانت و راه های ارتباطی بقیه پول را به آن ها پس نداده اند. این دقیقا با ادعایی که کارکنان این شرکت دارند، تناقض دارد.

شکایت های زیاد مردم بر علیه این شرکت

پیرو بد قولی هایی که شرکت همیار مایا رایان صنعت انجام داده بود، بسیاری از کاربران و مشتریان این سایت بر علیه این شرکت بزرگ شکایت کردند. تعداد این شکایات به حدی زیاد بود که نمی توانستند کاری به جز پلمپ آن انجام دهند.

هک اطلاعات کاربران

شرکت همیار ماینر با بستن قرار داد و پیشنهاد برنامه های معتبر و قابل اعتماد خود اطلاعات حساب کاربری سرمایه گزاران را هک و سرقت نموده است. این عامل در پلمپ شدن شرکت همیار مایا رایان صنعت به شدت تاثیر داشت.

همیار ماینر چه کیف پول هایی را برای ذخیره کریپتوکارنسی پیشنهاد می دهد؟

همیار ماینر چه کیف پول هایی را برای ذخیره کریپتوکارنسی پیشنهاد می دهد؟

شرکت بزرگ همیار ماینر برای امنیت بیشتر پول های شما و همچنین جلوگیری از هک شدن حساب کاربری کیف پول هایی را به مشتریان خود معرفی می کند. یکی از این کیف پول ها کیف های موبایلی دیجیتال است که قابلیت نصب بر انواع گوشی های موبایل را دارا می باشد.

این کیف پول با ساختار ساده ای که دارد برای کاربران تازه کار بسیار توصیه می شود. از دیگر امن ترین کیف پول های دیجیتالی که شرکت همیار مایا رایان صنعت تهیه آن را بسیار توصیه می کند، والت لجر نانو اس می باشد. این کیف پول امنیت کاربران را به صورت کامل فراهم کرده و از هک شدن حساب شما جلوگیری می کند و در دسته بهترین کیف پول ارز دیجیتال نیز قرار دارد.

یکی دیگر از کیف پول هایی که این شرکت توصیه می کند والت keepkey می باشد. این کیف پول دیجیتالی قابلیت نگهداری از ارهای مختلف را دارا می باشد. همچنین کیف پول کیپ کی توانایی تبدیل کردن ارز را نیز دارا می باشد و با ساختار ساده ای که دارد باعث می شود که برای افراد مبتدی نیز مناسب باشد.

البته این شرکت کیف پول های سخت افزاری را نیز به ما توصیه کرده و آن ها را بسیار مطمئن و معتبر می داند. در این میان کیف پول هایی که سخت افزاری بوده و شبیه به فلش مموری هستند، می تواند امنیت بسیار بالا تری را داشته باشد.

همیار ماینر استفاده از انت ماینر s15 را به صرفه می داند؟

دستگاه ماینر انت ماینر اس 15 از بهترین دستگاه ماینر و جدید ترین دستگاه هایی است که در سال 2021 تولید شده است. این دستگاه به هنگام کار صدای بسیار کمی را تولید می کند. همچنین این ماینر می تواند نرخ هشی برابر با بیست و هشت ترا هرتز بر ثانیه را داشته باشد و نزدیک به 1596 وات برق را مصرف کند.

شرکت همیار ماینر استفاده از این دستگاه را بسیار به صرفه دانسته و معتقد است در دمای 5 تا 40 درجه سانتی گراد می تواند به خوبی کار کند. الگوریتم پردازشی این دستگاه SHS-256 بوده و می تواند سود آوری بسیار زیادی را هم برای شرکت و هم برای سرمایه گذار به دنبال داشته باشد. از دیگر مزایایی که این دستگاه دارد می توان به وزن و ابعاد استاندارد آن اشاره کرد. این دستگاه دویست و هشت چیپ هفت نانو متری را دارا می باشد.

همیار ماینر چه خدماتی را به مردم ارائه می دهد؟

همیار ماینر از شرکت های تازه تاسیسی می باشد که در سال نود و هشت به تازگی شروع به کار کرده بود. این شرکت در زمینه اسخراج رمز ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم به صورت ابری فعالیت گسترده ای را دارد. همیار مایا رایان صنعت با تهیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که با سود آوری در این عرصه مبلغی دو برابر پول آن ها را برگرداند.

همچنین شرکت همیار ماینر به صورت آنلاین نیز فعالیت کرده و امنیت حساب کاربری مشتریان را ضمانت می کند. البته قابل گفتن است که این اقدامات مربوط به پیش از این بود که شرکت همیار مایا پلمپ شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت همیار مایا رایان صنعت در چه سالی آغاز به کار کرد؟

همان گونه که در متن بالا نیز به صورت کامل توضیح داده شد، مهندسان اجرایی در این شرکت از سال نود و چهار به دنبال کامل کردن تجهیزات و وسایل لازم بودند. سرانجام در سال نود و هشت با تهیه مجوز های لازم این شرکت آغاز به کار کرد.

استخراج ابری رمز ارزها چه معنایی می دهد؟

ماینینگ ابری به معنای ماین کردن رمز ارزها بدون احتیاج به خریدن لوازم مورد نیاز سخت افزاری یا نرم افزاری بوده و مزیت هایی مانند افزایش سود آوری و کسب درآمد بیشتر خواهد داشت.

آیا شرکت همیار ماینر کلاهبرداری کرده است؟

شرکت همیار مایا رایان صنعت به علت کلاهبرداری های گسترده، سرقت اطلاعات کاربران و ندادن سود پول سرمایه گذاران مورد شکایت قرار گرفت و پلمپ شد.

شرکت همیار مایا رایان صنعت چه کیف پول های دیجیتالی را توصیه می کند؟

این شرکت بزرگ کیف پول های دیجیتالی و سخت افزاری مانند لجر نانو اس و کیپ کی را به علت امنیت بالای کاربران و ساختار ساده ای که ویژه مبتدیان است، به کاربران و سرمایه گزاران خود پیشنهاد می کند.

شرکت همیار ماینر چه نوع رمز ارزهایی را استخراج می کند؟

این شرکت ارزهایی مانند بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و اتریوم را استخراج کرده و سود زیادی را از این راه نیز به دست می آورد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

4 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها