تبلیغات
سوالات متداول آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال آوی (Aave) بررسی وایت پیپر و ارز خرید

  • توسط zahra
  • 22 دقیقه

آوی نام یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که با هدف وام دادن و وام گرفتن از رمز ارزهای دیجیتالی تلاش می کند تا یک زیر ساخت شفاف و منبع باز را تولید نماید. جالب است بدانید که آوی یک لغت فنلاندی به معنای شبح می باشد و هیچ ارتباطی به ارزهای دیجیتالی ندارد. در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم به صورت دقیق این ارز دیجیتالی را بررسی کرده و اطلاعات جامع و کاملی را درباره آن ها به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این رمز ارز دیجیتالی بهره مند شوید.

ارز دیجیتال آوی چیست؟

ارز دیجیتال آوی چیست؟

آوی یکی از هزاران ارز دیجیتالی می باشد که با هدف وام دادن و وام گرفتن از رمز ارزهای دیجیتالی تلاش می کند تا یک زیر ساخت شفاف و منبع باز را تولید کند. نکته جالب این است که آوی یک لغت فنلاندی و به معنای شبح می باشد و این نام را به منظور تهیه یک زیر ساخت مناسب انتخاب کرده اند. این رمز ارز دیجیتالی یک پلتفرم بر سطح بلاک چین می باشد و شامل سه دسته وام دهندگان، وام گیرندگان و تامین کنندگان موجودی می باشد. تیم تشکیل دهنده این ارز دیجیتالی از مهندسان و کارشناسان بسیار ماهری می باشند که موجب ارائه خدمات بسیار ویژه و عالی به سرمایه گذاران و کاربران می شود. شما می توانید به وسیله والت هایی به نام لجر مانند لجر نانو اس و کیف پول ترزور این رمز ارز دیجیتالی را محافظت و نگه داری کنید.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتالی هستند می خواهند بدانند که آیا رمز ارز دیجیتالی آوی ارزش خرید و سرمایه گذاری را دارد؟ با نگاهی به نمودار های تکنیکال و فاندامنتال می توانید به این نتیجه برسید که این رمز ارز دیجیتالی تا به حال افزایش قیمت های بسیار زیادی را داشته است.

رمز ارز دیحیتالی آوی در مقایسه با 1 سال گذشته نزدیک به 900 درصد سود آوری داشته است و قطعا ارزش و بهای آن از این به بعد نیز بیشتر خواهد شد. با توجه به این که رمز ارز دیجیتالی آوی دارای ارزشی برابر با 4.09 میلیارد دلار می باشد و در جایگاه و رده 46 جدول کوین مارکت قرار گرفته است، می توانیم به این نتیجه برسیم که این ارز بسیار ارزش خرید دارد و می تواند سود های بسیار زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد.

آینده ارز آوی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز آوی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

بیشتر افراد فعال در زمینه رمز ارزهای دیجیتالی دوست دارند بدانند که آینده این رمز ارز دیجیتالی در سال 2022 چگونه خواهد بود؟ آیا این ارز در سال 2022 رشد می کند و یا دچار افت قیمت خواهد شد؟ در حالت کلی پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار و بحث برانگیز می باشد چرا که هیچ کس از آینده باخبر نیست. ممکن است که در سال آینده به علت وقوع اتفاقات پیش بینی نشده، ارزش و بهای این ارز دچار افزایش و یا کاهش قیمت شود. بر اساس پیش بینی ها و تحلیل هایی که کارشناسان در عرصه ارزهای دیجیتالی انجام داده اند، می توان به این نتیجه رسید که ارز آوی از این به بعد هم دارای ارزش بیشتری خواهد شد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

اگر می خواهید بدانید که رمز ارز دیجیتالی آوی در سال 2021 چگونه خود را نشان داده است، شما می توانید به نمودار های تکنیکال و فاندامنتال این ارز در سال 2021 میلادی مراجعه کرده و بدانید که آوی در سال جاری دچار افزایش و یا کاهش قیمت بوده است. همان طور که در قسمت های بالاتر نیز به آن اشاره کردیم می توانیم به این نتیجه برسیم که آوی یکی از ارزهای با ارزش در دنیای دیجیتالی می باشد و دارای قیمت بسیار زیادی نیز است. البته جالب است بدانید با این که آوی در طی 1 سال گذشته افزایش قیمت زیادی را داشته است، اما 6 ماه پیش دچار ریزش قیمت شدید شد. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت این ارز را در سال 2021 میلادی مشاهده کنید.

  • ارزش و بهای رمز ارز دیجیتالی آوی در حال حاضر: 314.46 دلار
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در مقایسه با 1 روز گذشته: 0.99 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در مقایسه با 1 هفته گذشته: 1.31 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در مقایسه با 1 ماه گذشته: 4.08 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در مقایسه با 6 ماه گذشته: 31.59 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در مقایسه با 1 سال گذشته: 959.44 درصد افزایش قیمت داشته است.

همان طور که در قسمت بالا روند افزایش قیمت این ارز را در سال 2021 میلادی مشاهده می کنید، می توانید بفهمید که آوی در این سال دچار نوسان قیمت های زیادی بوده است اما پیشرفت های بسیاری از آن را شاهد بوده ایم.

برای ماینینگ آوی چه کاری باید انجام داد؟

بیشتر افرادی که به دنبال کسب سود بیشتر از ارزهای دیجیتالی می باشند، می خواهند که به وسیله ماین کردن این رمز ارز سود های بیشتری از آن را به دست آورند. شما برای این که ارز دیجیتالی آوی را استخراج کنید در ابتدا نیاز به بهترین دستگاه ماینر با قدرت هش ریت بالا و مصرف برق و انرژی پایین دارید.

دستگاه های ماینر نیز سعی می کنند که با حل معادلات و مسائل پیچیده ریاضی که بر سطح بلاک چین قرار گرفته است، ارزهای رمز نگاری شده آوی را استخراج کنند. البته این فرایند قدری زمان بر بوده و احتیاج به یک سرمایه بزرگ دارد. نکته مهم این است که شما برای ماینینگ رمز ارز دیجیتالی آوی باید مکان هایی را برای نگه داری ماینر ها تهیه نمایید.

استخراج آوی با گوشی امکان پذیر است؟

بیشترین سوالی که افراد فعال در عرصه ارزهای دیجیتالی می پرسند این است که آیا می توان به وسیله گوشی ها و تلفن های همراه نیز رمز ارز دیجیتالی آوی را استخراج کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی همه ارزهای دیجیتالی به وسیله تلفن های همراه قابل استخراج هستند اما نمی توان مانند دستگاه های ماینر از آن کسب درآمد کرد.

شما می توانید برای ماین کردن آوی به وسیله تلفن های همراه در ابتدا باتری های آن را تقویت کنید که به هنگام کار به علت فشار زیاد باتری نترکد. پس می توان به این نتیجه رسید که ماین کردن آوی به وسیله تلفن همراه امکان پذیر می باشد، اما نمی تواند سود های زیادی را با خود به همراه داشته باشد.

لزوم داشتن کیف پول برای Aave چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای Aave چیست؟

همان طور که شما می دانید برای پول های کاغذی و اسکناس های خود احتیاج به عواملی برای نگه داری از آن دارید. شما برای این که از پول های خود محافظت کنید، آن ها را یا در کیف های پول و یا در بانک ها ذخیره می کنید. پس باید رمز ارزهای دیجیتالی خود را نیز به منظور جلوگیری از سرقت و یا هک آن در مکان های به خصوصی نگه داری نمایید. حتما اکنون این سوال برایتان به وجود می آید که از این ارزهای غیر قابل لمس چگونه می توان محافظت کرد؟ برای این که از رمز ارز دیجیتالی آوی محافظت نمایید شما می توانید از امن ترین کیف پول های دیجیتالی استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری مانند لجر نانو اس و نرم افزاری مانند ترزور وجود دارند که از ارزهای شما محافظت می کنند.

ارز دیجیتال آوی قانونی است؟

مهم ترین سوالی که سرمایه گذاران در زمینه ارزهای دیجیتالی می پرسند این است که آیا رمز ارز دیجیتالی آوی در کشور ما قانونی می باشد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که خرید ارز دیجیتال و فروش این رمز ارز و سایر ارزهای دیجیتالی در کشور ما کاملا قانونی بوده و هیچ منعی برای ما در پی ندارد.

در مقابل آن می توان گفت که استفاده از دستگاه های ماینر به علت مصرف برق ماینر و انرژی و همچنین قطعی های مداوم برق غیرقانونی تلقی می شود. جالب است بدانید که دولت چین نیز معاملات این ارزها را در کشورش غیر قانونی محسوب کرده و برای آن جرایمی را نیز در نظر گرفته است. به دنبال این تصمیم ارزش و بهای ارزهای دیجیتالی تا حدود زیادی دچار ریزش و افت قیمت شد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

آوی یکی از رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که توانسته است در طی 1 سال گذشته بسیار موفق عمل کند. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود درباره این ارز را جمع بندی کنیم.

موضوعآوی
صرافی های این ارزبایننس، بیترکس، آی او
سایت های ایرانی این ارزآبان تتر، اکسیر
تعداد توکن های آویبه صورت دقیق مشخص نیست
نماد اختصاری آویAAVE

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Aave کدام است؟

صرافی های خارجی بسیاری وجود دارند که در سطح بین المللی درحال فعالیت کردن و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی می باشند. این صرافی ها دارای مشخصات و ویژگی های بسیار متفاوتی هستند که آن ها را نسبت به سایر صرافی ها متمایز می کند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی های ارز دیجیتالی را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را درباره آن ها به شما ارائه دهیم.

صرافی هیوبی گلوبال

صرافی هیوبی گلوبال نام یکی از صرافی های ارزهای دیجیتالی می باشد که سال ها پیش در کشور هنگ کنگ تاسیس شده است. این صرافی دارای امنیت و اعتبار بسیار بالایی می باشد و رمز ارز آوی را معامله و خرید و فروش می کند. در این صرافی ارزهای دیجیتالی بسیاری برای معامله وجود دارد و خرید و فروش ها را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد.

صرافی آی او

صرافی آی او یکی از بزرگ ترین صرافی هایی می باشد که رمز ارز دیجیتالی آوی را خرید و فروش می کند. در این صرافی دیجیتالی ارزهای بسیاری برای معامله وجود دارد و تراکنش ها را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد. یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این صرافی دارد، ارائه لیست قیمت های به روز شده ارزهای دیجیتالی می باشد که به صورت لحظه ای آن ها را گزارش می کند.

صرافی بایننس

یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین صرافی هایی که در دنیا وجود دارد، صرافی بایننس می باشد که در آن نزدیک به 6 میلیون کاربر فعال مشغول به فعالیت می باشد. در این صرافی دیجیتالی همه اخبار مربوط به ارزها وجود داشته و نزدیک به 5 هزار رمز ارز دیجیتالی را حمایت و پشتیبانی می شود. اگر به دنبال یک صرافی مطمئن و با کیفیت می باشید، بی شک صرافی بایننس می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

صرافی بیت فینکس

یکی از پر طرفدار ترین صرافی های فعال در زمینه ارزهای دیجیتالی صرافی بیت فینکس است که در آن رمز ارز دیجیتالی آوی خرید و فروش و معامله می شود. این صرافی دارای سرعت تراکنش بسیار بالا و همچنین دریافت کارمزد پایین می باشد. صرافی بیت فینکس یکی از صرافی هایی می باشد که همه اخبار مربوط به ارزهای دیجیتالی را به صورت لحظه ای به شما گزارش می کند و همچنین نمودار های تکنیکال و فاندامنتال را تحلیل می کند.

صرافی بیترکس

بیترکس نام یکی از صرافی های رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که از ارز آوی حمایت و پشتیبانی می کند. در این صرافی سخنرانی های افراد معروفی مانند ایلان ماسک و پیش بینی هایی از آینده ارزهای دیجیتالی به چشم می خورد. همچنین شما می توانید از صرافی بیترکس به عنوان یک کیف پول دیجیتالی و با کیفیت نیز استفاده کنید. اگر به دنبال یک صرافی با سرعت تراکنش بالا هستید، بدون شک بیترکس یکی از بهترین انتخاب ها برای شما می باشد.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی و داخلی بسیار زیادی هستند که کار های خرید و فروش رمز ارز دیجیتالی آوی را انجام می دهند. یکی از این سایت های ایرانی آبان تتر می باشد که از رمز ارزهای دیجیتالی بسیاری حمایت و پشتیبانی می کند. از دیگر سایت هایی که ارز دیجیتالی آوی را معامله می کند، اوکی اکس چنج می باشد که از امنیت و اعتبار بسیار بالایی نزد کاربران و سرمایه گذاران بهره مند می باشد. همچنین اکسیر نیز یکی از هزاران سایت ایرانی است که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.

آیا تعداد توکن های آوی محدود است؟

یکی از مهم ترین سوالات مطرح شده در عرصه ارزهای دیجیتالی تعداد توکن های رمز ارزها می باشد. در حالت کلی تعداد توکن های ارزهای دیجیتالی به صورت دقیق مشخص نمی باشد. برخی گمان می کنند که اندازه سکه های توکن رمز ارزهای دیجیتالی نامحدود می باشد و قابل شمارش نیستند اما برخلاف تصور آن ها باید گفت که تعداد سکه های توکن آوی و سایر ارزها محدود می باشد. البته این محدودیت به معنای قابل شمارش بودن آن ها نیست و نمی توان به شکل دقیق تعداد آن ها را تعیین کرد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

اگر بخواهیم عوامل تاثیر گذار بر ارزش و بهای رمز ارزهای دیجیتالی را برای شما نام ببریم می توان عوامل بسیاری را به حساب آورد. یکی از مواردی که باعث می شود قیمت ارزهای دیجیتالی دچار کاهش و یا افزایش شود، میزان عرضه و تقاضا می باشد. هرچه تقاضای مردم از یک ارز دیجیتالی بیشتر باشد، طبیعتا عرضه آن کم تر شده و قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

همچنین می توان ممنوعیت استخراج بیت کوین در کشور چین را نیز یکی از موارد کاهش قیمت ارزهای دیجیتالی دانست. به این علت که تقاضا از ارزهای دیجیتالی کم شده و قیمت آن نیز کم تر خواهد شد. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت ارزهای دیجیتالی سخنرانی افراد معروف و بزرگ مانند ایلان ماسک در زمینه ارزهای دیجیتالی می باشد که باعث افزایش و یا کاهش قیمت ارزهای دیجیتالی می شود.

منظور از توکن سوزی ارز آوی چیست؟

افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند، حتما تا به حال اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به معنای حذف دائمی و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت آن ارز دیجیتالی می باشد. برخی گمان می کنند که توکن سوزی فقط برای یک ارز دیجیتالی می باشد، در حالی که این گونه نیست و این فرایند همه ارزهای دیجیتالی را در بر می گیرد.

مقایسه ارز دیجیتال Aave با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال Aave با دیگر رمز ارزها

اگر نگاهی به آمار رمز ارز دیجیتالی آوی کنید، متوجه می شوید که این رمز ارز دیجیتالی با ارزش 4.09 دلار در رتبه 46 بازار رمز ارزهای جهانی قرار گرفته است. در این قسمت می خواهیم ارز آوی را با سایر ارزهای دیجیتالی مقایسه کرده و اطلاعاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال آوی با بیت کوین

پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین یکی از انواع ارزهای دیجیتالی می باشد که با ارزش و بهای 67 دلار در رتبه نخست جدول کوین مارکت قرار داشته و پادشاه ارزهای دیجیتالی به حساب می آید. این در حالی می باشد که رمز ارز دیجیتالی آوی با ارزش 316 دلار در رتبه 46 جدول می باشد و اصلا با بیت کوین قابل مقایسه نیست.

مقایسه ارز دیجیتال آوی با اتریوم

دومین ارز دیجیتالی پر طرفدار در جدول کوین مارکت اتریوم می باشد که از معروفیت و محبوبیت ویژه ای نزد سرمایه گذاران بهره مند می باشد. در حالی که ارز آوی در رتبه 46 بوده و به نسبت اتریوم اصلا قابل مقایسه نمی باشد.

مقایسه ارز دیجیتال آوی با دوج کوین

دوج کوین یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که در ابتدا فقط برای یک شوخی به وجود آمده بود اما پس از آن با حمایت افرادی مانند ایلان ماسک توانست به جایگاه بالایی دسترسی پیدا کند. آوی نیز در مقایسه با دوج کوین از ارزش و اعتبار بسیار کمتری بهره مند می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال آوی با ترون

ترون یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که تا سال گذشته از 20 ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما امروزه به علت پیشرفت قیمت هایی که داشته توانسته است که جزء 10 ارز دیجیتال برتر جهان محسوب شود. این ارز اکنون ارزشی کم تر از 1 دلار دارد اما در جایگاهی بسیار بالاتر از آوی قرار گرفته است.

سوالات متداول

قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی در حال حاضر چقدر می باشد؟

در حال حاضر ارزش و بهای این ارز دیجیتالی نزدیک به 314.88 دلار می باشد و در مقایسه با سال گذشته 1000 درصد سود آوری داشته است.

نماد رمز ارز دیجیتالی آوی چه می باشد؟

نماد این ارز دیجیتالی AAVE می باشد.

ماشین حساب مبدل ارز دیجیتالی آوی از چه جاهایی قابل دانلود می باشد؟

شما می توانید برای دانلود کردن ماشین حساب ارز دیجیتال با جست و جو در سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی مانند بازار آن را دانلود کنید.

قیمت رمز ارز دیجیتالی آوی چند تومان می باشد؟

ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی 314.88 دلار، معادل با 8 میلیارد و 700 میلیون تومان می باشد.

دستگاه استخراج آوی چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

ماینر های استخراج این رمز ارز دیجیتالی باید دارای نرخ هش بالا و مصرف برق و انرژی پایین باشد.

نمودار های تکنیکال و فاندامنتال آوی در کجا قابل مشاهده می باشد؟

شما می توانید برای مشاهده این نمودار ها به سایت های مختلف اینترنتی مشاهده کرده و آن ها را ببینید.

جایزه ماین کردن آوی چیست؟

در حالت کلی جایزه و پاداش ماین کردن هر ارز دیجیتالی همان ارز می باشد. به عنوان مثال پاداش استخراج ارز آوی همان آوی است.

بستر شبکه انتقال آوی چیست؟

بستر شبکه انتقال این رمز ارز دیجیتالی بر سطح شبکه بلاک چین قرار گرفته است.

صرافی های خرید و فروش آوی کدام هستند؟

صرافی هایی مانند بایننس، بیترکس و کوین بیس از صرافی های این ارز دیجیتالی هستند.

از چه جاهایی می توان کیف پول آوی را دانلود کرد؟

شما می توانید برای دانلود کیف پول آوی به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه بازار و یا اپ استور مراجعه کنید.

قیمت آوی در آینده چگونه پیش بینی می شود؟

با توجه به روند صعودی نمودار تکنیکال این ارز دیجیتالی امکان این که قیمت این ارز در آینده بیشتر شود نیز وجود دارد.

چه سایت هایی این ارز دیجیتالی را خرید و فروش می کنند؟

سایت هایی مانند آبان تتر و اوکی اکس چنج از سایت هایی هستند که آوی را معامله می کنند.

چه کیف پول هایی برای رمز ارز آوی مناسب می باشد؟

کیف پول هایی مانند ترزور و لجر نانو اس از کیف پول هایی هستند که برای محافظت از این ارز دیجیتالی مناسب هستند.

آیا آوی در ایران خرید و فروش می شود؟

در حالت کلی خرید و فروش ارز های دیجیتالی در کشور هیچ مشکلی ندارد، اما ماین کردن آن ممنوع می باشد.

آوی در حال حاضر در چه جایگاهی قرار گرفته است؟

این ارز اکنون با ارزش 4.09 دلار در جایگاه 46 جدول می باشد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها