تبلیغات
آینده ارز پلیگان در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز پلیگان (Polygon) بررسی وایت پیپر و ارزش خرید و فروش

  • توسط zahra
  • 23 دقیقه

ارز دیجیتالی پلیگان (Polygon) در گذشته با نام تجاری Matic Network شناخته می شد و چارچوبی را برای بستر شبکه بلاک چین به یک دیگر متصل می کند. این ارز دیجیتالی تلاش دارد که راه حل های جدید زنجیره ای و برخی از محدودیت های اتریوم را رفع نماید. اگر درباره این ارز دیجیتالی کنجکاو هستید و دوست دارید درباره آینده آن در سال 2022 با خبر شوید به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این پست با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید و از اطلاعات دقیق و مفیدی در این باره بهره مند شوید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال پلیگان چیست؟

ارز دیجیتال پلیگان چیست؟

افرادی که در عرصه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند، حتما تا به حال نام پلیگان را شنیده اند. پلیگان از جمله ارزهای دیجیتالی می باشد که امنیت بسیار زیادی داشته و این امنیت حاصل از چارچوب پلاسما و یک شبکه غیر متمرکز مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام تضمین می شود.

این ارز دیجیتالی یک شبکه بر بستر بلاک چین می باشد که به کاربران و سرمایه گزاران خود این امکان را می دهد تا یک بلاک چین اختصاصی را به وجود آورد. پلیگان اولین پلتفرمی می باشد که بسیار خوش ساخت بوده و دارای رابط کاربری آسانی بوده و به منظور رفع مشکلات مقیاس پذیری اتریوم به وجود آمده است.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

پلیگان از ارزهای دیجیتالی می باشد که توانسته است طی 1 سال اخیر سود دهی قابل توجه زیادی را داشته باشد. بر اساس تحلیل هایی که اقتصاد دانان و کارشناسان انجام داده اند، امکان این که پلیگان در آینده بیشتر از این نیز سود دهی و افزایش قیمت داشته باشد، بسیار زیاد است. بنابراین خرید این ارز دیجیتالی می تواند بسیار به صرفه باشد و ارزش های اقتصادی زیادی را به همراه داشته باشد.

آینده ارز پلیگان در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز پلیگان در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

پلیگان و یا شرکت تجاری ماتیک توانسته است با تغییر نام تجاری خود نشان دهد که قصد دارد در آینده گام های بسیار بزرگی را در راستای پیشرفت این ارز دیجیتالی بردارد. البته نباید از رقبای تجاری بزرگ این شرکت غافل شد و آن ها را دست کم گرفت.

چرا که امکان دارد آن ها سدی محکم در برابر شرکت تجاری پلیگان باشند. طبق پیش بینی سایت های مختلف این طور به نظر می رسد که تا پایان سال 2022 قیمت این رمز ارز دیجیتالی به 1.31 دلار برسد و پیشرفت قیمت زیادی را داشته باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

همان طور که در گذشته پیش بینی شده بود، پلیگان در سال 2021 توانست خود را به خوبی نشان بدهد و قیمت قابل توجهی را نیز برای خود داشته باشد. در این سال رمز ارز دیجیتالی پلیگان قیمت زیادی را تجربه کرد و رکورد دار قیمت ها در سال 2021 شد. در ادامه می خواهیم قیمت این ارز دیجیتالی را در طی 1 سال گذشته با یک دیگر بررسی کنیم.

  • قیمت ارز دیجیتالی پلیگان در حال حاضر: 1.29 دلار
  • تغییر قیمت پلیگان در طی 1 روز گذشته: 1.69 درصد افزایش قیمت
  • تغییر قیمت پلیگان در طی 1 هفته گذشته: 22.63 درصد افزایش قیمت
  • تغییر قیمت پلیگان در طی 1 ماه گذشته: 22.05 درصد کاهش قیمت
  • تغییر قیمت پلیگان در طی 1 سال گذشته: 6721.06 درصد افزایش قیمت

برای ماینینگ Polygon چه کاری باید انجام داد؟

برای فرایند ماین کردن ارز دیجیتالی پلیگان نیز مانند سایر ارزهای دیجیتالی ماینر ها از الگوریتم SHA-256 استفاده کرده و رمز ارزهای دیجیتالی این ارز را بر بلاک چین حل کرده و پلیگان هایی را استخراج می کند. البته جالب است بدانید که خرید و فروش و معاملات این ارز از طریق صرافی های دیجیتالی و سایت های داخلی و خارجی نیز امکان پذیر می باشد. فرایند ماین کردن و استخراج رمز ارزهای پلیگان از طریق تلفن همراه و لپ تاپ های خانگی نیز انجام می شود.

ماینر های پلیگان کدامند؟

ماینر های پلیگان کدامند؟

ماینر های بسیاری وجود دارد که برای استخراج رمز ارزهای پلیگان مناسب می باشند. یکی از این ماینر ها Bitmain Antminer S19 Pro  بوده که با نرخ هش ریت 110 ترا هرتز بر ثانیه و مصرف برق ماینر برابر با 3250 وات پلیگان را استخراج می کند.

از دیگر ماینر های استخراج این ارز دیجیتالی بیت‌ مین انت‌ ماینر اس 19 پرو (Bitmain Antminer S19 Pro) و مایکرو‌ بی‌ تی واتس‌ ماینر ام 30 پلاس پلاس بوده که با نرخ هش بسیار بالا و توان مصرفی کم پلیگان را استخراج می کنند.

استخراج پلیگان با گوشی امکان پذیر است؟

سوالی که بیشتر مردم دارند این است که آیا استخراج و ماین کردن ارزهای دیجیتالی از جمله پلیگان با تلفن های همراه امکان پذیر می باشد؟ در زمان های گذشته که دستگاه ماینر های پیشرفته نبود استخراج به وسیله تلفن های همراه و لپ تاپ های شخصی امکان پذیر بود.

رفته رفته با پیشرفت دستگاه های ماینر دیگر استفاده از تلفن های همراه برای استخراج رمز ارزها کافی نبوده و باتری های تلفن های همراه به تنهایی برای این کار جوابگو نمی باشد. البته این کار می تواند به وسیله گوشی نیز انجام بگیرد، اما هیچ صرفه اقتصادی با خود به همراه نخواهد داشت.

لزوم داشتن کیف پول برای پلیگان چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای پلیگان چیست؟

همان طور که می دانید برای نگه داری از پول های کاغذی و فیزیکی خود نیاز به فرایندی دارید که از آن ها به صورت کامل حفاظت کنید. برای ارزهای دیجیتالی نیز احتیاج دارید به امن ترین کیف پول هایی که از هک یا سرقت آن ها جلوگیری نماید.

کیف پول های دیجیتالی زیادی وجود دارد که می تواند از ارزهای دیجیتالی شما مراقبت نماید. یکی از این کیف پول ها تراست می باشد که کارمزد بسیار کمی را در ازای ذخیره پول های شما دریافت می کند و در دسته بهترین کیف پول ارز دیجیتال نیز قرار دارد. از دیگر کیف پول هایی که برای ذخیره رمز ارزهای پلیگان مناسب می باشد، کوینومی بوده که از امنیت بسیار بالایی بهره مند می باشد.

ارز دیجیتال پالی گان قانونی است؟

افراد زیادی می پرسند که آیا معاملات ارز دیجیتالی پالی گان بر طبق قانون کشور می باشد؟ در حالت کلی خرید و فروش این ارز از طریق سایت ها و صرافی های معتبر هیچ مانعی نداشته و طبق قوانین کشور می باشد. از طرفی در کشور ما فرایند ماین کردن ارزهای دیجیتالی به وسیله ماینر ها به دلیل مصرف زیاد برق و انرژی ممنوع بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

حکم شرعی Polygon در ایران چیست؟

حکم شرعی Polygon در ایران چیست؟

بر اساس نظری که بیشتر مراجع تقلید دارند، استفاده از ارزهای دیجیتالی و خرید و فروش آن ها در کشور به دلیل این که طبق قوانین کشور می باشد هیچ مانعی ندارد و جایز می باشد. از طرفی نظر دیگر مراجع تقلید مانند آیت الله مکارم شیرازی بر این است: به علت این که در رابطه با ارزهای دیجیتالی سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد، خرید و فروش این ارز جایز نبوده و حرام می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید پلیگان کدام است؟

صرافی های خارجی زیادی در جهان وجود دارند که ارزهای دیجیتالی مختلفی را خرید و فروش می کنند. در این جا می خواهیم برخی از این ارزهای دیجیتالی را به شما معرفی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

بایننس

یکی از معتبر ترین صرافی هایی که در جهان وجود دارد بایننس می باشد که نزدیک به 6 میلیون کاربر فعال در آن فعالیت می کنند. این صرافی کارمزد کمی را در معاملات دریافت کرده و از امنیت بسیار بالایی بهره مند می باشد.

کراکن

صرافی کراکن یکی از صرافی هایی است که در سال 2017 افتتاح شده و از امنیت و اعتبار بالایی بهره مند می باشد. با این که مدت زیادی نیست که این صرافی افتتاح شده است، اما کاربران فعال بسیار زیادی در آن وجود دارد.

رمزینکس

یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین صرافی هایی که در جهان وجود دارد و در زمینه خرید و فروش پلیگان نیز فعالیت می کند، رمزینکس می باشد. این صرافی در سال 2015 افتتاح شده است و 4.5 میلیون کاربر در آن فعالیت می کند.

کوین بیس

از دیگر صرافی هایی که در زمینه خرید و فروش پالی گان فعالیت می کند، کوین بیس می باشد که در سال 2016 افتتاح شده است. کوین بیس علاوه بر این که صرافی است، یک کیف پول مطمئن نیز محسوب می شود و برای معاملات نیز کارمزد مناسبی را دریافت می کند.

بیترکس

صرافی بیترکس یکی از بهترین صرافی های جهان می باشد که تحلیل انواع نمودار های تکنیکال مانند تحلیل تکنیکال هفتگی و فاندامنتال و اخبار فاندامنتال در آن وجود دارد. همچنین در این صرافی 5 میلیون کاربر فعال وجود داشته و تراکنش ها را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های داخلی و ایرانی بسیاری وجود دارد که در عرصه معاملات ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند. یکی از این سایت ها اکسیر بوده که امنیت و اعتبار بسیار بالایی را دارا می باشد. از دیگر سایت های داخلی خرید و فروش پلیگان می توان به کوینومی و بیت برگ اشاره کرد که در آن تحلیل انواع نمودار ها وجود داشته و همچنین کارمزد مناسبی را برای معاملات دریافت می کنند. علاوه بر این ها، سایت های ذکر شده تراکنش ها را با سرعت بالایی انجام می دهند.

آیا تعداد توکن های Polygon محدود است؟

سوالات زیادی مبنی بر این که تعداد توکن های ارزهای دیجیتالی چقدر است مطرح می باشد. جالب است بدانید که تعداد توکن های هیچ ارز دیجیتالی نا محدود نبوده و همه آن ها تعداد توکن های محدودی را دارا می باشند. البته تعداد توکن های این رمز ارز به صورت دقیق مشخص نمی باشد، اما نامحدود نبوده و تعداد محدودی را دارا می باشد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

پلیگان یکی از ارزهای محبوب دیجیتالی می باشد که در سال گذشته پیشرفت چشم گیری داشته است. در این جا می خواهیم در یک جدول صرافی ها و سایت های معامله این ارز و همچنین موارد مهم دیگری از آن را بررسی کنیم.

موضوعپلیگان
صرافی های خارجی معامله پلیگانبایننس، نوبیتکس، رمزینکس، کوین بیس، بیترکس
سایت های داخلی معامله پلیگانبیت برگ، اکسیر و کوینومی
جایزه ماین کردن این رمز ارزخود ارز دیجیتالی پلیگان
تعداد توکن های پلیگانمحدود بوده اما به صورت دقیق مشخص نیست

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل بسیاری وجود دارند که بر تعیین قیمت رمز ارزهای دیجیتالی تاثیر گذار می باشند. یکی از این عوامل عرضه و تقاضا بوده که باعث کاهش و یا افزایش قیمت های ارز دیجیتالی به خصوص پلیگان می شود. هرچه تقاضا از یک محصول زیاد باشد، طبیعتا قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

از دیگر عواملی که در تعیین قیمت ارزهای دیجیتالی می تواند اثر گذار باشد، فرایند هاوینگ می باشد که بر قیمت بیت کوین و به ترتیب سایر رمز ارزها اثرات زیادی دارد. البته سخنرانی افراد معروف و بزرگی مانند ایلان ماسک نیز می تواند در تعیین قیمت پلیگان ها تاثیرات بسیاری داشته باشند.

جالب است بدانید که ورود ویروس کرونا نیز توانست تاثیرات زیادی را در روند قیمت بازار ارزها به وجود آورد. این طور به نظر می رسد که پس از اتمام این دوره قیمت ها به روال سابق خود بازگردد.

منظور از توکن سوزی پلیگان چیست؟

در واقع توکن سوزی فرایندی است که در پی آن سکه های توکن ارزهای دیجیتالی را از رده خارج کرده و به صورت کامل حذف نمایند. گفتنی است که توکن سوزی برای همه ارزهای دیجیتالی بوده و منحصر به یک ارز دیجیتالی نمی باشد.

جایزه ماین کردن پالی گان چیست؟

افرادی که به ماین کردن پالی گان ها علاقه دارند، دوست دارند بدانند که جایزه و پاداش استخراج این رمز ارز چه می باشد. در واقع ماینر ها به ازای رمز گشایی هر ارز دیجیتالی جایزه هایی از جنس همان ارز دیجیتال دریافت می کنند. به عنوان مثال پاداش و جایزه ماین کردن پالی گان، ارز دیجیتالی پالی گان می باشد. البته برخی از ارزهای دیجیتالی قابل استخراج نبوده و فقط در سایت کوین مارکت خرید و فروش می شوند.

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با دیگر رمز ارزها

پلیگان یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که در طی 1 سال گذشته توانسته است مقدار زیادی افزایش قیمت داشته باشد. در این قسمت می خواهیم پلیگان را با برخی دیگر از ارزهای دیجیتالی مقایسه کرده و اطلاعاتی از آن ها به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با بیت کوین

در حال حاضر قیمت هر رمز ارز دیجیتالی پلیگان 1.29 دلار بوده و نسبت به سال گذشته توانسته است 6729 درصد افزایش قیمت داشته باشد. از سوی دیگر بیت کوین که پادشاه ارزهای دیجیتالی و پر سود ترین ارز دیجیتال می باشد، 50617 دلار قیمت داشته و نسبت به سال گذشته سود 300 درصدی را دارا بوده است. پلیگان در مقایسه با بیت کوین قیمت بسیار کم تری داشته و اصلا با یک دیگر قابل مقایسه نیستند.

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با اتریوم

اتریوم یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که در مقایسه با سال قبل افزایش قیمت بسیار زیادی را داشته است و در مقایسه با پلیگان قیمت بیشتری را دارا می باشد. پلیگان نیز با قیمت 1.29 دلاری، جایگاه پایین تری از اتریوم دارد و به هیچ عنوان باهم قابل قیاس نیستند.

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با دوج کوین

دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتالی است که در طی 1 سال گذشته با سود قابل توجهی که داشته است، توانسته توجه عده زیادی از مردم را به خود جلب کند. البته نا گفته نماند که پلیگان نیز سودی تقریبا برابر با 6000 درصد را دارا بوده و قیمتی بیشتر از دوج کوین دارد.

مقایسه ارز دیجیتال پلیگان با ترون

تا سال گذشته ترون از 60 ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما امسال با افزایش قیمت زیادی که داشته است باعث شده که در میان 10 ارز دیجیتال برتر جای بگیرد. در این میان پلیگان تقریبا با ترون برابری می کند و ارزشی نزدیک به یک دیگر را دارا می باشند.

سوالات متداول

قیمت ارز دیجیتالی پلیگان چقدر بوده و در مقایسه با سال گذشته چند درصد افزایش قیمت داشته است؟

قیمت این رمز ارز 1.29 دلار بوده 6729 درصد افزایش قیمت را در مقایسه با سال گذشته داشته است.

نام تجاری پالی گان در گذشته چه بوده است؟

نام تجاری سابق این شرکت ماتیک بوده و در راستای گام های بزرگ تر برای رسیدن به هدف، اسم آن را به پلیگان تغییر داده است.

هدف از به وجود آمدن رمز ارز دیجیتالی پلیگان چه بوده است؟

در واقع این رمز ارز با هدف بهبود مقیاس پذیری اتریوم به وجود آمد و بر بستر بلاک چین فعالیت های خود را دنبال می کند.

نماد ارز دیجیتالی پلیگان چه می باشد؟

نماد این ارز دیجیتالی به شکل یک اس وارونه بوده و رنگ اصلی آن نیز آبی می باشد.

چه عواملی بر تعیین قیمت و بهای این رمز ارز تاثیر گذار می باشد؟

عواملی مانند کرونا و عرضه و تقاضا، از عوامل مهمی هستند که بر تعیین قیمت پالی گان تاثیر می گذارند. از دیگر عوامل مهم در تعثیین قیمت این رمز سخنرانی افراد معروف و بزرگی مانند ایلان ماسک در خصوص ارز های دیجیتالی می باشد. البته مواردی مانند فرایند هاوینگ نیز اثرات زیادی را بر تعیین قیمت این رمز ارز دیجیتالی دارند.

حکم شرعی خرید و فروش ارز های دیجیتالی به خصوص پلیگان چه می باشد؟

بسیاری از مراجع تقلید این نظر را دارند به علت این که معاملات ارزهای دیجیتالی طبق قوانین کشور بوده جایز می باشد و هیچ موردی ندارد. البته آیت الله مکارم شیرازی این عقیده را دارد به دلیل این که هنوز سوالات و ابهامات درباره ارزهای دیجیتالی بر طرف نشده است، خرید و فروش این ارزها به هیچ عنوان جایز نمی باشد. در این میان فرایند ماین کردن ارزهای دیجیتالی به علت مصرف زیادی انرژی طبق قوانین کشور نیست بنابراین جایز هم نمی باشد.

پاداش و جایزه ماین کردن پلیگان چه می باشد؟

پاداش و جایزه ماین کردن همه ارزهای دیجیتالی همان رمز ارز می باشد. در واقع پاداش ماینینگ پلیگان نیز رمز ارز پالی گان است.

توکن سوزی فقط برای ارز دیجیتالی پالی گان می باشد؟

همان طور که در متن بالا نیز به صورت کامل توضیح داده شد، توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی نیست و همه ارزها را در بر می گیرد.

آیا پلیگان نیز دارای ماشین حساب های تبدیل می باشد؟

در حالت کلی همه ارزهای دیجیتالی دارای ماشین های مبدل هستند که پالی گان نیز یکی از آن ها می باشد. این ماشین حساب ارز دیجیتال در سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی مانند گوگل پلی قابل دانلود می باشد.

قیمت رمز ارز دیجیتالی پلیگان چند تومان می باشد؟

ارزش و بهای این رمز ارز 1.29 دلار بود و به صورت تقریبی معادل با 60 هزار تومان می باشد.

دستگاه های استخراج پلیگان چیست؟

یکی از این دستگاه ها Antminer S19 Pro نام داشته که دارای توان مصرفی بسیار بالایی می باشد. از دیگر دستگاه های استخراج و ماین کردن ارز دیجیتالی پلیگان بیت‌ مین انت‌ ماینر اس 19 پرو (Bitmain Antminer S19 Pro ) است که دارای نرخ هش بالایی می باشد.

نمودار های تکنیکال و فاندامنتال پلیگان چه چیزی را به ما نشان می دهد؟

طبق تحلیل های نمودار تکنیکال و فاندامنتال متوجه می شویم که این ارز دیجیتالی نسبت به سال های گذشته پیشرفت های بسیار زیادی را داشته است.

صرافی های بزرگ دیجیتالی خرید و فروش این رمز ارز چیست؟

از بزرگ ترین صرافی های خرید و فروش رمز ارز دیجیتالی می توان به بایننس، رمزینکس، بیترکس و کوین بیس اشاره کرد.

کرونا چه تاثیری بر قیمت این رمز ارز دیجیتالی داشت؟

با ورود ویروس کرونا به جهان فعالیت های مردم در بیرون از خانه محدود شد و آن ها مجبور شدن در خانه به دنبال فعالیت برای خود باشند. بیشتر مردم به بازار ارزهای دیجیتالی هجوم برده و تقاضا زیاد شد. طبیعتا وقتی تقاضا زیاد و عرضه کم باشد، قیمت آن ها نیز افزایش پیدا می کند. به نظر می رسد پس از نابود شدن کرونا قیمت ها به روال سابق خود بازگردد.

کیف پول های پلیگان را از کجا می توان دانلود کرد؟

برای دانلود کردن کیف پول های رمز ارز دیجیتالی پلیگان می توان به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرد. همچنین این کیف پول ها در برنامه های مختلفی مانند اپ استور و گوگل پلی قابل دانلود می باشند.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها