تبلیغات
جدول اطلاعات آموزش ارزهای دیجیتال

ارز استکس (stx) معرفی و بررسی آینده

  • توسط zahra
  • 24 دقیقه

استکس نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که بر پایه قرارداد های هوشمند می باشد و قرارداد ها را برای بیت کوین فعال می کند. رمز ارز دیجیتالی استکس به عنوان یک سوخت برای اجرای قرارداد های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم درباره این رمز ارز دیجیتالی به شما توضیحات جالبی را ارائه دهیم و همه آن چه که درباره این ارز برای شما مورد نیاز است را به شما آموزش دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست اطلاعات جالبی را درباره این رمز ارز دیجیتالی بدانید.

ارز دیجیتال استکس چیست؟

ارز دیجیتال استکس چیست؟

رمز ارز دیجیتالی استکس در سال 2013 توسط افرادی به نام های Muneeb Ali و Ryan Shea ساخته شد. در واقع شرکت بلاک استک با هدف رفع مشکلات موبایل های امروزی سعی در به وجود آوردن این ارز دیجیتالی داشت. بلاک استک پلتفرمی است که به صورت کامل به پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین بستگی دارد اما همه اطلاعات را در بیت کوین ذخیره نمی کند.

این رمز ارز دارای فایده های بسیاری مانند سهولت در استفاده و مقیاس پذیری داشته و البته کنترل کاربر را نیز بر عهده دارد. شما می توانید برای به دست آوردن این رمز ارز دیجیتالی از صرافی های دیجیتالی استفاده کنید و یا از طریق استفاده از دستگاه ماینر آن ها را استخراج کنید.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در عرصه ارزهای دیجیتالی هستند می خواهند بدانند که آیا رمز ارز دیجیتالی استکس ارزش خریدن دارد؟ اگر نگاهی به تحلیل نمودار های تکنیکال و فاندامنتال کنید و قیمت لحظه ای این رمز ارز را نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که این رمز ارز دیجیتالی در طی 1 سال گذشته افزایش قیمت بسیار قابل توجهی را داشته است.

البته گفتنی است که در ماه های اخیر رمز ارز دیجیتالی استکس دارای ریزش و افت قیمت هایی نیز بوده که بسیار ناچیز است. در پاسخ به این سوال باید گفت برای جلوگیری از ضرر و زیان های مالی بهتر است که تا زمانی که ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی مثبت نشده است صبر کرده و سپس اقدام به خرید رمز ارز دیجیتالی استکس کنید.

آینده ارز استکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز استکس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

برای این که آینده ارزهای دیجیتالی را پیش بینی کنید باید در ابتدا به نمودار های تکنیکال و فاندامنتال و اخبار فاندامنتال استکس و البته بیت کوین نگاهی کنید. چرا که ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی به صورت کامل به بیت کوین بستگی داشته و قیمت خود را از آن می گیرد.

البته لازم به ذکر است که در حالت کلی پیش بینی درباره درباره آینده یک ارز دیجیتالی بسیار بحث پر چالش و سختی می باشد و نمی توان به صورت قطعی درباره آن نظری داد. با توجه به تحلیل هایی که کارشناسان مسائل اقتصادی داشته اند می توانیم به این نتیجه برسیم که در سال آینده یعنی سال 2022 میلادی به علت فراگیر شدن کم تر ویروس کرونا قیمت ها به روال سابق خود بازگردد و ریزش قیمت بسیار زیادی را همه رمز ارزهای دیجیتالی تجربه کنند. البته این در حد یک احتمال بوده و کاملا فرضی می باشد. امکان دارد که این اتفاق رخ بدهد و یا این که اتفاق نیفتد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

در سال جاری یعنی سال 2021 میلادی رمز ارز دیجیتالی استکس دچار افزایش قیمت ناگهانی و بسیار زیادی شده است. البته گفتنی است که در روز های اخیر شاهد افت و کاهش قیمت هایی از این رمز ارز دیجیتالی بوده ایم. در حالت کلی اگر بخواهیم عملکرد یک ارز دیجیتالی را بررسی کنیم باید به تحلیل هایی که کارشناسان مسائل اقتصادی داشته اند نگاهی کنیم و یا نمودار های تکنیکال و فاندامنتال آن ارز را در سال 2021 بررسی نماییم.

این رمز ارز دیجیتالی در سال 2021 توانست بیشترین قیمت خود را تجربه نماید و سپس به ارزش و بهای پیشین خود باز گردد. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس را در طی 1 سال گذشته مشاهده نمایید.

  • قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در حال حاضر: 2.17 دلار
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در طی 1 روز گذشته: 6.74 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در طی 1 هفته گذشته: 9.79 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در طی 1 ماه گذشته: 68.96 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در طی 6 ماه گذشته: 4.28 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در طی 1 سال گذشته: 1296 درصد افزایش قیمت داشته است.

همان طور که در قسمت بالاتر نیز مشاهده می کنید، رمز ارز دیجیتالی استکس دارای نوسانات قیمت بسیار زیادی بوده و تا به حال ثبات قیمت نداشته است. البته این روند تغییرات استکس در سال 2021 بوده و ممکن است در سال 2022 عملکرد متفاوتی را از خود نشان بدهد که قابل پیش بینی کردن نباشد.

برای ماینینگ STACKS چه کاری باید انجام داد؟

بیشتر افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند، دوست دارند برای کسب سود و درآمد بیشتر از فرایند ماین کردن رمز ارزهای دیجیتالی استفاده کنند. برای این که یک رمز ارز دیجیتالی استخراج شود بهتر است که در ابتدا دستگاه ماینری که بالاترین نرخ هش ریت و پایین ترین میزان مصرف برق ماینر و انرژی را دارد تهیه شود.

این دستگاه ها تلاش می کنند که بتوانند مسائل و معادلات پیچیده ریاضی که بر سطح بلاک چین قرار دارد را حل کرده و رمز ارزهای دیجیتالی و ارزهای رمز نگاری شده ای را استخراج نمایند. البته انجام این فرایند به همین آسانی نبوده و هزینه های زیادی را به بار می آورد. برای ماین کردن رمز ارز دیجیتالی استکس باید هزینه هایی مانند میزان برق مصرفی و البته هزینه کرایه استخر را نیز در نظر گرفت.

استخراج استکس با گوشی امکان پذیر است؟

بیشترین سوالی که ذهن همه افراد را به خود درگیر کرده این است که آیا به وسیله تلفن همراه نیز می توان کار های ماین کردن رمز ارزهای دیجیتالی را انجام داد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی استخراج همه رمز ارزهای دیجیتالی به وسیله تلفن های همراه امکان پذیر می باشد.

البته برای انجام این کار به تقویت کردن باتری های تلفن های همراه احتیاج بوده چرا که ممکن است به علت فشار کار بسیار بالا در حین انجام کار باتری بترکد. گفتنی است که برخلاف تصور عده ای فرایند استخراج و ماین کردن رمز ارزهای دیجیتالی به وسیله گوشی ها و تلفن های همراه هیچ صرفه اقتصادی به همراه نداشته و نمی توانند با سود آوری همراه باشند.

شما می توانید با دانلود برنامه های مخصوص استخراج این رمز ارز دیجیتالی را به وسیله لپ تاپ های خانگی و تلفن های همراه ممکن کنید.

لزوم داشتن کیف پول برای استکس چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای استکس چیست؟

بیشتر افراد گمان می کنند که تهیه امن ترین کیف پول برای رمز ارزهای دیجیتالی یک هزینه اضافه می باشد و ما احتیاجی به دانلود و خریدن آن نداریم. در حالی که به هیچ عنوان این گونه نبوده و تهیه یک کیف پول برای استکس از همه چیز مهم تر می باشد. همان طور که می دانید شما برای این که از پول های کاغذی و اسکناس های خود نگه داری و مراقبت کنید آن ها را یا در بانک ها و یا در کیف پول های مطمئن ذخیره می کنید پس باید رمز ارزهای دیجیتالی خود را نیز در کیف پول های مخصوص جای گذاری نمایید.

حتما می پرسید این پول ها که قابل لمس کردن نیستند پس باید چگونه آن ها را نگه داری و مراقبت کرد؟ برای این کار شما می توانید با جست و جو در سایت های مختلف اینترنتی بهترین کیف پول ارز دیجیتال مطمئن را که مخصوص برای همین کار تولید شده جست و جو کرده و دانلود نمایید.

ارز دیجیتال استکس قانونی است؟

بیشتر افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتالی گمان می کنند که خرید و فروش و معاملات رمز ارزهای دیجیتالی جرم بوده و در کشور ما غیر قانونی تلقی می شود. در حالی که این گونه نیست و معاملات رمز ارزهای دیجیتالی در کشور ما کاملا قانونی بوده و به هیچ عنوان جرم محسوب نمی شود.

البته لازم به ذکر است که برای استخراج و ماین کردن رمز ارز دیجیتالی استکس هیچ گونه مجوزی موجود نمی باشد و به علت مصرف زیاد برق و انرژی دستگاه های ماینر این کار در کشور غیر قانونی بوده و در صورت دیده شدن جریمه های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

مهم است بدانید که کشور چین نیز مانند ایران ماین کردن رمز ارزهای دیجیتالی به خصوص بیت کوین و استکس را به علت مصرف زیاد برق و انرژی در کشور خود ممنوع اعلام کرده است. در پاسخ به این سوال می توان گفت که خرید و فروش و معاملات رمز ارزهای دیجیتالی هیچ مشکلی ندارد و کاملا قانونی می باشد اما در مقابل آن باید از ماین کردن استکس به وسیله ماینر ها در کشور خودداری کرد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

استکس یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که با 2.78 دلار ارزش در جایگاه 51 جدول کوین مارکت نشسته است. در این قسمت می خواهیم در یک جدول اطلاعات موجود درباره این ارز را بررسی کنیم.

موضوعاستکس
صرافی های خرید و فروشبایننس، کوین بیس
سایت های ایرانی خرید و فروشآبان تتر، اکسیر
جایزه ماین کردناستکس
عوامل تاثیر گذار بر قیمت این ارزکرونا، عرضه و تقاضا

بهترین صرافی های خارجی برای خرید STACKS کدام است؟

صرافی های خارجی بسیاری وجود دارد که در سطح جهان و بین المللی در حال فعالیت می باشند. بیشتر این صرافی ها تلاش می کنند تا با ارائه بهترین قیمت ها از رمز ارزهای دیجیتالی، آن ها را خرید و فروش نمایند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه به آن ها به شما بدهیم.

صرافی بایننس

یکی از بزرگ ترین صرافی های موجود در جهان که در سطح بین المللی در حال فعالیت می باشد صرافی بایننس است که کاربران فعال بسیار زیادی در آن وجود دارد. این صرافی دارای سرعت بسیار بالایی بوده و ارزهای دیجیتالی بسیار زیادی مانند استکس را مبادله و خرید و فروش می کنند. البته این صرافی دارای معایبی مانند فعالیت نکردن در کشور های تحریمی مانند ایران داشته که قابل حل شدن نمی باشد.

صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس یکی از معتبر ترین صرافی هایی است که در سطح جهان و به صورت بین المللی در حال فعالیت کردن می باشد. این صرافی با سرعت بسیار بالا و دریافت کارمزد بسیار کم کار های خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی را انجام می دهد. گفتنی است که این صرافی کاربران فعال بسیاری داشته و از رمز ارزهای دیجیتالی زیادی حمایت و پشتیبانی می کند.

صرافی کراکن

صرافی کراکن یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین صرافی هایی است که در جهان فعالیت می کند و از رمز ارزهای دیجیتالی بسیار زیادی به خصوص استکس حمایت و پشتیبانی می کند. در این صرافی امکاناتی مانند تحلیل نمودار های فاندامنتال و تکنیکال وجود داشته که به صورت دقیق پیش بینی می کند که در آینده ارزش و بهای رمز ارزهای دیجیتالی به چه صورت خواهد بود.

صرافی هیوبی گلوبال

صرافی هیوبی گلوبال نیز از دیگر صرافی های برتر و خارجی می باشد که رمز ارز دیجیتالی استکس را خرید و فروش می کند. این صرافی تلاش می کند تا با دریافت کارمزد کم و سرعت تراکنش بسیار بالا رمز ارزهای دیجیتالی را معامله و خرید و فروش نماید. برای یافتن این صرافی شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرده و با یک جست و جوی ساده آن را پیدا کنید.

صرافی آی او

صرافی آی او یکی از بهترین صرافی هایی است که در زمینه خرید و فروش و معاملات رمز ارزهای دیجیتالی فعالیت می کند و کارمزد تراکنش مناسبی را نیز دریافت می کند. در این صرافی امکاناتی مانند تامین کردن امنیت حساب همه کاربران و البته نمایش قیمت لحظه ای همه رمز ارزهای دیجیتالی وجود دارد. صرافی آی او تلاش می کند تا با حفظ اطلاعات همه کاربران و سرمایه گذاران یکی از بهترین صرافی های موجود در سطح جهان باشد.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی بسیاری وجود دارد که ارزهای دیجیتالی را معامله و خرید و فروش می کنند. برخی از این سایت ها تلاش می کند تا با سرعت بسیار بالا و قیمت مناسب ارزها را تبادل نمایند. یکی از این سایت های ایرانی و داخلی آبان تتر نام داشته که از امنیت بالایی بهره مند بوده و قابل هک شدن نمی باشد.

از دیگر سایت های ایرانی که ارزهای دیجیتالی مانند استکس را خرید و فروش می کنند اکسیر است که از رمز ارزهای بسیاری حمایت می کند و البته بهترین قیمت ها را از رمز ارزهای دیجیتالی به شما ارائه می کند. برای پیدا کردن این سایت ها شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت آن ها را پیدا کرده و در آن وارد شوید.

آیا تعداد توکن های استکس محدود است؟

برخی از افراد می خواهند بدانند که آیا تعداد توکن های استکس و سایر رمز ارزهای دیجیتالی چقدر می باشد؟ تعداد سکه های توکن در دسترس از رمز ارز دیجیتالی استکس محدود بوده اما به صورت دقیق نیز تعداد آن مشخص نمی باشد. بیشتر افراد این گونه گمان می کنند که می توان تعداد سکه های توکن این رمز ارز دیجیتالی را محاسبه کرد. در حالی که این گونه نیست و نمی توانید آن ها را به صورت دقیق مورد شمارش قرار دهید.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در حالت کلی عوامل بسیاری هستند که می توانند ارزش و بهای رمز ارز دیجیتالی استکس را تعیین کنند. جالب است بدانید که قیمت این رمز ارز دیجیتالی به بیت کوین بستگی داشته و از آن تاثیر می پذیرد. یکی از عامل هایی که تعیین کننده قیمت این رمز ارز دیجیتالی می باشد، کرونا است که باعث بالا رفتن قیمت رمز ارزهای دیجیتالی شد.

از دیگر عوامل مهم و موثر در تعیین قیمت این رمز ارز دیجیتالی سخنرانی افراد معروف و بزرگ در زمینه ارزهای دیجیتالی می باشدکه می تواند باعث پایین یا بالا رفتن ارزش و بهای ارزهای دیجیتالی شود. البته عواملی مانند میزان عرضه و تقاضا نیز تاثیرات زیادی را در تعیین قیمت این رمز ارز دیجیتالی دارد. به این صورت که اگر تقاضا از ارزهای دیجیتالی زیاد باشد، عرضه آن کم تر شده و به دنبال آن قیمت این رمز ارز دیجیتالی نیز افزایش پیدا می کند.

منظور از توکن سوزی ارز استکس چیست؟

افراد فعال در حوزه رمز ارزهای دیجیتالی می خواهند بدانند که اصطلاحی به نام توکن سوزی چه معنا و مفهومی دارد؟ توکن سوزی به معنای حذف دائمی و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت آن ارز می باشد. برخی گمان می کنند که توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی می باشد در حالی که این گونه نبوده همه ارزهای دیجیتالی توکن سوزی دارند.

مقایسه ارز دیجیتال استکس با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال استکس با دیگر رمز ارزها

استکس نام یکی از رمز ارزهای دیجیتالی می باشد در طی 1 سال گذشته نوسانات قیمت بسیار زیادی را داشته است. در این قسمت می خواهیم این رمز ارز دیجیتالی را با سایر ارزهای دیجیتال بررسی کرده و اطلاعاتی را درباره آن ها به شما دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال استکس با بیت کوین

نخستین ارز دیجیتالی موجود در جهان بیت کوین می باشد که یکی از ارزهای پر نوسان در دنیای ارزهای دیجیتالی می باشد. این در حالی است که استکس در رتبه 56 جدول کوین مارکت قرار گرفته است و تاثیر خود را از بیت کوین می پذیرد.

مقایسه ارز دیجیتال استکس با اتریوم

دومین و محبوب ترین رمز ارز دیجیتالی موجود در جهان اتریوم می باشد که افراد علاقه زیادی به خریدن آن دارند. در مقابل آن استکس یک ارز دیجیتالی دسته چندم بوده که اصلا با اتریوم قابل مقایسه نمی باشد.

مقایسه ارز دیجیتال استکس با دوج کوین

سومین رمز ارز دیجیتالی موجود در جهان دوج کوین است که در ابتدا برای یک شوخی به وجود آمده بود و سپس به اوج معروفیت خود رسید. در برار آن استکس یکی از رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که ارزشی کم تر از دوج کوین داشته و نمی توان آن را با سومین ارز دیجیتالی جهان مقایسه کرد.

مقایسه ارز دیجیتال استکس با ترون

با نگاهی به آمار و نمودار های موجود از این دو ارز دیجیتالی می توانیم متوجه شویم که ترون و استکس هر دو از ارز هایی می باشند که بسیار پر نوسان بوده و دارای کاهش و یا افزایش قیمت بسیاری بوده است.

سوالات متداول

قیمت رمز ارز دیجیتالی استکس در حال حاضر چقدر است؟

قیمت این رمز ارز دیجیتالی اکنون 2.18 دلار می باشد.

نماد استکس چه می باشد؟

نماد اختصاری این ارز دیجیتالی STX می باشد.

آیا استکس در ایران خرید و فروش می شود؟

در کشور ایران نیز خرید و فروش و معاملات استکس انجام می گیرد.

قیمت لحظه ای استکس را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای دیدن قیمت لحظه ای استکس شما می توانید به سایت کوین مارکت مراجعه کنید.

ماشین حساب استکس از چه جاهایی قابل دانلود می باشد؟

برای دانلود ماشین حساب ارز دیجیتال استکس شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه های بازار و مایکت مراجعه کنید.

قیمت ارز دیجیتالی استکس چند تومان می باشد؟

قیمت این رمز ارز دیجیتالی 59 تومان می باشد.

دستگاه استخراج استکس چیست؟

برای استخراج رمز ارز دیجیتالی استکس شما می توانید از دستگاه انت ماینر ام 30 استفاده نمایید.

نمودار های ارز دیجیتالی استکس از کجا قابل مشاهده می باشد؟

برای مشاهده نمودار های تکنیکال و فاندامنتال استکس شما می توانید به سایت کوین مارکت مراجعه کنید.

جایزه ماین کردن استکس چیست؟

جایزه ماین کردن و استخراج رمز ارز استکس همان استکس می باشد.

بستر شبکه انتقال استکس چیست؟

بستر شبکه انتقال استکس بلاک چین نام دارد.

بهترین قیمت استکس چقدر بوده است؟

بهترین قیمت این ارز دیجیتالی 2.89 دلار بوده است.

صرافی خرید و فروش استکس کدام است؟

صرافی های خرید و فروش استکس بایننس و کوین بیس نام دارد.

دانلود کیف پول استکس از کجا امکان دارد؟

برای دانلود کیف پول استکس شما می توانید به سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی مانند بازار مراجعه کنید.

قیمت ارز استکس در آینده چگونه پیش بینی می شود؟

ممکن است که این ارز دچار ریزش و یا افزایش قیمت شود.

درباره ارز دیجیتالی استکس در کجا می توانیم مطالعه کنیم؟

برای مطالعه درباره ارز استکس شما می توانید به سایت رسمی این ارز دیجیتالی مراجعه کنید.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها