تبلیغات
آموزش ارزهای دیجیتال

سیس کوین یک ارز رمزپایه مبتنی بر بلاکچین + 0 تا 100 این ارز

 • توسط sara
 • 25 دقیقه

با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره ارز سیس کوین به دست آورید. قطعا سایت صرافی ارز دیجیتال بیستکس تمام مطالب پیرامون این ارز دیجیتال را به صورت حرفه ای برای شما عزیزان تحت پوشش کامل قرار خواهد داد.

سیس کوین چیست؟

Syscoin یک شبکه جهانی، یک دفتر کل توزیع شده، یک پایگاه داده غیرمتمرکز و یک زنجیره بلوکی است. همچنین یک ارز دیجیتال، یک آلت کوین، یک ارز دیجیتال و یک توکن قابل معامله است. Syscoin بر اساس فورکی از پروتکل بیت کوین است و با بیت کوین ادغام شده است و یکی از امن ترین، پایدار ترین و مقیاس پذیر ترین شبکه هایی را به ما می دهد که تاکنون در این سیاره وجود داشته است.

اولین پروژه ما دیدگاه اولیه ساتوشی ناکاموتو را برای گنجاندن یک بازار در بلاک چین تکمیل کرد اما ما به همین جا بسنده نکردیم.  Syscoin یک ارز دیجیتال انقلابی است که تراکنش‌ های مالی با هزینه تقریباً صفر، سرعت باورنکردنی را ارائه می‌ دهد و زیر ساختی را برای تجارت کالا ها، دارایی‌ ها، گواهی‌ های دیجیتال و داده‌ ها به صورت ایمن فراهم می‌کند.

سیس کوین چیست؟

Syscoin فقط در مورد پول و تجارت نیست، بلکه توانایی جذب انواع مختلف کسب و کار را به لطف مجموعه ویژگی های بومی خود برای تجارت در بلاک چین دارد. از معامله‌ گران eBay و فروشگاه‌ های High Street گرفته تا برنامه‌ های کاربردی پزشکی، بیمه و بازی، شبکه غیرمتمرکز Syscoin برای همه مفید است!

 Swiss Army Knife از پلتفرم‌ های ارزهای دیجیتال، مجموعه ویژگی‌ ها و قرارداد های هوشمند ما می‌ تواند برای ارائه راه‌ حل‌ هایی برای صد ها مورد مختلف استفاده از خدمات غیر متمرکز به‌ طور مستقیم در بلاک چین استفاده شود و قرارداد های هوشمند سخت‌ شده ما را نمی‌ توان برای مقاصد شرورانه‌ ای مانند برخی از تورینگ کامل به خطر انداخت. همه این ویژگی ها با هم کار می کنند تا برنامه هایی را ایجاد کنند که با سایر پروژه های بلاک چین امکان پذیر نیست.

 Syscoin یک ارز دیجیتال بدون مجوز مبتنی بر بلاک چین با مجموعه ای از قرارداد های هوشمند است که به طور کامل آزمایش شده و بر روی سیستم اسکریپت بیت کوین با استفاده از کد های عملیاتی استاندارد OP1 تا OP16 ساخته شده است که نشان دهنده تراکنش های سکه های رنگی است که توسط یک لایه سخت شده از منطق اجماع توزیع شده کنترل می شود. برای هر قرارداد هوشمند (سرویس Syscoin) در حالی که همچنان سازگاری با پروتکل بیت کوین را حفظ می کند.

 این قرارداد ها را می توان برای ایجاد بلوک های ساختمانی برای راه حل های تجارت الکترونیک مبتنی بر بلاک چین ترکیب کرد.  قرارداد های هوشمند سخت شده Syscoin برخلاف قرارداد های هوشمند کامل تورینگ است که طبق تعریف به دلیل ماهیت باز بودن زبان برنامه نویسی زیربنایی سخت نمی شوند.

 یکپارچه‌ کننده‌ های تجاری که به دنبال راه‌ حلی مطمئن برای افزایش کارایی است که فناوری بلاک چین در مقایسه با برنامه‌ های کاربردی تجارت الکترونیک سنتی اجازه می‌ دهد، بهتر است از سرویس سخت‌شده‌ ای استفاده کنند که نمی‌ تواند تغییر کند و به خوبی با تست رگرسیون، جعبه سفید و سیاه آزمایش شده است. 

تست جعبه به طور خاص قوانین برنامه را هدف قرار می دهد.  ادغام کننده ها همچنین تمایل دارند قوی ترین شبکه موجود (بیت کوین فعلی) را انتخاب کنند. Syscoin هر دوی این ویژگی‌ ها را ترکیب می‌ کند و آن را به یک انتخاب متقاعد کننده از شبکه برای کاربران نهایی تبدیل می‌ کند.

آیا این ارز ارزش خریدن دارد؟

بسیار احتمال دارد که ارز Syscoin به خوبی تثبیت شده باشد زیرا به خوبی توسط یک تیم شایسته پشتیبانی می شود و از نظر مشارکت به خوبی به هم متصل است.  این سکه به پروژه‌ ای نیرو می‌ دهد که دارای ابزار واقعی است که نشانه خوبی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است.

 اگرچه Syscoin ممکن است سرمایه‌ گذاری خوبی باشد اما کریپتو بی‌ ثبات است و می‌ تواند در آینده افزایش یا کاهش یابد، بنابراین ارزش آن را دارد که این را در نظر داشته باشید.

آینده ارز سیس کوین در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سیس کوین در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

اTradingBeasts در پاسخ به این سوال که آیا Syscoin سرمایه گذاری خوبی است یا خیر کاملاً بله می گوید.  در چشم انداز سال 2021 پیش بینی می شود که قیمت این سکه با رشد 0.9353429 دلار تا پایان سال 2022 به 0.8999333 دلار برسد.

پیش‌ بینی می‌ شود که قیمت Syscoin تا ابتدای ژانویه 2022 به 1.1405521 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 1.4256901 دلار حداقل قیمت 0.9694693 دلار است. پیش بینی قیمت Syscoin برای پایان ماه 1.1405521 دلار است.

پیش بینی می شود قیمت Syscoin تا ابتدای فوریه 2022 به 1.1456687 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 1.4320859 دلار حداقل قیمت 0.9738184 دلار است. پیش بینی قیمت Syscoin برای پایان ماه 1.1456687 دلار است.

پیش‌ بینی می‌ شود قیمت Syscoin تا ابتدای آوریل 2022 به 1.1559326 دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار 1.4449158 دلار حداقل قیمت 0.9825427 دلار است. پیش بینی قیمت Syscoin برای پایان ماه 1.1559326 دلار است.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

از 30 دسامبر 2021، Syscoin بر حسب نرخ دلار خود با 0.93 دلار معامله می شود، با تغییر قیمت -2.1٪ در یک ساعت گذشته. SYS دارای کل بازار 585,046,387 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 68,198,991%.00 دلار است. این باعث می شود که Syscoin (SYS) در رتبه 128 در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد.

نحوه استخراج کردن سیس کوین چگونه است؟

یکی از جنبه های کلیدی استفاده از Syscoin به عنوان وسیله مبادله کارمزد های بسیار پایین است. آن را با زیرساخت‌ های نوآورانه بلاک چین ترکیب کنید که کاربران و کسب‌ و کار ها را در هم می‌پیچد و برای خودتان سکه‌ای با پتانسیل بالا خواهید داشت.  هدف SYS این است که در همه جا قابل استخراج و تجارت باشد، بنابراین امکان ایجاد بازار هایی مانند آمازون را فراهم می کند.

 اگر برای شروع استخراج Syscoin به انگیزه بیشتری نیاز دارید، باید توجه داشته باشید که می توان آن را با استفاده از همان سخت افزاری که قبلاً برای استخراج بیت کوین در اختیار داشتید، تهیه کرد. مکانیسم Proof-Of-Work SYS امکان استفاده از مدار های مجتمع خاص برنامه (ASIC) را فراهم می کند. 

داشتن سکه های SYS فرصتی برای شماست تا به موجودی نامحدودی از اقلام در یک بازار غیرمتمرکز دسترسی داشته باشید، بازاری که توسط منافع شرکتی یا سیاسی اداره نمی شود.  نحوه استخراج Syscoin را در پاراگراف های زیر بیاموزید.

نحوه استخراج کردن سیس کوین چگونه است؟

توسعه دهندگان SYS امکان ادغام استخراج با بیت کوین را فعال کرده اند.  به طور خلاصه Syscoin از بلاک چین بیت کوین استفاده می کند و در یک شبکه ایمن از قبل بهبود می یابد.  به این ترتیب از تابع هش SHA-256 نیز استفاده می کند و بهترین راه برای استخراج مجدد ASIC است. ما لیستی از بهترین ماینر های Syscoin را در بخش سخت افزار استخراج جمع آوری کردیم

 وقتی ماینینگ را در استخر مالی شروع می‌کنید، هر مزیتی که قبلاً ذکر کردیم بیشتر اغراق‌ آمیز می‌ شود.  توصیه می‌ کنیم این کار را انجام دهید زیرا در مقایسه با استخراج انفرادی، می‌ توانید پاداش بیشتری دریافت کنید.  علیرغم تقسیم درآمد های خود به طور متناسب با دیگران در دراز مدت سود بیشتری دارد. ما تعدادی از بهترین استخر های استخراج Syscoin را در بخش های بعدی به شما ارائه کرده ایم.

ماینینگ سیس کوین به سخت‌ افزار قدرتمندی نیاز دارد که نرخ هش ریت مورد نیاز را برای کشف بلوک‌ های زنجیره ایجاد می‌کند و مقداری سکه به دست می‌ آورد. برای این که بتوانید این کار را انجام دهید باید بسته به میزان مصرف کل توان کافی و اتصال اینترنتی قابل اعتماد را به آن بدهید تا بتوانید 24/7 به بلاک چین دسترسی داشته باشید.

چه چیز دیگری؟ شما به ابزار امنی برای ذخیره و انتقال درآمد خود نیاز دارید – کیف پول رمزنگاری. می توانید از انواع آنلاین، رومیزی، سخت افزاری یا کاغذی انتخاب کنید. بررسی عمیق ما در مورد انواع کیف پول را می توانید در اینجا بیابید.

ماینر های سیس کوین کدامند؟

هنگامی که تصمیم گرفتید استخراج Syscoin چیزی است که به آن علاقه دارید، قدم منطقی بعدی انتخاب بهترین سخت افزار برای این کار است.  برای شروع شما به دنبال حل سریع و کارآمد معما های رمزنگاری هستید. از آنجایی که این مقاله درباره Syscoin فورک بیت کوین است، بهترین وسیله برای دستیابی به سود مورد نظر ماشین های ASIC هستند.

سه ماینر قدرتمند در این زمینه عبارتند از:

 • Halong Mining T1
 • Antminer S9i
 • Antminer S9

ماشین حساب سیس کوین چیست؟

می توانید سودآوری Syscoin خود را با استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال اختصاصی  بررسی کنید. نرخ هش ASIC، مصرف برق ماینر و برق در ساعت را تایپ کنید.  از آنجایی که چشم‌ انداز ارزهای دیجیتال همواره در حال تغییر است، نمی‌ توانیم تضمین کنیم که مواردی مانند مشکل شبکه، قیمت ارز و سایر عوامل ثابت می‌ مانند.  در آن خط فکری، مقادیر ارائه شده فقط برای لحظه محاسبه معتبر هستند.

سلب مسئولیت: به خاطر داشته باشید که تمام مقادیر ارائه شده در ماشین حساب ما بر اساس نقطه زمانی خاص محاسبه شما تخمین زده می شود. از آنجایی که مشکل شبکه، قیمت ارز و سایر عوامل به طور مداوم تغییر می کند ما نمی توانیم درآمد شما را در آینده تضمین کنیم.

استخراج sys coin با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج sys coin با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج سیس کوین با دستگاه اندرویدی امکان پذیر است حتی اگر دلایل زیادی برای دوری از آن داشته باشید. همچنین استفاده از تلفن همراه برای استخراج سکه های رمزنگاری شده به روش کار نرم افزار یا سخت افزار استخراج سنتی نزدیک نیست.

برخی از آلت کوین‌ هایی که می‌ توانید استخراج کنید عبارتند از: مونرو، QuazarCoin، Dash، DigitalNote، Moneta Verde و غیره. این برنامه همچنین دارای یک کیف پول داخلی برای کاربران است که می‌ توانند سکه‌ هایی را که استخراج کرده‌ اند ذخیره کنند.

 درست مانند بیت کوین که بزرگ ترین ارز دیجیتال موجود در بازار است، این اپلیکیشن نیز محبوب ترین اپلیکیشن ماینینگ برای ارزهای دیجیتال است.

قیمت لحظه ای سیس کوین

قیمت ارز دیجیتال سیس کوین  امروز 0.988833 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 69،312،976 دلار است.  قیمت SYS در 24 ساعت گذشته 13.4 درصد افزایش یافته است. دارای 630 میلیون سکه SYS و مجموع عرضه 888 میلیون در گردش است.

 اگر به دنبال خرید ارز دیجیتال یا فروش Syscoin هستید، می توانید از فعال ترین صرافی بایننس استفاده کنید و همچنین می توانید سود خود را از طریق ماشین حساب سیس کوین حساب کنید.

 سیس کوین توکن‌ ها، دارایی‌ ها و NFT (کسری) سریع و کم‌ هزینه ارائه می‌ کند که توسط قدرت هش بیت‌ کوین، مدل اجماع غیر متمرکز و مقاومت در برابر سانسور تضمین شده‌ اند.  با پشتیبانی 2700 گره کامل مستقل که در حال حاضر در شبکه غیر متمرکز Syscoin شرکت می کنند که همگی بایگانی و تایید می شوند.

آن ها با هم شبکه رله پرتوانی را تشکیل می دهند که توسط پروتکل Z-DAG Syscoin استفاده می شود (در انتظار ثبت اختراع).  این پلتفرم گزینه ای از ویژگی قرارداد هوشمند مجاز L2، Syscoin Notary را ارائه می دهد که برای انطباق با مقررات در مقیاس و موارد دیگر مفید است. 

هدف نقشه راه بلند پروازانه آن تعریف نسل بعدی فناوری دفتر کل غیر متمرکز با استفاده از اثبات‌ های دانش صفر برای ارائه بهترین ویژگی‌ های بیت کوین و اتریوم در یک پلتفرم هماهنگ و مقیاس‌ پذیر وب 3.0 است.

Syscoin با Binance، Blockchain Foundry، Klever، TrustToken، Komodo، Decentralized Identity Foundation (DIF)، Microsoft Azure، International Token Standardization Association (ITSA) و غیره مشارکت رسمی دارد.

کیف پول سیس کوین

کیف پول بلاک مارکت Syscoin همه ویژگی هایی را که برای ارسال و دریافت Syscoin نیاز دارید، از جمله مرتب کردن گزارش تراکنش ها، خرید و فروش اقلام، فروش مجدد اقلام دیگران، ارسال پیام های رمزگذاری شده به دیگران و موارد دیگر را ارائه می دهد.

کیف پول Syscoin Blockmarket اولین و تنها کیف پول در نوع خود است.  ویژگی های پیشرفته آن، آن را به بهترین انتخاب کاربران در سراسر جهان تبدیل می کند. بلاک مارکت Syscoin در 12 سپتامبر 2017 ساعت 1:23 بعد از ظهر به وقت استاندارد اقیانوس آرام راه اندازی شد.

 ویژگی های کیف پول Syscoin

 درست مانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده اکنون می توانید Syscoin را به هر آدرسی ارسال کنید، حتی به آدرس سایر ارزهای دیجیتال با تبدیل فوری در پرواز.

 •  دریافت معاملات:
 •  Syscoin را با هر کوین پشتیبانی شده مبادله کنید.
 •  انجام معاملات فوری بین کاربران HT:
 •  دریافت نرخ ارز در زمان واقعی در وب سایت:
 • OTP را برای محافظت بیشتر تنظیم کنید.

 اگر نمی‌ توانید جدید ترین کیف پول Syscoin خود را مشاهده کنید، کافی است پس از ورود موفقیت آمیز به کیف پول خود، روی دکمه «plus» در سمت راست بالای صفحه موجودی کلیک کنید.

صرافی های خارجی سیس کوین

صرافی های خارجی سیس کوین

 سیس کوین در حال حاضر در صرافی های ارزهای دیجیتال مختلف مانند Bittrex، Livecoin، Upbit و Poloniex معامله می شود.

صرافی های ایرانی برای ارز سیس کوین

صرافی های ایرانی که امنیت و سرعت و عملکرد خوبی برای ماینینگ ارز سیس کوین داشته باشند روز به روز در حال افزایش است. نام چندی از این صرافی ها عبارتند از: رمزینکس ،اکی اکسچنج، اکسیر و …

آیا تعداد توکن های سیس کوین محدود است؟

در ادامه این سوال مطرح می شود که آیا تعداد توکن های سیس کوین محدود است؟ که در جواب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد توکن های در دسترس: 626,998,744
 • تعداد توکن های موجود: 626,998,744
 • تعداد توکن های نهایی: 888,000,000

تحلیل تکنیکال سیس کوین

از اواخر سال 2014 تا 2016 قیمت سکه SYS کمتر یا حدود 0.01 دلار باقی ماند.  در سال 2017 قیمت کریپتوکارنسی SYS شروع به افزایش کرد و در 13 ژانویه 2018 به اوج 0.9793 دلار رسید. قیمت SYS در طول سال به 0.04739 دلار در اول ژانویه 2019 کاهش یافت. در سال 2021 قیمت سکه SYS شروع به افزایش کرد و در 5 می 2021 به 0.7644 دلار رسید.

در طول سال گذشته Syscoin تقریباً ده برابر شده است و این در حالی است که در دو هفته گذشته بیش از 90٪ ارزش افزایش یافته است.

تحلیل فاندمنتال سیس کوین

ارز سیس کوین دارای نماد SYS است. قیمت لحظه ای این ارز برابر 0.8986 است. استخر مالی ارز سیس کوین 626962367.4364946 است.

وایت پیپر سیس کوین

تکرار چهارم Syscoin یک پلتفرم قرارداد هوشمند جمع‌ آوری محور را ارائه می‌ کند که امنیت بیت‌ کوین و انعطاف‌ پذیری اتریوم را از طریق NEVM (ماشین مجازی تقویت‌شده با شبکه) با استفاده از تطبیق پروتکل و در عین حال جداسازی نگرانی‌ ها را ترکیب می‌ کند.

هر قرارداد هوشمند روی اتریوم 100٪ با NEVM سازگار است. Syscoin 4 توسعه دهندگان را قادر می سازد تا از هر دو پارادایم تکاملی اولیه فناوری بلاک چین در یک پلتفرم مقیاس پذیر استفاده کنند. همچنین فناوری مورد نیاز برای دارایی‌ های تنظیم‌ شده را فراهم می‌ کند تا از یک بلاک چین عمومی غیرمتمرکز به روشی سازگار و بدون دخالت متولیان استفاده کند.

این نسخه شامل پیشرفت‌ های امنیتی و عملکردی اضافی است: از جمله قفل‌ های زنجیره‌ ای مبتنی بر حد نصاب برای نهایی‌ شدن در اثبات کار و مقاومت تا ۵۱٪ و حملات MEV برای DeFi ایمن‌ تر است.

موسس سیس کوین کیست؟

Syscoin دارای حداکثر عرضه 888 میلیون سکه SYS و عرضه فعلی در گردش 623.338 میلیون است اما  چه کسی Syscoin را ایجاد کرد؟ بنیانگذار Syscoin سباستین اسکپیس نام دارد.

این ارز از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

افزایش Syscoin تا پایان سال 2021 نشان دهنده اعتماد بازار به سکه است.  Syscoin به‌ عنوان یک پروژه جدی با تیمی شایسته و دارای تخصص فراوان شناخته می‌ شود. Syscoin با بسیاری از شرکت‌ های بزرگ از جمله:

 •  لاجوردی
 •  مایکروسافت
 •  شبکه ماتیک
 •  بنیاد کوریون

 همانطور که کریپتو به جریان اصلی تبدیل می شود و سرمایه گذاران بیشتری در بازار درگیر می شوند، Syscoin ممکن است به افزایش ارزش خود ادامه دهد.  با این حال آینده ذاتاً غیرقابل پیش‌ بینی است، بنابراین همیشه تحقیقات خود را انجام دهید و هرگز بیش از آنچه که می‌ توانید از دست بدهید را سرمایه گذاری نکنید.

سوالات متداول

آیا سیس کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

طبق گفته WalletInvestor، قیمت Syscoin از 0.8597 دلار به 1.035 دلار در یک سال افزایش خواهد یافت. این باعث می شود SYS یک سرمایه گذاری عالی باشد.  پتانسیل درآمد بلند مدت 20.39٪ است. قیمت پیش بینی شده برای پایان سال 2026 1.940 دلار است.

سیس کوین چه می کند؟

سیس کوین یک شبکه جهانی، یک دفتر کل توزیع شده، یک پایگاه داده غیرمتمرکز و یک زنجیره بلوکی است. برای تسهیل تراکنش‌ های کارمزد نزدیک به صفر، می‌ توانید از ارز رمز نگاری شده بومی آن، Syscoin (SYS) برای پرداخت هزینه کالا ها در بازار استفاده کنید. با این حال می توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال جایگزین مانند بیت کوین یا زی کش نیز پرداخت کنید.

چگونه ارز سیس کوین بخرم؟

 شما می توانید syscoin را در صرافی های مختلف مانند Bittrex، Poloiniex، BTC38 و صرافی TUX خریداری کنید. در مبادلات کریپتو به کریپتو changelly می‌ توانید با استفاده از کارت‌ های اعتباری یا نقدی به دلار، یورو مبادله کنید. Livecoin از سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم به عنوان حالت اصلی خرید SYS استفاده می کند.

آیا باید در Syscoin سرمایه گذاری کنم؟

 سرمایه گذاری یک تلاش شخصی است پس تحقیقات خود را انجام دهید و سعی کنید هر گونه پیشرفت در اکوسیستم Syscoin را که می تواند چشم انداز آینده آن را تقویت کند به روز باشید.  به یاد داشته باشید سرمایه‌ گذاری می‌ تواند مخاطره‌ آمیز باشد و مهم است که بیش از آن چیزی که می‌ توانید از دست بدهید، سرمایه‌ گذاری نکنید.

کمترین قیمت Syscoin (SYS) در آینده چقدر خواهد بود؟

تا 1.31 دلار آمریکا

بالاترین قیمت Syscoin (SYS) در آینده چقدر خواهد بود؟

 حداکثر 4.32 دلار آمریکا

آیا قیمت Syscoin (SYS) در آینده افزایش خواهد یافت؟

 بله قیمت Syscoin (SYS) با توجه به داده های پیش بینی شده ما در آینده افزایش خواهد یافت.

سرمایه گذاری در Syscoin (SYS) سودآور است یا زیان ده؟

 بله Syscoin (SYS) بر اساس پیش بینی ما سرمایه گذاری سودآوری است.

آیا قیمت Syscoin (SYS) در آینده کاهش خواهد یافت؟

خیر قیمت Syscoin (SYS) بر اساس پیش بینی تخمینی ما کاهش نخواهد یافت.

1 سال دیگر ارزش 1 Syscoin چقدر خواهد بود؟

 قیمت 1 Syscoin (SYS) تقریباً می تواند تا 1.51 دلار آمریکا در مدت 1 سال باشد که تقریباً 2 برابر از قیمت فعلی Syscoin است.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها