تبلیغات
آیوتکس آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز آیوتکس (iotx) به همراه بررسی وایت پیپر آن

  • توسط zeinab
  • 22 دقیقه

آیوتکس دارای بلاک چینی می باشد که با هدف مربوط به برقراری ارتباط بین دنیای فیزیکی و اینترنتی بلوک به بلوک راه اندازی شده است. در نظر بگیرید که تا به امروز برخی از افراد این ارز را مورد بررسی و تحلیل قرار داده اند و ما در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس برخی از مهم ترین تحلیل ها را برای شما گردآوری کرده ایم. بلاک چین این ارز دارای مقیاس پذیری بسیار بالایی می باشد و برای حفظ حریم خصوصی از یک روش برای شبکه خود استفاده می کند. نماد آیوتکس با حروف iotx در بازار دیده می شود.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال آیوتکس

ارز دیجیتال آیوتکس چیست؟

این ارز از نوع توکن erc_20 می باشد و در سال 2019 وارد بازار دیجیتالی شده است. این توکن به یک توکن بومی تغییر پیدا کرده و بعد از این تعویض نماد خود را شکل داده است. در حال حاضر حدود5.7 میلیارد از توکن آیوتکس در حال گردش است و حدود 10 میلیارد توکن قرارداد شده می باشد.

این توکن با اهداف متفاوتی وارد بازار شده است که یکی از آن ها تامین انرژی معاملات و سوخت رسانی برنامه های توزیع شده می باشد. قیمت ارز آیوتکس و دیگر موارد مانند ماشین حساب آیوتکس در نمودار های متفاوت وجود دارد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

این ارز تا به امروز خود را به خوبی نشان داده است و نیمی از توکن های خود را در بازار ارزها فروخته است. برای خرید ارز دیجیتال و فروش ارز باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که تحلیل ها را دنبال کنید و برخی از آموزه های تریدر های معروف را سر لوحه خرید و فروش خود قرار هید.

آینده ارز آیوتکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

این ارز در سال آینده دارای نوسانات زیادی می باشد و به دلیل افت قیمت سال 2021 نمی توان به طور دقیق از آینده این ارز صحبت کرد. به یاد داشته باشید که تا به امروز بسیاری از افراد به دنبال این امر می باشند که بتوانند در این ارز سرمایه گذاری کنند و دلیل آن پشتوانه مالی و علمی این ارز است.

به یاد داشته باشید قبل از خرید و سرمایه گذاری در این ارز تمامی تحلیل ها را دنبال کنید. ما در این بخش اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم و به واسطه این اطلاعات شما می توانید برای سرمایه گذاری راحت تر تصمیم بگیرید.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

آیوتکس در ایران همانند دیگر کشور ها در سال 2021 درگیر نوسانات شد. این اتفاق به دلیل نوسانات زیادی بود که برای ارزها افتاد. دلیل این نوسانات افت شدید قیمت بیت کوین بود که تمامی ارزها را تحت تاثیر قرار داد.

شما می توانید برای خرید و یا فروش در انتها سل 2021 تحلیل فاندامنتال را دنبال کنید تا بتوانید تصمیمی عاقلانه برای سرمایه خود بگیرید.

ماین کردن آیوتکس

برای ماین کردن آیوتکس چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ آیوتکس دارای مراحلی مشخص و ساده می باشد. شما برای استخراج این ارز تنها به برخی از عوامل نیازمندید که یکی از آن ها کامپیوتر و اینترنت می باشد. به یاد داشته باشید که افراد زیادی تصمیم به استفاده از ماینر برای استخراج این ارز گرفته اند. ماینر ها در ادامه مقاله به شما معرفی می شود. شما می توانید این ارز را به واسطه تلفن همراه خود استخراج کنید.

ماینر های آیوتکس کدامند؟

برای این که بتوانید ماینر های خوب را تشخیص دهید باید به خواندن مشخصات آن ها بپردازید. امروزه افراد توسعه دهنده در این عرصه سعی بر این موضوع دارند که بتوانند فناوری های زیادی را به دستگاه های ماینر افزوده کنند. در این قسمت چند دستگاه معتبر و مناسب را برای شما معرفی می کنیم.

بیت مین انت ماینر تی 19

سازنده این ماینر شرکت بیت مین یکی از شرکت های خوب در این عرصه است. تعداد فنی که این دستگاه دارد 4 عدد می باشد که برای تنظیم دما دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. مقدار برقی که این دستگاه مصرف می کند 3150 وات می باشد و هم چنین ولتاژ آن 12 ولت است.

کنان اوالون ماینر 1166 پرو

وزنی که این دستگاه دارد 12 کیلو گرم می باشد و مقدار صدا آن 75 دسیبل است. مقدار مصرف برق ماینر این دستگاه شامل 3400 وات می باشد و هم چنین دارای 4 فن است که باعث خنک نگه داشتن دستگاه می شود. قدرتی که این دستگاه دارد 81 تراهش می باشد.

مایکرو بی تی واتس ماینر ام 31 اس

این دستگاه در سال 2020 تولید شده است و میزان قدرتی که دارد 70 تراهش می باشد. تعداد فن هایی که این دستگاه دارد 2 عدد است و میزان ولتاژ آن شامل 12 ولت می باشد. وزنی که این دستگاه به خود اختصاص داده است 12.5 کلو گرم می باشد.

استخراج IOTX با گوشی امکان پذیر است؟

شما می توانید این ارز را به واسطه تلفن همراه خود استخراج کنید. برای استخراج شما به سیستم سخت افزاری نیاز دارید و تلفن همراه شما نمی تواند این مقدار قدرت را در بر بگیرد. بعد از مدتی تلفن همراه شما دچار مشکل می شود و این اتفاق به دلیل استفاده زیاد تلفن همراه از سیستم نرم افزاری خود می باشد. شما می توانید این ارز را با تلفن همراه خود استخراج کنید، اما سود بسیار کمی را به دست می آورید.

قیمت لحظه ای آیوتکس

قیمت لحظه ای آیوتکس

در زمان نگارش این مقاله قیمت لحظه ای این ارز 0.135068$ می باشد. شما می توانید قیمت ارز آیوتکس به تومان را دنبال کنید و در حال حاضر معاملات روزانه این ارز 88.964.400.00$ می باشد و حجم کل بازار این ارز 1.412.990.000.00$ است.

در نظر بگیرید که قیمت این ارز با محاسبه نرخ تتر 30.159 تومان است. نمودار آیوتکس تمامی تغییرات و قیمت های این ارز را گردآوری می کند و حساب آیوتکس را به طور کامل برای شما توضیح می دهد.

آیوتکس ارز دیجیتال

این ارز دارای ویژگی های مثبت و منفی زیادی است که برخی از آن ها می تواند برای خرید و فروش این ارز شما را وسوسه کند. به طور کل این ارز دارای فرآیند های مهم توکن سوزی است و در بیشتر صرافی های معتبر یافت می شود.

این ارز در مقایسه با ارز وی چین دارای پشتوانه قوی تری است. دستگاه استخراج آیوتکس دارای ویژگی های خاصی مانند قدرت هش ریت می باشد. انواع آیوتکس در این مقاله برای شما مشخص می شود و نحوه خرید را برای شما بازگو می کنیم.

آیا آیوتکس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

والت برای تمامی ارزها واجب می باشد و شما می توانید به واسطه کیف پول ارزهای خود را ذخیره و انتقال دهید. در نظر بگیرید که برخی از ارزها دارای والت های اختصاصی می باشند و این ارز جز آن ها محسوب نمی شود.

شما می توانید برای این ارز از والت های معتبر و سخت افزاری مانند لجر نانو اس و ترزور استفاده کنید. برخی از والت های نرم افزاری مانند تراست والت اعتبار خود را به خوبی ثابت کرده است. بستر شبکه انتقال آیوتکس مربوط به انتقال ارزها از والتی به والت دیگر یا انتقال ارز از والتی به صرافی دیگر می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید آیوتکس کدام است؟

با وجود این که بعضی از صرافی ها برای ایرانیان فیلتر می باشد، کاربران با روشن کردن فیلتر شکن به ادامه معاملات خود در این صرافی ها می پدازند. صرافی های خارجی معتبر در عرصه ارزها دیجیتال شناخته شده هستند و کاربرانی که در این زمینه فعالیت می کنند بیشتر به دنبال صرافی های شناخته شده می باشند چرا که از اعتبار آن ها مطمئن هستند.

بایننس

یکی از صرافی های معتبری که وجود دارد بایننس می باشد که از رمز ارزهای بسیار زیادی پشتیبانی می کند. شما در این صرافی می توانید ارزها را با کارمزد کمتری خرید و فروش کنید. بایننس از کاربران بسیار زیادی برخوردار می باشد.

کوکوین

صرافی کوکوین از کارمزد بسیار پایینی برخوردار است که یکی از دلایلی که کاربران بسیاری طرفدار او هستند این دلیل می باشد. این این صرافی از رمز ارزهای بسیار زیادی پشتیبانی می کند و جز صرافی های معتبر محصوب می شود.

BIONE

طریقه وارد شدن در این صرافی با وارد کردن ایمیل همراه است و بعد از آن شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید. این صرافی رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و هم چنین یکی از صرافی های معتبر شناخته شده است.

جدول اطلاعات

در این قسمت ما اطلاعات مهمی که در رابطه با آیوتکس ذکر کرده ایم را به صورت یک جدول برای شما گرآوری کرده ایم. شما با مشاهده آن می توانید از این اطلاعات بهره مند شوید.

موضوعآیوتکس
صرافی های ایرانیایران بایننس، بیت 24
در نمودار این ارز شاهد چه چیزی هستیم؟قیمت لحظه ای
صرافی های خارجیکوکوین، بایننس
عوامل تاثیر گذار بر قیمترسانه ها، نوسانات بیت کوین


کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در ایران امروزه ارز دیجیتال از رونق بسیار زیادی برخوردار است و افراد توسعه دهنده روز به روز صرافی های گوناگونی می سازند. این گوناگونی و تنوع افراد را برای انتخاب صرافی معتبر دچار سردرگمی می کند که این امر بسیار طبیعی می باشد چرا که بعضی از این صرافی ها کلاهبرداری می باشند. ما در این قسمت چند صرافی معتبر را برای شما معرفی می کنیم.

ایران بایننس

یکی از صرافی هایی که ساخته ایران می باشد و همیشه سعی بر این موضوع داشته است که بتواند از همه رمز ارزها پشتیبانی کند ایران بایننس می باشد. این صرافی یکی از صرافی های معتبر ایرانی می باشد.

نوبیتکس

بیشتر تریدر ها و سرمایه گذاران این صرافی را جز معتبر ترین صرافی های ایرانی می دانند. دلیل این که این صرافی در بین تریدر ها از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد کارمزد کمی است که این صرافی دارا است و هم چنین دارای تیم پشتیبانی بسیار قوی می باشد.

بیت 24

بیت 24 یکی از بهترین صرافی های ایرانی است. این صرافی آموزش هایی را به صورت مرحله به مرحله به طور رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و سعی بر این موضوع دارد که بتواند نرم افزاری برای گوشی مبایل طراحی کند. این صرافی از رمز ارزهای زیادی پشتیبانی می کند.

آیا تعداد توکن های IOTX محدود است؟

تعداد توکن های این ارز همانند دیگر رمز ارزها محدود می باشد و این مقدار به واسطه تیم توسعه دهنده مشخص شده است. در حال حاضر تعداد عرضه کل و توکن های این رمز ارز 10.000.000.000 است. تعداد عرضه کل این ارز در قسمت اوراق سفید نوشته شده است و تا به امروز حدودی نیمی از توکن های آن به فروش رفته اند و در حال حاضر از 10 میلیار توکن این ارز تنها 5 میلیارد باقی مانده است.

پاداش استخراج آیوتکس

پاداش استخراج آیوتکس چیست؟

در حال حاضر این رمز ارز همانند دیگر رمز ارزها پاداشی برای ماین کردن خود در نظر گرفته است. جایزه ماین کردن آیوتکس تعدادی از توکن های این ارز می باشد که در هنگام استخراج به واسطه وارد کردن اطلاعات صرافی و والت برای شما در نظر گرفته می شود. در نظر بگیرید که بعد از استخراج این ارز کارمزدی را دریافت می کنید و از این ارز سود خوبی به دست می آورید.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

تا به امروز عوامل زیادی بر روی قیمت این ارز تاثیر گذاشته است که یکی از مهم ترین آن ها مارکت کپ می باشد. به یاد داشته باشید که ارزش بازار بر روی تمامی ارزها تاثیر مستقیم دارد و باعث نوسانات مربوط به قیمت آن می شود. یکی دیگر از عواملی که بر روی این ارز تاثیر مستقیم می گذارد نوسانات ارزها و ورود توکن های جدید می باشد.

به یاد داشته باشید که تا به امروز ارزهای زیادی با پشتوانه های مالی و علمی خوب وارد بازار شده اند و این امر باعث می شود این ارز کم تر به فروش برسد و افت قیمت داشته باشد.

منظور از توکن سوزی آیوتکس چیست؟

این رمز ارز همانند دیگر ارزهای توکن مقداری از توکن های خود را برای پر کردن استخر مالی آیوتکس می سوزاند و این امر را یکی از روند های همیشگی خود قرار داده است. برخی از توکن ها به دلیل دادن پاداش به کاربران خود مراحل توکن سوزی را انجام می دهند و به دنبال این امر درصدی از توکن های خود را در هر تراکنش می سوزانند.

مقایسه ارز دیجیتال آیوتکس با دیگر ارزهای دیجیتال

یکی از راه هایی که از طریق آن می توانید به تحلیل درستی دست پیدا کنید مقایسه صرافی ها با یک دیگر می باشد. افراد سرشناس و با تجربه یکی از راه های تحلیل را مقایسه فرآیند ها با یک دیگر می دانند چرا که معتقد هستند از این طریق می توان به مزایا و معایب فرایند ها دسترسی پیدا کرد.

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین اولین ارزی است که وارد صنعت ارزهای دیجیتال شد. به همین دلیل است که کاربران زیادی به او علاقه دارند و بیشتر صرافی های معتبر آن را مورد پشتیبانی قرار می دهند. نوسانات بیت کوین بر روی تمامی ارزها تاثیر گذار می باشد.

مقایسه با اتریوم

اتریوم تنها ارزی است که دارای بلاک چین مادر می باشد و هر روزه فناوری های بسیاری را به خود افزوده می کند. این ارز رتبه دوم را در بین ارزها دارد و به نوعی جز ارزهای معتبر و هم چنین پر طرفدار در بین کاربران و مارکت های دیجیتالی می باشد.

مقایسه با دوج کوین

دوج کوین در حال حاضر یکی از زیر مجموعه های بیت کوین است. افراد توسعه دهنده در رابطه با این ارز اعلام کرده اند زمانی که هدف از طراحی این ارز در حد یک شوخی بود و هیچ گاه هیچ کس فکر این را هم نمی کرد که این ارز بتواند روزی جز ارزهای محبوب و پر کاربری شود.

مقایسه با ترون

ترون ارزی است که ادعا کرده است می خواهد تحول بسیار عظیمی در صنعت بازی ها و سرگرمی ها ایجاد کند. این ارز جز ارزهای محبوب و هم چنین معتبر مارکت های دیجیتالی محسوب می شود.

تحلیل تکنیکال آیوتکس

در این تحلیل شما با آینده نگری در این ارز آشنا می شوید. این تحلیل برای آینده تمامی ارزها تصمم گیری می کند و تمامی جوانب را در نظر می گیرد. به یاد داشته باشید که این تحلیل به واسطه تایم فریم ها برای آینده این ارز تصمیم می گیرد. به طور کلی تایم فریم ها تغییرات هفتگی، ساعتی، ماهانه، سالانه را در نظر می گیرند و به شما مقدار سود این ارز را در این مدت زمان نشان می دهد.

تحلیل فاندامنتال آیوتکس

در تحلیل فاندامنتال تمامی تغییرات این ارز در حال حاضر مشخص می شود. بالاترین و پایین ترین قیمت آیوتکس در نمودار های تحلیل بیان می شود و به نسبت قیمت های این ارز تحلیل های آینده نگرانه را شروع می کنند. در این تحلیل شما می توانید برخی از تغییرات مربوط به گذشته ارز را مشاهده کنید که این تغییرات در قسمت چپ هر نمودار نوشته شده است.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

در حال حاضر این ارز دارای رئیس تحقیق و توسعه رمزنگاری می باشد که در وایت پیپر آیوتکس با نام آقای چای ثبت شده است. این شخص پیشینه بسیار خوبی مربوط به شرکت اوبر و گوگل دارد و دارای مهندسی امنیت است. یکی دیگر از بنیان گذاران این ارز کوان گو نام دارد. کوان گو دکترا بینایی کامپیوتر، لرنینگ ماشین از دانشگاه سنگاپور دارد و قبل از همکاری با تیم IOTEX در شرکت فیس بوک با سمت دانشمند تحقیق در حال کار بوده است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز دارای آینده ای بسیار خوب و قوی می باشد و دلیل آن برنامه ریزی تیم توسعه دهنده این ارز می باشد. به طور کلی این توکن در حال حاضر از تطابق دنیای فیزیکی و اینترنتی حمایت و می کند و هدف خود را به این گونه بیان کرده است.

سوالات متداول

هدف این فرآیند چیست؟

هدف این ارز برای تطبیق دنیای فیزیکی و دنیای دیجیتالی می باشد و به واسطه این امر وارد بازار دیجیتالی شده است. این ارز دارای تیم توسعه دهنده قوی می باشد.

دستگاه خوب برای ماین کردن این ارز کدام است؟

کنان اوالون ماینر 1166 پرو یکی از دستگاه هایی است که شما می توانید از طریق آن به ماین کردن بپردازید.

وایت پیپر این ارز شامل چیست؟

تمامی اطلاعاتی که در رابطه با یک فرآیند است در وایت پیپر آن قرار دارد. وایت پیپر شامل ویژگی ها و خصوصیات یک فرآیند می باشد.

برای دیدن قیمت لحظه ای باید چه اقدامی انجام داد؟

باید به سایت خصوصی این ارز بروید و با استفاده از جدول قیمت ها از قیمت لحظه این ارز آگاه شوید. شما می توایند نمودار های این ارز را بررسی کنید.

ماین کردن این ارز با گوشی امکان پذیر است؟

شما برای ماین کردن این ارز با گوشی می توانید اقدام کنید. امروزه افراد زیادی هستند که با گوشی خود به ماین کردن ارزها می پردازند.

با ماشین حساب این ارز چه چیزی محاسبه می شود؟

شما می توانید از طریق ماشین حساب ارز دیجیتال را به واحد ارز دیگر و یا واحد و پول دیگر تبدیل کنید و از قیمت ارز خود آگاه شوید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت این ارز چه می باشد؟

مارکت کپ، رسانه ها و شبکه های اجتمایی، توکن سوزی، قوانین و مقررات کشور عواملی هستند که بر قیمت ارزها تاثیر گذار می باشند.

آینده این ارز چگونه است؟

برای پیش بینی آینده این ارز باید به طور مداوم نوسانات آن را در نمودار قیمت زیر نظر بگیرید تا از روند آن آگاه شوید. شما می توایند برای تحلیل آینده این ارز از تحلیل تکنیکال استفاده کنید و با استفاده از تایم فریم ها به صورت ماهانه، سالانه، هفتگی این ارز را تحلیل کنید. اگر این ارز برای سرمایه گذاری مناسب باشد، شما می توانید آن را خریداری و هولد کنید.

همه افراد می توانند این ارز را معامله کنند؟

تمامی سرمایه گذاران و تریدر ها می توانند این ارز را در صرافی های مختلف خرید و فروش کنند.

این ارز در مقایسه با اتریوم چگونه است؟

اتریوم در بین ارزها رتبه دوم را در مارکت به خود اختصاص داده است و دارای بلاک چین مادر است. این ارز در مقابل اتریوم ارز نو پایی محسوب می شود.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها