تبلیغات
جدول اطلاعات آموزش ارزهای دیجیتال

سوشی سوآپ بخریم یا نه؟ بررسی دقیق و مو شکافانه این ارز

  • توسط zahra
  • 23 دقیقه

یکی از رمز ارزهای دیجیتالی که امروزه در سایت های مختلف ارزهای دیجیتالی خرید و فروش می شود، سوشی سوآپ است که توانسته توجه عده ای را به خود جلب کند. این ارز در ماه های اخیر نتوانسته است جهش چشم گیر و قابل توجهی را از خود نشان دهد و پیشرفت قابل قبولی را داشته باشد. در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم درباره رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ به شما اطلاعات جذاب و هیجان انگیزی بدهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست اطلاعات جالبی را درباره این رمز ارز دیجیتالی به دست آورید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال سوشی سوآپ چیست؟

ارز دیجیتال سوشی سوآپ چیست؟

یکی از معروف ترین رمز ارزهای دیجیتالی Sushi Swap می باشد که توسط شخصی به نام آشپز نومی ساخته شده است. این ارز دیجیتالی پس از آن کمه در لیست بایننس قرار گرفت توانست به صورت ناگهانی افزایش زیادی را تجربه کند. سوشی سوآپ یک مبادله غیر متمرکز بر پایه قرارداد های هوشمند می باشد که بر شبکه بلاک چین اتریوم مشغول به فعالیت می باشد.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این ارز دیجیتالی دارد این است که حتی در صورت برداشت وجوه کاربر نیز پاداشی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. صرافی های بسیاری هستند که این رمز ارز را خرید و فروش می کنند و در ازای این کار نیز پاداش کمی را دریافت می کنند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

افرادی که می خواهند وارد عرصه ارزهای دیجیتالی شوند و روی رمز ارز دیجیتالی Sushi Swap سرمایه گذاری کنند، می خواهند بدانند که آیا این ارز می تواند ارزش خریدن داشته باشد و یا با خرید آن متحمل ضرر و زیان خواهند شد؟ اگر به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین سایت کوین مارکت مراجعه نمایید متوجه می شوید که رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی یک سال اخیر افزایش بسیار قابل توجه و چشمگیری داشته است.

البته باید به این نکته دقت کنید که در ماه های اخیر این ارز ریزش هایی را داشته است. بنابراین می توانیم به این نتیجه برسیم که بهتر است تا زمانی که اوضاع به روال سابق بازنگشته است این ارز خریداری نشود.

آینده ارز سوشی سوآپ در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سوشی سوآپ در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

اگر می خواهید از آینده ارز دیجیتالی Sushi Swap باخبر شوید بهتر است که نگاهی به نمودار های تکنیکال و فاندامنتال کنید. البته برای این که آینده یک ارز را پیش بینی کنید، نمی توانید به صورت دقیق حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد چرا که این موضوع یک بحث پر چالش می باشد.

به صورت فرضی و با توجه به نمودار های موجود از این رمز ارز می توانیم به این نتیجه برسیم که Sushi Swap در آینده ای نه چندان دور ارزش 46 دلاری پیدا کند. البته این فقط در حد حدس و گمان می باشد. در مقابل آن برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند که ممکن است این رمز ارز دچار ریزش قیمت های شدیدی شود.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

با نگاهی به آمار و ارقام و گزارش های داده شده از این رمز ارز دیجیتالی می توانیم متوجه شویم که سوشی سوآپ در سال جاری (سال 2021) خود را چگونه نشان داده است. این رمز ارز اکنون دارای قیمت 11.05 دلاری می باشد و توانسته است در مقایسه با سال گذشته پیشرفت هایی را داشته باشد. Sushi Swap با ارزش دارایی 1.4 میلیارد دلاری توانسته است در سال 2021 در جایگاه 81 جدول کوین مارکت بنشیند. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ را ببینید.

  • قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در حال حاضر: 11.03 دلار
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 1 روز گذشته: 2.73 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 1 هفته گذشته: 2.98 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 1 ماه گذشته: 8.50 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 6 ماه گذشته: 13.75 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 1 سال گذشته: 1582.02 درصد افزایش قیمت داشته است.

با توجه به آماری که در قسمت بالا مشاهده می کنید، می توان به این نتیجه رسید که رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در طی 1 سال گذشته نوسانات قیمت بسیار زیادی را داشته است.

برای ماینینگ Sushi Swap چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن و استخراج Sushi Swap باید در ابتدا یک دستگاه ماینر با کیفیت تهیه کنید. این دستگاه باید به نوعی باشد که با کم ترین میزان مصرف برق ماینر و انرژی بیشترین استخراج را داشته باشد. دستگاه های ماینر نیز تلاش می کنند تا با حل کردن معادلات و مسائل پیچیده ریاضی که بر سطح بلاک چین قرار گرفته شده است ارزهای رمز نگاری شده سوشی سوآپ را استخراج کنند. البته این کار به هزینه های زیادی احتیاج داشته و باید مصرف برق و کرایه استخر ماینر را نیز در نظر گرفت. لازم به ذکر است که همه ارزها را نمی توان به این شکل استخراج کرد و مراحل متفاوتی را باید طی کنند.

استخراج سوشی سوآپ با گوشی امکان پذیر است؟

بیشتر افرادی که امکانات لازم را برای استخراج ارزهای دیجیتالی به وسیله ماینر ها ندارند می خواهند بدانند که سوشی سوآپ را می توان به وسیله تلفن های همراه و همچنین لپ تاپ های خانگی استخراج کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی همه رمز ارزهای دیجیتالی از جمله Sushi Swap را می توان به وسیله تلفن همراه استخراج کرد.

البته مهم است بدانید که برای ماین کردن به وسیله تلفن های همراه باید باتری های قوی داشته باشید چرا که ممکن است در حین کار کردن به علت فشار زیاد باتری بترکد. نکته جالب این است که می توان این ارزها را به وسیله تلفن همراه استخراج کرد اما صرفه اقتصادی چندانی را با خود همراه ندارد.

لزوم داشتن کیف پول برای سوشی سوآپ چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای سوشی سوآپ چیست؟

برخی از افراد این گونه گمان می کنند که امن ترین کیف پول های دیجیتالی برای رمز ارزها یک هزینه اضافه بوده و نیاز چندانی به آن ندارند. در حالی که به این شکل نیست و برای جلوگیری از هک شدن و یا سرقت ارزهای دیجیتالی خود باید از بهترین کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنید.

همان گونه که شما برای اسکناس ها و پول های کاغذی خود به امکاناتی برای نگه داری دارید باید برای ارزهای دیجیتالی نیز امکاناتی را برای ذخیره و نگه داری بهتر آن فراهم کنید.

ارز دیجیتال سوشی سوآپ قانونی است؟

بیشتر افرادی که می خواهند وارد عرصه ارزهای دیجیتالی و خرید و فروش رمز ارز Sushi Swap شوند، می خواهند بدانند که این کار در کشور ما قانونی است و یا جرم تلقی می شود؟ در حالت کلی معاملات ارزهای دیجیتالی هیچ مانعی در کشور نداشته و کاملا قانونی می باشد.

البته در مقابل آن بهتر است بدانید که استخراج و ماین کردن رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ و سایر ارزهای دیجیتالی در کشور ما و سایر کشور ها جرم محسوب می شود و برای آن مجازاتی در نظر گرفته شده است. اولین کشوری که این کار را ممنوع اعلام کرد کشور چین بود که به علت مصرف زیاد برق و انرژی، ماین کردن ارزهای دیجیتالی را در کشورش جرم محسوب کرد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

سوشی سوآپ یکی از ارزهای دیجیتالی است که در رتبه 81 بازار رمز ارزهای دیجیتالی قرار گرفته است. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات مربوط به این ارز را جمع بندی کنیم.

موضوعسوشی سوآپ
صرافی ارز سوشی سوآپهیت بی تی سی، آ او، بالانسر
سایت های خرید و فروشاکسیر، کوین بیس
عوامل تاثیر گذار بر این رمز ارز دیجیتالیکرونا، سخنرانی افراد بزرگ در خصوص ارزهای دیجیتالی، ممنوعیت استخراج دولت چین
تعداد توکن های سوشی سوآپتعداد آن به صورت دقیق مشخص نیست اما دارای تعداد محدودی است.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Sushi Swap کدام است؟

صرافی های بسیاری در جهان وجود دارد که در سطح بین المللی فعالیت می کنند و دارای امتیازات فراوانی هستند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کنیم و درباره آن ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با این صرافی ها آشنا شوید.

صرافی بایننس

صرافی بایننس یکی از بزرگ ترین و معروف ترین صرافی های بین المللی می باشد که در آن نزدیک به 6 میلیون کاربر در آن مشغول به فعالیت می باشند. این صرافی Sushi Swap را معامله می کند و در ازای تراکنش هایی که انجام می دهد، کارمزد کمی را دریافت می کند. لازم به ذکر است که صرافی بایننس یکی از معتبر ترین و امن ترین صرافی های موجود در جهان می باشد.

صرافی io

صرافی آی او یکی از بزرگ ترین صرافی هایی است که خرید و فروش رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ را انجام می دهد. این صرافی بهترین قیمت رمز ارزهای دیجیتالی را ارائه می دهد و یک کیف پول دیجیتالی نیز محسوب می شود. در این صرافی قیمت های به روز شده همه ارزهای دیجیتالی وجود داشته و از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند. صرافی آی او دارای امکاناتی مانند احراز هویت کاربران می باشد.

صرافی بالانسر

صرافی بالانسر یکی از بزرگ ترین صرافی های آنلاین می باشد که با ارزش و بهای مناسب و تسویه فوری با سرمایه گذاران توانسته است توجه عده زیادی را به خود جلب کند. این صرافی رمز ارز دیجیتالی Sushi Swap را خرید و فروش می کند و یک صرافی غیر متمرکز محسوب می شود. در این صرافی همه آموزش های لازم برای کار کردن با ارزهای دیجیتالی وجود دارد.

صرافی هیت بی تی سی

صرافی هیت بی تی سی یکی از صرافی هایی است که نزدیک به 800 جفت ارز را از جمله سوشی سوآپ پشتیبانی می کند. این صرافی دارای رتبه بالایی در سطح بین المللی می باشد و کارمزد کمی را در ازای تراکنش ها دریافت می کند. برای پیدا کردن این صرافی شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت آن را پیدا کنید.

صرافی کراکن

صرافی کراکن یکی از معتبر ترین صرافی های آنلاین می باشد که امنیت حساب همه کاربران را فراهم می کند. این صرافی از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند و تا به حال هیچ سرقتی از آن انجام نشده و به هیچ عنوان قابل هک کردن نمی باشد. در این صرافی تحلیل های نمودار های فاندامنتال و تکنیکال وجود داشته و برای خرید ارزهای دیجیتالی به شما کمک های بسیاری می کند.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی بسیاری هستند که ارزهای دیجیتالی از جمله Sushi Swap را خرید و فروش می کنند. یکی از این سایت ها اکسیر نام داشته که با سرعت بسیار بالا تراکنش ها را انجام می دهند و قابل هک کردن نمی باشد. از دیگر سایت هایی که ارزهای دیجیتالی را خرید و فروش می کنند اوکی اکس چنج و کوین بیس نام داشته که از رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری پشتیبانی می کنند و کارمزد کمی را دریافت می کنند. یکی از بزرگ ترین مزایایی که این سایت ها دارند پیش بینی قیمت های دقیق از ارزهای دیجیتالی می باشد.

آیا تعداد توکن های سوشی سوآپ محدود است؟

بیشترین سوالی که افراد سرمایه گذار دارند این است که تعداد توکن های ارزهای دیجیتالی مانند سوشی سوآپ محدود می باشد و یا تعداد آن ها قابل شمارش نیست؟ مهم است بدانید که تعداد هیچ کدام از توکن های ارزهای دیجیتالی نامحدود نمی باشد و دارای محدودیت است اما این محدودیت به معنای آن نیست که تعداد آن ها قابل شمارش است. تعداد توکن های سوشی سوآپ به صورت دقیق مشخص نبوده و نمی توان آن را محاسبه کرد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل بسیار زیادی هستند که بر قیمت رمز ارز دیجیتالی Sushi Swap می توانند تاثیر گذار باشند. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این رمز ارز اعلام ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتالی در کشور چین می باشد. به دنبال این اتفاق تقاضا از ارزهای دیجیتالی کم شد و عرضه آن نیز کاهش پیدا کرد.

همین عامل به تنهایی توانست تغییرات زیادی را در قیمت این رمز ارز به وجود آورد. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر ارزش و بهای ارزهای دیجیتالی کرونا می باشد که توانست دنیای ارزهای دیجیتالی را دچار تحول کند. این عامل توانست باعث شود که به صورت ناگهانی ارزش و بهای ارزهای دیجیتالی افزایش پیدا کند.

منظور از توکن سوزی سوشی سوآپ چیست؟

افرادی که در عرصه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند حتما اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. توکن سوزی به معنای حذف دائمی و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت آن ارز دیجیتالی می باشد. برخی گمان می کنند که توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی می باشد، در حالی که این گونه نیست و توکن سوزی مخصوص همه ارزهای دیجیتالی است.

مقایسه ارز دیجیتال Sushi Swap با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال Sushi Swap با دیگر رمز ارزها

سوشی سوآپ نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که دارای ارزشی برابر با 1.4 میلیارد دلار بوده و در رتبه 81 جدول کوین مارکت جای گرفته است. در این قسمت می خواهیم این رمز ارز را با سایر ارزهای دیجیتالی مقایسه کرده و اطلاعاتی را درباره آن ها به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال سوشی سوآپ با بیت کوین

بیت کوین بزرگ ترین ارز دیجیتالی در جهان می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی بهره مند می باشد. این ارز یکی از پر نوسان ترین رمز ارزهای دیجیتالی و پر سود ترین ارز دیجیتال نیز می باشد که تاکنون ثبات قیمت نداشته است. در مقابل آن Sushi Swap یکی از رمز ارزهای دسته چندم می باشد که در رتبه 81 قرار دارد.

مقایسه ارز دیجیتال سوشی سوآپ با اتریوم

اتریوم نام یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که در رتبه دوم قرار داشته و از قیمت بالایی نیز بهره مند می باشد و در دسته 10 ارز دیجیتال برتر نیز قرار دارد. این در حالی است که Sushi Swap در رتبه 81 بوده و اصلا با اتریوم قابل مقایسه نمی باشد.

مقایسه ارز دیجیتال سوشی سوآپ با دوج کوین

دوج کوین سومین ارز دیجیتالی موجود در جهان می باشد که در ابتدا برای یک شوخی به وجود آمده بود اما پس از آن با حمایت افرادی مانند ایلان ماسک توانست به قیمت بسیار بالایی دسترسی پیدا نماید. در حالی که سوشی سوآپ با دوج کوین قابل مقایسه نمی باشد و در رتبه ای بسیار پایین تر از دوج کوین قرار گرفته است.

مقایسه ارز دیجیتال سوشی سوآپ با یونی سواپ

یونی سوآپ نیز از دیگر ارزهای دیجیتالی است که دارای ارزشی برابر با 26 دلار می باشد. این ارز در جایگاه 12 جدول کوین مارکت قرار داشته و بسیار با ارزش تر از سوشی سوآپ می باشد. این موضوع حتی با نمودار های تکنیکال و فاندامنتال آن ها نیز قابل مشاهده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ارز سوشی سوآپ در حال حاضر چقدر می باشد؟

قیمت این ارز در حال حاضر 10.93 دلار بوده و در مقایسه با سال گذشته نزدیک به هزار و پانصد درصد افزایش قیمت داشته است.

نماد سوشی سوآپ چیست؟

نماد اختصاری رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ SUSHI می باشد.

آیا رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در ایران قابل خرید و فروش می باشد؟

در کشور ایران رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ از طریق سایت کوین مارکت و صرافی ها قابل معامله می باشد.

قیمت لحظه ای سوشی سوآپ را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده قیمت لحظه ای سوشی سوآپ شما می توانید به سایت هایی مانند کوین مارکت مراجعه کنید.

ماشین حساب سوشی سوآپ در چه جاهایی قابل دانلود کردن می باشد؟

شما می توانید برای دانلود ماشین حساب ارز دیجیتال و سوشی سوآپ به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید. همچنین شما می توانید به برنامه هایی مانند بازار و مایکت مراجعه کنید و این ماشین حساب ها را دانلود کنید.

قیمت ارز دیجیتالی سوشی سوآپد چند تومان می باشد؟

ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی 10.96 دلار می باشد. این مقدار برابر با 303 هزار تومان می باشد.

دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ چیست؟

یکی از دستگاه های ماینری که سوشی سوآپ را استخراج می کند بیت مین انت ماینر اس 19 پرو می باشد که با سرعت بالایی این کار را انجام می دهد.

نمودار های سوشی سوآپ را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده نمودار های تکنیکال و فاندامنتال سوشی سوآپ شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مانند کوین مارکت مراجعه کنید.

جایزه ماین کردن سوشی سوآپ چیست؟

در حالت کلی جایزه و پاداش ماین کردن هر رمز ارز دیجیتالی همان ارز دیجیتالی می باشد. به عنوان مثال پاداش ماین کردن سوشی سوآپ، همان رمز ارز سوشی سوآپ می باشد.

بستر شبکه انتقال سوشی سوآپ چه نام دارد؟

بستر شبکه انتقال سوشی سوآپ بلاک چین نام دارد.

بهترین قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ چقدر می باشد؟

تا به حال بهترین قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ 11.76 دلار در هفته گذشته بوده است.

در چه جاهایی می توان کیف پول های سوشی سوآپ را دانلود کرد؟

برای دانلود کیف پول های مخصوص سوشی سوآپ شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین اپ هایی مانند بازار و مایکت مراجعه نمایید.

قیمت رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ در آینده چگونه پیش بینی می کند؟

با توجه به ریزش قیمت هایی که این ارز داشته است ممکن است در آینده ارزش این رمز ارز از این هم کم تر شود. البته این امکان وجود دارد که ارزش و بهای این رمز ارز از این هم بیشتر شود.

در چه جاهایی می توان ارز دیجیتالی سوشی سوآپ را بررسی کرد؟

در سایت های بسیاری از اینترنت توضیحات جالب و دقیقی از این ارز دیحیتالی وجود دارد که می توانید به صورت دقیق آن را مشاهده کنید.

به نظر بهتر است که ارز دیجیتالی سوشی سوآپ را خریداری کنید یا خیر؟

بهتر است برای خریدن رمز ارز دیجیتالی سوشی سوآپ کمی تا بهتر شدن اوضاع صبر کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها