تبلیغات
این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟ آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز میکر (mkr) برای سرمایه گذاری و ترید

  • توسط asie
  • 22 دقیقه

رمز ارز میکر دیگر ارزی است که مورد بررسی قرار می‌ گیرد و می تواند در بلند مدت با تحصیل رتبه بسیار بالایی را داشته باشد. این ارز دیجیتال با اختصار mkr در بازار های سرمایه قابل مشاهده می باشد و به صورت نوشتاری با سه کلمه ام پی آر می توانیم ارز را در نمودار ها مشاهده کنید. این ارز دیجیتال می تواند ارزی با آینده‌ ای بسیار درخشان باشد. خالق و سازنده آن روی کریستنسن می‌ باشد و بنیان گذار میکردائو است. صرافی ارز دیجیتال بیستکس به صورت کامل این ارز را به شما معرفی خواهد کرد پس همراه ما باشید.

ارز دیجیتال میکر چیست؟

ارز دیجیتال میکر چیست؟

در مورد چیستی این ارز دیجیتال باید گفت که این پلتفرم از شبکه اتریوم الهام گرفته است و از این شبکه می باشد و توکن آن بر حسب erc20 می باشد که مبتنی بر بلاکچین اتریوم است و بنابراین این توکن را نمی توان استخراج کرد. در عوض باید گفت که واکنش آن به نوسانات قیمت عمدتاً به دلیل پرداخت در پلتفرم میکر است.

باید گفت که این توکن مزایایی چون ایجاد آینده غیر متمرکز برای کلیه ارزهای رمز نگاری شده دارد و چندین ویژگی نیز مبتنی بر فرصت های خود دارد. در واقع میکر یک سیاست دو توکنه دارد که شامل ارز دایی dai نیز می شود و هر دو بر بستر اتریوم هم هستند و شهرت اصلی آن بر حسب قرارداد های هوشمند cdp می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

در واقع باید گفت این ارز دیجیتال به دلیل نوسانات منطقی که در بازار رمز ارزها داشته است و به گونه ای که در پلتفرم خود حق رای را به کاربران داده است. می توان گفت که این ارز ارزش خرید را به صورت متوسط دارد. زیرا از لحاظ حجم بازار نیز توانسته است در رده پنجاه و هشتم بازار قرار گیرد. این ارز دیجیتال مزایا بسیار فراوانی را نیز دارد که همه‌ آن ها می‌ تواند باعث رشد این ارز در آینده ای نه چندان دور شود.

آینده ارز میکر در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز میکر در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

بیشتر ارزهای دیجیتال در حوزه کریپتوکارنسی توانستند آینده‌ ای درخشان را برای بسیاری از کاربران رقم بزنند به گونه ای که بسیاری از افراد که در سال گذشته در عرصه های دیجیتال سرمایه گذاری کردند امسال به صورت های بسیار مناسبی رسیده اند و این سود ها باعث شده است که سرمایه‌ داران جدیدی نیز به بازار اضافه شوند.

آن چه که در مورد ارز میکر باید مورد توجه قرار گیرد که این ارز دیجیتال برای قرارداد های هوشمند و آینده غیر متمرکز در ارز می باشد. می توان گفت که آینده این ارز دیجیتال آینده‌ ای بسیار روشن می باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

همانطور که گفته شد در سال ۲۰۲۱ بسیاری از اعضا توانستند روش‌ های بسیار فراوانی را داشته باشند. البته ناگفته نماند ارزهایی که در حال حاضر مورد بررسی قرار می‌ گیرند در سال گذشته توانسته اند که سود های بسیار بلند بالایی را به سرمایه‌ گذاران خود دهند.

در سال ۲۰۲۱ ارز دیجیتال Maker در ماه ژوئن توانست که این ارز را از قیمت ۴۳۳ دلار به قیمت ۱۶۰۰ دلار برساند و در چهار ماه آینده اش نیز توانست سقف قیمتی جدید تا ۶۳۵۳ دلار را به ثبت برساند و یک سال فوق‌ العاده را پشت سر گذاشت. البته در حال حاضر در قیمت ۲۶۰۰ دلار در حال معامله نیز می باشد.

برای ماینینگ میکر چه کاری باید انجام داد؟

آنچه که این ارز دیجیتال را بسیار جذاب کرده است تعداد کوین های قابل عرضه این ارز دیجیتال می باشد. در واقع نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر این ارز دیجیتال تعداد توکن قابل عرضه بسیار کمی دارد و در کل بازار میکر هایی که توانایی ارزش شدن را دارند تنها یک میلیون و پنج هزار و ۵۷۷ عدد می باشد. که تا به الان سکه هایی که از این ارز دیجیتال استخراج شده است ۹۹۱ هزار سکه می باشد.

این نشانی از این می دهد که سختی شبکه ای ارز دیجیتال بسیار بالا رفته است و ماینینگ آن پیشنهاد نمی‌ شود. البته برای استخراج این ارز دیجیتال به سیستم ماینر مخصوص این عرضه همچنین اینترنت پر سرعت و یک سیستم فنی قوی نیاز است.

استخراج میکر با گوشی امکان پذیر است؟

نه تنها استخراج ارز دیجیتال میکر بلکه استخراج هر ارز دیجیتالی با گوشی امکان پذیر است اما عواقب آن بسیار سنگین می باشد. شما توانایی استخراج با گوشی خود را دارید و میزان سود شما نسبت به نرم افزار های گوشی شما می تواند متنوع باشد.

اما به صورت کلی در یک بازه زمانی و میانگین کلی می‌ توان گفت که مقدار سود آن قدر کم می باشد که ارزش استخراج ندارند و گوشی توانایی استخراج و ماین کردن را ندارد و باعث از بین رفتن قطعات گوشی شما و در کمتر از یک ماه از بین رفتن به کلی گوشی شما می شود. البته باید گفت که میزان استخراج و میزان قرار دادن در سخت افزار ها را در شبکه از طریق نرم افزار های خود را نیز نمی توان نادیده گرفت.

لزوم داشتن کیف پول برای میکر چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای میکر چیست؟

ارز دیجیتال Maker توسط بسیاری از امن ترین کیف پول ها حمایت می شود و آنچه که بسیار واضح می‌ باشد این است که هر فردی که در حوزه کریپتوکارنسی مشغول به فعالیت می باشد نیاز دارد که بهترین کیف پول ارز دیجیتال را برای نگهداری ارزهای خود داشته باشد.

آن چه که بسیار مشهود است این می باشد که هر ارز دیجیتالی برای نگهداری نیاز به یک کیف پول دارد حالا این کیف پول می تواند در صرافی ها باشد و یا به صورت کیف پول سخت افزاری در دست شما باشد اما واقعیت این است که حتماً باید یک کیف پول برای نگهداری داشته باشید.

ارز دیجیتال Maker قانونی است؟

در رابطه با قانونی بودن این ارز دیجیتال باید گفت که این ارز دیجیتال می تواند قانونی باشد. اما از آن جایی که ارزهای دیجیتال از پیدایش خود تا کنون در بستر غیر متمرکز فعالیت داشته اند و بسیاری از آن ها در حوزه غیر قانونی فعالیت داشته‌ اند ارزهای دیجیتالی مانند میکر را نیز زیر سوال می برند.

اما باید گفت ارزهای دیجیتالی که مانند میکر پلتفرم قوی و تیم فنی قوی دارند اصلا نیازی به کلاهبرداری ندارند و می‌ توانند قانونی باشد اما هیچ قطعیتی در بازار رمز ارزها وجود ندارد و ممکن است یک باره یک رمز ارز از بین برود!

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا درباره ارز میکر اطلاعاتی را با هم مرور می کنیم.

موضوع میکر
لزوم داشتن کیف پول برای میکر چیست؟ امنیت بالا و نگهداری از پول شما
بهترین صرافی های خارجی برای خرید میکر کدام است؟ بایننس، هوبی و کوکوین
کدام سایت های ایرانی میکز را خرید و فروش می کنند؟ اکسیر و ارزجو
چه عواملی بر تعیین میکر ارز تاثیر گذار است؟ تحلیل های فاندامنتالی و بنیادی

بهترین صرافی های خارجی برای خرید میکر کدام است؟

صرافی های خارجی بر اساس حجم بازار رتبه بندی می شوند و هر کدام از آن ها می توانند به صورت کلی ارزهای مختلفی را ارائه دهند که ارز دیجیتال میکر از آن جمله ارزهایی می باشد که به دلیل پلتفرم بسیار قوی توانایی ست شدن در بسیاری از صرافی بزرگ دنیا را دارد که یکی از بزرگ‌ ترین آن ها یعنی صرافی بایننس این ارز دیجیتال را لیست کرده است و باید گفت بسیاری از صرافی هایی دیگر نیز از این کوین حمایت می‌ کنند که از سرشناس ترین آن ها می توان به کوکوین و کوین بیس اشاره کرد.

صرافی بایننس

امروزه در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال، ارزهای مختلفی لیست می شوند که می توانند بدون پشتوانه و یا با پشتوانه باشند. پس از اینکه یک ارز در صرافی معتبر لیست شده باشد هیچ اعتباری به آن ارز نمی‌ دهد. اما در رابطه با صرافی بایننس باید گفت که ارزهایی که حجم های بالایی دارند را لیست می کند مانند ارز دیجیتال میکر.

صرافی کوکوین

در این صرافی باید گفت که ارزهایی لیست می شوند که پروژه های قوی دارند و واقعیت آن ها نیز پیاده می‌ شود. در رابطه با این ارز دیجیتال باید گفت که لیست شدنش در کوکوین می تواند دلیل بسیار ضعیفی بر معتبر بودنش باشد.

صرافی اوککس

در این صرافی نیز مانند صرافی های دیگر ارزی که حجم های بالا در آن معامله شود می تواند لیست شود و Maker از ارزهایی است که حجم های بالا را ساپورت می کند. در این صرافی به صورت اهرم دار بسیار معامله می‌ شود و به عنوان صرافی میکر شناخته می شود.

صرافی پولونیکس

این صرافی از جمله صرافی هایی می‌ باشد که در دنیا نسبت به صرافی های بزرگ دیگر از محبوبیت کمتری برخوردار است اما برای ارز میکر و بیت تورنت حجم معاملات قابل توجهی دارد و در این صرافی حجم بالایی از این ارزها معامله می‌ شود که نسبت به صرافی های معتبر دیگر قابل تامل است.

صرافی هوبی

صرافی هوبی از دیگر صرافی هایی می باشد که به صورت تخصصی از این ارز حمایت می‌ کند و آن را در لیست معاملاتی خود دارد و قابل توجه است که نسبت به صرافی بایننس حجم معاملات بیشتری را دارد. یکی از صرافی های امن خارجی می باشد که به عنوان صرافی خرید میکر شناخته می‌ شود.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

بسیاری از سایت های ایرانی وجود دارند که می‌ توانند از این ارز دیجیتال حمایت کنند و این ارز دیجیتال را در صرافی های خود لیست کنند. اما بسیاری از آن ها نیز این رمز ارزها را ندارند و باید گفت که در صرافی ایرانی ارزهایی لیست می‌ شوند که بیشتر معامله شوند و مبنا آن ها اعتبار و یا درست بودن ارزها نمی باشد بلکه حجم معاملاتی که در آن ها اتفاق می‌ افتد برایشان مهم است.

با توجه به حجم معاملات بسیار بالایی که در ارز دیجیتال میکر در حال وقوع است صرافی های ایرانی نیز کارمزد های بسیار خوبی را از کاربران خود دریافت می کنند و کاربران ایرانی می‌ توانند این ارز دیجیتال را در صرافی های ایرانی تهیه کنند.

آیا تعداد توکن های Maker محدود است؟

در رابطه با تعداد توکن های میکر باید گفت که بله در مقایسه با ارزهای دیجیتال دیگری این ارز دیجیتال تعداد توکن های بسیار محدودی دارد و همین امر باعث شده است که قیمت آن بسیار بالا باشد. قیمتی که در حال حاضر در حال معامله می باشد ۲۶۰۰ دلار است و سقف قیمتی این ارز دیجیتال قبل از ریزش بیت کوین ۶۵۰۰ دلار بوده است.

می‌ تواند نوید این را بدهد که در آینده ای نه چندان دور این سقف دوباره تکرار شود و دلیل اصلی آن هم می‌ تواند محدود بودن این رمز ارز به تعداد یک میلیون عدد را دانست. گفته شده است که اگر قیمت میکر در آینده بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در هر صورت عوامل بسیار مختلفی می‌ تواند بر قیمت رمز ارز تاثیر بگذارد و در ارز دیجیتال میکر نیز این قضیه صادق است و اخبار فاندامنتال تاثیرات بسیار زیادی را بر این ارز گذاشته اند. از آن جایی که تعداد توکن این رمز ارز دیجیتال بسیار محدود می باشد خود دلیلی بر پامپ شدن قیمت آن در مقاطع زمانی مختلف بوده است.

اما باید گفت که تحلیل های تکنیکال و تحلیل های بنیادی نیز بر ارز دیجیتال تأثیر های فراوانی را گذاشته اند و در حال حاضر قیمت ارز میکر با توجه به کلیاتی که در بازار وجود دارد قیمت بسیار پایینی است و با سقف خود ۲۰۰ درصد فاصله قیمتی دارد.

منظور از توکن سوزی میکر چیست؟

ارز دیجیتال Maker توکن سوزی آنچنان بزرگی نداشته است زیرا توکن‌ های آن ها به قدری محدود هست که سازندگان این ارز دیجیتال قبل از ارائه این ارز توکن های آن را به صورت محدود ارائه کردند و در حال حاضر تعداد آن ها یک میلیون عدد می باشد که در مقایسه با ارزهای دیجیتال دیگر یک رقم بسیار بسیار پایین تری می باشد که توکن سوزی در آن بسیار منطقی نیست.

زیرا هم قیمت در این ارز دیجیتال بسیار بالا است و هم از لحاظ تعداد بسیار محدود می باشد و تیم فنی این ارز دیجیتال قبل از ارائه آن این مسئله را به صورت کلی حل کرده است.

مقایسه ارز دیجیتال Maker با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال Maker با دیگر رمز ارزها

هر فردی که علاقه ای به دنیای رمز ارزها و همچنین دانش کمی از این بازار داشته باشد می‌ تواند به راحتی تشخیص دهد که ارزهای دیجیتال تفاوت‌ های بسیاری با یکدیگر دارند. اگر چه که با ریزش بیت‌ کوین همگی آن ها می ریزند و افت قیمت دارند. اما باید گفت که تفاوت های بسیاری در آن ها وجود دارد و باید آن ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

مقایسه ارز دیجیتال میکر با بیت کوین

این ارز دیجیتال در مقام مقایسه با پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین چیزی برای گفتن ندارد زیرا بیت کوین با تسلط بر بازار توانسته است نیمی از پول های موجود در بازار را در برای خود به گردش در بیاورد. در حالی که ارز دیجیتال میکر توانست تنها با نه صدم درصد از کل بازار خود را به قیمت ۲۵۰۰ دلار برساند و در حال حاضر در این قیمت معامله شود و باید گفت که نسبت به بیت کوین ۵۷ رتبه پایین تر است.

مقایسه ارز دیجیتال میکر با اتریوم

باید گفت که مقایسه ارز دیجیتال میکر و اتریوم یک مقایسه تقریباً اشتباه از نظر حجم بازار است زیرا اتریوم بسیار بالاتر است و در دسته 10 ارز دیجیتال برتر دنیا نیز قرار دارد. باید گفت که از لحاظ فنی نیز اتریوم توانسته است از ارز دیجیتال میکر ببرد. همچنین از لحاظ اصالت ارز دیجیتال بسیار قدیمی تر از این ارز می باشد و به صورت کلی حرفی برای گفتن مقابل اعتماد ندارد و همچنین ۵۶ بهره از نظر حجم بازار از اتریوم پایین‌ تر است.

مقایسه ارز دیجیتال میکر با دوج کوین

می توان گفت این دو ارز دیجیتال برای مقایسه با یکدیگر هر کدام از سویی می توانند برنده باشند. مثلا ارز دیجیتال میکر از لحاظ فنی و پلتفرم کلی و اهداف از ارز دیجیتال دوج کوین بسیار قوی تر می باشد و آینده ای روشن تر دارد. اما از لحاظ حجم کل بازار از دوج کوین بسیار پایین تر قرار دارد و حجم بازار دوج کوین به صورت روزانه خیلی بیشتر از ارز میکر می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال میکر با ترون

شاید مقایسه هر ارز دیجیتالی با رمز ارز ترون یک مقایسه منطقی باشد. شاید گفتن نام ترون برای مقایسه خود ایجاد کننده یک رقابت تنگا تنگ شود اما باید گفت که از لحاظ فنی اهداف دو پروژه متفاوت است. از لحاظ حجم بازار میکر از ارز دیجیتال ترون بسیار پایین تر می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

برای دانلود کیف پول میکر کدام کیف پول پیشنهاد می شود؟

همانطور که می دانید برای امنیت ارزهای دیجیتال خود باید کیف پول مخصوص خودتان را انتخاب کنید که پیشنهاد معامله گران بزرگ بازار کریپتوکارنسی کیف پول های سرد می باشد که با انتخاب این کیف پول ها می توانید با خیال راحت و امنیت بالا اقدام به خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال تان کنید.

از کدام صرافی می توان بهترین قیمت ارز میکر را رصد کرد؟

اول از همه باید بدانید که قیمت لحظه ای میکر و دیگر ارزهای دیجیتال در سایت های معتبر و رسمی صاحبان ارزهای دیجیتال و دیگر سایت های مربوطه موجود می باشد اما در صرافی های خارجی چون بایننس نمودار میکرو همچنین قیمت لحظه ای آن وجود دارد.

قیمت رمز ارز میکر به تومان چقدر است؟

قیمت این رمز ارز به تومان ۶۹,۲۸۲,۵۷۵ است که شما می توانید با ماشین حساب دستی و ماشین حساب ارز دیجیتال میکر این ارز دیجیتال دلاری را به تومان و یا ریال محاسبه کنید.

از چه طریقی می توان به استخراج Maker پرداخت؟

برای استخراج و یا به اصطلاح ماین کردن ارزهای دیجیتال مختلف و یا ارز دیجیتال میکر باید دستگاه استخراج میکر فراهم کرد و بعد از آن باید یک اینترنت پر سرعت، برق قوی، سیستم خانگی و سیستم خنک کننده هوا تهیه کرد و بعد از فراهم کردن این موارد می‌ توان به ماین کردن ارز دیجیتال پرداخت.

نماد میکر چیست؟

نماد اختصاری این ارز دیجیتال MKR است.

پلتفرم و بستر شبکه انتقال میکر چیست؟

پلتفرم ارز Maker بر اساس شبکه اتریوم است همچنین باید گفت که بلاک چین اتریوم محبوبیت و شهرت خود را مدیون اکو سیستمی می‌ باشد که در راستا قرارداد های هوشمند به وجود آمده است و از طرفی توکن اتریوم EC-R20 می باشد که نیز از توکن MKR پشتیبانی می‌ کند.

معایب رمز ارز Maker چیست؟

درباره میکر باید گفت که نگهداری از کیف پول بر عهده خود کاربران می باشد و این ارز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد و همچنین مثل سازمان‌ های مالی سنتی تحت نظارت نمی باشند.

پروتکل Maker شبیه به چیست؟

پروتکل این رمز ارز عملکردی شبیه به بانک دارد و در واقع در بررسی ارز میکر باید گفت که همانند بانک وامی را با سود و پس انداز در توکن بومی یعنی DAI انجام می‌ دهد و شارژ می‌ کند.

اکو سیستم Maker بر چه اساسی نهاده شده است؟

کلیه اکو سیستم این ارز دیجیتال بر این اساس بنا نهاده شده که گفته شده از آینده بسیار موفقی در انتظار این ارز دیجیتال می باشد.

حساب میکر چگونه است؟

این حساب با پلتفرم اتریوم قابل انتقال است و یک شبکه یک طرفه دارد و باید در نظر داشت که کارمزد های حساب اتریوم بالا است و برای انتقال بسیاری از افراد مجبور اند که ارز را تبدیل به دلار کرده و سپس انتقال دهند تا کارمزد کمتری بدهند.

مهم ترین و بهترین ویژگی این ارز دیجیتال چیست؟

ثبات و یکپارچگی از ویژگی‌ های منحصر به فرد این رمز ارز می باشد.

تعداد توکن های عرضه شده Maker چقدر است؟

تا به امروز تعداد توکن‌ های ارز شده یک میلیون می باشد.

یکی از تفاوت‌ های اصلی میکر با دیگر ارزها چیست؟

این ارز دیجیتال با سیستم دو توکنی کار می کند.

ارز Maker را در کجا می توان ذخیره کرد؟

این ارز دیجیتال را می توان در کیف پول های مختلفی ذخیره کرد اما بهترین و مطمئن ترین کیف پول، کیف پول های سرد مانند لجر نانو اس هستند.

رمز ارز Maker از چه سالی بازار کریپتوکارنسی عرضه شد؟

این ارز از سال ۲۰۱۴ پروتکل MKR در راستا ایجاد ثبات در بازار و همچنین کنترل نوسانات قیمتی به بازار عرضه شد.

4/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها