تبلیغات
ارز دیجیتال ای کش چیست؟ آموزش ارزهای دیجیتال

ارز ای کش (eCash) بررسی آینده و راهنمای استخراج

  • توسط zahra
  • 24 دقیقه

ای کش نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که نوعی پول الکترونیکی محسوب می شود. این ارز با هدف تبدیل شدن به یک پول بی عیب و نقص ایجاد شده است. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که در رابطه با این رمز ارز دیجیتالی به شما همه اطلاعات لازم را ارائه داده و توضیحات جالب را درباره آن ها به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیقی پیرو این کریپتو بهره مند شوید.

ارز دیجیتال ای کش چیست؟

ارز دیجیتال ای کش چیست؟

ای کش نام یکی از هزاران ارز دیجیتالی می باشد که با هدف ایجاد یک پول الکترونیکی که بتواند به سراسر جهان منتقل شود به وجود آمده است. این ارز دیجیتالی در بیشتر صرافی های دنیا مبادله می شود و می تواند توسط دستگاه های ماینر ارزهای رمز نگاری شده را استخراج کند.

این رمز ارز دیجیتالی در ادامه ماموریت بیت کوین کش به وجود آمد و قصد داشت که از لایه های اجماع استفاده کند. هر ساله در تاریخ های 15 مه و 15 نوامبر این ارز به روز رسانی می شود و همه گره ها ملزم می شوند که آن را آپدیت کنند. این ارز دیجیتالی قرار است که آزادی مالی را برای کاربران و سرمایه گذاران آن ایجاد نماید.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

بیشتر افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی را دارند، می خواهند بدانند که رمز ارز دیجیتالی ای کش ارزش خریدن داشته است؟ اگر نگاهی به نمودار های تکنیکال و فاندامنتال این ارز دیجیتالی کنیم متوجه می شویم که ای کش در طی 1 سال گذشته هیچ سود آوری نداشته و بیشتر سود آن نیز منفی بوده است. بنابراین به راحتی می توانیم به این نتیجه برسیم که ارزی مانند ای کش به هیچ عنوان ارزش خریدن ندارد.

آینده ارز ای کش در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز ای کش در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

در حالت کلی پیش بینی درباره رمز ارزهای دیجیتالی یک بحث بسیار پر چالش و دشوار می باشد. اگر به قیمت های این رمز ارز دیجیتالی و همچنین نمودار های ای کش را نگاه کنیم به این نتیجه می رسیم که ممکن است در سال 2022 این ارز از این هم ریزش بیشتری پیدا کند.

البته این امکان نیز وجود دارد که به صورت ناگهانی و غیر منتظره ارزش و بهای آن افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است که همه این موارد در حد یک احتمال بوده و ممکن است که اصلا اتفاق هم نیفتد. چرا که صحبت کردن و پیش بینی درباره آینده بحثی مشکل و دشوار می باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

با مراجعه به سایت های مختلف و مشاهده نمودار های فاندامنتال و تکنیکال مانند تحلیل تکنیکال هفتگی می توانید به این نتیجه برسید که رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 1 سال گذشته یعنی در سال 2021 هیچ افزایش قیمتی نداشته و دارای رشد منفی نیز شده است.

اگر اقدام به خرید این رمز ارز دیجیتالی کرده اید، بهتر است مدتی صبر کنید تا نمودار این رمز ارز رشد مثبت را در پیش بگیرد. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت این ارز را در طی 1 سال گذشته مشاهده کنید.

  • قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در حال حاضر: 0.000194 دلار
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 1 روز گذشته: 1.75 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 1 هفته گذشته: 1.66 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 1 ماه گذشته: 8.78 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 6 ماه گذشته: 0 درصد
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی ای کش در طی 1 سال گذشته: 0 درصد

همان طور که در قسمت بالا مشاهده می کنید، این رمز ارز دیجیتالی دارای کاهش قیمت های زیادی بوده و افزایش قیمت چندانی نداشته است.

برای ماینینگ ای کش چه کاری باید انجام داد؟

افرادی که به دنبال استخراج و ماین کردن رمز ارزهای دیجیتالی می باشند، دوست دارند بدانند که چگونه می توان این ارز را استخراج نمود. برای این که این رمز ارز دیجیتالی را استخراج نمایید شما می توانید با تهیه بهترین دستگاه ماینر پیشرفته کار های استخراج این رمز ارز دیجیتالی را انجام دهید.

ماینر ها سعی می کنند با حل معادلات پیچیده و مسائل ریاضی که بر شبکه بلاک چین قرار گرفته است این ارز را استخراج نمایند. شما می توانید با خرید یک دستگاه ماینر قدرتمند که صرفه جویی انرژی زیادی داشته باشد، ای کش ها را استخراج نمایید.

استخراج eCash با گوشی امکان پذیر است؟

برخی از افراد می خواهند بدانند که آیا به وسیله تلفن های همراه نیز می توان این ارز را استخراج نمود یا استخراج ارزهای دیجیتالی و ای کش فقط به وسیله ماینر ها امکان پذیر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی همه رمز ارزهای دیجیتالی را به وسیله تلفن همراه می توان استخراج کرد اما مسئله مهم این است که باتری های تلفن همراه و لپ تاپ های خانگی آن قدر قوی و قدرتمند نیستند که بتوان با آن ها با سرعت بالا فرایند استخراج را انجام داد.

به بیان دیگر می توان گفت که ماین کردن این ارز به وسیله تلفن همراه به زمان بسیار زیادی احتیاج داشته و صرفه اقتصادی زیادی را نیز به همراه نخواهد داشت. البته نیاز است که اگر می خواهید به وسلیه تلفن همراه این کار را انجام بدهید، حتما باتری آن را تقویت نمایید.

لزوم داشتن کیف پول برای ای کش چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای ای کش چیست؟

حتما از خود می پرسید که امن ترین کیف پول های دیجیتالی چه فایده ای می توانند برای ما و ارزهای دیجیتالی داشته باشند؟ همان طور که اسکناس ها و پول های کاغذی ما برای نگه داری و مراقبت به کیف پول احتیاج دارند، ارزهای دیجیتالی نیز به فضایی احتیاج دارند که توسط افراد کلاهبردار و کلاهبرداران ارز دیجیتال هک و یا سرقت نشود.

کیف پول های بسیاری در اپلیکیشن های مختلف موجود می باشد که می تواند از ارزهای دیجیتالی به طور دقیق محافظت نماید. برای مثال کیف پول لجر نانو اس و کیف پول ترزور از کیف پول های سخت افزاری می باشند که به هیچ عنوان قابل هک نبوده و می توانند گزینه مناسبی برای این ارز باشند.

ارز دیجیتال ای کش قانونی است؟

افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند می خواهند بدانند که رمز ارزهای دیجیتالی و ای کش در کشور ما قانونی می باشد؟ در حالت کلی خرید و فروش این ارز و سایر رمز ارزهای دیجیتالی در کشور ما هیچ مشکلی نداشته و کاملا طبق قانون می باشد.

البته باید دقت داشته باشید که فرایند ماین کردن این رمز ارز به وسیله ماینر ها به علت این که مصرف زیاد برق و انرژی را با خود به همراه دارد، در کشور ما ممنوع اعلام شده است. مهم است بدانید که به تازگی در پی انتشار خبر تحریم ارزهای دیجیتالی در ایران دیگر خرید و فروش آن نیز امکان پذیر نمی باشد.

جدول اطلاعات

ای کش نام یکی از هزاران ارز دیجیتالی می باشد که در طی یک سال گذشته هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته و دارای رشد منفی بوده است. بیشتر افرادی که قصد خرید این ارز را داشته اند از خرید آن منصرف شده اند. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات مربوط به این رمز ارز دیجیتالی را به صورت کامل جمع بندی کنیم.

موضوعای کش
صرافی های خرید و فروش ای کشبایننس، کوکوین، کراکن، کوین بیس، بیت برگ
سایت های ایرانی خرید و فروش ای کشاکسیر، اوکی اکس چنج، کوینومی
تعداد توکن های این رمز ارز دیجیتالیبه صورت دقیق مشخص نیست
جایزه و پاداش ماین کردن این رمز ارز دیجیتالیرمز ارز دیجیتالی ای کش

بهترین صرافی های خارجی برای خرید eCash کدام است؟

صرافی های بسیاری در جهان وجود دارد که از رمز ارز دیجیتالی ای کش پشتیبانی می کنند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی های ارز دیجیتالی را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را درباره آن ها به شما ارائه دهیم.

کوین بیس

اگر بخواهیم یکی از مطمئن ترین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتالی را برای شما مثال بزنیم بدون شک کوین بیس را می گوییم. این صرافی با پشتیبانی از رمز ارز دیجیتالی ای کش و همچنین ایمنی بسیار بالا توانسته است یکی از امن ترین صرافی های حال حاضر در جهان معرفی شود.

بیت برگ

یکی از بزرگ ترین صرافی های خارجی که خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را انجام می دهد، بیت برگ می باشد. در این صرافی بیشتر از 4 میلیون کاربر فعال فعالیت کرده و از رمز ارزهای بسیار و همچنین ای کش پشتیبانی می شود. از دیگر قابلیت هایی که این صرافی دارد سیستم ایمنی بسیار بالایی می باشد که قابل هک نبوده و نمی توان اطلاعات آن را سرقت نمود.

بایننس

بایننس نام یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتالی در جهان می باشد که قابلیت پشتیبانی از رمز ارزهای بسیاری را دارا می باشد. در این صرافی تحلیل های مختلفی از پیش بینی قیمت رمز ارزهای دیجیتالی وجود دارد که می تواند راهنمایی های زیادی به شما کند. اگر به دنبال یک صرافی ایمن و با امکانات هستید، بی شک صرافی دیجیتالی کراکن بهترین گزینه برای شما می باشد.

هیوبی گلوبال

هیوبی گلوبال نام یکی از صرافی های برتر در جهان می باشد که از ای کش نیز پشتیبانی می کند. این صرافی با پیش بینی های دقیقی که از قیمت ارزهای دیجیتالی می کند، توانسته است در جهان بسیار معروف شود. در این صرافی کاربران فعال بسیاری وجود داشته و امنیت بالای آن موجب تشویق بیشتر کاربران برای فعالیت در این فضا می شود.

کراکن

صرافی کراکن یکی از بزرگ ترین صرافی هایی است که در آن این رمز ارز نیز خرید و فروش می شود. در این صرافی امکاناتی مانند ابزار برای تحلیل نمودار ها و همچنین پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتالی موجود می باشد. اگر به دنبال یک صرافی با میزان تراکنش و سرعت بالا هستید، بهتر است که کراکن را انتخاب نمایید.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی بسیاری هستند که کار های خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی و همچنین eCash را انجام می دهند. برخی از این سایت ها امنیت و ایمنی بسیار بالایی داشته و از هک و یا سرقت اطلاعات کاربران و سرمایه گذاران جلوگیری می کند.

یکی از این سایت ها بیت برگ می باشد که در آن eCash و سایر رمز ارزها معامله و خرید و فروش می گردد. از دیگر سایت های ایرانی که کار های خرید و فروش این رمز ارز را انجام می دهند، اکسیر و کوینومی می باشد که از مقبولیت بالایی نزد سرمایه گذاران بهره مند می باشند.

آیا تعداد توکن های ای کش محدود است؟

برخی از افراد دوست دارند بدانند که تعداد توکن های ارزهایی مانند ای کش چقدر می باشد؟ آیا این اندازه نامحدود است، یا دارای محدودیت می باشد؟ در حالت کلی تعداد توکن های هیچ کدام از ارزهای دیجیتالی مشخص نمی باشد اما مشخص است که تعداد آن ها نامحدود هم نمی باشد. ای کش نیز یکی از رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که تعداد توکن های آن محدود نبوده اما به طور دقیق هم مشخص نیست که تعداد آن ها چقدر است.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل بسیار زیادی هستند که بر تعیین ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی موثر هستند. یکی از این عوامل ورود بیماری کرونا به جهان می باشد که توانست قیمت ارزهای دیجیتالی را در جهان تغییر دهد. این ارز نیز یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که با ورود کرونا به جهان قیمت آن افزایش قابل توجهی را داشت. از دیگر عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت ای کش صحبت افراد بزرگ و معروف در رابطه با ارزهای دیجیتالی می باشد که می تواند در کم یا زیاد شدن ارزش آن تاثیر گذار باشد.

جایزه ماین کردن اتریوم کلاسیک چیست؟

اگر می خواهید بدانید که جایزه ماین کردن رمز ارزهای مختلف چه می باشد کافی است که به ارز دیجیتالی مورد نظر خود نگاه کنید. پاداش و جایزه ماین کردن هر کدام از ارزهای دیجیتالی همان ارز مورد نظر می باشد. به عنوان مثال جایزه ماین کردن و استخراج اتریوم کلاسیک همان اتریوم های کلاسیکی می باشد که بر سطح بلاک چین قرار گرفته است.

منظور از توکن سوزی ای کش چیست؟

همه افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند حداقل برای یک بار هم که شده اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به آن معنا می باشد که همه سکه های توکن اضافه را از رمز ارز دیجیتالی مورد نظر حذف کرده و از رده خارج نمایید. برخی از افراد گمان می کنند که توکن سوزی منحصر به یک ارز دیجیتالی می باشد و همه ارزها را در بر نمی گیرد. در حالی که این گونه نیست و توکن سوزی برای همه ارزهای دیجیتالی می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال eCash با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال eCash با دیگر رمز ارزها

eCash یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که با 6.91 میلیارد دلار قیمت در رده 29 جدول کوین مارکت قرار گرفته است. در این قسمت می خواهیم که این رمز ارز دیجیتالی را با سایر ارزها مقایسه کرده و اطلاعات جالبی از آن ها به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال ای کش با بیت کوین

ای کش از ارزهایی می باشد که توانسته است در طی 1 سال گذشته با افزایش قیمتی که داشته در رده 1249 جدول کوین مارکت قرار بگیرد. این رتبه در مقایسه با پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین بسیار پایین می باشد و اصلا قابل مقایسه نیست. گرچه ای کش از سال گذشته تا به حال افزایش قیمت زیادی داشته اما باز هم نمی تواند با بیت کوین رقابتی داشته باشد.

مقایسه ارز دیجیتال ای کش با اتریوم

اتریوم یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که توانسته است در طی 1 سال گذشته جهش قیمت قابل توجهی داشته باشد. این ارز در حال حاضر در رتبه 2 جدول کوین مارکت قرار داشته که با جایگاه ای کش اصلا قابل مقایسه نیست. جالب است بدانید که این رمز ارز برای تکامل کارایی اتریوم به وجود آمده است.

مقایسه ارز دیجیتال ای کش با دوج کوین

یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی دوج کوین می باشد که توانسته است با افزایش قیمت قابل توجهی که داشته است در جایگاه سوم جدول کوین مارکت قرار بگیرد. جالب است بدانید که این ارز دیجیتالی در ابتدا فقط برای یک شوخی ایجاد شده بود و پس از آن با حمایت افرادی مانند ایلان ماسک توانست به جایگاه خوبی دسترسی پیدا کند. با این که eCash نیز افزایش قیمت زیادی داشته است، اما این افزایش قیمت آن قدر زیاد نیست که بتواند با دوج کوین مقایسه شود.

مقایسه ارز دیجیتال ای کش با ترون

با تحلیل نمودار تکنیکال و فاندامنتال متوجه می شویم که ترون دارای قیمتی کم تر از 1 دلار بوده و در جایگاه 28 بازار قرار دارد. در مقابل آن ای کش با قیمتی برابر با 0.000095 دلار و افزایش قیمت 296 درصدی توانسته است در رتبه 1249 جدول کوین مارکت باشد.

سوالات متداول

قیمت ارز ای کش چقدر می باشد؟

ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی در حال حاضر 0.000095 دلار بوده و در مقایسه با سال گذشته افزایش 296 درصدی داشته است.

نماد ای کش چه می باشد؟

نماد ای کش در بازار رمز ارز دیجیتالی جهانی eCash می باشد.

آیا ای کش در ایران نیز خرید و فروش می شود؟

در حالت کلی در کشور ایران همه ارزهای دیجیتالی به وسیله صرافی ها و سایت های ارزهای دیجیتالی معامله و خرید و فروش می شود.

قیمت لحظه ای ای کش را از چه جایی می توان مشاهده نمود؟

برای دیدن قیمت لحظه ای ای کش شما می توانید به سایت کوین مارکت و همچنین ارز دیجیتال مراجعه کرده و قیمت لحظه ای این رمز ارز را مشاهده نمایید.

ماشین حساب ای کش را از چه جاهایی می توان دانلود کرد؟

برای دانلود ماشین حساب ارز دیجیتال ای کش شما می توانید به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه هایی مانند بازار و مایکت مراجعه نمایید.

ارزش و بهای ارز دیجیتالی ای کش به تومان چقدر می باشد؟

قیمت این رمز ارز دیجیتالی در حال حاضر 0.000095 دلار، یعنی برابر با سه تومان می باشد.

دستگاه استخراج ارز دیجیتالی ای کش چیست؟

از دستگاه هایی که برای استخراج ارزهای دیجیتالی ای کش به کار می رود Bitmain-miner e3 و bitmain antminer g2 می باشد که مصرف برق و انرژی کمی دارد.

نمودار های ای کش را در چه جاهایی می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده نمودار های تکنیکال و فاندامنتال ای کش شما می توانید به سایت کوین مارکت مراجعه نمایید.

حساب های ای کش را در کجا می توان مشاهده نمود؟

برای مشاهده حساب های ای کش شما می توانید از صرافی ها و سایت های مختلف ارز دیجیتالی استفاده نمایید.

در چه جاهایی می توان در رابطه با ای کش مطالعه کرد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی درباره این ارز دیجیتالی به صورت دقیق مطالعه کنید.

دانلود کیف پول دیجیتالی ای کش از چه طریقی ممکن می شود؟

برای این که کیف پول های دیجیتالی را دانلود نمایید شما می توانید از طریق سایت های مختلف اینترنتی مانند کوین مارکت و همچنین برنامه هایی مانند اپ استور آن را دانلود نمایید.

قیمت ای کش در آینده چگونه می باشد؟

این طور به نظر می رسد که این ارز دیجیتالی در آینده دچار ریزش قیمت های بسیاری خواهد بود.

ارز دیجیتالی ای کش را در حال حاضر خریداری کنیم؟

برای این که این رمز ارز دیجیتالی را خریداری کنید بهتر است تا بهتر شدن قیمت رمز ارزها کمی صبر کنید.

بررسی ارز ای کش از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟

برای این که ارز دیجیتالی ای کش را بررسی نمایید شما می توانید از طریق سایت های مختلف اینترنتی و همچنین کانال های تلگرامی اقدام نمایید.

بستر شبکه انتقال ای کش چه می باشد؟

بستر انتقال بیشتر رمز ارزهای دیجیتالی به طور معمول بلاک چین می باشد.

4/5 - (2 امتیاز)
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها