تبلیغات
زین‌ فین نتورک آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز زین‌ فین نتورک (XDC ) + بررسی وایت پیپر آن

  • توسط sajjad
  • 28 دقیقه

زین‌ فین نتورک یکی از هزاران رمز ارز دیجیتالی می باشد که در رتبه 92 بازار رمز ارزهای جهانی جای گرفته است. این ارز دیجیتالی توانسته است در طی 1 سال اخیر، پیشرفت قیمت های بسیاری را داشته باشد. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که شما را به صورت دقیق با این ارز دیجیتالی آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات مفیدی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال زین‌ فین نتورک

ارز دیجیتال زین‌ فین نتورک چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با ارز دیجیتالی زین فین نتورک به شما توضیحاتی بدهیم باید بگوییم که هر ارز دیجیتالی با هدف و روند خاصی به وجود می آید. در واقع می توان رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک (XinFin Network) را نیز یکی از همین ارزهای دیجیتالی دانست.

با بررسی این رمز ارز دیجیتالی می توان متوجه شد که این ارز دیجیتالی همانند  اتریوم  اهدافی را برای پیاده‌سازی پروژه‌ های بیشتر فراهم کند. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر این شبکه را بررسی کنیم پی خواهیم برد که «XinFin Network» یک شبکه بلاک چین ترکیبی می باشد که می تواند به توسعه دهندگانش برنامه‌ هایی بر پایه بلاک چین را روی شبکه دیجیتالی زین فین نتورک مستقر و ثابت کنند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

بسیاری از سرمایه گذاران می خواهند بدانند که آیا این ارز دیجیتالی ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که با توجه به افزایش قیمت هایی که این ارز در مقایسه با سال گذشته داشته است، ممکن است که در آینده قیمت آن افزایش های بیشتری را نیز شامل شود. بنابراین می توانیم به این نتیجه برسیم که این ارز می تواند سود های زیادی به همراه داشته باشد.

آینده ارز زین‌ فین نتورک در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

سوالی که امروزه بیشتر کاربران رمز ارز دیجیتالی دارند در این خصوص است که آینده رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک چگونه خواهد بود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که آینده‌ ارز دیجیتال «XDC» به عوامل متعدد و بسیار زیادی بستگی خواهد داشت.

زین فین نتورک یکی از شبکه هایی است که شباهت های بسیار زیادی به بلاک چین اتریوم داشته و می تواند به عنوان مکانی سبب پیاده‌ سازی دیگر پروژه‌ ها و ارتباط و مبادله با قرارداد های هوشمند و مفید به وجود آمده باشد. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که این رمز ارز دیجیتالی مشکلاتی مانند مقیاس پذیری و کارمزد بالای معاملات و همچنین مبادلاتی که در شبکه دیجیتالی اتریوم شاهد آن هستیم را ندارد.

همین موضوع خود می تواند نشان دهنده آینده درخشان این ارز دیجیتالی باشد. با توجه به این که این ارز دیجیتالی توانسته است در طی 1 سال گذشته تغییرات قیمت زیادی را داشته باشد، این مسئله برای سال 2022 نیز دور از انتظار نیست.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک توانسته است در سال 2021 چگونه ظاهر شود و خود را به چه صورت نشان دهد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این رمز ارز در طی 1 سال گذشته توانسته است تغییرات قیمت بسیار زیادی را تجربه کند و همین موضوع نیز باعث شده است که از زین فین نتورک به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی نام برده شود. در ادامه می خواهیم روند تغییرات قیمت این ارز را در طی 1 سال اخیر به شما نشان دهیم.

  • ارزش و بهای رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در حال حاضر: 0.09240 دلار
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در طی 1 روز گذشته: 15.64 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در طی 1 هفته گذشته: 11.17 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در طی 1 ماه گذشته: 3.15 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در طی 6 ماه گذشته: 10.37 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • نغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک در طی 1 سال گذشته: 1580 درصد افزایش قیمت داشته است.
ماین کردن زین‌ فین نتورک

برای ماین کردن زین‌ فین نتورک چه کاری باید انجام داد؟

همان طور که خود بر این موضوع واقف هستید، ماین کردن و استخراج رمز ارزهای دیجیتالی می تواند سود آوری های بسیار بیشتری را در مقایسه با خرید ارز دیجیتال و فروش آن با خود به همراه داشته باشد اما این مسئله احتیاج به پروسه زمانی و هزینه های زیادی دارد.

اگر بخواهیم که رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک را استخراج نماییم باید در ابتدا مکانی را برای نگه داری از دستگاه های ماینر خود فراهم کنید. پس از انجام این کار شما باید تلاش کنید که ماینری با قدرت هش ریت بسیار بالا و همچنین مصرف برق و انرژی پایین تهیه کرده و از آن استفاده نمایید.

ماینر های زین‌ فین نتورک کدامند؟

ماینر ها و دستگاه های استخراج زین فین نتورک دارای انواع متفاوتی هستند که با توجه به ویژگی ها و خصوصیت هایی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. در این قسمت می خواهیم برخی از ماینر هایی که برای ماین کردن زین فین نتورک مورد استفاده قرار می گیرند را به شما معرفی کنیم.

ای بنگ ای بیت ای 12 پلاس

یکی از بهترین دستگاه ماینر که در سال 2019 طراحی و روانه بازار شده است ای بنگ ای بیت ای 12 پلاس می باشد که می تواند رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک را استخراج نماید. این دستگاه قدرتی برابر با 50 ترا هش بر ثانیه داشته و همچنین 2500 وات مصرف برق را دارا می باشد.

بیت مین انت ماینر تی 17 پلاس

بیت مین انت ماینر تی 17 پلاس نیز از دیگر دستگاه های جدیدی می باشد که در سال 2019 تولید و عرضه شده است و دارای قدرت 58 ترا هشی می باشد. مصرف برق ماینر این دستگاه بسیار بالا می باشد و برابر با 3200 وات است.

واتس ماینر ام 20 اس

واتس ماینر ام 20 اس در واقع یکی از بهترین ماینر های تولید شده در سال های اخیر می باشد که زین فین نتورک را استخراج می کند. این دستگاه قدرت هشی برابر با 68 ترا هش داشته و همچنین مصرف برق و انرژی آن نزدیک به 3360 وات برآورد می شود.

استخراج XDC network با گوشی امکان پذیر است؟

از جمله سوالات کاربران ارز دیجیتالی و سرمایه گذاران در حوزه رمز های ارز دیجیتالی این است که آیا به وسیله گوشی های همراه می توان کار های استخراج ارزهای دیجیتالی را انجام داد؟ با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که در حالت کلی همه رمز ارزهای دیجیتالی را می توان به وسیله تلفن های همراه استخراج کرد اما ممکن است در حین کار به علت فشار های زیادی که به باتری وارد می شود، باتری آن بترکد و خطرات زیادی افراد را تهدید کند.

نکته مهم دیگر این است که به وسیله تلفن های همراه و لپ تاپ های خانگی نمی توان درآمد های زیادی را به دست آورد چرا که این دستگاه نمی تواند رقابت های جدی با دستگاه های ماینر داشته باشد.

قیمت لحظه ای زین‌ فین نتورک

قیمت لحظه ای زین‌ فین نتورک

همان طور که خود نیز بر این موضوع واقف هستید، ارزش و بهای رمز ارزهای دیجیتالی به صورت لحظه ای در حال تغییر کردن می باشد و همچنین با تغییر قیمت دلار نیز امکان افت و یا افزایش قیمت زین فین نتورک بسیار بالا می باشد.

اگر می خواهید از قیمت لحظه ای این رمز ارز دیجیتالی اطلاعات کافی داشته باشید، شما می توانید به سایت های معتبر و بزرگ اینترنتی و همچنین کانال های رسمی و پیج های بزرگ اینستاگرامی مراجعه کرده و از قیمت های این ارز دیجیتالی اطلاع پیدا کنید.

زین‌ فین نتورک ارز دیجیتال

زین فین نتورک یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که با قیمت 0.0933 دلار توانسته است اکنون در رتبه 90 جدول کوین مارکت قرار بگیرد. این ارز دیجیتالی توانست در تاریخ 24 آذر ماه سال 1400 بالاترین قیمت خود را تجربه کند و همچنین 1.13 میلیارد دلار ارزش گذاری شود.

آیا زین‌ فین نتورک کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

والت ها و کیف پول های مخصوص هر رمز ارز دیجیتالی باعث می شود که امنیت حساب همه کاربران و سرمایه گذاران آن رمز ارز به صورت کامل فراهم شده و از هک حساب آن ها جلوگیری شود. زین فین نتورک نیز یکی از هزاران ارز دیجیتالی است که دارای والت اختصاصی بوده و ارزهای کاربران را در آن نگه داری می کند.

یکی از انواع کیف پول های این ارز زین فین نتورک نام داشته که گزینه ای بسیار مناسب جهت ذخیره این ارز می باشد و همچنین کاربران زیادی نیز در آن مشغول به فعالیت هستند. این کیف پول دارای یک رابط کاربری بسیار ساده بوده و می تواند برای استفاده های شخصی یک گزینه کاملا مناسب به شمار برود.

از دیگر کیف پول های این ارز دیجیتالی، والت لومی است که یک والت نرم افزاری به شمار می رود و می تواند نزدیک به 1200 ارز را حمایت و پشتیبانی کند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید زین‌ فین نتورک کدام است؟

صرافی های بین المللی بسیاری وجود دارد که می تواند ارزهای دیجیتالی شما مانند زین فین نتورک را معامله کند و همچنین امنیت حساب ارزهای شما را فراهم نماید. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی های خارجی را به شما معرفی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

صرافی بایننس

یکی از بزرگ ترین صرافی های خارجی که می تواند ارزهای زیادی را درون خود نگه داری و معامله نماید، صرافی بایننس می باشد که در آن نزدیک به 6 میلیون کاربر فعال مشغول به فعالیت می باشند. این صرافی در سال 2013 افتتاح و راه اندازی شده و همچنین دارای یک رابط کاربری بسیار ساده می باشد.

صرافی هیوبی گلوبال

هیوبی گلوبال یکی از بزرگ ترین صرافی های بین المللی می باشد که می تواند رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک را خرید و فروش و معامله نماید. شما می توانید در این صرافی دیجیتالی همه اخبار مربوط به ارزهای دیجیتالی را مشاهده کرده و همچنین قیمت های لحظه ای این ارز را ببینید.

صرافی کوکوین

از دیگر صرافی های خارجی که قابلیت نگه داری زین فین نتورک را دارد، صرافی کوکوین می باشد که دارای سرعت انتقال تراکنش بالا و همچنین کارمزد بسیار پایین معاملات می باشد. این صرافی قادر است که در 200 کشور دنیا فعالیت کرده و نزدیک به 400 ارز دیجیتالی مختلف را نیز حمایت می کند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

صرافی های داخلی و ایرانی بسیاری وجود دارد که قابلیت خرید و فروش زین فین نتورک را دارا می باشند. در این قیمت می خواهیم برخی از این صرافی های داخلی را به شما معرفی کرده و درباره آن ها اطلاعاتی به شما بدهیم.

صرافی بیت 24

یکی از بهترین صرافی های ایرانی که زین فین نتورک را معامله و خرید و فروش می کند، صرافی بیت 24 است که دارای یک محیط آموزشی کاملا رایگان نیز می باشد. در این صرافی امکان فروش فوری ارزهای دیجیتالی خود به همان صرافی وجود داشته و همچنین شما در فضایی کاملا ساده و آسان می توانید کار های خود را انجام دهید.

صرافی تبدیل

صرافی تبدیل نیز از دیگر صرافی های ایرانی می باشد که می تواند زین فین نتورک را معامله نماید. این صرافی قابلیت پشتیبانی در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته را به کاربرانش دارا می باشد. همچنین صرافی تبدیل یکی از مطمئن ترین و معتبر ترین صرافی های موجود می باشد.

صرافی والکس

یکی از بهترین صرافی هایی که به دریافت کارمزد پایین معروف می باشد، صرافی والکس است که در آن می توان زین فین نتورک را معامله کرد. در این صرافی نزدیک به 86 هزار کاربر فعال مشغول به فعالیت بوده و امکان پشتیبانی در 7 روز هفته را دارا می باشد.

آیا تعداد توکن های XDC network محدود است؟

از دیگر سوالات رایج کاربران ارز دیجیتالی محدود یا نامحدود بودن توکن های ارز دیجیتالی زین فین نتورک می باشد. جالب است بدانید که در شبکه بلاک چین نزدیک به 100 میلیارد توکن وجود داشته و 25 درصد از توکن ها را به خود اختصاص داده است.

پس در جواب محدود یا نامحدود بودن تعداد توکن های رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک باید بگوییم که تعداد آن ها محدود می باشد اما این محدود بودن به معنای کم بودن تعداد آن ها نمی باشد.

جدول اطلاعات

زین فین نتورک یکی از انواع ارزهایی می باشد که توانسته است در طی یک سال گذشته پیشرفت های چشمگیری داشته باشد. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود را جمع بندی کنیم.

موضوعزین فین نتورک
نماد این ارز دیجیتالیXDC
رتبه زین فین نتورک90 کوین مارکت
والت های این ارز دیجیتالی لومی، زین فین نتورک
پاداش استخراجزین فین نتورک
پاداش استخراج زین‌ فین نتورک

پاداش استخراج زین‌ فین نتورک چیست؟

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که پاداش ماین کردن و استخراج رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک چه می باشد؟ بر اساس جست و جو هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که در واقع پاداش ماین کردن و استخراج هر رمز ارز دیجیتالی در واقع همان رمز ارز می باشد.

به عنوان مثال اگر شما بیت کوین را استخراج کنید، پاداش ماین کردن آن همان رمز ارز بیت کوین می باشد. پس به این نتیجه می رسیم که پاداش استخراج زین فین نتورک نیز همان زین فین نتورک است.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

بیشترین عاملی که می تواند بر تعیین قیمت رمز ارزهای دیجیتالی تاثیر گذار باشد، عرضه و تقاضا و همچنین افت و یا افزایش قیمت دلار می باشد. جالب است بدانید که هر چه میزان تقاضای افراد از یک ارز بیشتر باشد، در واقع قیمت آن ارز نیز به مقدار بیشتری افزایش پیدا می کند.

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت زین فین نتورک ارزش دلار می باشد که با بالا رفتن آن قیمت ارزهای دیجیتالی بالا می رود و با پایین آمدن آن نیز قیمت این ارز کاهش می یابد.

منظور از توکن سوزی زین‌ فین نتورک چیست؟

همه افرادی که در حوزه ارزهای دیجیتالی مشغول به فعالیت می باشند حتما تا به حال اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. در واقع توکن سوزی به معنای حذف دائمی و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت یک ارز دیجیتالی می باشد.

برخی این طور گمان می کنند که توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی می باشد، در حالی که این گونه نیست و توکن سوزی برای همه رمز ارزهای دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد.

مقایسه ارز دیجیتال زین‌ فین نتورک با دیگر ارزهای دیجیتال

زین فین نتورک یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که با ارزش 1.13 میلیارد دلار و ارزش و بهای 0.933 دلار توانسته است جایگاه 90 جدول کوین مارکت را به نام خود به ثبت برساند. در این قسمت می خواهیم این ارز را با سایر رمز ارزهای دیجیتالی برتر مقایسه کنیم.

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین نخستین ارز دیجیتالی می باشد که با ارزش 888 میلیارد دلار، در جایگاه نخست جدول کوین مارکت قرار گرفته است. در واقع با همین موضوع می توانیم به این نتیجه برسیم که زین فین نتورک نمی تواند به هیچ عنوان با بیت کوین قابل مقایسه باشد.

مقایسه با اتریوم

دومین و محبوب ترین ارز دیجیتالی در بازار رمز ارزها اتریوم می باشد که به وسیله ریگ ماینر ها و کارت های گرافیکی می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. در مقابل آن زین فین نتورک در جایگاه 90 جدول کوین مارکت باید به وسیله ماینر ها استخراج و ماین شود.

مقایسه با دوج کوین

سومین ارزی که در جدول کوین مارکت قرار دارد، دوج کوین می باشد که با حمایت ایلان ماسک توانست به یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی تبدیل شود. زین فین نتورک نیز با این که یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است اما با دوج کوین قابل مقایسه نبوده و ارزش کمتری را دارا می باشد.

مقایسه با ترون

ترون نام یکی از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد که تا سال گذشته از 30 ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما امروزه به علت پیشرفت قیمت های زیادی که داشته توانسته است در جایگاه 1 تا 10 جدول کوین مارکت بنشیند و این ارز نمی تواند با زین فین نتورکی که در جایگاه 90 است مقایسه شود.

تحلیل تکنیکال زین‌ فین نتورک

نمودار ها و تحلیل های تکنیکالی که در زین فین نتورک وجود دارد می تواند اطلاعات را به وسیله و از طریق اخبار و سایت های معتبر مختلف اطلاع رسانی نماید. اگر می خواهید که تحلیل های تکنیکال زین فین نتورک را مشاهده کنید، می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین کانال های معتبر و بزرگ تلگرامی مراجعه کرده و تحلیل های تکنیکال زین فین نتورک را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال زین‌ فین نتورک

همان طور که خود می دانید در نمودار های فاندامنتال و تحلیل های فاندامنتال می توان از روند تغییرات قیمت ارزهای دیجیتالی نسبت به سال های گذشته مطلع و آگاه شد. کاربران می توانند در سایت های معتبر و کانال های تلگرامی و در پیج های رسمی ارزهای دیجیتالی اطلاعات را مشاهده و بررسی نمایند.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

جالب است بدانید که زین فین نتورک دارای موسسان و بنیان گذاران بسیار قوی می باشد که این ارز را سازماندهی کرده اند. یکی از این افراد Alan Lai است که مدیریت این پروژه را بر عهده داشته و همچنین مسئول تحقیق و توسعه شبکه های دیجیتالی می باشد.

از دیگر موسسان این پروژه Atul Khekade می باشد که دارای دانش و تجربه های فراوان و درست می باشد. Ritesh Kakkad نیز جزو اولین سرمایه گذاران رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک بوده و در راه اندازی و افتتاح این ارز نقش به سزایی را ایفا کرده است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

جالب است بدانید که رمز ارز دیجیتالی زین فین نتورک از پروژه های زیادی مانند io حمایت می کند و در آن نزدیک به 2 درصد تخفیف به سرمایه گذاران داده می شود. پروژه HAPI نیز یکی از پروژه هایی است که غیر متمرکز بوده و همچنین می تواند از هک شدن حساب های کاربران جلوگیری نماید.

سوالات متداول

نماد زین فین نتورک چیست؟

نماد این ارز XDC می باشد.

رمز ارز زین فین نتورک در چه تاریخی بالاترین قیمت خود را تجربه کرده است؟

در تاریخ 24 آذر سال 1400 این رمز ارز بالاترین قیمت خود را تجربه کرد.

ماشین حساب دیجیتالی زین فین نتورک از چه جایی قابل دانلود است؟

شما می توانید در سایت های مختلف و برنامه هایی مانند بازار این ماشین حساب ارز دیجیتال را دانلود کنید.

آیا این ارز دیجیتالی در ایران نیز قابل خرید و فروش است؟

شما می توانید در برخی از صرافی ها و سایت های ایرانی این ارز را معامله کنید.

برای ماینینگ این ارز چه نکاتی باید رعایت شود؟

برای استخراج این رمز ارز دیجیتالی بهتر است که دستگاهی با بالاترین نرخ هش و پایین ترین مصرف انرژی تهیه گردد.

ارز زین فین نتورک چند تومان است؟

قیمت این ارز 2810 تومان می باشد.

نمودار های زین فین نتورک در چه جاهایی قابل مشاهده است؟

شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی این نمودار ها را ببینید.

جایزه ماین کردن این ارز چیست؟

در واقع جایزه استخراج هر ارز دیجیتالی، همان ارز می باشد.

بستر انتقال شبکه زین فین نتورک چیست؟

بستر انتقال شبکه این ارز بر بلاک چین طراحی شده است.

چه سایت هایی این ارز را معامله می کنند؟

سایت هایی مانند نوبیتکس این ارز را معامله می کنند.

زین فین نتورک در مقایسه با سال گذشته چند درصد افزایش قیمت داشته است؟

این ارز نزدیک به 1580 درصد نسبت به سال قبل افزایش قیمت داشته است.

این رمز ارز اکنون در چه جایگاهی از جدول کوین مارکت است؟

زین فین نتورک در رده 90 کوین مارکت می باشد.

والت این ارز در کجا قابل دانلود است؟

شما می توانید در بازار و مایکت این کیف پول ها را دانلود کنید.

تعداد توکن های این ارز چقدر است؟

تعداد توکن های این رمز ارز نزدیک به 100 میلیون دلار می باشد.

از چه طریقی می توان اخبار زین فین نتورک را پیگیری کرد؟

شما می توانید در سایت های معتبر این اخبار را پیگیری نمایید.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها