تبلیغات
زیرو اکس آموزش ارزهای دیجیتال

قیمت لحظه زیرو اکس (ZRX) و بررسی وایت پیپر آن

  • توسط zahra
  • 24 دقیقه

زیرو اکس یا ZRX یک ارز دیجیتال می باشد که به صورت متن باز فعالیت می کند. یکی از اهداف این ارز اجرای مبادلات به صورت غیر متمرکز به روی بلاکچین ارز دیجیتال اتریوم است. ارز دیجیتال زیرو اکس اهداف مختلفی را دنبال می کند. به عنوان مثال این ارز می تواند از ایجاد حباب های قیمتی جلوگیری نماید، همچنین تا حدودی نیز می تواند از مشکل کارمزد بالا در انتقال یا دریافت پول را حل کند.

فهرست محتوا

در واقع ارز دیجیتال زیرو اکس کارمزد ندارد و فعالان در حوزه ارزهای دیجیتال می توانند به صورت رایگان ارز خود را انتقال دهند یا دریافت کنند. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم تا با بیان ساده از ویژگی ها، ارزش و کارایی این ارز دیجیتال صحبت کنیم. برای شناخت این ارز در ادامه با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال زیرو اکس چیست؟

ارز دیجیتال زیرو اکس چیست؟

مواردی که زیرو اکس در هدف گذاری خود می خواهد بهبود دهد کندی، هزینه بالا داشتن کارمزدها و عدم نقدینگی در پرداخت های غیر متمرکز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد زیرو اکس این است که این ارز را نمی توان استخراج نمود.

قبلا گفته شد که از مزیت های ارز زیرو اکس این است که مبادلات خود را به صورت غیر متمرکز برای کاربران انجام می دهد. اما شاید برخی هنوز این اهمیت را به خوبی درک نکنند. در واقع به این دلیل می باشد که شاید فرق مبادلات متمرکز و غیر متمرکز را به خوبی نمی شناسند.

در مبادلات متمرکز که شما روزانه برای انتقال پول های رایج کشور ها استفاده می کنید، یک واسطه یا موسسه ثالث وجود دارد که بر این انتقال پول نظارت می کند. مبادله پول در سیستم های متمرکز بر اساس اعتمادی که دو طرف فرستنده و گیرنده به آن موسسه دارند صورت می پذیرد.

این اعتماد نیز از اعتماد افراد به دولت مرکزی و نظارت بانک مرکزی بر موسسات مالی و اعتباری حاصل می شود. با تمام این اوصاف این اعتماد می تواند خدشه دار شود و آن موسسه ای که بر انتقال نظارت داشته می تواند از کشور خارج شده و از تحت نظارت دولت و بانک مرکزی خارج شود.

در مجموع می توان بجای محصور شدن احتمالات و ریسک های مبادلات متمرکز از مبادلات غیر متمرکز استفاده نمود. در مبادلات غیر متمرکز این واسطه سوم وجود ندارد و فرستنده و گیرنده به وسیله فن آوری بلاک چین ارز خود را منتقل می کنند به همین دلیل کارمزدی هم نیاز به پرداخت نیست، امنیت در این نوع انتقال بالاست زیرا وابسته به هیچ نهاد یا شخصی نمی باشد.

تمام این دلایل باعث توسعه و پیشرفت سیستم های غیر متمرکز شده است و این سیستم ها در مقابل رقبای خود از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

ارزش خرید یکی از چالش های هر کاربر می باشد. از آن جایی که این ارز نقاط قوت صرافی های غیر متمرکز و متمرکز را تجمیع کرده است و نقاط ضعف آن ها را پوشش می دهد می تواند به عنوان یک ارز منحصر به فرد دارای ارزش بالفعل و بالا باشد.

با این حال صرفا استفاده از این مطلب برای انتخاب و معامله کار صحیحی نمی باشد و معامله گران باید حتما در زمان خرید عوامل تکنیکالی، بنیادی و قیمت ارز زیرو ایکس را بررسی نمایند و آینده آن را در نظر گیرند.

آینده ارز زیرو اکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

همان طور که در بخش های دیگر توضیح داده شده، مزیت منحصر به فرد این ارز متن باز بودن و غیر متمرکز بودن آن می باشد. همین دو علت باعث می شود که این ارز در آینده نیز مورد توجه قرار گیرد.

به هر حال نباید از مولفه های دیگر غافل شد. درست است که این ارز دارای مزیت های بسیار می باشد و تکنولوژی های غیر متمرکز در آینده حتما مورد توجه بازار های مالی قرار می گیرد ولی مدیریت، بنیاد و سرمایه گذاری ها در زیرو اکس حرف نهایی را می زند.

اگر تقاضا حتی به دلایل غیر مشخص در یک ارز بالا باشد آن ارز صعود می کند و بالعکس. پس برای این که ببینید آینده این ارز در سال ۲۰۲۲ چگونه است با یک نظر خوشبینانه با توجه به تکنولوژی های نو ظهور آن و با یک دید منتقدانه به عملکرد و پیشینه سهام به یک تحلیل مناسب از وضعیت آتی این ارز خواهید رسید.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

نماد زیرو اکس با توجه مزیت هایی که گفته شد مورد توجه بسیاری از فعالان حوزه رمز ارز قرار گرفت. حتی زیرو اکس در ایران نیز بخشی از معامله گران ارزهای دیجیتال را به سمت خود روانه کرد. ولی حتی با رشد نسبت مناسب دور از انتظار عمل کرد و بسیاری از سرمایه گذاران را نسبت به برخی ارزهای کمتر شناخته شده مانند زیرو اکس بدبین نمود.

برای ماین کردن زیرو اکس چه کاری باید انجام داد؟

ارز دیجیتال زیرو ایکس قابل ماین نمی باشد. این امکان فعلا برای این ارز فعال نشده است و ممکن است در آینده این کار امکان پذیر باشد. در صورت ماین شدن این ارز شما می توانید با خرید دستگاه های ماینر که در سایت بیستکس معرفی می شوند، شروع به ماین نمایید.

ماینر های زیرو اکس کدامند؟

در حال حاضر چون این ارز قابلیت ماین شدن را ندارد، طبیعتا ماینر هایی هم برای آن موجود نیست. با این وجود به محض این که سازندگان این ارز امکان و نیاز به ماین را در ارز زیرو اکس فعال کنند، ابزار ها و موارد مورد نیاز برای ماین کردن این ارز در سایت بیستکس برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت.

استخراج zero x با گوشی امکان پذیر است؟

برای ارزهایی که امکان ماین کردن در آن ها فعال می باشد استخراج ارز با گوشی بسیار اندک می باشد. در جستجو در مقالات بیستکس به طور مفصل توضیحاتی را خواهید یافت که در مورد معایب ماین کردن با گوشی ارائه شده است.

با این وجود اگر امکان استخراج ارز زیرو اکس فعال شود به صورت خودکار بسیاری از نرم افزار های موبایل در نسخه های اندروید و ای او اس به بازار عرضه می شوند. در این صورت ماین کردن با گوشی فعال می شود.

قیمت لحظه ای زیرو اکس

شما می توانید هم اکنون قیمت زیرو اکس ارز دیجیتال مورد بحث را از وب سایت های معتبر این حوزه ملاحظه نمایید. برخی از این وب سایت ها ماشین حساب ارز دیجیتال زیرو اکس و دیگر ارزهای دیجیتال را نیز برای شما به ارمغان می آورند که می توانید از آن برای حساب و تبدیل ارزهایی مختلف خود بهره ببرید. در زمان نوشتن این مقاله هشتاد و هشت دهم دلار معادل ۲۶ هزار تومان می باشد.

آیا زیرو اکس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

کیف پول های مختلفی برای ارز زیرو اکس وجود دارد. مزیت امن ترین کیف پول های دیجیتال این است که اغلب غیر متمرکز می باشند و انتقال و دریافت پول به سادگی امکان پذیر است. در بسیاری از کشور ها ممکن است با یک کیف پول بتوانید ارزهای خود را به پول آن کشور تبدیل کنید‌.

به عنوان مثال ارز زیرو اکس به تومان یا غیره را کسب کنید. در واقع شما با ساخت یک آدرس برای کیف خود و ارسال آن برای طرف مقابل می توانید پول خود را دریافت نمایید. برخی از این کیف پول ها نمودار زیرو اکس یا حساب زیرو اکس را هم در خود جای داده اند و می توانید از امکانات متنوع آن استفاده نمایید. در این بخش می خواهیم برخی از این کیف های مفید را بررسی کنیم.

لجر نانو

این کیف پول برای بسیاری از رمز ارزها مانند بیت کوین و اترویم نیز کاربرد دارد. از خاصیت های مورد توجه آن برای کاربران ارزهای دیجیتال می توان به قدرت انتقال و دریافت سریع پول و امنیت قابل توجه آن اشاره نمود. این کیف پول که در سال ۲۰۱۴ در کشور فرانسه توسط شرکت لجر به کاربران معرفی شده به سرعت مورد توجه قرار گرفت و توانست در مدت کوتاهی ۸۵ میلیون دلار سرمایه جذب نماید.

ترزور

کیف پول ترزور یکی از کیف پول های غیر رایگان است. در واقع این کیف را می تواند در حدود ۹۰ دلار خرید. اما این کیف پول بسیار محبوب می باشد و ارزهای بسیاری از جمله زیرو اکس را می تواند در این کیف مبادله نمود.

از مزیت های این کیف پول این می باشد که می توانید به صورت آفلاین نقل و انتقالات خود را در آن ذخیره کنید و به محض آنلاین شده تراکنش ها انجام می شود. همچنین این کیف دارای یک پورت یو اس بی است که به سیستم کامپیوتر متصل می گردد و با نصب نرم افزار آن می توانید از آن به راحتی استفاده نمایید.

تراست

یکی از بهترین و پر امکانات ترین کیف پول ها برای ارز دیجیتال زیرو اکس، کیف پول تراست والت می باشد. این کیف پول رابطه کاربری بسیار مناسبی دارد و استفاده از آن یک تجربه منحصر به فرد از کیفیت به شما القا می کند. همچنین با کیف تراست شما می توانید تعداد زیادی کیف پول را فقط در یکی گوشی همراه داشته باشید که برای برخی از فعالان حوزه رمز ارز بسیار قابل توجه است.

از دیگر ویژگی های این کیف پول می تواند به توانایی در مدیریت اطلاعات مشتری ها و همچنین ذخیره نکردن اطلاعات و موارد خصوصی کاربران اشاره نمود. این کیف پول برای محاسبات دستگاه استخراج زیرو اکس و دیگر رمز های ارز نیز بسیار مفید می باشد.

جدول اطلاعات

در جدول زیر برخی اطلاعات کلیدی متن در مورد زیرو اکس مانی گلچین شده است.

موضوع زیرو اکس
کیف پول های مناسب برای زیرو اکس لجر نانو، ترزور، تراست
مزیت های زیرو اکسغیرمتمرکز بودن، امنیت
تحلیل های موثر بر آینده قیمت زیرو اکستحلیل تکنیکالی، تحلیل بنیادی
بهترین سایت برای اخبار زیرو اکسسایت بیستکس

بهترین صرافی های خارجی برای خرید زیرو اکس کدام است؟

صرافی های بسیاری وجود دارند که انتخاب از بین آن ها ممکن است دشوار باشد. برای همین منظور تعدادی از آن ها را در ادامه معرفی می کنیم.

صرافی کوینکس

کوینکس یکی از محدود صرافی های خارجی است که ایرانیان می توانند حساب باز کنند و بدون وی پی ان به راحتی از خدمات آن استفاده کنند.

صرافی بایننس

صرافی بایننس را می توان به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در نظر گرفت. این صرافی بیش از 400 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند.

صرافی هوبی گلوبال

این صرافی که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در آسیا به شمار می رود در سال 2013 تاسیس شده و شامل خدمات بسیاری در رمز ارزها می باشد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در این بخش بهترین صرافی های ایران که برای خرید ارز دیجیتال و فروش زیرو اکس فعالیت می کنند را بررسی می کنیم.

صرافی تبدیل

در این صرافی می توانید به‌ راحتی با آموزش‌ های گام به گام قرار داده شده در سایت تمامی مراحل از قبیل ثبت‌ نام، ایجاد کیف پول، انتقال و برداشت و غیره را به‌ راحتی انجام دهید.

صرافی بیت 24

در این صرافی کاربران ایرانی می توانند بدون هیچ محدودیت و مشکلی در احراز هویت به سادگی از طریق پول رایج کشور یعنی ریال به خرید و فروش رمز ارزهای مختلف بپردازند.

صرافی آبان تتر

این صرافی پر طرفدار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. در حال حاضر جزو بهترین و معتبر ترین صرافی‌ های ارز دیجیتال زیرو اکس در ایران است.

آیا تعداد توکن های zero x محدود است؟

توکن ها ارتباط قوی با بلاکچین در رمز ارزها برقرار می کنند. پس می توان نقش آن ها را در سرتاسر بازار ارزهای دیجیتال دید. ارز زیرو ایکس نیز از این قاعده مستثنا نشده و ارتباط قوی خود را با توکن ها حفظ کرده است. در واقع توکن ها وظیفه جذب سرمایه را برای رمز ارزها ایفا می کنند.

پاداش استخراج زیرو اکس چیست؟

در ارزهایی که استخراج پذیر هستند، تیم سازنده و مدیریت آن ارز به افرادی که هزینه می کنند و سیستم ماینر خود را در اختیار استخراج ارزهای آن ها قرار می دهند. هزینه ای را به عنوان پاداش می دهد که به آن جایزه یا پاداش استخراج می گویند.

در رمز ارز زیرو اکس این شرایط محیا نیست اما این احتمال وجود دارد که مدیران آن تغییر رویه داده و اجازه ماین شدن ارز را به دیگران بدهند. در این صورت باید ببینیم که این پاداش چقدر خواهد بود و آیا ارزش اختصاص دستگاه ماینر برای ماین کردن آن وجود دارد.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

قبل این که بررسی کنیم چه عواملی بر روند قیمتی زیرو اکس موثر می باشد باید بدانیم که ساز و کار زیرو اکس چگونه است و اصلا چه برنامه ها و آینده ای را دنبال می کند. این مطلب تنها با مطالعه وایت پیپر آن امکان پذیر است.

شما ابتدا باید در صورت امکان وایت پیپر یا حداقل خلاصه آن را از سایت های معتبر مطالعه نمایید تا یک دید کلی نسبت به آینده آن بدست آورید در این صورت عوامل موثر بر آینده قیمتی آن را خواهید یافت.

منظور از توکن سوزی زیرو اکس چیست؟

وقتی توکن های یک ارز دیجیتال افزایش می یابد، سازنده آن سعی دارد تا مقداری از آن را از بین ببرد. این واقعیت درباره زیرو اکس هم صدق می کند. در واقع انواع زیرو اکس موجود هستند که سازنده تصمیم به توکن سوزی در آن ها نموده است.

در این حالت جایزه ماین کردن زیرو اکس در استخراج آن نیز دست خوش تغییر می شود و زمان توکن سوزی ممکن است بستر شبکه انتقال زیرو اکس نیز دچار اختلال گردد.

مقایسه ارز دیجیتال زیرو اکس با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال زیرو اکس با دیگر ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال شامل ده ها ارز مختلف می باشد که بعضاً از همه نظر با یکدیگر متفاوت می باشند. در این بین یافتن یک ارز با ویژگی های قابل انتظار برای سهامداران نیاز به مقایسه آن ها دارد. در ادامه برخی از ارزها را با زیرو اکس مقایسه می نماییم.

بیت کوین

بسیاری از اهالی بازار علاقه ندارند که بیت کوین را با دیگر ارزهای نوپا مقایسه کنند. از انجا که اولین رمز ارز که دیگران از آن الگو گرفته اند، بیت کوین می باشد و تا الان رشد بسیاری کرده است نه از نظر ما مارکت و از لحاظ های دیگر قابل مقایسه با ارزهای کوچک نیست.

اتریوم

اتریوم بعد از نسل بیت کوین پا به عرصه ارزهای دیجیتال نهاد و هدف آن هوشمند سازی ساختار های خودکار می باشد. پس با زیرو اکس می تواند در رقابت باشد‌.

دوج کوین

دوج کوین از ارزهایی می باشد که ابتدا به شوخی معرفی شد! و کم کم جدی شد. این ارز مورد حمله هکر ها قرار گرفت و خساراتی را به کاربران آن وارد کرد. یعنی دوج کوین دارای حفره های امنیتی می باشد و این مساله در مقایسه با زیرو اکس قابل تامل است‌.

ترون

ترون از لحاظی بسیاری شبیه به zero x است زیرا برای تراکنش های خود کارمزدی ندارد. این مساله باعث شده که معامله گران و فعالان بازار سرمایه به رمز ارزهایی مانند این دو که از این ویژگی برخوردارند روی آورند.

تحلیل تکنیکال زیرو اکس

تحلیل تکنیکال از تحلیل های بسیار کار آمد می باشد که امروزه بسیاری از معامله گران با آن آشنایی دارند. از مزیت های این تحلیل برای بازار ارزهای دیجیتال بخصوص zero x پاسخ دادن به روند سهم در کوتاه مدت بخصوص نوسان گیری می باشد.

تحلیل فاندامنتال زیرو اکس

تحلیل فاندامنتال zero x از طریق مختلفی امکان پذیر است. اما قبل از هر چیزی باید وایت پیپر zero x مطالعه شود. در این سند می توان بالاترین و پایین ترین قیمت زیرو اکس را که می تواند اختیار کند را پیش بینی نمود و همچنین از آینده zero x به درستی مطلع شوید.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

موسس رمز ارز zero x ویل وارن و علی بند علی می باشند. این ارز سال ۲۰۱۶ توسط این دو فرد به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. پس از آن ارزهای دیگر با استخر مالی نئو شروع به استخراج نمودند.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز از پروژه هایی که مربوط به انتقال وجه بدون کارمزد باشند حمایت می کند. و در واقع هدف آن توسعه بستر های غیر متمرکز می باشد.

سوالات متداول

آینده قیمت ارز zero x چگونه است؟

در مورد آینده قیمت ارز zero x و عوامل موثر آن در سال ۲۰۲۲ در متن توضیحات مفصل داده شده است.

ابزار های تکنیکالی zero x چیست؟

ابزار های تکنیکالی که می توان برای این ارز بکار گرفت بطور معمول در متاتریدر وجود دارد. از جمله ابزار هایی که می توان برای این ارز استفاده کرد اندیکاتور مک دی، اسیلاتور های مختلف مووینگ اوریج ها می باشد.

قدم اول در فاندامنتال zero x چیست؟

قدم اول برای بررسی فاندامنتال zero x مطالعه وایت پیپر آن است.

بهترین سایت برای کسب اطلاعات zero x چیست؟

بیستکس بهترین سایت برای کسب اطلاعات zero x است.

بهترین کانال برای zero x چیست؟

کانال بیستکس بهترین سایت برای کسب اطلاعات zero x می باشد.

خلاصه وایت پیپر zero x را از کجا بیابیم؟

سایت بیستکس بهترین سایت برای کسب اطلاعات در مورد وایت پیپر zero x می باشد.

در چه سالی ارز zero x معرفی شده است؟

سال ۲۰۱۶ ارز zero x معرفی شده است.

ارز zero x توسط چه افرادی معرفی شده است؟

ویل وارن و علی بندعلی ارز zero x را معرفی کرده اند.

آیا می توان zero x را استخراج نمود؟

خیر این ارز فعلا قابل استخراج نمی باشد اما در آینده ممکن است این امکان برای zero x فعال شود و ماینر ها بتوانند با استخراج نیز از این ارز سود کسب نمایند.

کارمزد تراکنش در zero x چقدر است؟

کارمزد تراکنش در این رمز ارز رایگان می باشد. در واقع رایگان بودن تراکنش در این رمز ارز یکی از مزیت های آن می باشد.

کیف پول های zero x را نام ببرید؟

ازکیف پول های zero x که در متن مفصل توضیح داده شده است، لجر نانو، ترزور، تراست می باشد.

ویژگی های zero x چیست؟

از ویژگی های رمز ارز zero x امنیت در انتقال پول و کارمزد رایگان در تراکنش ها می باشد.

قیمت OX چند است؟

در حال حاضر قیمت رمز ارز زیرو اکس ۲۶ هزار تومان.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها