تبلیغات
کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟ آموزش ارزهای دیجیتال

آینده شیبا اینو + تحلیل و راهنمای خرید Shiba ino

  • توسط asie
  • 20 دقیقه

شاید در کلام اول و بعد از دیدن نام این ارز دیجیتال آن را مسخره کنید اما باید گفت که ارز دیجیتال شیبا اینو یک توکن جدید است که از نام سگ نماینده دوج کوین الهام گرفته است و در واقع خود را قاتل ارز دوج می‌ داند. در واقع باید گفت که شیبا اینو بر بستر اتریوم ایجاد شده است و از لحاظ پروژه و هدف هیچ گونه اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و شت کوین به حساب می آید. در واقع باید گفت که هر دوی این توکن ها شت کوین می باشند و با حمایت های برخی از افراد توانستند تا به اینجا رشد کنند. در واقع اکو سیستم شیبا یک کوادریلیون است و با عرضه 250000000 در دسترس عموم است. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این ارز آشنا گردید.

ارز دیجیتال شیبا اینو چیست؟

ارز دیجیتال شیبا اینو چیست؟

در رابطه با چیستی این ارز ما فقط می توانیم بگوییم که این ارز رمز نگاری شده از لحاظ منطقی در جایگاه خوبی به سر نمی‌ برد اما از لحاظ احساسی این ارز دیجیتال توانست در کمتر از یک سال 1000 درصد رشد کند و بسیاری از سرمایه گذاران طمع کردند و به دنبال سرمایه گذاری بر روی این ارز بودند. در واقع شما می توانید با خرید صد دلار از این رمز ارز به هفت میلیارد عدد شیبا برسید که در صورت یک دلاری شدن این رمز ارز بسیاری از شما میلیاردر های آینده خواهید بود.

اما باید گفت که تا حد بسیار زیادی این قضیه یک خیال بیشتر نیست و رشد ارز دیجیتال شیبا اینو زمانی اتفاق افتاد که حجم بازار این رمز ارز پایین بود اما در حال حاضر با حجم بالا این رمز ارز چنین قیمتی حد الامکان در طول یک سال خارج از تصور است.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

از لحاظ تیم فنی پروژه و نقشه راه خرید ارز دیجیتال شیبا اینو به شدت یک امر اشتباه است و می‌توان گفت که سرمایه‌ گذاری بر روی این ارز می‌ تواند یک شب سرمایه شما را نابود و یا این که یک شبه شما را به اوج خود برساند که در گذشته Shiba ino چنین امری امکان پذیر بوده است.

با دقتی بسیار کوچک بر روی این رمز ارز می توانید پی ببرید که رشد و سود های این رمز ارز و همچنین نزول هایش به قدری بالا بوده است که در زمان ورود شما به این ارز می توانید سرمایه خود را از دست رفته و یا چندین برابر ببینید.

اما از لحاظ فنی نمی‌ توان این را پیشنهاد کرد و به شدت دچار مشکل است. برای سرمایه داران خرید مقداری از این رمز ارز با سود های خود توصیه می شود اما برای کسانی که قصد سرمایه گذاری منطقی دارند این رمز ارز توصیه مناسبی نمی شود.

آینده ارز شیبا اینو در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز شیبا اینو در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

از آن جایی که ارز دیجیتال شیبا اینو شت کوین محض می‌ باشد و دلیل پیدایش این رمز ارز فقط رقابت با ارز دیجیتال دوج کوین بوده است باید گفت که آینده این رمز ارز و یا رمز ارزهایی به مانند Shiba ino بسیار مبهم است و نمی توان تشخیص داد که چگونه رقم می خورد.

می توان گفت که در آینده این رمز ارز با هیجانات بسیار بالا مردم به یک سنت و یا حتی یک دلار نزدیک می‌ شود و یا می توان گفت که در سال ۲۰۲۲ رمز ارزی به نام شیبا وجود ندارد و از صرافی‌ های لیست شده است همگی این قضایا برای چنین ارزهایی کاملا امکان‌ پذیر است و به دور از منطق نیست.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

عملکرد ارز Shiba ino در سال ۲۰۲۱ به قدری خوب بود و توانست رشد های عظیمی به خود ببیند که بسیاری از مردم دچار هیجانات بسیار سنگین شدند و تصمیم بر سرمایه‌ گذاری بر روی این رمز ارز گذاشتند. در واقع باید گفت که بسیاری از آن ها نیز در سود بودند اما بسیاری نیز در ضرر.

سرمایه گذاری بر روی چنین ارزهایی می‌ تواند سودهای کلان و ضرر های کلان را برای شما بر جای بگذارد و باید دقت کرد که ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از ارزهایی می باشد که حجم بالا بسیار مناسبی دارد و این حجم در گذشته این بازار دیده نشده است.

در واقع پس از پیدایش ارز دیجیتال Shiba ino در سال‌ های گذشته ارزش این ارز دیجیتال 0/000000000001 بوده است که در حال حاضر با از بین رفتن ۷ صفر از آن رشد بسیار عجیبی را کرده است و بسیاری از افرادی را که در اوایل این رمز ارز را خریداری کردند به گنج رسانده است اما در مورد آینده و چگونگی آن نمی‌ توان هیچ اطلاعات دقیقی داد.

برای ماینینگ شیبا اینو چه کاری باید انجام داد؟

هر فردی که اطلاعات اندکی درباره ماینینگ و یا استخراج ارزهای دیجیتال در دسترس داشته باشد می داند که برای استخراج یک ارز دیجیتال باید مسائل فنی را حتماً رعایت کند. به این شکل که باید ماینر مخصوص با آن ارز دیجیتال را تهیه کند که در این جا منظور ما ارز شیبا اینو می باشد.

سپس سیستم فنی اینترنت و همچنین سیستم های خنک کننده خود را بررسی کنند و در جای مناسبی آن را قرار دهد در رابطه با ارز دیجیتال Shiba ino باید گفت که این ارز توسط افراد بسیار کمی ماین می‌ شود. زیرا یک شت کوین می باشد و هر لحظه نابود شدن آن دور از انتظار نیست.

استخراج شیبا اینو با گوشی امکان پذیر است؟

نه تنها استخراج ارز دیجیتال شیبا بلکه استخراج ارزهای دیجیتال دیگر با گوشی امکان پذیر است اما باید در نظر گرفت که سیستم فنی و ریز پردازنده که در گوشی به کار رفته است برای استخراج اصلا مناسب نمی باشد و می تواند آسیب‌های جدی به گوشی شما برساند و سیستم استخراج کردن حرفه‌ ای کاملا جدا از گوشی می باشد و توانایی گوشی برای استخراج بسیار پایین است.

در نهایت منجر به سوخته شدن گوشی شما می شود و مقداری ارزی که از آن استخراج می شود بسیار کم است و مقرون به صرفه نمی باشد که اگر شما با گوشی خود ارزهای دیجیتال را استخراج کنید به صورت کلی باید گفت که استخراج با گوشی مناسب نیست.

لزوم داشتن کیف پول برای شیبا اینو چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای شیبا اینو چیست؟

لزوم داشتن امن ترین کیف پول نه تنها برای ارز دیجیتال Shiba ino بلکه برای تمامی ارزهای دیجیتال وجود دارد و شما باید حتماً یک کیف پول را داشته باشید تا بتوانید ارزهای خود را در داخل آن نگهداری کنید. به عنوان یک مثال کیف پول در دنیا رمز نگاری شده به مانند داشتن یک روغن برای ماشین است یعنی بدون کیف پول شما نمی‌ توانید در دنیا ارزهای دیجیتال اقدام به ترید و سرمایه‌ گذاری کنید. برای ارز دیجیتال Shiba ino که در دنیا رمز ارز یک نوع ارز می باشد این قضیه صدق می کند و شما باید بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای این ارز را داشته باشید.

جدول اطلاعات

در این جا موارد مهم درباره ارز شیبا اینو را با هم بررسی خواهیم کرد.

موضوع شیبا اینو
لزوم داشتن کیف پول برای شیبا اینو چیست؟ امنیت و نگهداری از سرمایه
کدام سایت های ایرانی ارز شیبا اینو را خرید و فروش می کنند؟ اکس کوین و نوبیتکس
بهترین صرافی های خارجی برای خرید Shiba ino کدام است؟ بایننس و هوبی
چه عواملی بر تعیین رمز ارز شیبا اینو تاثیر گذار است؟ احساسات مردم
ارز دیجیتال شیبا اینو قانونی است؟

ارز دیجیتال شیبا اینو قانونی است؟

از لحاظ قانونی ارز دیجیتال Shiba ino هیچ امکاناتی را در دسترس کاربران خود قرار نداده است تا بتوان تشخیص داد که ارز قانونی است یا غیر قانونی و یا این که اصلاً یک کلاهبرداری عظیم توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال باشد. ارز دیجیتال Shiba ino به عنوان یک شت کوین در بازار ارزهای رمز نگاری شده شناخته می شود و قانونی یا غیر قانونی بودن آن زیاد مطرح نیست.

زیرا چنین ارزهای دیجیتالی به سادگی قابل تشخیص هستند و می‌ توان گفت که آن ها از لحاظ پروژه و تیم فنی قوی نیستند و قانونی یا غیر قانونی بودن آن ها فرقی در آن ها ایجاد نمی‌ کند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Shiba ino کدام است؟

ارز دیجیتال Shiba ino در ابتدا راه خود که تولید شد و در اختیار عموم قرار گرفته شد در صرافی‌ های بسیار کمی لیست شد و افراد بسیار کمی این ارز دیجیتال را می‌ شناختند و آن را ترید می کردند. اما با گذشت زمان و لیست شدن پشت سر هم در صرافی های معتبر باعث شد که این ارز دیجیتال رشد های قیمتی بسیار عجیبی را به همراه داشته باشد و توسط مردم بیشتری شناخته شود. باید گفت که این ارز دیجیتال از لحاظ فنی هیچگونه قابلیت قابل عرضه ای ندارد و به عنوان یک میم کوین شناخته می شود.

بایننس

همانطور که اشاره شد باید گفت که صرافی ها به دنبال حجم معاملات هستند و لیست شدن یک ارز در صرافی معتبر نشان از قوی بودن و یا مناسب بودن آن پروژه نیست. صرافی‌ ها ارزهایی را که حجم مارکت بالایی را دارند در خود لیست می‌ کنند تا بتوانند کارمزد هایی را که بر روی این ارز سرمایه‌ گذاری می‌ کنند را جذب کنند. صرافی بایننس که به عنوان آخرین صرافی این ارز را لیست کرد امکان ترید آن را به معامله گران داد.

کوکوین

این صرافی اکثراً ارزهایی را که معتبر هستند لیست می کند اما در این قضیه یک تناقض بسیار بزرگ را می‌ بینیم که با لیست شدن ارزهایی مانند شیبا اینو و همچنین دوج کوین باید گفت که صرافی ها بیشتر به دنبال کارمزد معاملات هستند تا قوی بودن یک ارز.

اوککس

شاید جالب باشد که حجم معاملات ارز دیجیتال Shiba ino باعث شد که صرافی های بسیاری از جمله صرافی اوککس این ارز را در صرافی خود لیست کنند تا بتوانند از کارمزد های آن استفاده کنند شما می توانید به صورت اهرم دار این ارز را در صرافی اوککس نیز معامله کنید.

کوینکس

این صرافی از جمله صرافی هایی می باشد که محبوب ایرانی‌ ها است و بیشتر کاربران این صرافی را ایرانی ها تشکیل می دهند در واقع این صرافی هم به عنوان یک صرافی معتبر که در بازار قرار دارد. خود را از قافله جا نگذاشت و با لیست کردن ارز دیجیتال Shiba ino امکان معامله این ارز را به کاربران خود داد.

هوبی

باید گفت صرافی شیبا اینو به صورت اختصاصی وجود ندارد و از طریق این صرافی می‌ توان به خرید و فروش ارز Shiba ino پرداخت. هوبی و صرافی های ذکر شده جز بهترین صرافی خرید شیبا اینو می باشند.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

رمز ارز شیبا اینو از آن جایی که توسط بسیاری از صرافی های خارجی لیست شده و حجم معاملات بسیار خوبی که در این رمز ارز ایجاد شد باعث شد که صرافی های ایرانی نیز به فکر لیست شدن این رمز ارز بیفتند. بسیاری از صرافی‌ ها ایرانی، والکس، اکس کوین، نوبیتکس و ارز جو نیز با لیست کردن این رمز ارز امکان مبادله این ارز را به معامله‌ گران خود دادند و از شش ماه پیش صرافی های ایرانی نیز امکان ترید این ارز را به کاربران خود داده اند.

آیا تعداد توکن های شیبا اینو محدود است؟

همانطور که گفته شد تعداد توکن های ارزهای دیجیتال می‌ توانند به صورت محدود و یا به صورت نا محدود باشند. ارز دیجیتال شیبا اینو از آن دسته ارزهایی می باشد که تعداد عرضه کلش بسیار زیاد می باشد و مقدارش 1000000000000000 می باشد.

از این تعداد 394796000000000 استخراج شده است و همانطور که مشاهده می کنید هیچ دلیل و منطقی پشت این ارز نمی باشد که این مقدار عرضه کل داشته باشد و از لحاظ فنی ارز دیجیتال Shiba ino اصلاً قابل تایید نیست.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

از آن جایی که ارز دیجیتال شیبا اینو یک شت کوین می‌ باشد عوامل بسیار زیادی در قیمت آن می‌ تواند تاثیر بگذارد. عواملی خارج از تحلیل های بنیادی و تحلیل هایی مانند فاندامنتال و اخبار فاندامنتال، تحلیل‌ هایی مانند تحلیل تکنیکال و تحلیل تکنیکال هفتگی که همه این موارد می‌ تواند تاثیر خود را بر این ارز دیجیتال بگذارند.

اما به صورت کلی باید در نظر داشت که هیجان و احساسات تریدر ها در ارزهایی مانند Shiba ino به قدری بالا است که نزول و یا رشد این ارز دیجیتال می تواند به صورت بسیار شدید اتفاق بیفتد و از هر سمتی که بیرون بزند مردم با احساسات شیبا اینو را دنبال می‌ کنند و می‌ توانند مانند گله ای از زامبی ها عمل کنند و قیمت را جابجا کند.

منظور از توکن سوزی ارز شیبا اینو چیست؟

درست است که ارز دیجیتال شیبا اینو یک شت کوین می باشد اما باید گفت که این ارز دیجیتال مدیر پروژه و تیم خود را دارد. در بعضی از مواقع توکن سوزی هایی دارد. از آن جا که توکن های این ارز دیجیتال بسیار زیاد می باشد سوزاندن توکن هایش به صورت بسیار بالا نیز امری منطقی است و هر سری که این اتفاق می‌ افتد توکن های بسیاری از آن سوزانده می شود و در قیمت اتفاق آن چنانی نمی افتد. زیرا آن چیزی که قیمت این ارز دیجیتال را بالا و پایین می کند نوسان‌ های احساسی مردم می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال Shiba ino با دیگر رمز ارزها

مقایسه ارز دیجیتال Shiba ino با دیگر رمز ارزها

از آن جایی که ارز دیجیتال شیبا اینو به عنوان یک ارز نا معتبر شناخته می‌ شود در اصطلاح بازار یک شت کوین است. بسیاری از سرمایه داران بزرگ بخش بسیار کوچکی از سرمایه خود را به این ارز اختصاص داده اند که دلیل آن هم این است که حجم بسیار بالایی در این ارز در حال گردش است. مقایسه این ارز با پروژه هایی که تیم فنی بسیار قوی دارند عملی نیست. اما مقایسه آن با ارزهایی مانند دوج کوین و میم کوین ها یک مقایسه منطقی باشد.

مقایسه ارز دیجیتال شیبا اینو با بیت کوین‌

شاید هر فردی که اطلاعاتی درباره بازار کریپتوکارنسی نداشته باشد مقایسه شیبا اینو با بیت کوین را خنده‌ دار نبیند. اما افرادی که تجربه هر چند کمی در بازار های مالی علی الخصوص بازار های کریپتوکارنسی دارند به خوبی می‌ دانند که شیبا اینو در برابر ارز دیجیتالی مثل پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین هیچ‌ گونه حرفی ندارد و نمی‌ تواند هیچگونه مقابله ای کند نه از لحاظ فنی نه از لحاظ حجم نه از لحاظ میزان تسلط بر بازار و نه از لحاظ پروژه.

مقایسه ارز دیجیتال شیبا اینو با اتریوم

همانگونه که مقایسه این دو را با هم یک مقایسه بدون داده می‌ دانیم. باید گفت که شیبا اینو بر اساس شبکه اتریوم به وجود آمده است یعنی با نابودی اتریوم شیبا اینو نیز نابود می شود. پس از مقایسه این دو ممکن نیست زیرا اتریوم از هر لحاظی از توکن شیبا بالا تر است و شیبا بخش بسیار کوچکی از بازار اتر یا اتریوم می باشد که در مقام مقایسه با آن نیست.

مقایسه ارز دیجیتال شیبا اینو با دوج کوین

شاید مقایسه شیبا اینو با دوج کوین یک مقایسه سالم و درست باشد. زیرا شیبا اینو به عنوان قاتل دوج کوین وارد بازار شده است و قصد دارد که جایگزین دوج کوین باشد. از لحاظ فنی هر دوی این پروژه ها بسیار نزدیک به هم هستند. همچنین باید گفت که از لحاظ حجم بازار شیبا اینو بسیار پر قدرت تر از دوج کوین بوده است که البته در برخی از مقاطع زمانی. اما در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله Shiba ino یازده پله از دوج کوین پایین تر است و حجم معاملات دوج کوین بسیار بالا تر از شیبا اینو است.

مقایسه ارز دیجیتال شیبا اینو با ترون

ترون از ارزهای دیجیتال یکه تاز بازار رمز ارزها می باشد و در دسته 10 ارز دیجیتال برتر جهان نیز قرار دارد و مقایسه Shiba ino با ترون از لحاظ فنی درست نمی باشد. اما باید گفت که از لحاظ حجم بازار شیبا اینو با نه پله صعود بالاتر از ترون قرار دارد و توانسته جایگاه خود را تثبیت کند از لحاظ حجم در طول روز بیشتر از ترون حجم معاملات دارد و شاید این امر برای کسانی که منطقی تر باشند فاجعه می باشد.

سوالات متداول

قیمت شیبا اینو در آینده چگونه پیش بینی شده است؟

با توجه به تحلیل های فاندامنتال پیش بینی شده ممکن است این ارز در آینده از بین خواهد رفت و یا افزایش قیمت‌ ها خواهند داشت و باید گفت از ارزهای دیجیتال نامعتبر بازار می باشد.

دانلود کیف پول شیبا اینو چگونه امکان پذیر است؟

برای دانلود کیف پول های معتبر و امن بهتر است سراغ کیف پول های سرد بروید زیرا کیف پول های ارزهای دیجیتال و صرافی ها معتبر و قابل اعتماد نیستند.

از کدام سایت باید بهترین قیمت شیبا اینو را رصد کرد؟

از سایت ها و صرافی های مختلفی می توان قیمت ارزهای دیجیتال را دنبال کرد.

ماشین حساب شیبا اینو چیست؟

درباره شیبا اینو و ماشین حساب ارز دیجیتال آن باید گفت از طریق این ماشین حساب می‌ توان ارز دیجیتال مدنظر خود را به تومان و یا ریال محاسبه کرد.

نماد شیبا اینو چیست؟

این رمز ارز با علامت اختصاری SHIB نشان دادن می شود.

این ارز در چه سالی تاسیس شد؟

در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد.

ارز شیبا به مراه با کدام ارز به بازار عرضه شد؟

رمز ارز دوج کوین در سال ۲۰۱۳.

ایده رمز ارز شیبا توسط چه فردی بود؟

این ایده توسط فردی به نام Ryoshi مطرح شد.

شعار شیبا چیست؟

قاتل دوج کوین.

چه عواملی بر تعیین رمز ارز شیبا تاثیر گذار است؟

با جرات می توان گفت احساسات مردم بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است.

نمودار شیبا اینو نشان دهنده چیست؟

در بررسی ارز شیبا اینو و همچنین نمودار باید بیان کرد که با توجه به نمودار می توان افزایش و یا کاهش قیمت را در روز و یا در هفته مشاهده کرد که قبل معامله حتماً باید نمودار را رصد کرد.

دستگاه استخراج شیبا اینو چیست؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که دستگاه های ماینر مختلفی موجود می باشند که علاوه بر این ارز می‌ توان ارز های دیگری را نیز استخراج کرد.

قیمت ارز شیبا اینو به تومان چقدر است؟

قیمت این ارز یک تومان می باشد و باید گفت از ارزهای دیجیتال ضعیف بازار می باشد.

بستر شبکه انتقال شیبا اینو بر چه مبنایی است؟

بر اساس بستر شبکه اتریوم‌ به وجود آمده است و اگر تریوم از بین برود این ارز هم نابود می شود.

حساب شیبا اینو چگونه است؟

در رابطه با حساب این ارز باید گفت که شبکه آن همانند اتریوم‌ می باشد و حسابش هم به آن شبیه است.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها